Fleim: politsei eest ära sõitmine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Hurt »

«Ma küsiksin vastu, kui palju tuleb kiirust ületada, et kohtunik maksimumaresti määraks?» sõnas politsei kolonelleitnant.

Sellist kiirust, mis tooks kaasa max karistuse ei kannata eestiteed välja (lol)

Viimati muutis Hurt, 03 Juul 2012, 14:08, muudetud 1 kord kokku.
Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

elbastardo16
Postitusi: 159
Liitunud: 06 Juul 2010, 14:56
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas elbastardo16 »

Aa kas ta saadi siis Superbiga kätte we...see on küll natuke naljakas...too auto ei tohiks nii kiiresti minnagi et bikele järgi jõuda ja 16km tagaajamise järel peaks bikel olema ikka mitme kildine edumaa juba ju :roll:

Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas piibek »

Ilmselgelt oli 290 km/h ainult korraks. Kui oleks tahtnud, oleks võinud sõidutee kolmerealiseks teha ja tsaupakaa politseinikud. Mitte, et ma midagi pooldaksin nüüd.. võin vabalt öelda, et mina oleks seisma jäänud.., sest ma olengi :D

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ärge nüüd erutuge, see 290 on hinnanguline kiirus, ehk siis kellegile tundus, et motik liigub 290km/h. Tegelik kiirus võis vabalt 220olla. Radariga fikseeriti ju kõigest 163 :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas reinz »

siis oleks vöinud ju kohe 300km/h peale ära hinnata :P selliste kiiruste puhul...

Pilt
Kasutaja avatar

koit
Postitusi: 224
Liitunud: 16 Nov 2008, 10:23
Asukoht: Tallinn- Helsinki

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas koit »

eks vaadati dok-idest ratta maks kiirus ja nii see nr. tuli

Elu on liiga lühikene selleks, et raisata seda millelegi negatiivsele
Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas piibek »

299 km/h siis juba :D


reimps

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mõttetu jutt selt mendikolonellolt.
Ah et patrulli hinnnagul oli kiirus kuni 290? Mnjaaa, pädevad tüübid, kahju, et silmad taadeldud pole, saaks juba paljalt pealevaadates trahve väänata.
Ma ei õigusta eest ärasõitja asulakiirusi, aga maanteel kuni 200 pole küll kuigi ohtlik, kui nähtavus on OK ja ka teisi masinaid pole jalus. Kodanik ju võttis lausa eesliikujate puhul hoo maha, mitte ei tekitanud kolmandat rida vms "lahedad" manöövrid (no muidu ei oleks teda kätte saadud, tegelikult ka).
Mitte et see ilus käitumine oleks, aga ikkagi - meil on palju rohkem probleeme kodanike vahetu turvalisuse kaitsega ja trummilöömine ühe kiiruseületamise ümber, kamoon. Aga ei, jalgsipatrullid ning "protect and serve"-mentaliteet ei too ju raha sisse.
Muide, konkreetne karistus on täiesti võrdne rikkumisega, rohkem oleks juba overkill ja vähem oleks ka nati naljakas.

(Tundsin, et vaenlasi hakkab väheks jääma, sellest ka oma mõtete kirjalik väljendamine.)

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

minu meelest ei ole kusagil öeldud, et kiirust mõõdeti hinnanguliselt ja silma järgi. kas mitte nendes superbides ei ole võimalus kiirust ka sõidupealt mõõta?


Fantoom
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Mär 2012, 19:12
Tsikkel: Yamaha

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Fantoom »

Kirsimäe osutas, et 290-kilomeetrist tunnikiirust politsei mõõteriistadega ei olnud fikseeritud, seda pidas ta hinnanguks. «See ei ole kalapüük, fikseeritud on madalamad kiirused,» sõnas ta.

Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas piibek »

Kui oleks 290 km/h fikseeritud kiirus, siis oleks hoopis teised jutud.

Mõeldaksegi välja igasugu muinasjutte, nagu minulgi, kui mul väike õnnetus juhtus. Nemad muidugi teadsid öelda, et kaotasin valesti valitud sõidukiiruse tõttu kontrolli sõiduki üle.. nad võtsid selle täiesti lambist kusjuures, sest ühtegi pealtnägijat otseselt ei olnud ja ma võin kindlalt väita, et õnnetus ei juhtunud valesti valitud kiiruse tõttu.. aga mis siin ikka. Nii, et see 290 km/h võis ka vabalt üle pingutatud olla.. võis ka mitte. Aga fakt on see, et neil on õigus igal pool pasundada sellest, olenemata asjaoludest.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64512272

BTW, pealkiri pole minu kohta (vt. neljas lõik).

Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas reinz »

piibek kirjutas:

Kui oleks 290 km/h fikseeritud kiirus, siis oleks hoopis teised jutud.

Mõeldaksegi välja igasugu muinasjutte, nagu minulgi, kui mul väike õnnetus juhtus. Nemad muidugi teadsid öelda, et kaotasin valesti valitud sõidukiiruse tõttu kontrolli sõiduki üle.. nad võtsid selle täiesti lambist kusjuures, sest ühtegi pealtnägijat otseselt ei olnud ja ma võin kindlalt väita, et õnnetus ei juhtunud valesti valitud kiiruse tõttu.. aga mis siin ikka. Nii, et see 290 km/h võis ka vabalt üle pingutatud olla.. võis ka mitte. Aga fakt on see, et neil on õigus igal pool pasundada sellest, olenemata asjaoludest.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64512272

BTW, pealkiri pole minu kohta (vt. neljas lõik).

mis põhjustas kukkumise ja kui saladus pole mis kiirus võis olla?

Pilt

HMT5

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas HMT5 »

Tehti ka heli ja pildiga miskit järgi.....

Rekonstrutsioon: http://www.reporter.ee/2012/07/03/314510/


reimps

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas reimps »

HMT5 kirjutas:

Tehti ka heli ja pildiga miskit järgi.....

Rekonstrutsioon: http://www.reporter.ee/2012/07/03/314510/

Jeesus Maria, kui jõhker kiirus oli kollasel tsiklil seal videos :D
Täitsa usutav.

PS. Ja mulle meeldib, kuidas politseil on aega riigi vahenditega sellistes kvaliteetsaadete "sketšides" osaleda. Müts maha.
Mulle meenus järjekordselt, miks mul telekat ei ole kodus.


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

reimps kirjutas:
HMT5 kirjutas:

Tehti ka heli ja pildiga miskit järgi.....

Rekonstrutsioon: http://www.reporter.ee/2012/07/03/314510/

Jeesus Maria, kui jõhker kiirus oli kollasel tsiklil seal videos :D
Täitsa usutav.

PS. Ja mulle meeldib, kuidas politseil on aega riigi vahenditega sellistes kvaliteetsaadete "sketšides" osaleda. Müts maha.
Mulle meenus järjekordselt, miks mul telekat ei ole kodus.

Kiidan ainult takka reimpsi viimasele lausele. :bsmile:

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

HMT5 kirjutas:

Tehti ka heli ja pildiga miskit järgi.....

Rekonstrutsioon: http://www.reporter.ee/2012/07/03/314510/

Homme juba ligi 200mph? :wack:

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas ranel »

reimps kirjutas:
HMT5 kirjutas:

Tehti ka heli ja pildiga miskit järgi.....

Rekonstrutsioon: http://www.reporter.ee/2012/07/03/314510/

Jeesus Maria, kui jõhker kiirus oli kollasel tsiklil seal videos :D
Täitsa usutav.

PS. Ja mulle meeldib, kuidas politseil on aega riigi vahenditega sellistes kvaliteetsaadete "sketšides" osaleda. Müts maha.
Mulle meenus järjekordselt, miks mul telekat ei ole kodus.

Üks tuttav, kes seal reporteris ka nn ajakirjanik on, otsis ka vahepeal facebooki vahendusel mootorratturit, et näidendit teha. Täiesti mõttetu uudistekanal. :wack: :wack: :wack: Politseiautol on ka kaamera ju peal. Või oli see video liiga lahja, et teles näidata ? :wack:

Selle jama asemel võiks politsei parem tööd teha nt otsida mu varastatud jalgratas üles, mitte reporteris näidelda :D

Ja kui vaadata lavastust, siis 50 alas sõideti oluliselt kiiremini, kui 50-ga :D :mrgreen: Vaadake alates 0:41. Ja kuna asja filmiti mingist punasest masinast, mis ilmselt ei kuulu politseile, siis on kena kiiruseületamine jäädvustatud videole. :D Ehk kes trahvi maksab, kas reporter või hollywoodi sugemetega mootorrattur. :mrgreen:
Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas piibek »

reinz kirjutas:
piibek kirjutas:

Kui oleks 290 km/h fikseeritud kiirus, siis oleks hoopis teised jutud.

Mõeldaksegi välja igasugu muinasjutte, nagu minulgi, kui mul väike õnnetus juhtus. Nemad muidugi teadsid öelda, et kaotasin valesti valitud sõidukiiruse tõttu kontrolli sõiduki üle.. nad võtsid selle täiesti lambist kusjuures, sest ühtegi pealtnägijat otseselt ei olnud ja ma võin kindlalt väita, et õnnetus ei juhtunud valesti valitud kiiruse tõttu.. aga mis siin ikka. Nii, et see 290 km/h võis ka vabalt üle pingutatud olla.. võis ka mitte. Aga fakt on see, et neil on õigus igal pool pasundada sellest, olenemata asjaoludest.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=64512272

BTW, pealkiri pole minu kohta (vt. neljas lõik).

mis põhjustas kukkumise ja kui saladus pole mis kiirus võis olla?

