Delfi kommentaatorid

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Kontorirott
Postitusi: 93
Liitunud: 12 Dets 2008, 10:27
Tsikkel: Honda Deauville
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda

Re: Delfi kommentaatorid

Lugemata postitus Postitas Kontorirott »

Pihelgas kirjutas:

btw detsembris saab foorum 10 aastaseks. Paras aeg pidu sättima hakata.

Detsembris?! Ossa tont . . Ma just tahtsin Madise idee peale aplodeerima hakata, aga kui lumi maas on, siis mina küll tsiklit välja ei aja . . Mul vist lõpeb liikluskindlustuski novembri lõpuga ära. Ja biker.ee kokkutulekule autoga tulla . . oleks ilmselgelt pühaduseteotus?!!



IZ Jupiter (350) - tükk tühja maad - Aprilia Scarabeo (250), Honda Deauville
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Delfi kommentaatorid

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Kontorirott kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

btw detsembris saab foorum 10 aastaseks. Paras aeg pidu sättima hakata.

Detsembris?! Ossa tont . . Ma just tahtsin Madise idee peale aplodeerima hakata, aga kui lumi maas on, siis mina küll tsiklit välja ei aja . . Mul vist lõpeb liikluskindlustuski novembri lõpuga ära. Ja biker.ee kokkutulekule autoga tulla . . oleks ilmselgelt pühaduseteotus?!!

No need Nelijärve juures kokkutulekud - tavaliselt on enamik autodega sinna kohale tulnud. Mõni kangem mees või naine ka tsikliga :)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

koy
Postitusi: 44
Liitunud: 18 Mai 2004, 21:56
Tsikkel: Honda CBR 929
Asukoht: Tallinn

Re: Delfi kommentaatorid

Lugemata postitus Postitas koy »

Pihelgas kirjutas:
madjs kirjutas:

Njh, tuleks korraldada biker.jeejee kokkutulek, kus kohalviibimine oleks kohustuslik, ilma väga mõjuva põhjuseta puudumine keelatud. Kui kohale ei ilmu konto kustutatakse. suurimad riiukuked tuleks ka omavahel nägupidi tuttavaks teha sellel üritusel. Usun, et saabuks mõneks ajaks rahu meite maale. :D

btw detsembris saab foorum 10 aastaseks. Paras aeg pidu sättima hakata.

Peaks kerima ajas nüüd aastaid tagasi ja tegema kokkutuleku "Poseidonis" nagu kunagi iga esmaspäevased istumised (kahtlustan muidugi, et mahtuvusega võib probleeme tekkida).
Tuleb täitsa penskari tunne peale, meenutades neid esmaspäeva õhtuid kuulates Väintzi karuotti laulmas :P

Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Delfi kommentaatorid

Lugemata postitus Postitas toomer »

Kontorirott kirjutas:
Pihelgas kirjutas:

btw detsembris saab foorum 10 aastaseks. Paras aeg pidu sättima hakata.

Detsembris?! Ossa tont . . Ma just tahtsin Madise idee peale aplodeerima hakata, aga kui lumi maas on, siis mina küll tsiklit välja ei aja . . Mul vist lõpeb liikluskindlustuski novembri lõpuga ära. Ja biker.ee kokkutulekule autoga tulla . . oleks ilmselgelt pühaduseteotus?!!

Tule jala või (crash) :)

Riga-> Jawa-> Kawa
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”