Suu puhtaks varguste asjus

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »



Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

konstruktor
Postitusi: 148
Liitunud: 18 Juun 2007, 12:28
Tsikkel: Kawasaki EN500
Asukoht: Kurtna
Tänatud: 1 kord

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas konstruktor »

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2390
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas kris. »

S.S.D.D. kirjutas:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trks ... Categories

Mõtlen tõsiselt oma liikuritele mõni nendest peale panna...
jälgimis-asukoha määramise tehnika ei ole enam nii kallis, et osta ei jõuaks.
Kui keegi tellib, siis arvestaga, et tehnika kollastest maadest ei pruugi tollist läbi saada.EU riikidest ikka ainult...

Ilusad asjakesed kuid vähegi organiseeritud vargajõugu vastu paraku kasutud - ka segajad maksavad tänapäeval kopikaid ning ka neid saab vabalt neti kaudu tellida ... :? .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light


-ENERGY-

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas -ENERGY- »

Naised saunas rääkisid , et väljakutse oli hoopis selline, et keegi oli helistanud 110 ja teatanud,et jälgimäel keset teed on tsikkel maas. Helistaja vaatas kas keegi kuskil lähedal ka on , et noh äkki keegi kukkunud tsikliga või midagi.Asi siiski nii ei olnud, ilmselt olid vargad liiga ahneks läinud ning üks sõiduk oli koormast maha kukkunud :D

EDIT: Reporter levitas sama infot 5 min tagasi.

Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas kaval »

krt,sel juhul puudus neil signa hoone pealt, I.Krestinov rääkis uudistes,et asi oli tehtud 2-3 minutiga,kust kurat ta seda siis võttis :shock: kui väljakutse oli tulnud 110.ML-i aeg,igasugu janti juhtub :wink:

mul üks selline siin allpool müügis :!:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

2-3 minutiga ei lase korralikult peerugi, rääkimata signa eemaldamisest, lukkude muukimisest ja rataste transportimisest.

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas MrR »

Uurisin ka siin osasid ja tundub nii, et enamus salvestab teekonna mällu ja siis saad pärast arvutist vaadata, kus see "must kast" käis. Aga selles pole ju erilist abi. Või saan midagi valesti aru siin? :?

Viimati muutis MrR, 13 Apr 2009, 22:15, muudetud 1 kord kokku.

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas Panthera »

justcraizy kirjutas:

2-3 minutiga ei lase korralikult peerugi, rääkimata signa eemaldamisest, lukkude muukimisest ja rataste transportimisest.

Kui on õppinud vargad (profid), siis teevad ikka ära küll paari minutiga ...

Kasutaja avatar

hatman
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:37
Tsikkel: neegrikaksik
Asukoht: mäeküla

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas hatman »

üks õpetlik lugu sellest, et pätipoiste 'peaaegu' kätte saamisest pole mingit kasu.

poolteist aastat tagasi käis öösel kamp vargaid külas, kui olin läinud umbes kaheks tunniks naabriga midagist naha vahele võtma.
maja juurde naastes panid nad oma masinaga minema, ja minu sõiduk jäi kahjuks neile alla, st järele ei jõudnud.
jõudsin aga numbri ära näha, politsei loomulikult ei jõudnud kusagile vastu ega midagi.
numbri järgi kuulus auto inimesele, kes oli minu maja juures alles hiljaaegu käinud, ja, nagu selgus, alles paar kuud tagasi vabanenud - eelmine istumine ka majade tühjedamise pärast sealkandis (naaberküla mees).

kui see vend siis paari päeva pärast lõpuks kätte saadi, oli tema jutt, et tal olid autol numbrid ära varastatud.
ning mis sellest, et auto mark ja värvus klappis ja selle isiku taust jne - prokurör ei soostunud kodanikku isegi kahtlustatavana vahi alla võtma.
ja oligi kogu lugu.

kindlustus plekkis õnneks kõik korralikult kinni.

seega - usalda vaid iseennast, ja ära unusta korralikku kindlustuskaitset.

ning, jah, ma ei ole siiamaani aru saanud, mispärast minu tasutud maksudest mingi osa ka politseile läheb.
seni loetlen vargustes kannatanuks olemist 12 korral (kas isiklik või asutuse vara), ning kordagi pole politsei midagi suutnud.
üks politseiriigi tunnuseid ongi see, et tegeldakse võimu kehtestamise ja kindlustamisega, aga mitte kodanike muredega ja reaalse õiguskaitsega.

