Minu Eesti mõttetalgud!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas v301060 »

mx77 kirjutas:
hei5 kirjutas:

Mind paneb imestama ,et kas tõesti keegi siinsetest ei oma arvamusi mis meie ühiskonnas võib valesti olla ja ei olegi soovi seda muutma hakata.Teada on ju,et enne peab olema nägemus,siis plaan- tegutsemisviis ja peale neid saab olla-tekkida valmis tulemus.Mina saan küll aru et just sellise nö eeltööga hakataksegi tegelema-otsitakse suuremad mured välja millest siis edasi areneda-lahendusi leida.
Arvatavalt on natuke valesti reklaam sõnastatud,kui nii pessimistlikult suhtutakse..
Lihtne on sõimata ja viriseda (ala valitsus/valitsused ei oska,ei saa,ei suuda jne)Aga kui pakutakse tule aita-anna ideed=kaob rahval julgus..
Omal on täiesti mureteema olemas..kas jõuan ka sellega nö. mõttearendusse-ei tea veel.

Pagan, selleks me olemegi need 101 idiooti toompeale valinud ja ma ei tea, kui palju inimesi KOV-i, et nad teeks korralikku tööd, ja teeks seda nii et ei oleks JOKK (hea näide viimane Paldiski case, kus linnapeast M**N lihtsalt sinisilmselt ajab lolli ila). Kas teeme lisaks reaalsele eestile, second life eestile veel mingi kolmanda eesti?

mx77-ga täiesti nõus. Toimiv struktuur seadusandliku-,täitev- ning kohtuvõimu näol on ju täiesti olemas. Iseasi, et neist kahele esimesele surveavaldamiseks tuleb teha erinevat lobitööd. KOV-i puhul võin isiklikust kogemusest lähtudes öelda, et alguses kulub paar aastat oma valimisliidu/erakonna sees, et sind üldse keegi tõsiselt võtma hakkaks. Pärastpoole on muidugi oluline, et ikka koalitsiooni poolel oled sest opositsiooni kuitahes arukaid ettepanekuid ei hakka keegi arvestama:)))

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


Teema algataja
kana

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas kana »

v301060 kirjutas:
mx77 kirjutas:
hei5 kirjutas:

Mind paneb imestama ,et kas tõesti keegi siinsetest ei oma arvamusi mis meie ühiskonnas võib valesti olla ja ei olegi soovi seda muutma hakata.Teada on ju,et enne peab olema nägemus,siis plaan- tegutsemisviis ja peale neid saab olla-tekkida valmis tulemus.Mina saan küll aru et just sellise nö eeltööga hakataksegi tegelema-otsitakse suuremad mured välja millest siis edasi areneda-lahendusi leida.
Arvatavalt on natuke valesti reklaam sõnastatud,kui nii pessimistlikult suhtutakse..
Lihtne on sõimata ja viriseda (ala valitsus/valitsused ei oska,ei saa,ei suuda jne)Aga kui pakutakse tule aita-anna ideed=kaob rahval julgus..
Omal on täiesti mureteema olemas..kas jõuan ka sellega nö. mõttearendusse-ei tea veel.

Pagan, selleks me olemegi need 101 idiooti toompeale valinud ja ma ei tea, kui palju inimesi KOV-i, et nad teeks korralikku tööd, ja teeks seda nii et ei oleks JOKK (hea näide viimane Paldiski case, kus linnapeast M**N lihtsalt sinisilmselt ajab lolli ila). Kas teeme lisaks reaalsele eestile, second life eestile veel mingi kolmanda eesti?

mx77-ga täiesti nõus. Toimiv struktuur seadusandliku-,täitev- ning kohtuvõimu näol on ju täiesti olemas. Iseasi, et neist kahele esimesele surveavaldamiseks tuleb teha erinevat lobitööd. KOV-i puhul võin isiklikust kogemusest lähtudes öelda, et alguses kulub paar aastat oma valimisliidu/erakonna sees, et sind üldse keegi tõsiselt võtma hakkaks. Pärastpoole on muidugi oluline, et ikka koalitsiooni poolel oled sest opositsiooni kuitahes arukaid ettepanekuid ei hakka keegi arvestama:)))

