Kiiruse ületamine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


well.done

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas well.done »

Tänan Sind kena Äksi MC rinkaäss, kes Sa täna pealelõunal enne Lähtet minust samal ajal kahesajaga möödudes kui mina autoga teeservas liiklevale jalgratturile ruumi jätsin, jõudsid mulle veel tagant järgi näppu näidata. Kindlasti aitab see mind tulevikus muutuda veelgi mõistvamaks kõikide mootorratturite suhtes, kes kahe sekundiga peeglisse ilmuvad ning on veendunud, et autod on maanteel ainult selleks, et kaherattalisi takistada.




Tuono

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Tuono »

well.done kirjutas:

Tänan Sind kena Äksi MC rinkaäss, kes Sa täna pealelõunal enne Lähtet minust samal ajal kahesajaga möödudes kui mina autoga teeservas liiklevale jalgratturile ruumi jätsin, jõudsid mulle veel tagant järgi näppu näidata. Kindlasti aitab see mind tulevikus muutuda veelgi mõistvamaks kõikide mootorratturite suhtes, kes kahe sekundiga peeglisse ilmuvad ning on veendunud, et autod on maanteel ainult selleks, et kaherattalisi takistada.

Millega kiirust mõõtsid, vingats, sõida siis tsikliga, mitte autoga :ner:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kuule Tuono, sulle on ikka see jahvatatud põdrasarv ikka halvasti mõjunud või?


Tuono

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mx77 kirjutas:

Kuule Tuono, sulle on ikka see jahvatatud põdrasarv ikka halvasti mõjunud või?

Mis targutad , mine ka silmaga kiirust mõõtma ja uimerdama liiklusesse :wack:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

ja sa mine ....

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Pontus »

well.done kirjutas:

Tänan Sind kena Äksi MC rinkaäss, kes Sa täna pealelõunal enne Lähtet minust samal ajal kahesajaga möödudes kui mina autoga teeservas liiklevale jalgratturile ruumi jätsin, jõudsid mulle veel tagant järgi näppu näidata. Kindlasti aitab see mind tulevikus muutuda veelgi mõistvamaks kõikide mootorratturite suhtes, kes kahe sekundiga peeglisse ilmuvad ning on veendunud, et autod on maanteel ainult selleks, et kaherattalisi takistada.

Sa oleks võinud ju järgi sõita ja peegli ära murda :!: Pehmo oled v?

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

well.done

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas well.done »

Kui kiiver pigistab, siis tuleb suurem osta - eks ma siis pean otse ütlema. Kaherattaliste osas jääb siinkirjutaja kogemus küll väheseks, aga neljarattaliste osas mõningad kiire sõidu kogemused eksisteerivad ja seetõttu - vahet ei ole kas keegi uimerdab või mitte on algtõde siiski see, et möödasõit on ALATI möödasõitja asi.

Kui oskustest või talendist puudu jääb ja selle pärast olukord tekib, siis ei ole mõtet tagantjärele vehkida vaid võiks hoopis järele mõelda, kas enda sandistamise või kastipaneku peaks ikka panema kaasliikleja hingele, kes ei oska iga sekund oodata, et tagant keegi omast-arust-Márquez topeltkiirusega tuleb. Ilmselt siis võib kahe- ja neljaratta egomeeste vahele võrdusmärgi tõmmata ja öelda, et need kes teevad liikluses sellist kino, ei oma kunagi piisavalt palle et minna teha asja suletud keskkonnas tõsiselt ja sellega omandada ka teatud põhitõed mida ka tavaliikluses rakendada saab.

Ja mis värk selle järgi ja eest ära sõitmise ning peeglite murdmisega on? Kuskilt mujalt pigistab?

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

well.done kirjutas:

Kui kiiver pigistab, siis tuleb suurem osta - eks ma siis pean otse ütlema. Kaherattaliste osas jääb siinkirjutaja kogemus küll väheseks, aga neljarattaliste osas mõningad kiire sõidu kogemused eksisteerivad ja seetõttu - vahet ei ole kas keegi uimerdab või mitte on algtõde siiski see, et möödasõit on ALATI möödasõitja asi.

