Fleim: politsei eest ära sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Vasta

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Tarts »

zorten22 kirjutas:

A tead, mis ja kes on politsei ja politseinik?

Valusalt üle mõistuse käiv küsimine. Ilmselt ka suurele osale siinsetest kõvadest meestest ...



Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Motorized »

Ma teaks õiget vastust kui keegi küsiks. Aga üks tohutu vaidlus siin nüüd lahti läks. Mingile kompromissile siin kindlasti ei jõuta :roll:
Ise ma mingi moraalijünger ei ole. Eks ole pattu tehtud ka. Üritan muidugi enam-vähem viisakas liikleja olla. Kes tahavad peatumismärguande peale kinni pidada need tehku seda. Ja kes arvavad, et tervislikum on rutskat keerata, siis seda nad teevad ju nii kui nii. Mis siin vaielda. :bsmile:


warlock
Postitusi: 64
Liitunud: 15 Jaan 2005, 10:07
Tsikkel: XT600FZR
Asukoht: Türisalu
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas warlock »

Tarts kirjutas:
zorten22 kirjutas:

A tead, mis ja kes on politsei ja politseinik?

Valusalt üle mõistuse käiv küsimine. Ilmselt ka suurele osale siinsetest kõvadest meestest ...

T.Ü.R.A. kui lihtne asi vist!? Politsei on sinises mundris ja tagasihoidlikult vagur. Politseinik on samas kostüümis aga nub näkku ja paneb ta täiega. Poolits on päris jube teema! Poolits ei ole suutnud endale selgeks teha, kes Ta on... Politseinik või miilits?! Sealt edasi tuleb juba pikem teema politsei-politseinik-poliitik... ;c) (vanakoolinaeratus aka smile) Võttes arvesse politsei ja piirivalve ühinemist: "Kui ületad kiirust illegaalselt siis oled ka riigipiiri ületanud illegaalselt!?". Isegi piirivalvetollipolitseiamet ei suudaks vastata, kes on kes..

T.Ü.R.A. ma ei või!
Marek
PS! Tagarattal pihku huupi laskmise koolitus tavapäraselt juunikuu esimesel
nädalavahetusel.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

warlock kirjutas:
Tarts kirjutas:
zorten22 kirjutas:

A tead, mis ja kes on politsei ja politseinik?

Valusalt üle mõistuse käiv küsimine. Ilmselt ka suurele osale siinsetest kõvadest meestest ...

T.Ü.R.A. kui lihtne asi vist!? Politsei on sinises mundris ja tagasihoidlikult vagur. Politseinik on samas kostüümis aga nub näkku ja paneb ta täiega. Poolits on päris jube teema! Poolits ei ole suutnud endale selgeks teha, kes Ta on... Politseinik või miilits?! Sealt edasi tuleb juba pikem teema politsei-politseinik-poliitik... ;c) (vanakoolinaeratus aka smile) Võttes arvesse politsei ja piirivalve ühinemist: "Kui ületad kiirust illegaalselt siis oled ka riigipiiri ületanud illegaalselt!?". Isegi piirivalvetollipolitseiamet ei suudaks vastata, kes on kes..

T.Ü.R.A. ma ei või!
Marek
PS! Tagarattal pihku huupi laskmise koolitus tavapäraselt juunikuu esimesel
nädalavahetusel.

katus sõitis järjekordselt ära (togi) ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas madjs »

Paar näidet siinsest kandist, oma silmaga nähtud kusjuures. Mõned päevad tagasi peedistati noort ema, kuna lükkas käru natuke vale koha peal üle tänava, või siis tänava servas aga vaevalt ta kiirust ületas või eest kimada üritas, võmmide jaoks hea trahvimise koht. Tuttava tüübi vanaema pandi ka täiega puhuma, kuna too lükkas jalgratast ja kõnnak oli kahtlane, memm on 80+ aastat vana ja inimesel hakkas pea ringi käima, poodi sõitis jalgrattaga, aga tagasi kõndis, ratas käekõrval kuna tundis end kehvasti. Ole siis korralik kodanik ja austa võmme? Üldjuhul juba kaugelt nägemine ajab harja turri, kaugel see ärasõitminegi siis on. Siinkandis möllavad muidugi võõrad mendid, Pärnu ja Haapsalu omad, erijuksus kah vahest. Kohalikud sinivalged on nati arusaavamad. Muidugi jah, sõltub ka kohalike puhul see, kelle otsa satud politseiniku või mendi otsa. Olen aru saanud, et parim varjant on see kui nendega näost näkku ei näe, olgu siis vahendid millised tahes.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

