A2 kat ja piirajad ?

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


peitupaik
Postitusi: 256
Liitunud: 24 Mär 2011, 18:32
Tsikkel: R1 RN12, CBR ´97 600cc
Asukoht: türi

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas peitupaik »

endal ka hetkel selline mure et kas ratas mis on varasemast ajast juba 25kw peale piiratud, kas sellega peale uue seaduse jõustumist võib sõita ?



Ela nii naqu sa ise suudad
Kasutaja avatar

marguskare
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Sept 2005, 17:20
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas marguskare »

peitupaik kirjutas:

endal ka hetkel selline mure et kas ratas mis on varasemast ajast juba 25kw peale piiratud, kas sellega peale uue seaduse jõustumist võib sõita ?

Ärge muretsege! Kõik rattad mis enne selle uue seaduse jõustumist on piiratud, toimivad ka edasi pidi. Ehk kui sul on ratas mis eelnevalt piiratud 25 kw peale siis võib sellega sõita A2 lubadega tulevikus.
Uus seadus muudab seda, et ALATES 2013 jaanuar 18..(kuupäeva ei mäleta) saab piirata 35le kilovatile millel ei ole eelnevalt rohkem kui 70kw, ehk siis kuni poole võrra võimsusest.

Tean seda, kuna olen käinud ise Tartu ARK juhatajaga rääkimas.

Terv,
Margus

Motokelo
52 32 319

peitupaik
Postitusi: 256
Liitunud: 24 Mär 2011, 18:32
Tsikkel: R1 RN12, CBR ´97 600cc
Asukoht: türi

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas peitupaik »

Nüüd lähevad siis 25kw rattad hinda.

Ela nii naqu sa ise suudad

Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Netist leidsin et 19.01.2013 peaks need uued seadused jõustuma. Sain ka täna oma ratta paberid korda ehk siis pandi passi 25kw. Peaks vast olema nüüd legaalne kevadel sõitma hakata ( loodan vähemalt).


Action
Postitusi: 5
Liitunud: 07 Sept 2012, 18:14

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Action »

marguskare kirjutas:
peitupaik kirjutas:

endal ka hetkel selline mure et kas ratas mis on varasemast ajast juba 25kw peale piiratud, kas sellega peale uue seaduse jõustumist võib sõita ?

Ärge muretsege! Kõik rattad mis enne selle uue seaduse jõustumist on piiratud, toimivad ka edasi pidi. Ehk kui sul on ratas mis eelnevalt piiratud 25 kw peale siis võib sellega sõita A2 lubadega tulevikus.
Uus seadus muudab seda, et ALATES 2013 jaanuar 18..(kuupäeva ei mäleta) saab piirata 35le kilovatile millel ei ole eelnevalt rohkem kui 70kw, ehk siis kuni poole võrra võimsusest.

Tean seda, kuna olen käinud ise Tartu ARK juhatajaga rääkimas.

Terv,
Margus

Kuidagi napilt napilt 74kw ratast pole võimalik 35le piirata?

Kasutaja avatar

marguskare
Postitusi: 34
Liitunud: 24 Sept 2005, 17:20
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas marguskare »

Action kirjutas:
marguskare kirjutas:
peitupaik kirjutas:

endal ka hetkel selline mure et kas ratas mis on varasemast ajast juba 25kw peale piiratud, kas sellega peale uue seaduse jõustumist võib sõita ?

Ärge muretsege! Kõik rattad mis enne selle uue seaduse jõustumist on piiratud, toimivad ka edasi pidi. Ehk kui sul on ratas mis eelnevalt piiratud 25 kw peale siis võib sellega sõita A2 lubadega tulevikus.
Uus seadus muudab seda, et ALATES 2013 jaanuar 18..(kuupäeva ei mäleta) saab piirata 35le kilovatile millel ei ole eelnevalt rohkem kui 70kw, ehk siis kuni poole võrra võimsusest.