Enne pidurdamist võis kiirus olla maximaalselt 60 kandis, kukkumise hetkel vast mingisugune 40 km/h. Aga see pole üldse asja point.. Antud hetkel nad lihtsalt nägid õnnetust ja kohe täiesti ilma mingisuguse aluseta teadsid kohe öelda, et õnnetus juhtus liiga suure kiiruse tõttu.

Mul oli tume visiir ja väljas oli pime ka, ei näinud teekatet korralikult.. midagi jäi ilmselt ratta alla, ning see ka põhjustas esiratta libisemist. Kukkusin vasakule küljele ja murdsin rangluu.

.. Reporteri video on küll "geeniuste" meistriteos :D


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas pyta »

üldjuhul ikkagi kuskil 250 km/h ja natuke agressiivsemalt sõita,ei jõua politsei autoga küll kuidagi järgi

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

mmz
Postitusi: 427
Liitunud: 16 Mär 2005, 22:06
Tsikkel: Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas mmz »

piibek kirjutas:

Enne pidurdamist võis kiirus olla maximaalselt 60 kandis, kukkumise hetkel vast mingisugune 40 km/h. Aga see pole üldse asja point.. Antud hetkel nad lihtsalt nägid õnnetust ja kohe täiesti ilma mingisuguse aluseta teadsid kohe öelda, et õnnetus juhtus liiga suure kiiruse tõttu.

Mul oli tume visiir ja väljas oli pime ka, ei näinud teekatet korralikult.. midagi jäi ilmselt ratta alla, ning see ka põhjustas esiratta libisemist. Kukkusin vasakule küljele ja murdsin rangluu.

.. Reporteri video on küll "geeniuste" meistriteos :D

Sellisel juhul ju on õigus, et juhtus valesti valitud sõidukiiruse tõttu. Oleksid valinud kiiruse vastavalt tee ja ilmastikuoludele, ehk siis sõitnud aeglasemalt ja reaalselt ikkagi näinud, kuhu sõidad, oleks praegu ilmselt ratas terve ja ise ka. :)
Ega lubatud sõidukiirus pole see, millega sõitma peab. Talvel kiilakaga lumetormis ei ole ka mõistlik piinliku täpsusega 90 alas 90-ga sõita ju. Kui norima hakata, siis oleks võinud uudise koostaja lisada veel selle, et õnnetus juhtus valesti valitud sõidukiiruse, mittenõuetekohase varustuse kasutamise ja kogenematuse tõttu. See poleks ju parem olnud? :)

edit: Antud hetkel vist natuke vale teema selle arutamiseks. :)

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Hurt »

mmz kirjutas:

Sellisel juhul ju on õigus, et juhtus valesti valitud sõidukiiruse tõttu. Oleksid valinud kiiruse vastavalt tee ja ilmastikuoludele, ehk siis sõitnud aeglasemalt ja reaalselt ikkagi näinud, kuhu sõidad, oleks praegu ilmselt ratas terve ja ise ka. :)

Kõik õnnetused juhtuvad valesti valitud sõidukiiruse tõttu ju. Oleks kiirus 0 siis ei juhtuks midagi ega süüdi pole kits kes metsast ootamatult ette jookseb vaid juht kes sõitis. Oleks kiirus 0 ja poleks sõitnud oleks kits üle tee jooksnud ja kõik terved (togi)

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

piibek
Postitusi: 149
Liitunud: 25 Nov 2010, 13:58
Tsikkel: Yamaha R1

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas piibek »

mmz kirjutas:
piibek kirjutas:

Enne pidurdamist võis kiirus olla maximaalselt 60 kandis, kukkumise hetkel vast mingisugune 40 km/h. Aga see pole üldse asja point.. Antud hetkel nad lihtsalt nägid õnnetust ja kohe täiesti ilma mingisuguse aluseta teadsid kohe öelda, et õnnetus juhtus liiga suure kiiruse tõttu.

Mul oli tume visiir ja väljas oli pime ka, ei näinud teekatet korralikult.. midagi jäi ilmselt ratta alla, ning see ka põhjustas esiratta libisemist. Kukkusin vasakule küljele ja murdsin rangluu.