Martino
Postitusi: 214
Liitunud: 15 Dets 2004, 15:00
Tsikkel: KTM LC4 Adventure/GasGas EC250
Asukoht: Tallinn/Laagri
Tänanud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Martino »

sepp kirjutas:

no Te krossimehed ei saa inimeste murest aru,Teil muidugi savi.. radasid palju ja Teil pohhui kus Te oma selja sitakseks sõidate. :mrgreen: :bsmile:
Aga meie... inimesed tahame ka kusagil sõita juuu nuuks...

kokkuvõtteks.... sõitke,aga ärge mölisege :bsmile:

Mitte keegi ei keela teil rada rentida ja peale keerata niipalju kui hing igatseb. Ja kui tundub rada vähe olevat, asutage Audru Ringraja Abistamise MTÜ, koguge oma muidu trahvideks kuluv raha sinna kokku, kandke see Andres Hallile A2 Racingusse üle ja Eesti võidusõiduajalugu peab teid hea sõnaga meeles. Seni kuni te midagi peale vigina teinud ei ole, pole mõtet ka sõna võtta.

  • M -
Vihma korral toimub motokross kultuurimajas (Albert Gulk, Sõmerpalu).
Kasutaja avatar

Hotrod
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Juul 2003, 22:49
Tsikkel: vs750 chopper
Asukoht: Ääsmäe

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Hotrod »

Õnneks olen juba pea aasta ilma rattata. Nagu puhkus oleks ses osas :P viimasel ajal muutus see politsei asi väga igapäevaseks. Ei saanud nädalatki ilma et mingeid kokkupuuteid ei oleks olnud. Tuleb tunnistada et on olnud sarnane kuusehekki põikamise võimalus/kuna arvan et ei oleks mõjuvat põhjust leidnud, miks ma tagarattal sõitsin. Tahestahtmata ikka tekib mingeid extra special olukordi. Kui ümbruskond ei ole 100% tuttav, tuleks kindlalt peatuda märguandmisele. Viimaste läbirääkimiste tulemuseks oli trahv 600.- seda siis liiga võimsa tsikliga sõitmise / ehk lubadeta sõitmise eest 2. korral. Nii et ei ole ju hull. Nendest politseidest võivad veel inimesed saada.

Real Hot Rods don't leak oil.
They mark their territory.
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Martino kirjutas:
sepp kirjutas:

no Te krossimehed ei saa inimeste murest aru,Teil muidugi savi.. radasid palju ja Teil pohhui kus Te oma selja sitakseks sõidate. :mrgreen: :bsmile:
Aga meie... inimesed tahame ka kusagil sõita juuu nuuks...

kokkuvõtteks.... sõitke,aga ärge mölisege :bsmile:

Mitte keegi ei keela teil rada rentida ja peale keerata niipalju kui hing igatseb. Ja kui tundub rada vähe olevat, asutage Audru Ringraja Abistamise MTÜ, koguge oma muidu trahvideks kuluv raha sinna kokku, kandke see Andres Hallile A2 Racingusse üle ja Eesti võidusõiduajalugu peab teid hea sõnaga meeles. Seni kuni te midagi peale vigina teinud ei ole, pole mõtet ka sõna võtta.