(see viimane mitte virisemise pärast, lihtsalt konstanteering. iga vargus paneb paremini järele mõtlema oma asjade ja tegevuste üle.)

Viimati muutis hatman, 13 Apr 2009, 22:43, muudetud 1 kord kokku.
raske lapsepõlv, rauast mänguasjad, alates K750M...
Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas võll »


Brabus
Postitusi: 364
Liitunud: 18 Aug 2006, 16:03

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas Brabus »

Krestinovitel kindlustus oli ikka ?

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas mella »

bigdog kirjutas:

Pisut ootamatu rünnak mehe poolt kes algatas teema "Kuidas käivitada varastatud tsiklit"

Küll võib ikka ilma huumorisooneta raske elada olla ;)

Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas bigdog »

mella kirjutas:
bigdog kirjutas:

Pisut ootamatu rünnak mehe poolt kes algatas teema "Kuidas käivitada varastatud tsiklit"

Küll võib ikka ilma huumorisooneta raske elada olla ;)

Seda minagi... :bsmile:

Your choice is Your half chance.

lc4

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas lc4 »

Otsige neid maa alt või maa pealt ,vaenlaste või sõprade seast! Vist viimased on need kellest tuleks alustada.Mingi suvalised autovargad need tüübid polnud ja need kes 530 teavad vist pole samuti palju siin vaikses riigis kellele meeldib võsas ja mudas rassida.Kuidagi ju langevad need viimased vargused kokku ainult krossi ja enduro teemaga . :shock:

Kasutaja avatar

GoodCat
Postitusi: 208
Liitunud: 20 Mär 2008, 12:35
Tsikkel: SV650s, CRF450

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas GoodCat »

http://cgi.ebay.co.uk/Datatool-Snitcher ... .m14.l1262

Mõtle kui mugav :bsmile: et armuke hakkab sõnumeid ka saatma, :mrgreen: varsti:
Pilt

56654209

Blackbird

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas Blackbird »

MrR kirjutas:

Uurisin ka siin osasid ja tundub nii, et enamus salvestab teekonna mällu ja siis saad pärast arvutist vaadata, kus see "must kast" käis. Aga selles pole ju erilist abi. Või saan midagi valesti aru siin? :?

See on jah logger ainult. Salvestad, kus oled käinud. Varga tabamisel pole sellest midagi kasu, kui sa just ratast üles ei leia ise :ner:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Huvitav, et kui üks koormast maha kukkus, siis pidid nad neid lahtise käruga vedama. Lahtisega võiks ju küll nägijaid olla või siis pidid kuskile suht ligidale vedama.


electron

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas electron »

Vaatasin videot ja ka kommentaare lugedes jäi mulje nagu arvaks rahvas, et need tsiklid veel kunagi Eestis müüki tulevad või sõitma hakkavad... Ise olen 100% kindel, et ka see saak Venemaa avarustesse kaob... jäljetult. Oleks et kusagilt poe eest mõni kasutatud rollerinäss tuuri pannakse - siis seda oleks võimalik ehk tabada. Kuid seda ettevõtmist ei tehtud ilma selge plaanita, mille üks osa on kindlasti ka varastatud kauba turvaline realiseerimine. Kõige reaalsem lahendus oleks piiluda rekkade koormatesse ja merekonteineritesse, kuid nagu te isegi aru saate, on see peaaegu võimatu.

Kasutaja avatar

Sebar
Postitusi: 496
Liitunud: 19 Juun 2007, 15:45
Asukoht: Tartu V150M&CB900F&YZ450F
Tänatud: 1 kord

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas Sebar »

Mis Venemaa?
Läti- leedu need on ikka lihtsamad variandid. Lätis on vast endurohuvilisi rohkemgi. Ja arvele saab seal isegi Hiina tangi võtta.