Ühinen mx77 ja viimase arvamusega. ideid võid teab kui palju välja käia, aga kui sul pole endal kohe mille ise selle teosuseks või ostuks välja käia - või kui idee arvatakse olevat avalikkuse arvamusele "ebaseksikas", siis ei tee võimul olijad mitte muhvigi. idee unustatakse ja tegeletakse edasi kroonika jm isiklike asjadega eesti asja asemel. on proovitud, ok võib-olla mitte piisavalt räigelt kisa tõstetud. kodanikuühiskond ei saa toimida ei-juhnjem sellises vormis nagu 1.mail plaanitakse. selleks peaksid juba väikestel gruppidel olema konkreetsed teemad, küsimused, probleemid valitud, millega edasi minna. küllalt kaasmaalastega 3-liikmelisel koosolekul tunde vaieldud, mis on tõeline probleem...vahel on igaühel oma arvamus ja nad jäävadki selle juurde. kas kellelgi on aga ka terviknägemus, mis selle ürituse tulem peaks olema? :D

Kasutaja avatar

zirocool
Postitusi: 175
Liitunud: 20 Apr 2007, 17:40
Tsikkel: cbr 919, cbr954
Asukoht: WA

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas zirocool »

Ei ole selle üritusega eriti kursis ja pole nagu väga huvi ka tundnud, kuna suurte massidega asju arutada on suht võimatu ja sellel päeval tuleb kindlasti kokku igasugu rahvast ja mitte vähe. See muidugi omamoodi plussiks ka (saab ju palju huvitavaid ideid) aga ma ei kujuta küll ette kes kogu selle info läbi töötab ja sealt ka tõesti mingid töötavad või kasulikud ideed välja sõelub. :lol:
Igatahes palju õnne neile :lol:
Kaldun siiski arvama, et idee küll ilus aga kipub ikka sinna sinisilmsete aeda lendama ..

Kasutaja avatar

Hiid
Postitusi: 177
Liitunud: 17 Nov 2008, 19:34
Asukoht: Tallinn, Hiiu
Tänatud: 9 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas Hiid »

Kusjuures minu meelest väga ootamatu ja huvitav projekt sellises mastaabis. Midagi sellist pole siinmail enne nähtud ja ootan huviga mis sest saab. Olen eelkõnelejaga sama meelt et mõttetalgute tulemus sõltub palju konkreetse mõttekoja ajurünnaku läbiviimise kvaliteedist. Kui palju nende kodade eestvedajatest sellist ajurünnakut korraldada oskab et ideed kooruma hakkaksid ja purki saaksid? Ajurünnak on kindla protseduuri ja reeglitega. Muidu läheb asi piknikuks kätte ja tulemus null.

Aga hoiame korraldajatele pöialt. Pessimist on ilgelt kerge olla.

Biker.ee. Mootorratturite kohkumispaik.

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ma küll sel ajal pöialt ei hoia. :wack: :wack: :wack: Sel ajal hoian kindlasti leistangi (w)


1 mats
Postitusi: 56
Liitunud: 30 Juun 2008, 23:55
Tsikkel: vn 750
Asukoht: Tartu

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas 1 mats »

ei saa ka vaiki olla.. eks ta ole, see peaks ikka igale tüübile mingil määral korda minema. ainult koos on võimalik midagi suurt ära teha ja samuti mingi suure jama vastu astu. aga annan endale ka aru, et enne, kui päris pees asjad ei ole, ei liiguta enamus oma tagumikku, eks ole? :wink:


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Lihtsalt ajab mind tigedaks uue mulli lenduajamine, kui eelmine on lõpetamata. Tehtagu eelmine asi korrektselt korda, pesku käed puhtaks, kuivatagu ära, vaadaku ringi ja küsigu, mis siis nüüd järgmiseks. Ei ole mõtet tõsta si t t a ühest hunnikust teise ja siis hõisata.


