Raev, halin ja mootoriōli

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

erkop
Postitusi: 192
Liitunud: 06 Nov 2011, 17:15
Tsikkel: Versys

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas erkop »

Douchebag kirjutas:

A mul jällegist tuli köögilaua jalal vilt ära ja kiipis mu uude tammeparketti prao.

Õu, ise mõtlesid välja või kuulsid kuskilt? (togi)



Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

erkop kirjutas:
Douchebag kirjutas:

A mul jällegist tuli köögilaua jalal vilt ära ja kiipis mu uude tammeparketti prao.

Õu, ise mõtlesid välja või kuulsid kuskilt? (togi)

Õu õu ikka ei mõelnud ise vaid ikka kuulsin kuskilt... Õu soovitan ka sul kuulata ja sealt point leida. Õu.
http://sasslantis.ee/lyrics-toe_tag-palju_onne_inimesed

Nobody is perfect, except me and my monkey!

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Rein »

sepp kirjutas:
Rein kirjutas:

Ega jah tänapäeval teil on veel see oskus jäänud, aga kui arvuti ära võtta siis ei oska enam ratast käivitada, ega seeni, marju korjata. See oli näide sellest, et keegi ei tea lambist teise eluvaldkonna tipp tegijaid, siis ei pea ka mõnitavalt suhtuma sellesse, et kui teised ei tea rinka iidoleid, kes see või teine oli, mitte isegi oma riigist siis......
Mul ei ole tõesti sellistele uskumatute seltskonnale midagi rohkem öelda, et vaadake lihtsalt oma rõngasrajast väljapoole ja laiemini ka.

t***, ma ei saa aru kuidas Sa ei suuda saada üldse asja pointile pihta!?!?!
Asi puhtalt teie kibestunud elus ja selles kuidas te seda siin foorumis välja elate. midagi muud ei oska kusagil teemas kirjutada ega kaasa rääkida,siis lihtsalt tõmbate teema ylesse sellega,et mis keeles ja kuhu sa postitad. ava silmad!

Mul pole üldse kibestunud elu, on 4 erinevat mootorratast, olenevalt soovist millal millega sõita, hunnik hobi autosid, rääkimata paljudest veespordi asjadest, lõpetades kaatri ja surfi varustusega. Ülekõige meeldib teha pikki jalgsi loodusmatku tehnikale keelatud rahvusparkidesse. Minu mõte on see jätkuvalt, et foorumis suhtuda, suhelda viisakalt, järgida teatud reegleid, mitte hakata halvustama seda, et mis keelt keegi oskab, või ei oska. Miks eeldatakse, et kui on tegu mootorrattaga, et siis peaks olema ka hull motospordi fanaatik, teadma motokiirendajaid, krossisõitjaid, rinka, trailei ja mille iganes sõitjaid veel. Ei pea, meeldib kulgeda ja rännata rattaga. Olen tsiklite üle 1000 kupsastega isegi korra kiirenduses võistelnud ja 2 kohagi saanud, kuid ei tõmba spordina see asi.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

sepp kirjutas:
Yerba kirjutas:

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

Minu arust kui Sa oled nii lammas nagu ennast kirjeldad ja asjadest midagi ei jaga,siis normaalne inimene hoiab kenasti seal oma suumulgu kinni ja ei võtagi sõna!
Ainult loll räägib asjadest millest ise midagi ei tea.
Postitusi võid ka mõnes teises teemas endale koguda või veel parem,mine targuta edasi hinnavaatluses.

Korras poiss oled üldiselt!
mängi nüüd edasi oma telekamängu ja arva,et see maailm kus Sa elad,et seal on kõigil viis elu.

mine sõida oma rinkat või muud jaburdust edasi ja mõtle et oled ka korras poiss ja tegija. ja mis need telekamängud ja viis elu siia puutuvad? arvad et tekitad kõvasti kõneainet ja huvi, mainides et sul on vaid üks elu? tubli on, selline see maailm tõesti ka on.
kui mina olen lammas siis kahjuks sinu jaoks ei olegi nimetust olemas. võibolla midagi amööbset, aga see oleks paraku ka liialt positiivne sinu jaoks.
ja kui rääkida asjadest millest midagi ei tea, siis võid vabalt suurema osa enda postitusi kriitiliselt läbi vaadata. kindlasti leiad sealt midagi tuttavat lolluste osas.

