Kiiruse ületamine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Lähen mööda alati kaubikutest, rekkadest, bussidest ja muudest suurematest aparaatidest. Tahan ise ka näha, kuhu tee viib, mitte auto per*et vahtida. :D
Niiet mingil määral ikka sõltub küll autost. Muidu muudel juhtudel ma väga ei hakka tulistama, et oh buumer, nüüd vaja vajutada. Foori all mõnikord mõni kiirem pill kõrval on (evo vms.) siis ka kiirendan, aga mitte sellepärast, et hullult vaja võita (mul nii aeglane endurokas, et nagunii ei võida), vaid seepärast, et tore on vaadata, kuidas mõni kiirem pill rehvi vilina saatel lahkub ja psst blowoffi laseb. :bsmile: :mrgreen:



Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

maxiito
Postitusi: 44
Liitunud: 27 Apr 2011, 15:13
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Lõuna-Eesti/HKI

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas maxiito »

Mind ausaltöeldes ei huvitagi,kas nad teavad või ei tea,mulle lihtsalt ei meeldi kellegi taga sõita,pean esimene olema :D Ja on küllalt olnud juhuseid,kus möödasõit pole meeldinud,küll kukuvad tuledega vilgutama või siis üritavad iga hinnaga sabas püsida.Aga jah ühele bemmivennale lõppes see ka trahviga :D


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas madjs »

Minge sõitma, ma panen ka hetkel läpakataga 300ga ja olen maailma kõige ägedam vend :wack:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

madjs kirjutas:

Minge sõitma, ma panen ka hetkel läpakataga 300ga ja olen maailma kõige ägedam vend :wack:

Bensiin on otsas, ei viitsi tanklasse lükata. :wack:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

maxiito
Postitusi: 44
Liitunud: 27 Apr 2011, 15:13
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Lõuna-Eesti/HKI

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas maxiito »

madjs kirjutas:

Minge sõitma, ma panen ka hetkel läpakataga 300ga ja olen maailma kõige ägedam vend :wack:

Kui sa nii ütled


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas madjs »

sinilind123 kirjutas:
madjs kirjutas:

Minge sõitma, ma panen ka hetkel läpakataga 300ga ja olen maailma kõige ägedam vend :wack:

Bensiin on otsas, ei viitsi tanklasse lükata. :wack:

Ise läheks täristaks ka aga üks karpa pillil vist ummuksis ja endal on ikka jube sinine esmaspäev.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

Tuono

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Tuono »

maxiito kirjutas:

Mind ausaltöeldes ei huvitagi,kas nad teavad või ei tea,mulle lihtsalt ei meeldi kellegi taga sõita,pean esimene olema :D Ja on küllalt olnud juhuseid,kus möödasõit pole meeldinud,küll kukuvad tuledega vilgutama või siis üritavad iga hinnaga sabas püsida.Aga jah ühele bemmivennale lõppes see ka trahviga :D

A sa selle peale ei ole tulnud, et see tulede vigutaja võib olla politsei, kellel on vaba päev :bsmile:
Soomes on est nr autodel komme sõita pidevalt ca 90km/h, olgu siis 120ala või 50ala :wack:


jaanisp
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Apr 2007, 16:31
Tsikkel: Z
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

maxiito kirjutas:

mulle lihtsalt ei meeldi kellegi taga sõita,pean esimene olema :D

Korralik nokk :wack:


senaator

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas senaator »

Päris palju primitiivse mõttemaailmaga kõvatajaid siin.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

senaator kirjutas:

Päris palju primitiivse mõttemaailmaga kõvatajaid siin.

Külamees, ae, sa oled vales teemas. Mine osta sulli eest V-max ära. Siis saad ka ehk kiirust ületada. See naiste harrikas ju väga kiirelt ei sõida.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

suitsukala
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Mai 2013, 20:29
Tsikkel: hetkel vaid roosa unistus

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas suitsukala »

Yerba kirjutas:
senaator kirjutas:

Päris palju primitiivse mõttemaailmaga kõvatajaid siin.

Külamees, ae, sa oled vales teemas. Mine osta sulli eest V-max ära. Siis saad ka ehk kiirust ületada. See naiste harrikas ju väga kiirelt ei sõida.

herr senaator ei julgegi rohkem postitada kusagile teemasse, kohe tehakse maatasa. :D


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas oxide »

jaanisp kirjutas:
maxiito kirjutas:

mulle lihtsalt ei meeldi kellegi taga sõita,pean esimene olema :D

Korralik nokk :wack:

julgen tunnistada,et üritan ka olla esimene kui võimalik,sest enamus autojuhte ei suuda ju ühtlast kiirust hoida.


tha
Postitusi: 18
Liitunud: 22 Mai 2013, 11:49
Tänanud: 14 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas tha »

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 662
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Raki »

Eile sõitsin Tabasalust Vääna-Jõesuu poole. 70 ala, sõitsin 80ga, ikka nõeluti mööda koguaeg ja sõideti sabasse. See nagu justkui sunniks kiiremini sõitma, et mitte teistele jalgu jääda, aga samas ei ole huvi kiiruse ületamise eest trahvi maksta.