  • M -

Veel üks tark ärkas talveunest. Mis sa arvad, et trahvide peale kuluvad mingid ulmesummad igapäev? :wack: Ja kui sa aru pole saanud, siis selleks, et trahvist pääseda, tuleb eest ära sõita kui võimalik. :mrgreen:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

-PitBull- kirjutas:

[quote="MartinoMitte keegi ei keela teil rada rentida ja peale keerata niipalju kui hing igatseb. Ja kui tundub rada vähe olevat, asutage Audru Ringraja Abistamise MTÜ, koguge oma muidu trahvideks kuluv raha sinna kokku, kandke see Andres Hallile A2 Racingusse üle ja Eesti võidusõiduajalugu peab teid hea sõnaga meeles. Seni kuni te midagi peale vigina teinud ei ole, pole mõtet ka sõna võtta.

  • M -

Veel üks tark ärkas talveunest. Mis sa arvad, et trahvide peale kuluvad mingid ulmesummad igapäev? :wack: Ja kui sa aru pole saanud, siis selleks, et trahvist pääseda, tuleb eest ära sõita kui võimalik. :mrgreen:[/quote]

Aga tehke nii et igakord, kui õnnestub edukalt ära sõita kannate samaväärse summa, mis oleks muidu trahvilaks tulnud rinka abistamise fondi :)

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

USA ja Maryland. Ilusa ilmaga võttis poiss oma ratta ja läks veidi hullama. Kaamera kiivri küljes filmis kogu lõbu. Siis jäi teine foori taha ilusasti seisma ja järsku...

[youtube]http://www.youtube.com/watch/v/BHjjF55M8JQ[/youtube]

Esimene tunne olevat olnud, et nüüd läheb kohe ratta röövimiseks, aga õnneks tahtsid nad vaid kiiruse ületamise eest trahvida.

Sellega lugu aga ei lõppenud. Paar päev hiljem tuli hunnik politseinikke poisile koduukse taha näpus kohtu poolt väljastatud paber (warrant (mul ei tule üldse meelde, kuidas see asi eestikeeles olla võiks)), mis lubas kogu arvutustehnika ja ka kaamera ära viia. Neil olevat seal miski seadus, mis ei luba filmida ilma suurt punast silti eelnevalt näitamata. Hea, et ratast ära ei viidud. :)

Aga mis siis, kui olekski politseiniku asemel röövel olnud?

Huvitav, kas selle tüki moraal on nüüd:

  • et oleks pidanud peegleid pisut paremini silmas pidama;
  • otse autode vahelt foori ette trügima, et keegi ei saaks sulle sedapsi kallale karata; ja
  • tuleb kogu aeg käiku sees hoida, et kellelgi ei tekiks võimalust sind takistada?

Kogu lugu originaalis siin.


see tüüp

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas see tüüp »

Purjus mootorrattur kukkus, põgenedes politsei eest

Joobnud mootorrattur, kes ei peatunud politsei märguande peale, kukkus täna Kuressaare linna ringteel. Juht vigastada ei saanud ja politsei algatas asjaolude selgitamiseks menetluse.
Pealtnägijate sõnul üritas mootorrattur pärast kukkumist veel liibates minema joosta, kuid see tal ei õnnestunud.
"Politsei märkas kiirustavat mootorratturit, kes ei peatunud talle antud peatumismärguande peale ja õige pea ka kukkus," ütles politsei esindaja Hedy Tammeleht Oma Saarele, lisades, et politsei pidas mehe kinni ja tollel tuvastati joove.

Pilt

Mehel oli vähemalt tahtmist ("Pealtnägijate sõnul üritas mootorrattur pärast kukkumist veel liibates minema joosta").

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas puna »

Tahaks näha kedagi kes pole kunagi ühegi seaduse vastu eksinud.

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas spinna »

Hmm, hea mõte! Ma olen kiirust ületanud, stopp märgi alt läbi sõitnud, valesti parkinud, lapse lolli aruga 125ccm rattaga miilitsa "emmi" eest minema sõitnud, jne. Kas ma võiksin nüüd kaaslaste lugupidamise saavutamiseks veits täis peaga ringi sõita? Tundub nagu OK?

Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas t2g »

spinna kirjutas:

Hmm, hea mõte! Ma olen kiirust ületanud, stopp märgi alt läbi sõitnud, valesti parkinud, lapse lolli aruga 125ccm rattaga miilitsa "emmi" eest minema sõitnud, jne. Kas ma võiksin nüüd kaaslaste lugupidamise saavutamiseks veits täis peaga ringi sõita? Tundub nagu OK?

võta kiivrita semu ka kaasa siis on ok

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Njah kukkus küll aga ratast ikka maha ei jätaks!!!Ei tohi kohe nii pabinasse minna kui selle politseiniku eest ära sõidad tuleb asja rahulikult võtta!!!Mitte et ma mingi proff selles spordialas oleks aga jh kui juba sõitma hakkasid mis sa enam jooksed!!!Panevad sulle veel jalaga näkku ka nagu venemaal kombeks!!!

Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

andrezoo9 kirjutas:

Njah kukkus küll aga ratast ikka maha ei jätaks!!!Ei tohi kohe nii pabinasse minna kui selle politseiniku eest ära sõidad tuleb asja rahulikult võtta!!!Mitte et ma mingi proff selles spordialas oleks aga jh kui juba sõitma hakkasid mis sa enam jooksed!!!Panevad sulle veel jalaga näkku ka nagu venemaal kombeks!!!

Ära rohkem peale võta! :lol:

Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Ega see naljaasi ei ole kui ikka tahavad sind kätte saada annavad kuuli ka!!!

Kasutaja avatar

jegesmesh
Postitusi: 648
Liitunud: 03 Veebr 2009, 18:37
Tsikkel: poolik veel
Asukoht: Jõgeva

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas jegesmesh »

Ma ei ole selle üle uhke, aga mul õnnestus ka suvel korraks üks tagaajamine korraldada. Oleks seisma jäänud kui ei oleks krossirattaga olnud. Dokumente neil ei ole ju ja ahvid võtavad selle kohe käest ära.

Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas ht99 »

jegesmesh kirjutas:

Ma ei ole selle üle uhke, aga mul õnnestus ka suvel korraks üks tagaajamine korraldada. Oleks seisma jäänud kui ei oleks krossirattaga olnud. Dokumente neil ei ole ju ja ahvid võtavad selle kohe käest ära.

Mis sa siis kirjutad sellest siia? :wack:
Respecti ikka ei saa ju selle eest? (togi)

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas allan777 »

väga lõbus oli seda lugeda siin kõike :D (lol)

nagu iga asjaga, on kõigel mitu lähenemisvõimalust, tõdesid on palju. mine teise kännu otsa ja asjad on teisiti. mõttetu vaidlus. arvake mida tahate, ühte ja sedasama vaatenurka, tõde, ei saa inimeste maailmas kunagi olema ;)

inimsed kes väidavad omavat tõemonopoli, on kas idioodid või siis valetavad....vähemalt minu arvates.

ja nüüd varsti on selle kõige kohta kellelgi mingi teine arvamus ;).

Viimati muutis allan777, 22 Apr 2010, 02:21, muudetud 1 kord kokku.
BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

tok-tok
Postitusi: 393
Liitunud: 17 Nov 2005, 10:13
Asukoht: Tallinn

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas tok-tok »

Sõita või mitte sõita, igaühe enda südametegevuse küsimus. Fakt on aga see, et eest ärasõit soodustab pollarite üldist suhtumist kaherattalistesse liiklejatesse ning selle eest tuleb siis juba ka korrutisega arvestatult kõigil kokku puutuda (st. niisama huvi pärast dok.kontrolle jne).

Mul on väiksem kui Sul!
Benelli TNT 1130

Panthera
Postitusi: 625
Liitunud: 28 Okt 2006, 18:23
Tsikkel: Honda
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Panthera »

Pollarite seas on nagunii kõik (üldistatult) , tsiklimehed kõnts. Seda asja, mida nimetatakse heaks maineks, pole enam ammu. Ning ei tule ka niipea.
Ei ole mõtet nämmutada et hoidkem tsiklimeeste head mainet.
See eest ära sõit ei mõjuta enam midagi..
Isegi mu vanaema peab mind mõrtsukaks ja vägistajaks, kuna sõidan tsikliga :mrgreen:

Kas see, kui ment kontrollib niisama huvi pärast dokumente, teeb teile liiga?
Kui saadab kordusülevaatusele mingi asja pärast siis see on juba oma viga, et ei sõida tänavalegaalse rattaga :mrgreen:

Hea näide:
Krt, läksin punase fooriga üle ülekäiguraja sest kooli olin hiljaks jäämas. Tänav oli tühi, autosid kuskilt kaugelt ei tulnud. Mendiauto oli seljataga, lihtsalt ei näinud. Sõitis oma värvimuusikaga ligi ja kutsus autosse. Algul küsisid et miks nii ja naa, vastasin neile viisakalt. Siis küsisid dokumenti, andsin juhiload (ainult A-kat.)
Kui nägid et mul 2 kiiruseületamist ees on, suhtumine muutus kohe. Irvitasid veidi ja mõnuga tõbasid 300 eeku trahvi...

Point selles, et tänav, mida ületasin, oli täiesti tühi, autod, mis seljataha jäid, ootasid punase foori taga.
Ning lihtsalt et hoiatusega minema saada, koiniti mind pool tundi.

Rainer @ ootab, kuna kõik jälle täristama hakkavad (lol)

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas puna »

Koinivad mõnuga kõiki vahet pole millega liikled.


Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Julge »

Muidugi sõitke eest ära! Eriti veel linnas, kus tihe liiklus ja palju inimesi teel.
Ja kui ära sõidate, siis ikka tagarattal vahepeal, muidu ei ole nagu päris Ghostrider!

Ja eriti soovitan ära sõita motopolitsei eest. Siis saab näha, palju nende igal kevadel läbitavast 2-nädalasest koolitusest kasu on. Kui ikka kätte ei saa tänavate Ghostridereid, siis on maksumaksja raha maha visatud!

:wack:

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Primo »

Panthera kirjutas:

Hea näide:
Krt, läksin punase fooriga üle ülekäiguraja sest kooli olin hiljaks jäämas. Tänav oli tühi, autosid kuskilt kaugelt ei tulnud. Mendiauto oli seljataga, lihtsalt ei näinud. Sõitis oma värvimuusikaga ligi ja kutsus autosse. Algul küsisid et miks nii ja naa, vastasin neile viisakalt. Siis küsisid dokumenti, andsin juhiload (ainult A-kat.)
Kui nägid et mul 2 kiiruseületamist ees on, suhtumine muutus kohe. Irvitasid veidi ja mõnuga tõbasid 300 eeku trahvi...

Point selles, et tänav, mida ületasin, oli täiesti tühi, autod, mis seljataha jäid, ootasid punase foori taga.
Ning lihtsalt et hoiatusega minema saada, koiniti mind pool tundi.

Rainer @ ootab, kuna kõik jälle täristama hakkavad (lol)

Nüüd on mendid pahad, et läksid keelava tulega üle tee? Mitte kedagi ei koti, et hiljaks olid jäämas. Meie keskkonnaminister (kesiganes ta on) oli ka Paidesse hiljaks jäämas, arvates et tal on ÕIGUS KIHUTADA kuna tal on p*** esivõres ning sai tervelt 4 pilti tee jooksul. Politseid see ei kottinud. Ma sõidan päevad läbi mööda linna ja selliseid ületee jooksjaid näen mitmeid kordi päevas. Lisaks sellele veel selliseid tegelasi, kes arvavad, et tohivad märku andmata reguleerimata ülekäigurajale tormata ja mõned oskavad ka diagonaalis ülekäiguraja kõrval üle minna arvatres "aga ülekäigurada on siin 5 meetri kaugusel juuu äää" . t***, mis siis saaks, kui ma hakkaksin autoga mööda kõnniteid kütma? On see kohe tee kõrval, kõigest 5 meetrit ju, vahet ei ole...
Kuidas sinu arvates politsei peaks käituma? Oled sa millegipoolest eriline? Usun, et "koinides" nad üritasid sulle selgeks teha, mida sa valesti tegid. Kui sa aga arvad, et see oli ikkagi mõttetu koinimine, siis koiniti liiga vähe.