ps . üldiselt mulle ei meeldi nii labane ja nõme olla ja saan end ka tunduvalt paremini väljendatud. aga sinusugused saavadki aru vaid nende enda keeles rääkimisest või kirjutamisest. niisiis, sinu suhtumisega saadan kõiki p**s* ja teen teiste olemust ja hobisid maatasa - saad sa täpselt sama mõõduga vastu. oled ja jääd mõttetuks ossiks ning noliferiks kelle ainuke huvi ja põnev moment elus on oma nahast ürbi sees proovida tähelepanu võita. oled nüüd rahul või?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Ebuddy
Postitusi: 28
Liitunud: 27 Okt 2011, 09:08
Tsikkel: StreetBob
Asukoht: TALLINN Mustamäe

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Ebuddy »

jääb nüüd üle loota, et omatakse piisavalt jämedat kaela, millega kannatab isiklikuks läinud ütlemiste eest ka vastutada. :wink:

vähem suitsu, pikem samm ...
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Säga »

Tuleks korraldada selline üritus, mida tegelikult on mujal maailmas juba ka tehtud.
Ühesõnaga tavaline üritus... nagu tsiklimeestel ikka, ainult selle vahega, et kohal on
ka poksiring koos kohtunikuga. Seal saavad kõik oma asjad selgeks rääkida.

SYLB
Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Ebuddy kirjutas:

jääb nüüd üle loota, et omatakse piisavalt jämedat kaela, millega kannatab isiklikuks läinud ütlemiste eest ka vastutada. :wink:

Pole probleemi.
Pilt

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas madjs »

Nonii leidsite uue koha kus üksteiste kõrisid mõnuga närida? Sügis ja närvid läbi?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Hala ja Läbu

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Pakun välja teema pealkirja muutuse selliseks: "Hala ja Läbu", nagu ühes teises foorumis näiteks olemas on.

Tegelikult pole mul miskit öelda...

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660

reimps

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas reimps »

pontus kirjutas:

Tallalakkuja...

Tegelt ei ole, aga netis olen.

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas t2g »

Kasutaja avatar

Erkki
Postitusi: 111
Liitunud: 29 Okt 2005, 16:34
Tsikkel: Aprilia RSV 1000 R
Asukoht: tallinn

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Erkki »

Ei tahaks küll midagi halba öelda aga no t*** nagu naised sikutate juustest ja kratsite silmi üksteisel peast välja, põhjuseks on mingi täielik pseudoprobleem :D Seda teemat peaks moderaatorid ühe korra veel liigutama ja tõstma selle huumorinurka :P

Algse teema algatajast on muidugi kahju, päris äge tsikkel on ära varastatud.

Noh jääb vaid üle loota, et võtate kõik kokku ennast ja unustate ära kes on see ja kes on teine, kes kuskil töötab ja kes millestki midagi teab või ei tea ning kui kellelgi midagi kahtlast silma hakkab siis antaks sellest ka teada vastavatele ametitele/isikutele.....ja see ei käi ainult antud ratta varguse kohta vaid ka kõige muu kahtlase kohta.

Nii palju võiks ikkagi nö. ametivendade kohta austust olla, et ei iniseks iga kuradima pisiasja üle

Jõudu ja jäksu ! :bsmile:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas koi »

No nüüd laskus küll asi liiga madalale :evil:
Inimesel on tsikkel pihta pandud ja mis siin toimub :shock:
Mis teil arus on?
Krt üks kukub vinguma ühe ja teine teise asja kallal :wack:
Üks eputab, et tal on palju asju ja teine, et on hirm äge keelemees ja mida sitta kõike...
No pange siis oma noka pikkused ka juba siia ritta!!
Perse küll, kas tõesti sellistega olen olnud koos kokkutulekutel rõõmsameelselt elu nautimas?? Sõites käppa visanud?? Arutanud misiganes maailma asju?? Tundnud mõnusat rahu seltskonnas viibimisest??
Lugege oma postitused läbi ja tundke häbi, et selle foorumi kasutajad olete!
Pontuse vastu hakkab tekkima millegipärast allergia. See olend pole loll, aga on suurte erivajadustega!
Moded, olge nüüd oma ülesannete kõrgusel ja kustutage see mitu lehte saasta siit ära! Lihtsalt puhtaks ja kogu lugu. Paha mõeldagi, et seda satub lugema keegi väljastpoolt foorumit.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Hala ja Läbu

Lugemata postitus Postitas toomer »

udupeenike kirjutas:

Pakun välja teema pealkirja muutuse selliseks: "Hala ja Läbu", nagu ühes teises foorumis näiteks olemas on.