.. Reporteri video on küll "geeniuste" meistriteos :D

Sellisel juhul ju on õigus, et juhtus valesti valitud sõidukiiruse tõttu. Oleksid valinud kiiruse vastavalt tee ja ilmastikuoludele, ehk siis sõitnud aeglasemalt ja reaalselt ikkagi näinud, kuhu sõidad, oleks praegu ilmselt ratas terve ja ise ka. :)
Ega lubatud sõidukiirus pole see, millega sõitma peab. Talvel kiilakaga lumetormis ei ole ka mõistlik piinliku täpsusega 90 alas 90-ga sõita ju. Kui norima hakata, siis oleks võinud uudise koostaja lisada veel selle, et õnnetus juhtus valesti valitud sõidukiiruse, mittenõuetekohase varustuse kasutamise ja kogenematuse tõttu. See poleks ju parem olnud? :)

edit: Antud hetkel vist natuke vale teema selle arutamiseks. :)

Vale teema jah, et arutada. Ja eks Sul ole natukene õigus ka. Aga naljakas lugu selle asja juures on veel see, et õnnetus ise juhtus juba 4 nädalat tagasi aga ütlusi võeti alles nüüd. Et kust nad siis nii täpselt varem teadsid kohe seda öelda, ilma, et keegi midagi neile rääkinud oleks? Ennetada ja oletada võib alati aga minu kiirus ja õnnetuse tagajärjed ei saanud absoluutselt viidata sellele, et tegemist oli suure kiirusega. Eks norida võib iga asja kallal.. Sõitma läksin tegelikult valges ja koju lootsin ka valges jõuda.. aga sõit kujunes pikemaks, kui arvasin ja teist visiiri mul ka kaasas polnud. See selleks.. ma lihtsalt arvan, et sellised asjad kajastatakse meedias prohvülaktika mõttes meelega üle, et teised ettevaatlikumad oleksid. Aga sedasi minu maine maha teha ja valetada .. pole ju ka ilus.

Kitse näide +1

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

reimps kirjutas:

PS. Ja mulle meeldib, kuidas politseil on aega riigi vahenditega sellistes kvaliteetsaadete "sketšides" osaleda. Müts maha.
Mulle meenus järjekordselt, miks mul telekat ei ole kodus.

Usas sellise kvaliteetse sketši pärast tuli ilge skandaal, kus linnaametnikud laenasid võmmi univorme ja autosid, et selline asi valmis teha. Oluliselt kvaliteetsem kraam, aga ikka kui palju jama....

[youtube][/youtube]


reimps

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas reimps »

No on vahe tegelt väike sees, kas teha kvaliteethuumorit või õhtuse uudistesaate jaoks sketš ja kasutada selleks kõigest laenatud varustust või reaalseid politseinikke.. Aga see selleks, Reporteri-tiim tõestas oma tõsiseltvõetavust ja üleüldse kaldub see juba teemast kõrvale. "Reporterid" jms sellised võiks mõelda parem selle peale, et Eesti on piisavalt tilluke ja mingi hetk on neil vaja ehk minu (või mõne minuga samamoodi mõtleva ja käesoleva teemaga kursis oleva) abi. Kui ma enne oleks isegi viitsinud abistavat kätt ulatada meediakanali(te)le (ja isegi olen seda teinud, küll mitte K2'le), siis nüüd pakun ma neile küll ainult otsest saatmist mõnda väga musta perse. Kui viisakalt väljenduda.


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Asi polegi vist veel lõppenud:

http://uudised.err.ee/index.php?06256717

Lahe pilt ka pandud:D


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Hardrocker kirjutas:

Asi polegi vist veel lõppenud:

http://uudised.err.ee/index.php?06256717

Lahe pilt ka pandud:D

Harukordne juhus, kus pollarid ning netikommentaariumis märatsev pööbel(neist suur osa ilmselt roolijoodikud) on üksmeelel :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Politsei vaidlustab kohtuotsuse, Aimar vaidlustab esialgse kohtuotsuse ning Politsei edasikaebamise ja nii edasi? Tarkvaraarendajana näen siin endless loop'i :D

Vot seda ei teadnudki, et Politsei saab vaidlustada kohtupoolt määratud karistuse? Mõnes mõttes loogiline, teisalt absurdne.

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas kris. »

Tuleb välja, et keegi vaatab Reporterit .... et nagu tegelikult ka vä? :wack: :wack: :wack:

terv
Kris.

Riding with a King!

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas pyta »

mida see politsei seal kohtus üritab saavutada? millele nad tuginevad seal, kust need asitõendid selle 290 km/h kohta võetakse,kui kogu aja on öeldud,et see väiksem kiirus saadi radarisse. kohus peab siis silmradarimehe ütlusi kohe tõesena võtma ja uskuma,et nii oli??? :wack: (togi)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”