Kiiruse ületamine

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

2ndalpha kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Huvitav, mul olid ka registrid puhtad, vist oma 10 aastat juba. Aga paar kuud tagasi Puhja sissesõidul, kiirendasin ringi pealt maha ja kohe mõõdeti 79 km/h, nagunii oleks hoo maha võtnud aga nad ikka peavd kiirendusel mõõtma. Rääkisid et neil on käsk trahve teha ja kui ei tee siis lastakse töölt lahti. Enne olid hoiatanud ainult a nüüd karm käsk et ainult trahvid. 80 euri tegid. Sõitsin kaubikuga :D

Sissesõidul ehk siis Viljandi poolt tulles?

Jah



Kasutaja avatar

2ndalpha
Postitusi: 152
Liitunud: 25 Juul 2008, 16:53
Tsikkel: 300 EXC Six Days 2022, TRS One
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas 2ndalpha »

Madman2 kirjutas:
2ndalpha kirjutas:
Madman2 kirjutas:

Huvitav, mul olid ka registrid puhtad, vist oma 10 aastat juba. Aga paar kuud tagasi Puhja sissesõidul, kiirendasin ringi pealt maha ja kohe mõõdeti 79 km/h, nagunii oleks hoo maha võtnud aga nad ikka peavd kiirendusel mõõtma. Rääkisid et neil on käsk trahve teha ja kui ei tee siis lastakse töölt lahti. Enne olid hoiatanud ainult a nüüd karm käsk et ainult trahvid. 80 euri tegid. Sõitsin kaubikuga :D

Sissesõidul ehk siis Viljandi poolt tulles?

Jah

Kui pärast seda väikese diameetriga ringi kaubikuga uuesti 80 sisse tõmbad, siis pole ime et trahvi tehakse :)
Kogemata ei saa seal midagi juhtuda.

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

Adrenaliin kirjutas:

Võib mitu ka keerata, kui esimene nautimata jääb :shock:

Peterburi mnt lendasin radarisse 146ga... tõmbas kohe vedelaks. Ment alguses midagi ei rääkinud, vaatas lihtsalt otsa, siis näitas fööni ja ütles "noh palju pole üle, aga näe ikkagi" (mõtlesin, et kas ta ei näe seal neid nr või mismõttes palju pole üle). Küsis dokumente, mida mul polnud... lihtaslt polnud kaasas, pärast seda kutsus autosse. Siis taipasin, et noh, enam pääsu pole. Autos küsiti nime, mille järgi mu profiil arvutis ette tuli ning kõrvalistuja ütles et rikkumisi pole see aasta. Ma ültesin, ei ole jah. Kinnipidaja küsis, et mis muud rikkumised on.. vaatasid registrist järgi, et üldse pole... olid täiesti imestunud. Ma kinnitasin, et ei ole jah. Onu siis ütles kuldsed sõnad: "Ma ei hakka su registrit määrima, teinekord püsi piirides ja peatu ka ilusti, võite minna" :D Kena värk.

Hoidke registrid puhtad! :D

Register oli puhas nagu naine pärast sauna, aga üks fööniga tegelane arvas, et pole põhjust puhtaks jätta. Möödasõidul kahest fuurast 90 alas jäi radarile punasega 118 (+/- loomulikult ka) ette ja 140-eurone laks tuli nagu nihuti ära. Ei aidanud 20 minutiline vestlus ega midagi. Fööniga kangelane kibeles muudkui- kas kirjutad alla või läheb üldmenetlusse ja seal võid saada veel suurema laksu? Asi polnud rahas, vaid registris - polnud ükski ment seda alates 2007. a. suutnud määrida. Aga jahiõnnest joobunud poisid olid nagu raudnaelad - nemad juba nii kaua põõsas tühjalt passinud ja register ei näitavat midagi, kuna üle aastased laksud võivad juba kustunud olla ning üldse - sõitku ma siis nii, et vahele ei jääks. Ma räägin, et poisid, möödasõit ju! Ei, unusta ära, 90 on piir ja vali siis õige möödumise aeg. Enne väljumist lohutas teine föönitaja, et nad ei saa ilma karistamiseta (hoiatus ei pidanud NII SUURE kiiruseületamise puhul olema mõjuv karistus) autost välja lasta, muidu pidid nemad oma ülemustelt pistoleid saama ja tal ka niiii kahju, et registri pidime siis nüüd niimoodi ära rikkuma.
Kui enne hoidsin maanteel spidomeetrit legaalses vahemikus, siis nüüd pole põhjust end tagasi hoida- register niigi sitane.Vot see on karistuse preventiivne mõju :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

lowrider12 kirjutas:

Möödasõidul kahest fuurast 90 alas jäi radarile punasega 118 (+/- loomulikult ka) ette ja 140-eurone laks tuli nagu nihuti ära. Ei aidanud 20 minutiline vestlus ega midagi. Fööniga kangelane kibeles muudkui- kas kirjutad alla või läheb üldmenetlusse ja seal võid saada veel suurema laksu?

Ma sain paar aastat tagasi täpselt samuti oma 10 aastat puhtasse registrisse "kiiruseületaja templi" õige pisut enne Enget Pärnu suunal. Läksin palgiveorekkast möödasõidule ja avastasin, et neid on kolm üksteise järel, imepisikiste pikivahedega. Pikk sirge oli. Vajutasin gaasi korralikult alla. Eravärvides politsesõiduk võttis loetud hetked pärast möödasõidu lõppu sappa. Mõõtmise tulemus tulemus: 122 km/h. Nad said omal algatusel aru, et kiiruse ületamise põhjuseks oli keeruline möödasõit aga toonitasid, et möödasõit pole kohutuslik manööver ning kirjutasid trahvi enam-vähem maksimummäärale.

Järgmise trahvi sain kaks kuud vähem, kui aasta hiljem. Sõitsin 50 alas 70'nega. Pärnus oli varem Ehitajate teel selline loll 50-70-50-70 lõik. Ei märganud järjekordset 50 märki. Kuna minu näol oli tegemist paadunud kihutajaga (kehtiv kiiruseületamine), siis saadeti üldmentlusse ja need tegid mu kaheks kuuks jalameheks ning võtsid enam-vähem maksimummääras trahvi ka.
Seega ikka väga vaatavad kas varasemaid karistusi on ja millised täpselt.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sepp »

natuke aega tagasi.... all vägagi puhas leht. esimene liiklustrahv yldse peale u7 aastat rattaga +48 ja 540e aktsiat. vat need olid mendid...
Aga toredad olid motopolitseinikud kes laupäeval tln-pärnu maanteel kella 15 ajal vastu tulid ja näppu vibutasid vilkurite saatel :mrgreen: ütleks nii,et see näpuga vibutamine mõjus paremini kui see 540euri.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Hurt »

sepp kirjutas:

natuke aega tagasi.... all vägagi puhas leht. esimene liiklustrahv yldse peale u7 aastat rattaga +48 ja 540e aktsiat. vat need olid mendid...

+49 ja 7k eeku ja kuuks load. Kugi oli täiesti puhas leht ilma ühegi rikkumiseta (ka mitte aegunuid), lisaks kirjutasin veel mendile nö. kaaskirja kus palusin load alles jätta kuna tööga seoses vaja. Aga ei...

Olen aru saanud et kui on kuni 20 üle ja politseinik kohapeal otsustab, ning kui sa temaga viisakalt suhtled, st. nätsu mäludes kohe põrkama ei hakka, siis on lootust pääseda hoiatuse või mõnekümne euriga (testitud). aga kui on üle 20 siis otsustab mingi tainas kuskil kontoris ja kui ta juhtub olema kärnapea kes ammu kuival või lihtsalt keegi kellest näiteks hommikuse tipp tunni ajal mota ridadevahelt ette trügis, siis väänatakse nii palju kui vähegi saab ja ei aita siis ka mingid "kergendavad" asjaolud nagu esmane rikkumine ja kahetsuskiri jne.