Tegelikult pole mul miskit öelda...

See ongi Hala ja Läbu, Saad siin halada ja läbustada (togi) ei komentaari :wack:

Riga-> Jawa-> Kawa
Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Hardrocker kirjutas:

Mnjaaa...
aga mind ajendas esimesel lehel toda postitust tegema Härra Tuono,kelle postituste läbivaks teemaks on see kui kuradi ilgelt kõva tegija ta on,et Soomes töötab.

+1 ,
btw, huvitav, mis tööd Tuono soomes teeb ?

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

mina küll kustutama ei hakka ja "mine m**n*" on siin teemas jumalast ok väljend :mrgreen: :bsmile:


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Hardrocker kirjutas:

Mnjaaa...
aga mind ajendas esimesel lehel toda postitust tegema Härra Tuono,kelle postituste läbivaks teemaks on see kui kuradi ilgelt kõva tegija ta on,et Soomes töötab.

Ega Tuono pole selle peale veel privas arvanud, et sind tuleks koos pontusega sohu uputada? :mrgreen: Naljakas mees on...

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Yerba kirjutas:
sepp kirjutas:

no mida v**u! Te olete siin ikka täitsa lambad koos! kes ei saa aru mida see link ja tekst tähendas,võiks panna ennast põlema!
Selle postituse tegi inimene kes käib igal võistlusel nii eestis kui riias,leedus. emv lõpptulemus kõige kangemas klassis st superbike klassis on 3koht!
Natukene võiks olla lugupidamist naabite vastu ka?!?!
Tal on palju tuttavaid eestlasi ja loomulikult oleks ta saanud lasta meist kellegil ka selle teksti teha eesti keelseks. Inimene lihtsalt ei osanud arvata ette,et eestlased on nii kitsarinnalised idioodid ja ei saa aru väga lihtsast tekstist kus on juures ka pilt. Veel vähem oskas ta näha ette näägutamisi selle kallal kuidas on see postitus postitatud.

Ausõna- mul on teisesuguste ahvide pärast piinlik vaadata sellele inimesele ja tema tiimile otsa raja ääres uuel hooajal või selle hooaja pidulikul lõpetamisel teades kui abivalmis ja lahke ón see kodanik ise koos enda tiimiga

Lõpetuseks,käige üleühe otse p**s*!

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

(w) (w) (w)

Sepp ... tahad ma anna 5€ Sulle ... mine lase ennast loomakliinikus magama panna! Sa ise ka lugesid lõpuks mida kõike siia kokku kirjutasid?
Sul endal võks häbi olla. Kui keegi oleks lätikeelse möga siia kokku kirjutanud mingi pildiga, siis suure tõenäosusega kõik need soomekeele oskajad oleks koos poolte modedega vingunud, et mida v**u see nüüd tähendab.
Ja mis puutub mingisse rataste ringraja sõitu, siis enamusel tsiklimeestel on sellest jumala pohhui!
Mind näiteks ei huvita ahvid käia seljas ja jutul lõpp. Mis siis, et mul ka tutvusringkonnas on inimesi, kes käivad rada sõtmas.

Psaiko kirjutas:
Rein kirjutas:

Ravintola on haigla ka eks ju, sarnane kirjapilt, nagu ravima.
Küsimus polnud mitte arusaamises vaid selles, et mis te üldse olete, kui soomekeelt ei oska.
Ja sellele järgnenud pisuke arutelu, et kuidas siiski suhtuda võõrasse foorumisse teate kirjutamises. Ma ei sa aru milleks siis nagu solvama hakata. Ringrada pole ka maailma naba kus peaks unepealt kõiki kuulsaid soomlasi teadma. Sama hästi võiks öelda, et pane ennast p... kui ei tea, kes on Hannu Hautala.