Kui oskustest või talendist puudu jääb ja selle pärast olukord tekib, siis ei ole mõtet tagantjärele vehkida vaid võiks hoopis järele mõelda, kas enda sandistamise või kastipaneku peaks ikka panema kaasliikleja hingele, kes ei oska iga sekund oodata, et tagant keegi omast-arust-Márquez topeltkiirusega tuleb. Ilmselt siis võib kahe- ja neljaratta egomeeste vahele võrdusmärgi tõmmata ja öelda, et need kes teevad liikluses sellist kino, ei oma kunagi piisavalt palle et minna teha asja suletud keskkonnas tõsiselt ja sellega omandada ka teatud põhitõed mida ka tavaliikluses rakendada saab.

Ja mis värk selle järgi ja eest ära sõitmise ning peeglite murdmisega on? Kuskilt mujalt pigistab?

Ära nüüd põe ja ähmi täis mine. Sõidabki see madallendur end kasti, siis paar päeva RIPitatakse foorumis ja ongi asi unustatud. Vaevalt et süüdi mitte olev kaasliikleja end sellepärast halvasti tundma hakkaks.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

well.done kirjutas:

Kui kiiver pigistab, siis tuleb suurem osta - eks ma siis pean otse ütlema. Kaherattaliste osas jääb siinkirjutaja kogemus küll väheseks, aga neljarattaliste osas mõningad kiire sõidu kogemused eksisteerivad ja seetõttu - vahet ei ole kas keegi uimerdab või mitte on algtõde siiski see, et möödasõit on ALATI möödasõitja asi.

Kui oskustest või talendist puudu jääb ja selle pärast olukord tekib, siis ei ole mõtet tagantjärele vehkida vaid võiks hoopis järele mõelda, kas enda sandistamise või kastipaneku peaks ikka panema kaasliikleja hingele, kes ei oska iga sekund oodata, et tagant keegi omast-arust-Márquez topeltkiirusega tuleb. Ilmselt siis võib kahe- ja neljaratta egomeeste vahele võrdusmärgi tõmmata ja öelda, et need kes teevad liikluses sellist kino, ei oma kunagi piisavalt palle et minna teha asja suletud keskkonnas tõsiselt ja sellega omandada ka teatud põhitõed mida ka tavaliikluses rakendada saab.

Ja mis värk selle järgi ja eest ära sõitmise ning peeglite murdmisega on? Kuskilt mujalt pigistab?

mis värk selle pigistamisega on?


well.done

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas well.done »

:)
See ongi, et mul ei ole savi kui keegi ennast vastu minu liiklusvahendit surnuks sõidab, sest ilmselt läks napilt seekord (ja natuke see ka, et peetakse sellises olukorras vajalikuks lisaks näppu näidata, kuigi seda peaks tegema peeglisse). Mingi niisama asja pärast ma ei oleks hakanud vaeva nägema ju et siia postitada.

Igal juhul tänan kõiki, kes soovisid kaasa mõelda.

Kasutaja avatar

õemehe õemees
Postitusi: 400
Liitunud: 21 Mai 2007, 08:08
Tsikkel: Freewind
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas õemehe õemees »

See ongi, et mul ei ole savi kui keegi ennast vastu minu liiklusvahendit surnuks sõidab, sest ilmselt läks napilt seekord (ja natuke see ka, et peetakse sellises olukorras vajalikuks lisaks näppu näidata, kuigi seda peaks tegema peeglisse). Mingi niisama asja pärast ma ei oleks hakanud vaeva nägema ju et siia postitada.

Igal juhul tänan kõiki, kes soovisid kaasa mõelda.[/quote]
Mis näpp see oli üldse? Pöial? Äkki mees kiitis sind just, et nii ilusti jalgratturile ruumi jätsid. Mootorratas on pisike. Küllap ta arvas, et tal on möödasõiduks ruumi veel piisavalt. Tsiklil pole 6 meetri laiust möödasõidukoridori vaja.

Ma saan aru, et laibarauad antakse siis, kui end peaaegu surnuks sõidad, aga kas kukkumispunne antakse ka stiili eest, või lihtsalt iga korra eest üks?
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”