Tean seda, kuna olen käinud ise Tartu ARK juhatajaga rääkimas.

Terv,
Margus

Kuidagi napilt napilt 74kw ratast pole võimalik 35le piirata?

No ei ole ju. 74 jagada pooleks teeb 37 kw. Ei lähe läbi see asi sul. Kõik rattad mis on enne seaduse jõustumist on piiratud, nendega võib ka tulevikus sõita rahulikult, mis sellest, et nad on piiratud üle poole võrra. Kõikide preagune "piiratud A ehk A2" luba mis on hetkel 25kw muutub automaatselt seaduse jõustumisest 35kw peale ümber!

Viimati muutis marguskare, 08 Jaan 2013, 16:51, muudetud 1 kord kokku.
Motokelo
52 32 319

vanalendur
Postitusi: 495
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

marguskare kirjutas:

No ei ole ju. 74 jagada pooleks teeb 36 kw.

74/2 on siiski 37kw. Mitte, et see antud olukorras midagi muudaks aga jäi silma :bsmile:


kill
Postitusi: 102
Liitunud: 10 Sept 2005, 00:28
Asukoht: tln

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas kill »

marguskare kirjutas:

Kõikide preagune "piiratud A ehk A2" luba mis on hetkel 25kw muutub automaatselt seaduse jõustumisest 35kw peale ümber!

Paraku ei ole see tõsi.
Praegune 105 eritingimusega A lubab ka tulevikus juhtida tsiklit võimsusega kuni 25kW.

Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas alleram »

kill kirjutas:
marguskare kirjutas:

Kõikide preagune "piiratud A ehk A2" luba mis on hetkel 25kw muutub automaatselt seaduse jõustumisest 35kw peale ümber!

Paraku ei ole see tõsi.
Praegune 105 eritingimusega A lubab ka tulevikus juhtida tsiklit võimsusega kuni 25kW.

Jah, mingi aeg jagati valeinformatsiooni, et kuni 25 kW ehk piiratud kategooria muutub kuni 35 kW'ks ehk A2-kategooriaks. Paraku lubab endine piiratud A kategooria jätkuvalt juhtida vaid kuni 25 kW'st ratast ja alles luuakse A2, mis lubab juhtida kuni 35st. Lisaks võite lugeda seda teemat.

Move the soul.
Kasutaja avatar

motorcyclist
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Mär 2011, 19:49
Tsikkel: Suzuki vx 800
Asukoht: Haapsalu

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas motorcyclist »

Ma mõtlesin nüüd lõpuks et teen ka selle sõidueksami et saada a2 load ( praegu mul A (25 kw )) , kuid siis läksin paberivaba arki oma kontot vaatama ning oh üllatust seal oli kirjas et mul juba on A2 load. ( Kuigi ma pole selle jaoks lillegi liigutand).

I like smoke and lightning, Heavy metal thunder, Racing in the wind, And the feeling that I'm under...
Kasutaja avatar

motorcyclist
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Mär 2011, 19:49
Tsikkel: Suzuki vx 800
Asukoht: Haapsalu

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas motorcyclist »

Või nimetati ennem A 25kw -luba ka A2 -eks?

I like smoke and lightning, Heavy metal thunder, Racing in the wind, And the feeling that I'm under...
Kasutaja avatar

alleram
Postitusi: 83
Liitunud: 12 Mai 2012, 16:53

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas alleram »

motorcyclist kirjutas:

Ma mõtlesin nüüd lõpuks et teen ka selle sõidueksami et saada a2 load ( praegu mul A (25 kw )) , kuid siis läksin paberivaba arki oma kontot vaatama ning oh üllatust seal oli kirjas et mul juba on A2 load. ( Kuigi ma pole selle jaoks lillegi liigutand).