Irwe veelkord
tead ma ei tea kes on Hannu Hautala aga ma siiski veel oskan oma halli peakest kasutada ja... https://www.google.ee/webhp?hl=et&tab=T ... 82&bih=662

Aga tõesti inimene on idioot, kui ta ei suuda üks+kaksi+three+четыре=10. Ausalt ja isegi kui ei tea üht-teist-kolmandat asja siis mõtestatud ajutegevuse tulemusena arukas inimene tunneb huvi ja uurib, mida üks teine või kolmas asi tähendab, mitte ei peegelda oma vaimutühjust suure ja kõva kisaga laiali.

Ja kui see meistersportlane oleks koolis ka tiba käinud, siis oleks ta osanud ise http://translate.google.ee/ linki kasutada ja oma mula kohalikku keelde tõlkida.

Säga kirjutas:

Vaadake asja teise pilguga... Kui teilt veeretatakse ära pill, millesse on taotud meeletult raha ja töötunde, siis te ise kasutaks ka kõikvõimalikke kanaleid, et info laiali saata.
Olgu siis kasvõi eestikeeles ning jaapani foorumisse. Asi oli ikka mõeldud nii, et kellele see huvi pakub, see mõtleb ka selle tõlke välja.
Ma ei ole kedagi idioodiks pidand sellepärast, et ta ei oska soome keelt vaid sellepärast, et põhimõtteliselt saaks ajada mingit haiget iba mingil
mõttetul teemal... Mina näiteks ei oska vene keelt... mis nüüd saab ?

ÜHESÕNAGA.... TARGEM ANNAB JÄRELE ja ma lõpetan siinkohal selle teema.

Ma olen ka rinka teemas täiesti tainas, aga neile, kes vähegi on motospordiga kokku puutunud, peaks Kallio nimi olema kasvõinatuke tuttav.

Lõpetuseks ütleks sama lause mis Sepp juba korra ütles...

Kui Sul aetakse asi ära millest väga kahju on, siis peaksid ikka just sina olema see mees, kes tahab, et kohalikku foorumisse postitatud juttu ka sealsed mõistaksid ja et sellest postitusest ka kasu oleks.

sepp kirjutas:
Yerba kirjutas:

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

Minu arust kui Sa oled nii lammas nagu ennast kirjeldad ja asjadest midagi ei jaga,siis normaalne inimene hoiab kenasti seal oma suumulgu kinni ja ei võtagi sõna!
Ainult loll räägib asjadest millest ise midagi ei tea.
Postitusi võid ka mõnes teises teemas endale koguda või veel parem,mine targuta edasi hinnavaatluses.

Korras poiss oled üldiselt!
mängi nüüd edasi oma telekamängu ja arva,et see maailm kus Sa elad,et seal on kõigil viis elu.

Sa võiks nüüd peeglisse vaadata ja seda uuesti öelda.

Motopunk kirjutas:

Hooaeg pole veel lõppenud, a saag juba käib (lol)

Tundub, et Sepa ja mõne rinkamehe jaoks juba on (lol)

reimps kirjutas:

....plaplaplaplapla....
Ja tegelikult polnudki mul miskit öelda ...

Aga siis võikski suumulgu kinni hoida!

koi kirjutas:

No nüüd laskus küll asi liiga madalale :evil:
Inimesel on tsikkel pihta pandud ja mis siin toimub :shock:
Mis teil arus on?
Krt üks kukub vinguma ühe ja teine teise asja kallal :wack:
Üks eputab, et tal on palju asju ja teine, et on hirm äge keelemees ja mida sitta kõike...
No pange siis oma noka pikkused ka juba siia ritta!!
Perse küll, kas tõesti sellistega olen olnud koos kokkutulekutel rõõmsameelselt elu nautimas?? Sõites käppa visanud?? Arutanud misiganes maailma asju?? Tundnud mõnusat rahu seltskonnas viibimisest??
Lugege oma postitused läbi ja tundke häbi, et selle foorumi kasutajad olete!
Pontuse vastu hakkab tekkima millegipärast allergia. See olend pole loll, aga on suurte erivajadustega!
Moded, olge nüüd oma ülesannete kõrgusel ja kustutage see mitu lehte saasta siit ära! Lihtsalt puhtaks ja kogu lugu. Paha mõeldagi, et seda satub lugema keegi väljastpoolt foorumit.

Teema algataja oleks võinud panna lisaks lingile siia juurde jutu inglise keeles ja poleks seda jama kõike olnud. Lihtne?