Näpuviibutamist olen ka kohtand. Mõjub sama moodi nagu trahv.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

2ndalpha kirjutas:

Kui pärast seda väikese diameetriga ringi kaubikuga uuesti 80 sisse tõmbad, siis pole ime et trahvi tehakse :)
Kogemata ei saa seal midagi juhtuda.

Ma arvan et ringi peal oli vb 50-60. Gaasi max 2-3 seki sealt ja ongi. Kaubikud pole ammu enam sellised teosammul uimerdised. Mõtlesin korra et võiks vaadata mis sellega Pärnu ringrajal aeg tuleks aga ei viitsi autode päeval spets selleks kohale minna, ei tea kas lastaksegi üldse rajale.

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

sepp kirjutas:

natuke aega tagasi.... all vägagi puhas leht. esimene liiklustrahv yldse peale u7 aastat rattaga +48 ja 540e aktsiat. vat need olid mendid...
Aga toredad olid motopolitseinikud kes laupäeval tln-pärnu maanteel kella 15 ajal vastu tulid ja näppu vibutasid vilkurite saatel :mrgreen: ütleks nii,et see näpuga vibutamine mõjus paremini kui see 540euri.

Näpuviibutamine on igati OK ja see paljudel juhtudel igati omal kohal ning seda teeb tõesti Politseinik (suure algustähega). Kelle sõidustiil on pidevalt maantee=rinka ja alla poole promilli ringlemas sanga üldse ei ronigi - no seal nagu näpuviibutusest ei aita. Eks igas politseis on mente, midagi pole teha. Probleem selles, et paljud kodanikud-esmased rikkujad- kohtavad föönitajaid,kes räägivad mingist tööplaanist ja ülemuse jalast tagumikus, et sellepärast vaja nagu kohe esimene kord ka ära vaja täiega äsada. Mulle on tammepärgadega mehed seletanud, et sellist plaani asja pole ja see puha naistesauna teema. Aga allpool öeldakse, et kuidas sa - vaeneke - ülemusele seletad, et tegid päev läbi suulisi hoiatusi ja vehkisid näppu??? Ikka protokolle x arv ja jurosid riigikassasse teine arv olgu ette näidata või ülemus jätab preemiast ilma!
Kui tõesti selline ülesanne antud, siis lihtsaim viis päevatöö kirja saada on loomulikult põõsast käsi fööniga välja panna. Sitta kah, kui poola seltsimehed nii üksteise perses kütust ökonoomitavad, et ükski möödasõitev aparaat nende vahele ära ei mahu ja selle pärast on möödasõitja veidi sunnitud olekus legaalse kiiruse hoidmisel. Föönilt kolme numbrit oskab lugeda igaüks, aga mine neid rekkasid maha võtma, poolakatele veel võõrkeeles pikkivahest loengut pidama ja veel hullem- protokolli koostama :)- liiga keeruline mõne jaoks!

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Teie, halajate jutt ajab ka klaasikildude ja kilekottide peal üles kasvanud Senegali kitse oksele.

"Ma olen nii korralik, ühtegi rikkumist pole, kiirust ei ole kunagi ületanud ja blää-blää-blää.
Ja nüüd see üks kord ja kohe tehti trahvi-mendid sellised, julgesid inglit peatada...."

Lasteaed :evil:

Siiani on Teil lihtsalt vedanud, et vahele pole jäänud.

Möödasõit EI OLE KOHUSTUSLIK, eriti veel kui teised normaalselt 90 kmh liiklevad :!:

Sõimake ja kiruge avalikult oma tööd tegevaid inimesi mentideks ja pärast imestage, miks näpuvibutusi, suuliseid hoiatusi vähemaks jääb (togi)
Kuidas küla koerale, nii.......

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

Sõimake ja kiruge avalikult oma tööd tegevaid inimesi mentideks ja pärast imestage, miks näpuvibutusi, suuliseid hoiatusi vähemaks jääb (togi)
Kuidas küla koerale, nii.......