Viimasel ajal on üldse sagenenud igasuguste poodide- ladude vargused, põlengud ja muud vara hävinemised. Muidugi on kõik ilusti kindlustatud.
Ei taha siin paraleele tõmmata Mustika põlenguga (mis oli aasta tehing), endurode müük peaks ikka igal aastal ja aastaajal õitsema.

Hundiralli
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas creativ »

Sebar kirjutas:

Mis Venemaa?
Läti- leedu need on ikka lihtsamad variandid. Lätis on vast endurohuvilisi rohkemgi. Ja arvele saab seal isegi Hiina tangi võtta.

Viimasel ajal on üldse sagenenud igasuguste poodide- ladude vargused, põlengud ja muud vara hävinemised. Muidugi on kõik ilusti kindlustatud.
Ei taha siin paraleele tõmmata Mustika põlenguga (mis oli aasta tehing), endurode müük peaks ikka igal aastal ja aastaajal õitsema.

venesse viimine on keeruline jah. euroliidus vea neid kuhu iganes. piirid ju lahti. ja kui registrisse keegi neid kanda ei püüa siis....siis kaovadki otsad vette.
lätis leedus tehakse regamiskõlblikuks ka kui väga vaja. leedus kindlasti. tsiklivargusi ei uurita nii väga nagu autode puhul (pole kuulnud küll et politsei oleks mingile orgunnitud motovaraste jõugule pihta kunagi saanud) Eks see tuleneb sellest et tihti on tsiklid kindlustamata. Kindlustus on üldjuhul see kes pollaritele jalaga p....sse taob kuni see siis midagi avastab. Kindlustustel on oma ärikasum siin mängus. Ju nad kasutavad ka poollegaalseid otsimismeetodeid (eranuhid jm selline).
Politsei uurimise tulemuslikus on kinni asjade väärtuses ja ühiskonnatundlikuses antud teemale. Vargused on pigem kellegi üksikisiku või äriühingu varaline kahju. Sellest ühiskond väga ei kannata. Sealt see politsei leige suhtumine asjadesse. Nad liigutavad kõrvu alles siis kui kassile hiir suhu jookseb. Sel puhul saavad oma teod esile tõsta ja avalikkuse ees kiidelda et vot kui tublid me oleme! Varguse ohver peab siinjuures ise palju vaeva nägema et tegu avastataks. Usun et paljudel on kogemusi kus tuleb pätt endal kõrvupidi pollarisse vedada et pärast näha kuidas tüüp itsitades vabaks lastakse... :evil:

Politsei hoiab oma au ja säästab raha sel moel et kodanikule öeldaks: Hoia ise oma vara siis ei juhtu midagi! Ja mõnes mõttes õige ka! Kui ise ei hoia siis ei pea keegi teine ka sellepärast pead vaevama. VÕi kui oled laisk ja rikas siis teed kindlustuse ja magad südamerahuga.

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Järjekordne vargus!

Lugemata postitus Postitas 417 »

niipalju kui mind kinni peetud on kas niisama või vrmistamise pärast on ainuke masin millel ka nubrite vastavus üle kontrollitud Range Rover,Ja siis oli ka eravärvides hõbedane subaru kes tegi tõesti kiirelt korralikult oma tööd protokollis asja eest ja oli samas inimlik, müts maha selle ekipaazi ees.

teistel autodel ja veelvähem siklitel ei vaadata ei mootori ega raaminumbri poolegi. Ja KTM il pole suvatsetud isegi taga numbrit vaatama minna.

Peaks avalikult kella küõlge tõmbama et kui poliis peab kinni ja laseb ainult puhuda või teeb protokolli
aga muude vidinate vastavuse jätab kontrollimatta siis oleks olemas list kuhu sellise patrulli andmed üles riputada
MINUARUST ON SE MUGAV MAKSUKOGUMINE MITTE TÖÖ MILLE EEST MA MAKSAN NEILE PALKA

kui ma vaieldavalt punase tulega ülesõdu ületasin oli kohe diso järgi aga kui auto paljaks varastati siis sain kirja et asi lõpetatud kahtlusaluse puudumise tõttu. Kse kuradi autos sitsimine ja fööni lehvitamine peaks asenduma jalgsikäimisega pimedates tänavates.