Rein kirjutas:
sepp kirjutas:
Rein kirjutas:

Ega jah tänapäeval teil on veel see oskus jäänud, aga kui arvuti ära võtta siis ei oska enam ratast käivitada, ega seeni, marju korjata. See oli näide sellest, et keegi ei tea lambist teise eluvaldkonna tipp tegijaid, siis ei pea ka mõnitavalt suhtuma sellesse, et kui teised ei tea rinka iidoleid, kes see või teine oli, mitte isegi oma riigist siis......
Mul ei ole tõesti sellistele uskumatute seltskonnale midagi rohkem öelda, et vaadake lihtsalt oma rõngasrajast väljapoole ja laiemini ka.

t***, ma ei saa aru kuidas Sa ei suuda saada üldse asja pointile pihta!?!?!
Asi puhtalt teie kibestunud elus ja selles kuidas te seda siin foorumis välja elate. midagi muud ei oska kusagil teemas kirjutada ega kaasa rääkida,siis lihtsalt tõmbate teema ylesse sellega,et mis keeles ja kuhu sa postitad. ava silmad!

Mul pole üldse kibestunud elu, on 4 erinevat mootorratast, olenevalt soovist millal millega sõita, hunnik hobi autosid, rääkimata paljudest veespordi asjadest, lõpetades kaatri ja surfi varustusega. Ülekõige meeldib teha pikki jalgsi loodusmatku tehnikale keelatud rahvusparkidesse. Minu mõte on see jätkuvalt, et foorumis suhtuda, suhelda viisakalt, järgida teatud reegleid, mitte hakata halvustama seda, et mis keelt keegi oskab, või ei oska. Miks eeldatakse, et kui on tegu mootorrattaga, et siis peaks olema ka hull motospordi fanaatik, teadma motokiirendajaid, krossisõitjaid, rinka, trailei ja mille iganes sõitjaid veel. Ei pea, meeldib kulgeda ja rännata rattaga. Olen tsiklite üle 1000 kupsastega isegi korra kiirenduses võistelnud ja 2 kohagi saanud, kuid ei tõmba spordina see asi.

Ilus lõpetus kokkuvõtteks. Aga usun, et paljud ikka ei saa või ei taha aru saada mida prooviti öelda.

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

mart211

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Ja eelmine aasta arvati, et siinsed inimesed idioodid on...hahaha

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Ilmad on juba jahedaks läinud ja kütteperiood pole veel aland aga on ka teisi mooduseid kuidas "sooja" saada. Mis te rapsite ja rabelete siin ma ei saa aru. Keegi võiks oopis tulla mul ühe toa seinad sirgeks krohvida, läheks energia asja ette, mitte tühjale vahule.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

MotoMell kirjutas:
Hardrocker kirjutas:

Mnjaaa...
aga mind ajendas esimesel lehel toda postitust tegema Härra Tuono,kelle postituste läbivaks teemaks on see kui kuradi ilgelt kõva tegija ta on,et Soomes töötab.

Ega Tuono pole selle peale veel privas arvanud, et sind tuleks koos pontusega sohu uputada? :mrgreen: Naljakas mees on...

Veel ei ole,aga eks ma panen end siis valmis :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Pontus »

koi kirjutas:

No nüüd laskus küll asi liiga madalale :evil:
Inimesel on tsikkel pihta pandud ja mis siin toimub :shock:
Mis teil arus on?

Lollidele on oma foorum http://www.lollid.ee

koi kirjutas:

Perse küll, kas tõesti sellistega olen olnud koos kokkutulekutel rõõmsameelselt elu nautimas?? Sõites käppa visanud?? Arutanud misiganes maailma asju?? Tundnud mõnusat rahu seltskonnas viibimisest??

Ma müüks sinu asemel ratta maha ja jätaks motonduse sellistel põhjustel kus see ja teine.

koi kirjutas:

Lugege oma postitused läbi ja tundke häbi, et selle foorumi kasutajad olete!

Lugesin aga häbi ei tunne ikka veel...

koi kirjutas:

Pontuse vastu hakkab tekkima millegipärast allergia. See olend pole loll, aga on suurte erivajadustega!