Teema algataja
kana

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas kana »

1 mats kirjutas:

ei saa ka vaiki olla.. eks ta ole, see peaks ikka igale tüübile mingil määral korda minema. ainult koos on võimalik midagi suurt ära teha ja samuti mingi suure jama vastu astu. aga annan endale ka aru, et enne, kui päris pees asjad ei ole, ei liiguta enamus oma tagumikku, eks ole? :wink:

1mats, kordaminek on üks asi ja millegi mõistliku või antud olukorras parima asja ärategemine nõuab natuke enam kui seda tunnetust, et ainult koos on võimalik midagi suurt ära teha. Mis see suur on, mida me tegema peaksime? Hetkel on igayks oma naba ja ca ellujäämiskursustega ametis ja kui praegu pole veel teada, mis see suur, üldine ja üldkasulik tegu või asi oleks, mille nimel end liikvele ajada, siis ei aita siin patriotism ega muu. Mis suurt asja teha?
Arstid pühendavad kampaaniaid erinevate levinumate haiguste ennetamiseks, kulu kergendamiseks, tagajärgede leevendamiseks. Edukalt.

  • Miks ei võiks nt insenerid sama edukalt propageerida energiasäästu, mis annaks riigile tervikuna tugevust nii energia varustuskindluse kui ka üksikisiku/firma/riigi väiksemate kulude ja lõppeks puhtama keskkonna näol?
  • Miks ei võiks teedemehed minna ristisõtta meie teede kvaliteetseks saamise nimel? (OK siin ma saan aru, kui asju riigieelarvest peamiselt rahastatakse, siis paari meetrise asfaldijupiga kusagil üldpilti palju ei paranda, aga peaks olema ka teisi lahendusi).
  • Miks ei võiks Tööturuamet soigumise asemel kvalifitseeritud töötud panna teiste töötute dokumente vastu võtma, selmet viriseda, et max läbilaskevõime on neil 30 inimest tunnis ja töötud orjad veedavad "orjaturul" päevi, et end lihtsalt töötuks regada ja abiraha saada, milleks tal riigi kodanikuna ja endise maksumaksjana õigus on...
    ok, näiteid võiks veel tuua, aga praegu pole aega :D
    jõudu ja mõistust!
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas creativ »

yanksel kirjutas:

1mats, kordaminek on üks asi ja millegi mõistliku või antud olukorras parima asja ärategemine nõuab natuke enam kui seda tunnetust, et ainult koos on võimalik midagi suurt ära teha. Mis see suur on, mida me tegema peaksime? Hetkel on igayks oma naba ja ca ellujäämiskursustega ametis ja kui praegu pole veel teada, mis see suur, üldine ja üldkasulik tegu või asi oleks, mille nimel end liikvele ajada, siis ei aita siin patriotism ega muu. Mis suurt asja teha?

jõudu ja mõistust!

täitsa nõus eelenevaga! aegajalt mõtleva inimesena tunnen, et sellised "kampaaniad" on lihtrahva lollitamine. mingi tagamõttega asi.
Just hetk tagasi sai sõbraga meenutatud nõukaaega kus terved sajad miljonid inimesed noogutasid kaasa kommunismiideoloogiale. ise kaasaarvatud teatud osas. Vanemaks saades hakkas aju endal tööle ja tekkis arusaamine et kõik mida räägitakse ei ole õige ja helge. Palju mida näed ja kuuled on võlts ja vale. Elu on sundinud eraldama terad sõkaldest ja mitte jooksma ummisjalu esimese üleskutse peale "tulge, teeme!" Massitasemel üritused lõhnavad alati kerge hulluse järgi. Juhtoinas ees ja lambakari taga. Mõni selline üritus on muidugi maailma muutnud.
Meeskonnatöös ja ühises tegemises (mõtlemises) on jõud aga see jõud peab olema vägagi selgelt suunatud konkreetsele eesmärgile. Niisama umbmääraselt populistlikult rahvast üles kutsuda tegudele...Kõlab kuidagi sarnaselt Me Ehitame Kommunismi! Me suudame päästa maailma! Me teema maailma vaenlastest puhtaks!. Teeme lõpu terrorismile! Päästame Aafrika näljahädast! jne