Kusjuures mul sama küsimus, mõtlesin, et teen A sõidueksami ja nägin seda A2 seal vedelemas. Peab ARKist küsima, ma hästi ei usu, et nad ikkagi niisama ära need muutsid. Igatahes veider, kui seal varemgi A2 seisis, sest mujal seda ju ametlikult nii ei nimetatud.

Move the soul.

kill
Postitusi: 102
Liitunud: 10 Sept 2005, 00:28
Asukoht: tln

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas kill »

motorcyclist kirjutas:

Ma mõtlesin nüüd lõpuks et teen ka selle sõidueksami et saada a2 load ( praegu mul A (25 kw )) , kuid siis läksin paberivaba arki oma kontot vaatama ning oh üllatust seal oli kirjas et mul juba on A2 load. ( Kuigi ma pole selle jaoks lillegi liigutand).

Või nimetati ennem A 25kw -luba ka A2 -eks?

Liiklusregistri andmebaasis on A kuni 25kW märgitud A2'na ja sellega käib kaasas eritingimus 105 (kuni 25kW).

Praegu ei ole veel võimalik A 25kW'lt A2'le sõidueksamit sooritada kuna uut eksamineerimise määrust ei ole ja vanas ei ole sellisest eksamist juttu.

alleram kirjutas:

Kusjuures mul sama küsimus, mõtlesin, et teen A sõidueksami ja nägin seda A2 seal vedelemas. Peab ARKist küsima, ma hästi ei usu, et nad ikkagi niisama ära need muutsid. Igatahes veider, kui seal varemgi A2 seisis, sest mujal seda ju ametlikult nii ei nimetatud.

Ei ole muudetud ja ei muudeta. Tee A sõit ära enne kui sellekevadised autokoolide grupid A eksamijärjekorrad pikaks venitavad.


deba55er
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Jaan 2013, 16:22
Tsikkel: Yamaha TDM 900

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas deba55er »

Mul oli rattas, mis oli 63 KW, ja ma panin piirajat selle peale, et oleks 25 kW, ja läksin A2 eksamit sooritada (kuna B kat. ei ole). Kõik korras, nüüd on mul juhilubade peal A1 ja A2. Samas huvitav, et AM, mis on mopeedid, ei ole seal :D Ehk siis ma juhtin praegu 900-se mootoriga mootorattast, aga mopeedi/rolleriga sõita ei saa :)

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Võid küll mopeediga sõita. Selleks sobib mistahes mootorsõiduki luba.

SERTÃO

pokerhentz
Postitusi: 162
Liitunud: 09 Dets 2008, 18:57
Tsikkel: SV650N
Asukoht: Harjumaa ;Läänemaa
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas pokerhentz »

Kui nüüd soetada tsikkel, mis on suurem kui 35kw ja endal on A2load,siis tuleb masin ära piirata. Aga kui masinat tahab vahel ka täis A lubadega isik kasutada, siis kas seda saab kuidagi deaktiveerida? Või kas kellegil on üldse kogemusi piiramisega ja pärast nende ajutise või pikemaajalise eemaldamisega? Ei tahaks trahvi ka saada suurema rattaga sõidu eest, aga samas kui teisel sõitjal on täisload, siis tema võiks nautida masina täisvõimsust ikka. Ja veel, kus oleks kõige mõtekam ja taskukohasem seda piiramiaprotseduuri läbida?

Suured tänud!

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Alljärgnev ei ole mitte kuidagi seadusega kooskõlas :!:
Osta tsikkel- kuni 70 kW.
Paigalda sertifitseeritud meistrimehe juures piirajad ja MNT's vastav sissekanne tsikli tehnilisse passi.
Peale seda eemalda piirajad.
Ohutuid kilomeetreid mõlemale.