Kui foorumit lugedes allergia saab siis on ikka asjad väga p**s*.Kahma üks peotäis tablette sisse ja hakkab kohe parem.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Pilt

PiltPilt

koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas koi »

pontus kirjutas:
koi kirjutas:

No nüüd laskus küll asi liiga madalale :evil:
Inimesel on tsikkel pihta pandud ja mis siin toimub :shock:
Mis teil arus on?

Lollidele on oma foorum http://www.lollid.ee

koi kirjutas:

Perse küll, kas tõesti sellistega olen olnud koos kokkutulekutel rõõmsameelselt elu nautimas?? Sõites käppa visanud?? Arutanud misiganes maailma asju?? Tundnud mõnusat rahu seltskonnas viibimisest??

Ma müüks sinu asemel ratta maha ja jätaks motonduse sellistel põhjustel kus see ja teine.

koi kirjutas:

Lugege oma postitused läbi ja tundke häbi, et selle foorumi kasutajad olete!

Lugesin aga häbi ei tunne ikka veel...

koi kirjutas:

Pontuse vastu hakkab tekkima millegipärast allergia. See olend pole loll, aga on suurte erivajadustega!

Kui foorumit lugedes allergia saab siis on ikka asjad väga p**s*.Kahma üks peotäis tablette sisse ja hakkab kohe parem.

Puberteedi mõtteviis ja väljenduslaad. Lahja. Selles eas kukepojad püüavad võimalikult palju suguelundite termineid kasutada, et mehisem oleks. Arengupeetus, mis muud. Tulemuslik ravi, minuteada, veel puudub meie meditsiinis.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Tuono

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pontus kirjutas:

Pole siin klouni kombel nügida midagi. Selle asemel ,et oma soome keele oskusega kõvatada siin oleksid võinud parem siis vähe tõlketööd teha ja siia tõlke eesti keeles kirja panna.Ennem kui siin sappi välja hakata pritsima võiks oma ninaalusest vähe kaugemale vaadata , kuna eesti lähinaabrid pole mitte ainult soomlased , kes arvavad ,et soome keele oskamine eestis peaks olema elementaarne. t*** , mingi austus võiks olla porol , kui siia midagi postitada. Ei maksa ntx unustada ,et samamoodi on ka lätlased meil piiri taga , ja kui samasuguse intelligentsiga lätlane siia oma lätikeelse mula üles paneks siis ma usun ,et ei tuleks sul endal kah kirjatekstist enam ö ega ü üle klõhvitsate.

Kas tõesti on sõna "VARASTATUD" soomekeelne? Rohkem ju polegi vaja teada, pilt rattast ja, et on varastatud. :bsmile:
Soovin sulle ja teistele samasugustele klounidele head arenemist ja minge sõitma, sest ilmad veel head.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tjah,kui mälu nagu kalal ja peakloun muudab ja liigutab teemasid nagu ta hernetera suurune ajunatuke suudab siis võib öelda küll jah ,et pealkiri oli puhtas eesti keeles.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

reimps

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas reimps »

Öölaulupidu oleks vaja. Või väiksemat sorti sõjalist konflikti idanaabriga. Siis oleks jälle kõik ühel meelel.

Mis ei tähenda, et mul siiani midagi öelda oleks...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Pontus »

reimps kirjutas:

Öölaulupidu oleks vaja. Või väiksemat sorti sõjalist konflikti idanaabriga. Siis oleks jälle kõik ühel meelel.

Aga sul seal pealinnas peaks ju neid sibulaid küllaga olema ju . Hakka järjest vastutulevatel sibulatel kõrist kinni ja tee pronksiöö süüdlased selgeks. :bsmile:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Ebuddy
Postitusi: 28
Liitunud: 27 Okt 2011, 09:08
Tsikkel: StreetBob
Asukoht: TALLINN Mustamäe

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Ebuddy »

aga .... mis see mootoriõli siia teemasse topitud on ? :roll:

vähem suitsu, pikem samm ...
Kasutaja avatar

toomer
Postitusi: 65
Liitunud: 01 Aug 2008, 22:42
Tsikkel: Zephyr 1100
Asukoht: Vääna-Jõesuu, Jokela

Re: Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas toomer »

Ebuddy kirjutas:

aga .... mis see mootoriõli siia teemasse topitud on ? :roll:

Libestina :lol:

Riga-> Jawa-> Kawa
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”