Teeme Ära koristuskampaania oli tõesti tegu! Latt seati kõrgele. Respect! (w)
Nüüdne tundub liiga ulme või pigem lati allalaskmisena. Justkui otsitud põhjus midagi "ära teha"
Punnitada ei ole vaja!

edu! :bsmile:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3190
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Lugesin hommikulehest,et reganuid vaid 2000-e ümber,ehk siis ei toimi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

kris. kirjutas:

Sorry täiesti asjasse mittepuutuva kommentaari eest aga ma ei suuda tõsiseks jääda kui keegi nimetab riiklikke monopole eraettevõteteks :wack: :wack: :wack: .

Njahh... TeliaSonera 60% , Eesti riik 24%, Eesti arengufond 3% ülejäänud 13% vabalt kaubeldavad...

Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas Primo »

"Minu Eesti" Mõttetalgud 2009 parimaks mõtteks ja ideeks tunnistatakse 99.7% * rahvastiku poolt tõsta riigikogulaste ja ministrite palka, et oleks motivatsioon Eestit kriisist välja viia...

*0.3% ei osalenud hääletusel.

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas creativ »

tundub, et baikerlased on jube iseteadlikud ja -mõtlevad jäärapäised tegelased. siin lugedes tundub et massipsühhoos ei taha mitte kuidagi mõjuda!? ürituse propaganda on mutta tambitud...
Kahju et ei kuule tugevaid vastuargumente. Auu kus te olete teemeäralased!?

inimeste iseteadlikuse poolt! :bsmile:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

Arvate et on lihtne olla äärmuslik ja uuendusmeelne, kui juba kahe mõttekaaslase leidmine tehakse vaat et kohustuslikuks. Eks neid loomulikult vaja on, sest kuidas sa muidu saad vastu kõigile neile pehmetele väärtustele rõhuvaile inimesesõpradele. Pehmikud on ju äärmiselt agressiivsed ja jäärapäised oma mõtete esiletõstmisel ja läbi surumisel. Näiteks ei õnnestunud mul leida ühtegi mõttekoda Tartumaal, kus võiks välja käia idee rahva seas militarismi väärtustamise vajalikusest. Ometi teavad kõik, et sõjakad ja agressiivset välispoliitikat (-kaubandust) teostavad riigid on jõukad ja edukad.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?
Kasutaja avatar

dux
Postitusi: 99
Liitunud: 04 Dets 2008, 19:57
Tsikkel: CB 750
Asukoht: Pärnumaa

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas dux »

õemehe õemees kirjutas:

Arvate et on lihtne olla äärmuslik ja uuendusmeelne, kui juba kahe mõttekaaslase leidmine tehakse vaat et kohustuslikuks. Eks neid loomulikult vaja on, sest kuidas sa muidu saad vastu kõigile neile pehmetele väärtustele rõhuvaile inimesesõpradele. Pehmikud on ju äärmiselt agressiivsed ja jäärapäised oma mõtete esiletõstmisel ja läbi surumisel. Näiteks ei õnnestunud mul leida ühtegi mõttekoda Tartumaal, kus võiks välja käia idee rahva seas militarismi väärtustamise vajalikusest. Ometi teavad kõik, et sõjakad ja agressiivset välispoliitikat (-kaubandust) teostavad riigid on jõukad ja edukad.

jõukad ja edukad on ka riigid, kes ei ole sõjakad ja agressiivsed (USA vs Kanada; Israel vs Rootsi näiteks). ma ei tea küll, kas militarism ise on väärtustamist väärt. kõik me oleme militaarsed teatud ajal ja kohas, kui vaja. militarism toob endaga kaasa relvade hulga plahvatusliku kasvu, mis omakorda toob kaasa igasugused totakad õnnetused ja valesti käitlemised. aga noh see on ka mõte, mida mõttekojas oleks olnud paslik arutada..