Täpselt puusse panid: kuidas küla koerale, nii ...muide, see kehtib ka vastupidi. Ment jääb alati mendiks, temast ei saa kunagi politseinikut, kes hoatab või näppu viibutab.:)

Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

yeekim kirjutas:

Möödasõit EI OLE KOHUSTUSLIK, eriti veel kui teised normaalselt 90 kmh liiklevad :!:

Sa läheks paneks autobahnile ka 90 märgi sest see on normaalne kiirus? Praegu ma vaatan kuidas topitakse igale poole 70 märke üles kus neid kunagi olnud ei ole. Näiteks Sakust tee mis läheb Saue poole see kasvuhoonetest mööda on ka nüüd kõik 70 juba. Isegi sellised lauged kurvid väga hea nähtavusega on juba meie rahvale ohtlikud.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Madman2 kirjutas:

...

Sa läheks paneks autobahnile ka 90 märgi sest see on normaalne kiirus? Praegu ma vaatan kuidas topitakse igale poole 70 märke üles kus neid kunagi olnud ei ole. Näiteks Sakust tee mis läheb Saue poole see kasvuhoonetest mööda on ka nüüd kõik 70 juba. Isegi sellised lauged kurvid väga hea nähtavusega on juba meie rahvale ohtlikud.

Mis on Sinu näitel ja Liiklusseaduse rikkumisel kiiruse ületamise näol (ja selle eest teenitud karistuse saamisel) ühist :?

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

yeekim kirjutas:
Madman2 kirjutas:

...

Sa läheks paneks autobahnile ka 90 märgi sest see on normaalne kiirus? Praegu ma vaatan kuidas topitakse igale poole 70 märke üles kus neid kunagi olnud ei ole. Näiteks Sakust tee mis läheb Saue poole see kasvuhoonetest mööda on ka nüüd kõik 70 juba. Isegi sellised lauged kurvid väga hea nähtavusega on juba meie rahvale ohtlikud.

Mis on Sinu näitel ja Liiklusseaduse rikkumisel kiiruse ületamise näol (ja selle eest teenitud karistuse saamisel) ühist :?

Ment oled või?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Madman2
Postitusi: 196
Liitunud: 19 Aug 2012, 01:50
Tsikkel: Honda CBR 900RR '99
Asukoht: Viljandi

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Madman2 »

yeekim kirjutas:
Madman2 kirjutas:

...

Sa läheks paneks autobahnile ka 90 märgi sest see on normaalne kiirus? Praegu ma vaatan kuidas topitakse igale poole 70 märke üles kus neid kunagi olnud ei ole. Näiteks Sakust tee mis läheb Saue poole see kasvuhoonetest mööda on ka nüüd kõik 70 juba. Isegi sellised lauged kurvid väga hea nähtavusega on juba meie rahvale ohtlikud.

Mis on Sinu näitel ja Liiklusseaduse rikkumisel kiiruse ületamise näol (ja selle eest teenitud karistuse saamisel) ühist :?

Mul on lihtsalt kopp ees nendest samm sammult piirangute suurendamisest. A'la paneme siia sinna 90 asemele 70 märgi, siit viime asula märgi kilomeeter asulast eemale jne. Ja siis paneme sinna põõsasse kassiirid fööniga passima. Paneks kohe üle Eesti kõigile max kiiruse 1 km/h ja saaks ühe päevaga isu täis föönitatud.
Mulle põhimõtteliselt ei meeldi lollid reeglid. Oleks minu teha siis kaotaks kõik kiirusepiirangud üldse ära. Ok paar nädalat on väike anarhia aga siis toimub ühiskondlik teadvuse tõus ja ühiskonna kuri pilk on mõjusam karistus kui mõnikümmend euri. Või arvab keegi et siis hakkavad isegi vanaemad 150 linnas kimama? Ma ei usu.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ja kui oleksingi, mida see muudaks?