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

Teema algataja
-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

hr.mnd

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas hr.mnd »

(w) Saab eesti politseid kiita vahelduseks! Müts maha :bsmile:


taux
Postitusi: 282
Liitunud: 06 Veebr 2008, 18:40
Tsikkel: VTX 1800
Asukoht: Tallinn.Randvere
Tänatud: 1 kord

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas taux »

Mkh. Müts maha. Minu arust suht lame väljend. Mütsi pidi maamees ehk "mats" maha võtma kui Mõisahärra mööda sõitis. Ja teps mitte austuse, vaid alandlikkuse märgiks. Nii,et minu arust see väljend on nõme Aga see sellaks ,las lingvistid uurivad.
Aga politsei töö kohta küll. Ei mäleta minu vana pea,millal viimati pabereid ja numbreid võrreldi. Vene ajal miilits küll käis kapoti alla vaatamas.Ju see oligi viimane kord.Muidugi on inimesi kes teevad oma tööd hoolega ja peavadki tegema.
Aga ei tasu kahe silma vahele jätta et Eesti-Soome politsei koostöös. Küsimus kustpoolt vihje tuli?
Ütle mulle kus särge tuleb ja ma olen ka "Kõva " kalamees.

Kasutaja avatar

Jaanus555
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Apr 2009, 10:54
Tsikkel: suzuki vx 800
Kontakt:

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas Jaanus555 »

Eesti politsei ja tolliga üks selline huvitav lugu. See juhtus mingi paar kolm aastat tagasi. Sõitsin autoga politsei pidas mind kinni küsis dok. jne. andsin rahakotivahelt. Pärast sõidsin sama autoga soome esitasin eesti piiripeal ka need samad dok.rahakoti vahelt ja kui soome jõusdin juhtis soome toll tähelepanu ,et kas see on ikka auto millega ma tulin jne ma ei saanud alguses asjadest aru ja ütlesin loomulikult. Siis nad selgitasid ,et need on mootorratta dok. Mul tuli ka lõpuks meelde ,et olin eelmine päev mootorrattaga ringi sõitnud ja panin dok rahakotii vahele, õnneks leidsin suure otsimise ja tuhnimise peale ka auto dok kuskilt kindalaeka põhjast ülesse. Pärast mõtlesin et miks need eesti politseinikud ja tollitöötajad üldse dok küsivad kui nad ei suvatse neid põhjalikumalt üldse vaatamagi.


Rs4 125

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas Rs4 125 »

On äki kellegil jagada kogemusi tsikli müügi teemal. Proovin oma masinat müüa ja kohe kui hinda kergitasin, andis endast märku üks tegelane kes elab oma jutu järgi Malaysias. Küsib mu paybali kontot ja elukohta, lubas enne maksta ja siis kellegi masinale järgi saata. Miks kurat peab keegi teiselt poolt maakera ostma minu masinat ? Rääkige rääkige, pakkuge lahendust :) .

Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas DGAF »

born under a bad sign

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Rs4 125 kirjutas:

On äki kellegil jagada kogemusi tsikli müügi teemal. Proovin oma masinat müüa ja kohe kui hinda kergitasin, andis endast märku üks tegelane kes elab oma jutu järgi Malaysias. Küsib mu paybali kontot ja elukohta, lubas enne maksta ja siis kellegi masinale järgi saata. Miks kurat peab keegi teiselt poolt maakera ostma minu masinat ? Rääkige rääkige, pakkuge lahendust :) .

Siin foorumis sellistest toladest lehekülgede viisi juttu.
Pane otsingusse:
"Neeger,või võimalik ostja"(oli vist selline pealkiri)

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Suu puhtaks varguste asjus

Lugemata postitus Postitas Loff »

Rs4 125 kirjutas:

On äki kellegil jagada kogemusi tsikli müügi teemal. Proovin oma masinat müüa ja kohe kui hinda kergitasin, andis endast märku üks tegelane kes elab oma jutu järgi Malaysias. Küsib mu paybali kontot ja elukohta, lubas enne maksta ja siis kellegi masinale järgi saata. Miks kurat peab keegi teiselt poolt maakera ostma minu masinat ? Rääkige rääkige, pakkuge lahendust :) .

Kõige lihtsam on seda eirata ja müüa ikka silmast silma ja sula peopeale.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”