Haamriga mehele paistab kõik naelana. :wack:

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas petz »

nende mõttetalgutega ja selle aruteluga tuleb silme-ette multifilm kilplased, kus need tegelased ehitasid ka ühiselt nõukoja, kus koos mõtlemas käia, kes on näinud , teavad, millega see lõppes :lol:
ja üks mõttetalguline esines mõni päev tagasi sky plussi hommikuprogrammis, ehk kah mõni siinne foorumlane. see jutt tundus kuidagi tuttav, meenutas suur sisutühja mulli.

Kasutaja avatar

sverchik
Postitusi: 96
Liitunud: 26 Juul 2006, 18:36
Tsikkel: FZS 600
Asukoht: Tallinn

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas sverchik »

õemehe õemees kirjutas:

Näiteks ei õnnestunud mul leida ühtegi mõttekoda Tartumaal, kus võiks välja käia idee rahva seas militarismi väärtustamise vajalikusest. Ometi teavad kõik, et sõjakad ja agressiivset välispoliitikat (-kaubandust) teostavad riigid on jõukad ja edukad.

Kaitsetahe ja võime on üks mõttetalgute teemadest. Äkki saad ise selleteemalise mõttekoja luua.

per asfalt ad astra

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas petz »

sverchik kirjutas:

Kaitsetahe ja võime on üks mõttetalgute teemadest. Äkki saad ise selleteemalise mõttekoja luua.

toetan sõjaväelist diktatuuri - saab vähemalt korra majja

Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

:D Ei noh, ega man'd sõjaväelisest diktatuuri poolda. Ma lihtsalt tahaks juhtida inimeste tähelepanu asjaolule, et sõjaliselt tugev riik ja rahvas on poliitiliselt ja majanduslikult sõltumatumad. Ausam oleks ehk öelda, et võivad endale lubada teatavat võõrastele huvidele sülitamist, mis suurendaks konkurentsivõimet välisturul ja heaolu riigis. Kuidas selleni rahvaalgatuse korras jõuda, või vähemasti sõjalist tugevnemist initsieerida, võiks teemaks olla küll.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas creativ »

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

hatman
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:37
Tsikkel: neegrikaksik
Asukoht: mäeküla

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas hatman »

midagi nendele, kes ei armasta jahumist ja on samas omajagu prosostsiaalsed:

http://talgud2009.umarlaud.eu/

rsk, aga minueestiga seoses ei saa jätta mainimata, et nende eneseõigustused ajasid küll kopsu üle maksa.
viga olevat ju eesti rahvas, kes pole veel valmis sellisteks üritusteks.
teisisõnu - kui minul on (hea) idee ja sina sellega kaasa ei tule, on kindlasti just sinul veel arenemistuumi...
:evil:

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad, alates K750M...
Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Tere Kas gey-d ei korralda oma mõttetalguid,kuidas paremaks muuta :roll: ma võiksin neile kohe head kohta tartus soovitada,bussipark tehnoülevaatus.

1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

hatman
Postitusi: 148
Liitunud: 17 Okt 2008, 16:37
Tsikkel: neegrikaksik
Asukoht: mäeküla

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas hatman »

noh jah, sumpsi remondiks vaja natuke toru.

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad, alates K750M...

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Re: Minu Eesti mõttetalgud!

Lugemata postitus Postitas racerx »

pahadeplaneet kirjutas:

Tere Kas gey-d ei korralda oma mõttetalguid,kuidas paremaks muuta :roll: ma võiksin neile kohe head kohta tartus soovitada,bussipark tehnoülevaatus.

Pahadeplaneet amsterdamis vist toimub mingi paraad, asi see sul sinna põristada on siis, ole aint ettevaatlik et (crash)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”