Paraku :evil:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Sander12345
Postitusi: 45
Liitunud: 04 Sept 2012, 22:00
Tsikkel: 2005 ZX6R

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Sander12345 »

Lugesin teema algusest lõpuni läbi, aga küsin veel korra üle. Kui mul on A1 luba ja ma lähen teen sõidueksami ja saan A2 load, kas ma võin siis sõita rattaga, millel on kunagi 96 kw olnud, aga on piiratud ENNE 2013 aastat 25-le Kw-le.?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1759
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas simp »

Sander12345 kirjutas:

Lugesin teema algusest lõpuni läbi, aga küsin veel korra üle. Kui mul on A1 luba ja ma lähen teen sõidueksami ja saan A2 load, kas ma võin siis sõita rattaga, millel on kunagi 96 kw olnud, aga on piiratud ENNE 2013 aastat 25-le Kw-le.?

Seni kuni passis on 25kw on kõik ok.
Lihtsalt pärast 2013 seadust ei nõustu ark(ega seadus) sellise piiramisega enam, eelnevad tegemised toimivad edasi.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Sõites A2 lubadega sellise rattaga on täiesti arvestatv tõenäosus saada endale kaele "juhtimisõiguseta sõitmine". Sõltub kui teravad on need sinised pliiatsid teeservas :-) (ja nende teravus sõltub kui suur hulk raha riigil eelarvest puudu on).
§93 punkt (3)Mootorsõidukite ja autorongide alamkategooriad on järgmised:
2) A2 – mootorratas, mille mootori võimsus ei ületa 35 kilovatti või mille võimsuse ja massi suhe ei ületa 0,2 kilovatti kilogrammi kohta ning mis EI OLE ÜMBER EHITATUD sõidukist, mille võimsus on vähemalt kaks korda nii suur;
Ja see on KÕIK MIS ON KIRJAS liiklusseaduses!
See märge seal all (jõustunud 19.01.2013) tähendab, et alates sellest hetkest loodi A2 kategooria (et eesti nõuded ühtlustada euroopa seadusandlusega), aga mitte "kui ratas on ümber ehitatud varem ...". Aga eks igalühel võib olla oma arvamus, osad arvamused võivad hiljem ainult kulukaks minna :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Sander12345 kirjutas:

Lugesin teema algusest lõpuni läbi, aga küsin veel korra üle. Kui mul on A1 luba ja ma lähen teen sõidueksami ja saan A2 load, kas ma võin siis sõita rattaga, millel on kunagi 96 kw olnud, aga on piiratud ENNE 2013 aastat 25-le Kw-le.?

See on väga kaheti mõistetav ja minuteada on üks tõlgendusi jah selline nagu sina seda näed. Väga palju sõltub sellest, mis tsikli passis kirjas on. Minuteada sealt ei nähtu, mis oli võimsus enne ümberehitamist. Et kindel olla, siis küsi ARK'ist.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Olen näinud paigaldatud piirajat. Gaasitrossile oli lihtsalt mootoripoolele klamber pandud, et ei saaks nii pöördesse minna. Käis 2 kruviga...aga paberi sai 25kw peale. Kuidas seda mõõdeti on muidugi huvitav :D maksis miski 300€ see klambri/paberi rõõm.

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Heio,

tegin täna enda A2 ära (jehuu!), aga enda masinaga ikka sõita ei tohi.

Kiire küsimus - kes ja mis hinnaga Tallinnas veel piirajaid paigaldavad, peale Motodepoo, või kus näeks seda ARKi poolt aktsepteeritud töökodade nimekirja.
Seal öeldi et kusagil 200 läheb maksma ja VIN-põhiselt tellitakse piiraja.
Siis panevad peale ja jalutad ARKI ning registreerid masina ümber uute numbritega ehk siis tõenäoliselt läheb see 60 eurot ARKis ka veel otsa.

Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas võll »

Maaks kirjutas:

...Mootorsõidukite ja autorongide alamkategooriad on järgmised:
2) A2 – mootorratas, mille mootori võimsus ei ületa 35 kilovatti või mille võimsuse ja massi suhe ei ületa 0,2 kilovatti kilogrammi kohta ning mis EI OLE ÜMBER EHITATUD sõidukist, mille võimsus on vähemalt kaks korda nii suur...