Võtame lahti teema esimese postituse:

Nehu kirjutas:

Kuigi ise eeskujulik liikleja siis ükspäev kui veidi üle piiri läksin oli politseil kohe sau püsti ja radari pealt tuli välja et läks 50 alas koguni veitsa üle 70-ne :| ennast õigustama küll ei hakka võtan aga paberi lahkelt vastu ja nüüd kuu aja pärast saan teada mis siis edasi saab, kiirmenetlust kah teha ei saanud sest pole veel 18 täis :wack: midagi muud õnneks polnud ja eelnevaid rikkumisi ka mitte.
Äkki on kellegil midagi sarnast juhtunud ning oskab ehk öelda mida seal nn kahetsuskirjas mainima peab või mis karistus siis ees ootab... sest mis tehtud see tehtud :?

ette tänades :bsmile:

Inimene rikkus seadust, tunnistas seda ja soovib teada, kuidas ehk odavamalt pääseda.

Kui aga uuemaid postitusi lugeda siis: " oi kui ebaõiglane, vastik ment, ma olen maailma korralikum liikleja jne"

Lihtsalt hale..

Olen saanud trahve nii kiiruse ületamise, kui "roosa" tule eest ja leian, et õiglaselt.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

lowrider12
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Sept 2011, 16:58
Tsikkel: KawaER6F-11
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas lowrider12 »

yeekim kirjutas:

Ja kui oleksingi, mida see muudaks?

Võtame lahti teema esimese postituse:

Nehu kirjutas:

Kuigi ise eeskujulik liikleja siis ükspäev kui veidi üle piiri läksin oli politseil kohe sau püsti ja radari pealt tuli välja et läks 50 alas koguni veitsa üle 70-ne :| ennast õigustama küll ei hakka võtan aga paberi lahkelt vastu ja nüüd kuu aja pärast saan teada mis siis edasi saab, kiirmenetlust kah teha ei saanud sest pole veel 18 täis :wack: midagi muud õnneks polnud ja eelnevaid rikkumisi ka mitte.
Äkki on kellegil midagi sarnast juhtunud ning oskab ehk öelda mida seal nn kahetsuskirjas mainima peab või mis karistus siis ees ootab... sest mis tehtud see tehtud :?

ette tänades :bsmile:

Inimene rikkus seadust, tunnistas seda ja soovib teada, kuidas ehk odavamalt pääseda.

Kui aga uuemaid postitusi lugeda siis: " oi kui ebaõiglane, vastik ment, ma olen maailma korralikum liikleja jne"

Lihtsalt hale..

Olen saanud trahve nii kiiruse ületamise, kui "roosa" tule eest ja leian, et õiglaselt.

Kle, cool down! Su peakolusse ei pruugi mahtuda mõte, et mõned siin sõidavad üldjuhul legaalse kiiruse piires ja teatud asjaolude kokkulenagemisel (näitex minu näite puhul kaks üksteise perses istunud rekkajuhti pikendasid möödasõitu ja sundisid kiirust ületama, mida föönimees kohe varmas oli märkama -ok oleks võinud 85 km/h rekka taga tuules edasi laperdada ja ikkagi ette aimata, et kahe rekka vahel ei pruugi õhuvahet olla ning föönimees ei pruugi "seda pikkivahe rikkumist" märgata!) ületan kiirust. Jah, kõik politseinikud pole politseinikud. ON ka mente, kes jäävad oma mõttemaailma tõttu mentideks. Ju neile on siin foorumis sitalt öeldud ja saavad end maanteel välja elada. Pole hullu, elame üle. Radika ajab keema aga see loll põhjendus, miks esmarikkujale igal juhul ja iga ilmaga ära äsama peab: et ülemuse jalg on perses ja muidu saab pistolied, kui hoiatusega ära laseb!? Krt, kui politsienik oled võtad ÜLEMUSE jala persest välja, kui ment oled, lased mõnuga edasi ja palud sügavamalt panna! Ok, ma saan aru, et mingi lapsepõlve hingeline trauma, kasutati ära kuidagi halvasti või mis iganes ja siis on vaja seda kompenseerida kuidagi oma võimu näitamisega, aga siis harjugi ära sõnaga ment. Kui tahad politseinikuks saada, siis hakka oma pea ja südamega mõtlema ning võta ülemuse jalg tagumikust välja.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Kle, cool down! Su peakolusse ei pruugi mahtuda mõte, et mõned siin sõidavad üldjuhul legaalse kiiruse piires ja teatud asjaolude kokkulenagemisel (näitex minu näite puhul kaks üksteise perses istunud rekkajuhti pikendasid möödasõitu ja sundisid kiirust ületama, mida föönimees kohe varmas oli märkama -ok oleks võinud 85 km/h rekka taga tuules edasi laperdada ja ikkagi ette aimata, et kahe rekka vahel ei pruugi õhuvahet olla ning föönimees ei pruugi "seda pikkivahe rikkumist" märgata!) ületan kiirust. Jah, kõik politseinikud pole politseinikud. ON ka mente, kes jäävad oma mõttemaailma tõttu mentideks. Ju neile on siin foorumis sitalt öeldud ja saavad end maanteel välja elada. Pole hullu, elame üle. Radika ajab keema aga see loll põhjendus, miks esmarikkujale igal juhul ja iga ilmaga ära äsama peab: et ülemuse jalg on perses ja muidu saab pistolied, kui hoiatusega ära laseb!? Krt, kui politsienik oled võtad ÜLEMUSE jala persest välja, kui ment oled, lased mõnuga edasi ja palud sügavamalt panna! Ok, ma saan aru, et mingi lapsepõlve hingeline trauma, kasutati ära kuidagi halvasti või mis iganes ja siis on vaja seda kompenseerida kuidagi oma võimu näitamisega, aga siis harjugi ära sõnaga ment. Kui tahad politseinikuks saada, siis hakka oma pea ja südamega mõtlema ning võta ülemuse jalg tagumikust välja.