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

ragz kirjutas:

Eile sõitsin Tabasalust Vääna-Jõesuu poole. 70 ala, sõitsin 80ga, ikka nõeluti mööda koguaeg ja sõideti sabasse. See nagu justkui sunniks kiiremini sõitma, et mitte teistele jalgu jääda, aga samas ei ole huvi kiiruse ületamise eest trahvi maksta.

Seal võid 100ga ka lasta, ikka hakkavad uhked maasturimehed või, kes iganes uusrikkad mööda pressima :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

chadmuska kirjutas:
ragz kirjutas:

Eile sõitsin Tabasalust Vääna-Jõesuu poole. 70 ala, sõitsin 80ga, ikka nõeluti mööda koguaeg ja sõideti sabasse. See nagu justkui sunniks kiiremini sõitma, et mitte teistele jalgu jääda, aga samas ei ole huvi kiiruse ületamise eest trahvi maksta.

Seal võid 100ga ka lasta, ikka hakkavad uhked maasturimehed või, kes iganes uusrikkad mööda pressima :mrgreen:

Tundub, et see tekitab autojuhil mingi "ärapanemise" tunde ja teeb päeva ilusaks kui saab tsiklist mööda pressida. Minu pärast las läheb, mind ajavad pigem närvi tüübid kes mööda ei lähe aga istuvad pampriga mul praktiliselt tagarattas. Ja vahet pole kas ma sõidan lubatud kiirusega või +10 või ka +20, sama idioot istub ikka mul nagu vihaleht perse küljes kinni. WTF!? Vot nendest tüüpidest mina aru ei saa, hoidku siis vähemalt norm pikivahetki

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Yerba »

M.T. kirjutas:
chadmuska kirjutas:
ragz kirjutas:

Eile sõitsin Tabasalust Vääna-Jõesuu poole. 70 ala, sõitsin 80ga, ikka nõeluti mööda koguaeg ja sõideti sabasse. See nagu justkui sunniks kiiremini sõitma, et mitte teistele jalgu jääda, aga samas ei ole huvi kiiruse ületamise eest trahvi maksta.

Seal võid 100ga ka lasta, ikka hakkavad uhked maasturimehed või, kes iganes uusrikkad mööda pressima :mrgreen:

Tundub, et see tekitab autojuhil mingi "ärapanemise" tunde ja teeb päeva ilusaks kui saab tsiklist mööda pressida. Minu pärast las läheb, mind ajavad pigem närvi tüübid kes mööda ei lähe aga istuvad pampriga mul praktiliselt tagarattas. Ja vahet pole kas ma sõidan lubatud kiirusega või +10 või ka +20, sama idioot istub ikka mul nagu vihaleht perse küljes kinni. WTF!? Vot nendest tüüpidest mina aru ei saa, hoidku siis vähemalt norm pikivahetki

Minu praktika kohaselt:
Nuu, aga tõmba siis teeserva ja pane paar korda paremat suunatuld. Üldiselt lähevad need kiiremad autod siis mööda ära küll.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas jup »

Eile sõitsin Tabasalust Vääna-Jõesuu poole. 70 ala, sõitsin 80ga, ikka nõeluti mööda koguaeg ja sõideti sabasse. See nagu justkui sunniks kiiremini sõitma, et mitte teistele jalgu jääda, aga samas ei ole huvi kiiruse ületamise eest trahvi maksta.

Ei tea täpselt, et millist teelõiku sa mõtled, aga millegi pärast ei tea sel teelõigul palju juhid, et rannamõisa kiriku juures on märk (LE märk nr 376), mis lõpetab 70 piirandu ära Kahjuks enamus juhte, kes seal kandis liiguvad, seda märki ei tunne! Järgmine 70-märk minu meelest vist alles seal, kus saarekesed hakkavad. Rannamõisa kirikust kuni "saatekesteni" tunduks sinust möödasõit igati loogilisena ju?

http://www.mnt.ee/liiklusseadus2011/sit ... 130211.pdf

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Hurt »

M.T. kirjutas:
chadmuska kirjutas:

Seal võid 100ga ka lasta, ikka hakkavad uhked maasturimehed või, kes iganes uusrikkad mööda pressima :mrgreen:

Tundub, et see tekitab autojuhil mingi "ärapanemise" tunde ja teeb päeva ilusaks kui saab tsiklist mööda pressida. Minu pärast las läheb, mind ajavad pigem närvi tüübid kes mööda ei lähe aga istuvad pampriga mul praktiliselt tagarattas. Ja vahet pole kas ma sõidan lubatud kiirusega või +10 või ka +20, sama idioot istub ikka mul nagu vihaleht perse küljes kinni. WTF!? Vot nendest tüüpidest mina aru ei saa, hoidku siis vähemalt norm pikivahetki

See ära panemise tahe pole kinni autojuht vs. tsiklist, see kehtib ka auto vs auto ja on kinni pigem rahvuses. Eestlane kord on kadeda loomuga ja kui õnnestub teisele Eestlasele ära teha, siis ka tehakse. Olen ise korduvalt tsikliga foori tagant eriti laisalt kiirendanud, et teistele juhtidele head meelt teha. Üks kord näiteks tuuritas kõrval mingi vana diiselpemm, mis nägi selline välja et püsib koos vaid issanda armust aga oli vaja tuuritada ja pingsalt vahtida et kas tsiklist võtab challenge vastu. Startidest käis tagant selline lont välja et oohhohhooo võiks isegi öelda, et ökoloogiline hukk. Aaa nohh vähemalt oli juhil hea meel et "ära tegi" ja äkki ta too õhtu ei peksnud kodus naist või koera.