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Panthera kirjutas:

Hea näide:
Krt, läksin punase fooriga üle ülekäiguraja sest kooli olin hiljaks jäämas.
Kui nägid et mul 2 kiiruseületamist ees on, suhtumine muutus kohe. Irvitasid veidi ja mõnuga tõbasid 300 eeku trahvi...

Point selles, et tänav, mida ületasin, oli täiesti tühi, autod, mis seljataha jäid, ootasid punase foori taga.
Ning lihtsalt et hoiatusega minema saada, koiniti mind pool tundi.

Sul on 2 kiiruseületamist all, lähed rahulikult punasega üle tänava ja otsid oma tegevusele õigustusi.
Järelikult ei ole ikka veel kohale jõudnud, et ISE tegid midagi valesti.

Järgmine kord koinitakse jälle ja jälle ja jälle, kuni kohale jõuab :wack:

Pilt

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas joel »

Rahu, Primo. Seadused paberil võivad must-valged olla, aga elus on ikka vahepealseid halle toone ka. Kui kuskil vähese liiklusega kohas ilma tõkkepuuta raudteeülesõidukohas foor tuksis on ja kolm päeva punast tuld näitab, siis ootadki kolm päeva seal foori taga? Ja ära hakka seletama, et tuksis fooriga on lugu hoopis teine, sest liikleja ei või seda teada, kas foor on rikkis või lihtsalt rong tuleb kaugelt ja aeglaselt. Rikkumisel ja rikkumisel on vahe sees ja mõistusega politseinik saab sellest väga hästi aru.

Joel

andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas andrias »

Krt, läksin punase fooriga üle ülekäiguraja sest kooli olin hiljaks jäämas. Tänav oli tühi, autosid kuskilt kaugelt ei tulnud. Mendiauto oli seljataga, lihtsalt ei näinud. Sõitis oma värvimuusikaga ligi ja kutsus autosse. Algul küsisid et miks nii ja naa, vastasin neile viisakalt. Siis küsisid dokumenti, andsin juhiload (ainult A-kat.)
Kui nägid et mul 2 kiiruseületamist ees on, suhtumine muutus kohe. Irvitasid veidi ja mõnuga tõbasid 300 eeku trahvi...

Sa läksid rikkumistega punase alt läbi ja said 300.-. Seda võiks küll mõistvaks suhtumiseks lugeda. (togi)
+15km/h 1700.-, +57km/h u.8000.-+2kuud jala(ilma eelnevate rikkumisteta) ja 2400.- turvavöö eest, 2500.- kindlustamata sõiduki eest, neid võiks lugeda koinimis pärliteks, mida on mul ja mu tuttavatel ette tulnud. Alla 1000.- trahv on praegu ikkagi harv nähtus :wack:

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Primo »

joel kirjutas:

Rahu, Primo. Seadused paberil võivad must-valged olla, aga elus on ikka vahepealseid halle toone ka. Kui kuskil vähese liiklusega kohas ilma tõkkepuuta raudteeülesõidukohas foor tuksis on ja kolm päeva punast tuld näitab, siis ootadki kolm päeva seal foori taga? Ja ära hakka seletama, et tuksis fooriga on lugu hoopis teine, sest liikleja ei või seda teada, kas foor on rikkis või lihtsalt rong tuleb kaugelt ja aeglaselt. Rikkumisel ja rikkumisel on vahe sees ja mõistusega politseinik saab sellest väga hästi aru.

Seda ma tean suurepäraselt, et rikkumisel ja rikkumisel saab vahet teha. Oma postitusega tahtsin ma viidata natuke teisele probleemile, mis paraku lokkab üldiselt kogu ühiskonnas :)

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas spinna »

Sellele suhtumisele, et mis talle paras see mulle ülekohus? :D
Kirusime just mõned ajad tagasi autoga kulgedes koos naisega seda jalakäijateks nimetatavat lambakarja ja politseid, kes selles asjas midagi ette ei suvatse võtta. :lol: Nüüd on teema siin teistpidi vaatenurga all tagasi, Jalgratturid, kelle pea üle kümne kraadi otsesihist ei käändu ja uljalt hoo pealt vasakpöördeid lasevad, on ka veel läbi kirumata :P

Suzuki GSX 750 Inazuma
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”