Sellega ongi kõik õeldud...

dr800 2x
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sõitsin täna hommiklu Pärnu poole ja tegin mõned kilomeetrid peale Kernut möödasõidu eesolevast bussist. Ei läinudki kaua aega, kui tagapool ilmusid nähtavale vilkurid. Pidasime tee ääres kinni. Kõik toimus üliviisakalt, mulle demonstreeriti radarit tulemiga 110 km/h. Seejärel läks huvitavaks, politseinik (endiselt üliviisakas) seletas, et nad mõõtsid kiirust enne ja pärast möödasõitu ning nägid, et ma sõidan lubatu piires ning kiiruse ületamise põhjuseks oli ilmselgelt möödasõit. Aga kiiruseületamine teatavasti pole lubatud. Nõustusin kiirmenetlusega.

Meil siin foorumis on ka vist keegi politseis tööl: tahaks tõsiselt küsida, mis milline mõtteloogika ajendab möödasõidul kiirust mõõtma ja seejärel trahvi välja kirjutama? Päriselt ka. Kas eesti politseil pole enam midagi teha või on tegemist mingi levima hakkava nulltolerantsi ilminguga?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas puna »

Kassat tuleb täita kupongid tuleb laiali jagada ikkagi varsti sügis käes ja siis jääb soovijaid vähemaks kohe

Kasutaja avatar

Sniff
Postitusi: 54
Liitunud: 26 Mai 2013, 20:36

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Sniff »

macintosh kirjutas:

...

See ka huvitav loogika: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=66613879 :wack:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas 426f »

ment hiljuti mäekülas pidas öösel ühe auto kinni mis sõitis 80kmh sest liiga uimane oli ja äratas kahtlust selgus et autojuhil olid usa juhiload mis eestis ei kehti

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

426f kirjutas:

ment hiljuti mäekülas pidas öösel ühe auto kinni mis sõitis 80kmh sest liiga uimane oli ja äratas kahtlust selgus et autojuhil olid usa juhiload mis eestis ei kehti

kui lähen USA-sse eesti paberitega?

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas puna »

Eesti paberitega võid seal sõita
Vanasti vähemalt olid seal ka load millega võisid vaid riigi siseselt sõita

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

No kurat, kui suudate ühekäesõrmedel ülesloetavatele politseipatrullidele silma jääda mingi rikkumisega, siis peaks küll pea püsti oma karistuse vastu võtma.
Arvestades, et need mõned(kümned) patrullid peavad riigikassat täitma ja peaaegu iga ühiskonnaliige kõikidele liiklusreeglitele kõrge kaarega hambasse kuseb. Siis tuleb lugeda päev sitaks ja trahv ära maksta või liikudagi vastavalt kehtestatud korrale.