Tsikliga kui ma kiirendan foori tagant siis vaid 60-70 mitte 100+ ja tihti on autod siis kui ma 70 pealt gaasi maha lasen mulle järgi jõudes 80+ mööda tuhisend. Las lollid mürravad, mul pole trahvi vaja ja iga vähekeni mõistusega inimene saab aru et üldiselt käib tsikkel veidi paremini edasi kui harju keskmine auto. Start on tähtis.

Ja maanteel tõmmata paremasse serva ja suund sisse küll lähevad mööda. Sõidetakse sabas selle pärast et arvatakse et tsiklist saab trahvi kui politse mõõdab, mitte selle pärast et tahetakse hirmsasti alla ajada.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma sóidangi paremas servas, ei laia keset teed. Seega pole probleemi, et must mööda ei mahu. Järgmine variant oleks juba teepervel mööda kruusa lasta.


reimps

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas reimps »

M.T. kirjutas:

Järgmine variant oleks juba teepervel mööda kruusa lasta.

Tee seda. Oled küll sedasi käitudes tibake m**n*, aga kivirahe sunnib alati igasugu homoseksualiste veits tagasi tõmbuma.

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Villem »

madjs kirjutas:

Minge sõitma, ma panen ka hetkel läpakataga 300ga ja olen maailma kõige ägedam vend :wack:

Lihtsalt teemasse, et t2pselt seda ma hetkel just teengi (Shinkansen). No OK, p2ris 300 ei ole aga piisavalt ligi sellele. Sitaks vinge on olla :ner:

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Lisaks eluohtliku kiirusega sõitnud mootorratturile

Mis kiirusest alates see eluohtlik kiirus algab? :mrgreen:

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004
Kasutaja avatar

Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

Teooriaeksami testidest on meeles, et selleks oli 30 km/h.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->
Kasutaja avatar

Kägu
Postitusi: 332
Liitunud: 28 Aug 2012, 12:45

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Kägu »

-PitBull- kirjutas:

Lisaks eluohtliku kiirusega sõitnud mootorratturile

Mis kiirusest alates see eluohtlik kiirus algab? :mrgreen:

30kmh on väidetavalt juba eluohtlik.

Kasutaja avatar

-PitBull-
Postitusi: 1186
Liitunud: 10 Mär 2006, 21:59
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas -PitBull- »

Mhhh kirjutas:

Teooriaeksami testidest on meeles, et selleks oli 30 km/h.

Ok :D

Pilt


Riga->Planeta 5 1991->Jupiter 2K 1968-> R1 2005->Honda CBR600RR 2004

muusik
Postitusi: 49
Liitunud: 24 Mai 2011, 23:02
Tsikkel: Honda CB 600SF
Asukoht: Tallinn

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas muusik »

Hetkel erus oleva sõitjana loodan, et kui ta end ühel hetkel surnuks sõidab, siis ta teeb seda vähemalt üksinda. Meil siin väikeses riigis on täiesti arvestatavad ringrajad, mine ela end seal välja.

Eestis on karistused ikka maruleebed. 10x vahele jäänud (kuigi jah ei tea, mis need eelnevad võisid olla - aga palju fantaasiat see siiski ei vaja) ning 5 päevane arest ilma kopsaka rahatrahvita. Trahvisumma võiks olla otseselt seotud sissetulekuga, 40+ võrdub vähemalt 2 või 3 kuu palk.


Tuono

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Tuono »

muusik kirjutas:

Hetkel erus oleva sõitjana loodan, et kui ta end ühel hetkel surnuks sõidab, siis ta teeb seda vähemalt üksinda. Meil siin väikeses riigis on täiesti arvestatavad ringrajad, mine ela end seal välja.

Eestis on karistused ikka maruleebed. 10x vahele jäänud (kuigi jah ei tea, mis need eelnevad võisid olla - aga palju fantaasiat see siiski ei vaja) ning 5 päevane arest ilma kopsaka rahatrahvita. Trahvisumma võiks olla otseselt seotud sissetulekuga, 40+ võrdub vähemalt 2 või 3 kuu palk.

Ära targuta, ole rahulikult erus ja ka autoga teel uimerdamisest.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Tuono kirjutas:

...
Ära targuta, ole rahulikult erus ja ka autoga teel uimerdamisest.

Möhh (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”