... aga mis siis saab, kui tsiklil on vähem kui 35kw aga kw/kg suhe on rohkem kui 0,2?

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas Maaks »

võll kirjutas:
Maaks kirjutas:

...Mootorsõidukite ja autorongide alamkategooriad on järgmised:
2) A2 – mootorratas, mille mootori võimsus ei ületa 35 kilovatti või mille võimsuse ja massi suhe ei ületa 0,2 kilovatti kilogrammi kohta ning mis EI OLE ÜMBER EHITATUD sõidukist, mille võimsus on vähemalt kaks korda nii suur...

... aga mis siis saab, kui tsiklil on vähem kui 35kw aga kw/kg suhe on rohkem kui 0,2?

Siis ta ei ole A2 kategooriale vastav mootorratas (ja kvalifitseerub siis ilmaselt lihtsalt A-ks).
Et mis rattaga tegu? Või oli küsimus niisama puhtteoreetiline?
35kW ja 0,2kW/kg=175kg, mis iseenesest on juba suht kerge ratas.
Kõige õigem (JOKK) oleks sellised küsimused koos kõigi detailidega saata kirjalikult Maanteametisse, siis oled enda naha päästmiseks kõik teinud :)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kui on kuni 35kw siis on A2. Punkt.
Õpime lugema:
"A2 – mootorratas, mille mootori võimsus ei ületa 35 kilovatti VÕI mille võimsuse ja massi suhe ei ületa 0,2 kilovatti kilogrammi kohta .... "
Tähelepanelikult antud lauset veerida, siis võib märgata rasvast sõna "või", mille tähendus antud lause kontekstis on "emba kumba". Ehk siis emb kumb lause pool peab olema tõene, et mootorratas oleks A2. Punkt.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

Oot, ma nüüd hakkan vaatama et siis mul ei olegi piirajat vaja? Viitsib keegi kinnitada.
Erivõimsus = Võimsus/Tühimass ehk siis
Mul on 51KW ja Tühimass on 276KG ehk siis Erivõimsus on 0,184 ja kõik korras?


wulfi
Postitusi: 48
Liitunud: 09 Mär 2014, 18:50
Tsikkel: Custom Gpz400

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas wulfi »

korras

Kasutaja avatar

MotoGabriel
Postitusi: 299
Liitunud: 21 Sept 2012, 11:48
Tsikkel: VS800
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas MotoGabriel »

wulfi kirjutas:

korras

Super, see sirvimine siin ja pisike arvutus säästis mulle just 200 EUR. :bsmile: Ma usun et nii mõnedki on seaduse sõnastusse mittesüvenemise tõttu selle summa maksnud.

Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: A2 kat ja piirajad ?

Lugemata postitus Postitas võll »

Maaks kirjutas:

Et mis rattaga tegu? Või oli küsimus niisama puhtteoreetiline?

Paljud endurokad on piisavalt kerged, et 0.2 hõlpsasti ületada. Ise kasutan muidugi loogikat (juhul kui sõidan vahel võimsama tsikliga kui load seda lubavad): Sõidan esimese trahvini, eeldan et see on vähem kui 200 eurone investeering või uuesti eksamisõidule minemine. Tõttöelda leian, et ratta võimsuse piiramine ja sellest sõltuvalt lubadele lisakategooria tekitamine on jabur. Kes ennast või teisi ikka kasti tahab sõita, teeb seda ka sääreväristajaga. Pole kohanud kedagi, kes liiga võimsa tsikli tõttu pauku oleks pannud. Sõltub ikka sellest kui palju ja kus sa neid kilowatte rakendad, olgu neid vähe või palju. Kui kahe kõrva vahel on natukene rohkem kui rosin, siis sõida kasvõi Boss Hossi või Y2K'ga.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”