Ise pole juba paar aastat võmmi poolt kinnipidamisele kuulunud- aga koguaeg reeglitest kinni ka ei pea. Ilmselt on jopanud lihtsalt........


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Kri§to kirjutas:

No kurat, kui suudate ühekäesõrmedel ülesloetavatele politseipatrullidele silma jääda mingi rikkumisega, siis peaks küll pea püsti oma karistuse vastu võtma.

Täiesti nõus. Need kes pidevalt trahvi saavad, hoivad vist kogu aeg üle lubatu ka, muidu see ei oleks võimalik vist.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas pühak »

426f kirjutas:

ment hiljuti mäekülas pidas öösel ühe auto kinni mis sõitis 80kmh sest liiga uimane oli ja äratas kahtlust selgus et autojuhil olid usa juhiload mis eestis ei kehti

Kui vastava riigi juhiluba ei oma rahvusvahelist kehtivust, siis minu andmetel peab sellisel juhil olema rahvusvaheline juhiluba. Või äkki olete huvitatud, et Eesti teedel hakkavad ringi rallima näiteks mingid pagulastest kaltsupead, kes on paari lamba ja ausõna eest, et nad oskavad autot juhtida, load saanud? Saan aru, et asjale tuleb mõistusega läheneda, aga kuhugi tuleb ka ühiskondliku kokkuleppe alusel mingi piir ikka tõmmata, vastasel juhul on tegemist täieliku anarhiaga, mille peale needsamad tarkpead, kes politseilt tolerantsust taga nõuavad, jälle karjuma hakkavad, et miks politsei midagi olukorra parandamiseks ette ei võta. Täpselt niipalju, kui on mõtlevaid inimesi, on ka erinevaid seisukohti ja kõigiga korraga võrdsetel tingimustel arvestada on juba füüsiliselt võimatu.

davidsoniharald kirjutas:
Kri§to kirjutas:

No kurat, kui suudate ühekäesõrmedel ülesloetavatele politseipatrullidele silma jääda mingi rikkumisega, siis peaks küll pea püsti oma karistuse vastu võtma.

Täiesti nõus. Need kes pidevalt trahvi saavad, hoivad vist kogu aeg üle lubatu ka, muidu see ei oleks võimalik vist.

Samuti igati nõus. Lasen ausalt öeldes ise pidevalt natuke üle lubatu, just nii, et liiklusvoolus otseselt veel silma ei torka, aga samas nõelumisega ei tegele. Viimase 10 aasta jooksul on kiiruse eest tulnud üks suuline hoiatus (umbes 5 aastat tagasi) ja tänavu kevadel üks kaameratrahv 9€. :D Selle peale lausa pidin järgmine kord tsikli sangas olles vahetult enne kaamerat korralikult kiirendama, et pilt tehtud saaks. :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Jaan_S
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Okt 2011, 22:48
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Jaan_S »

Tsikliga on ka võimalik kaameratrahv saada? :roll:

Yamaha RD250lc, Kawasaki ZR750f, Suzuki SV1000S, Yamaha YZF-R1 2005, Aprilia RSV1000
Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas argo »

Jaan_S kirjutas:

Tsikliga on ka võimalik kaameratrahv saada? :roll:

Meie kaamerad ei tohiks tsiklit isegi pildistada, poleks nagu pointi kui ees numbrit ei ole.

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Pildistvad vist ikka, ega see soft nii tark nüüd küll ei ole, et tsiklit autost eristaks.


Jaan_S
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Okt 2011, 22:48
Asukoht: Pärnu

Re: Kiiruse ületamine

Lugemata postitus Postitas Jaan_S »

pühak kirjutas:

)... ja tänavu kevadel üks kaameratrahv 9€.

Mõtlengi, et mismoodi?
Kas väide, et kaamerad teevad ainult lähenevast objektist pilti on vale?

Yamaha RD250lc, Kawasaki ZR750f, Suzuki SV1000S, Yamaha YZF-R1 2005, Aprilia RSV1000
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”