Raev, halin ja mootoriōli

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

...

Viimati muutis mella, 02 Okt 2012, 18:18, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

Kas see muudab inimese idioodiks, et ta soome keelt ei oska? Kui nii, siis on mul ka au kuuluda sadade tuhandete teiste idiootide sekka ja ma ei põe selle pärast küll mitte üks raas.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kui mõistust jagati olid sportlased trennis, minge oma rinka ja krossi foorumitesse ja olge seal maailma kõvemad mehed edasi!
Ma räägin seda, kuidas on viisakas olla võõrastes foorumites. Hakkame siis kõik siin postitama nendes keeltes mida oskame.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

sepp kirjutas:

no mida v**u! Te olete siin ikka täitsa lambad koos! kes ei saa aru mida see link ja tekst tähendas,võiks panna ennast põlema!
Selle postituse tegi inimene kes käib igal võistlusel nii eestis kui riias,leedus. emv lõpptulemus kõige kangemas klassis st superbike klassis on 3koht!
Natukene võiks olla lugupidamist naabite vastu ka?!?!
Tal on palju tuttavaid eestlasi ja loomulikult oleks ta saanud lasta meist kellegil ka selle teksti teha eesti keelseks. Inimene lihtsalt ei osanud arvata ette,et eestlased on nii kitsarinnalised idioodid ja ei saa aru väga lihtsast tekstist kus on juures ka pilt. Veel vähem oskas ta näha ette näägutamisi selle kallal kuidas on see postitus postitatud.

Ausõna- mul on teisesuguste ahvide pärast piinlik vaadata sellele inimesele ja tema tiimile otsa raja ääres uuel hooajal või selle hooaja pidulikul lõpetamisel teades kui abivalmis ja lahke ón see kodanik ise koos enda tiimiga

Lõpetuseks,käige üleühe otse p**s*!

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas sepp »

Ivoonu kirjutas:

Kas see muudab inimese idioodiks, et ta soome keelt ei oska? Kui nii, siis on mul ka au kuuluda sadade tuhandete teiste idiootide sekka ja ma ei põe selle pärast küll mitte üks raas.

See muudab kui inimesel puudub loogika! kas sõna "varastettu" koos ratta pildiga võiks tähendada ntx mul on kapis liiter piima? Ja oledki idioot kui Sa ei suuda meie keelele väga sarnase sõna ja lisatud pildiga teha õiget järeldust! kardan,et asi jonnimises ja tegelikult saaksid õige järelduse tegemisega hakkama kyll :)


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ravintola on haigla ka eks ju, sarnane kirjapilt, nagu ravima.
Küsimus polnud mitte arusaamises vaid selles, et mis te üldse olete, kui soomekeelt ei oska.
Ja sellele järgnenud pisuke arutelu, et kuidas siiski suhtuda võõrasse foorumisse teate kirjutamises. Ma ei sa aru milleks siis nagu solvama hakata. Ringrada pole ka maailma naba kus peaks unepealt kõiki kuulsaid soomlasi teadma. Sama hästi võiks öelda, et pane ennast p... kui ei tea, kes on Hannu Hautala.


zx12r

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Yerba kirjutas:
sepp kirjutas:

no mida v**u! Te olete siin ikka täitsa lambad koos! kes ei saa aru mida see link ja tekst tähendas,võiks panna ennast põlema!
Selle postituse tegi inimene kes käib igal võistlusel nii eestis kui riias,leedus. emv lõpptulemus kõige kangemas klassis st superbike klassis on 3koht!
Natukene võiks olla lugupidamist naabite vastu ka?!?!
Tal on palju tuttavaid eestlasi ja loomulikult oleks ta saanud lasta meist kellegil ka selle teksti teha eesti keelseks. Inimene lihtsalt ei osanud arvata ette,et eestlased on nii kitsarinnalised idioodid ja ei saa aru väga lihtsast tekstist kus on juures ka pilt. Veel vähem oskas ta näha ette näägutamisi selle kallal kuidas on see postitus postitatud.

Ausõna- mul on teisesuguste ahvide pärast piinlik vaadata sellele inimesele ja tema tiimile otsa raja ääres uuel hooajal või selle hooaja pidulikul lõpetamisel teades kui abivalmis ja lahke ón see kodanik ise koos enda tiimiga

Lõpetuseks,käige üleühe otse p**s*!

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

Eks me oleme siin mitte eriti kauges minevikuski naaberriikide esindajatega omal kodumaal väga pikalt nende emakeeles suhelnud. Aru on saada, et suhtumine pole muutunud ning eestlane peakski olema üks väike inimene, kes suurema riigi esindaja ees igaks juhuks lipitsema peaks...

:bsmile:

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Moded on vist ainukesed inimesed, kes tegelevad oma põhikohal töö tegemisega.
Võiks tõsta kogu jutu, mis peale kuulutust kuskile saagimise teemasse ja lisada kuulutuse lingile translate Fin to Est. Saeks isegi aga vales teemas ei tahaks nagu.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Mnjaaa...
Kuulutusest ja teema algatamise põhjusest on aru saada küll(ja kurb,et selliseid asju juhtub),aga mind ajendas esimesel lehel toda postitust tegema Härra Tuono,kelle postituste läbivaks teemaks on see kui kuradi ilgelt kõva tegija ta on,et Soomes töötab.

P.s.Nii huvi pärast küsin,et kas sellise hüüberägeda pilli varastamisel ka mingit mõtet on?St.kas varastel on ka sellist aparaati kuskil realiseerida?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Euroopa on suur ja lai ja Venemaa veel suurem ja laiem.


Sepe
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Aug 2009, 15:29

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Sepe »

Pilt

Jätkama :D

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

sepp kirjutas:

no mida v**u! Te olete siin ikka täitsa lambad koos! kes ei saa aru mida see link ja tekst tähendas,võiks panna ennast põlema!
Selle postituse tegi inimene kes käib igal võistlusel nii eestis kui riias,leedus. emv lõpptulemus kõige kangemas klassis st superbike klassis on 3koht!
Natukene võiks olla lugupidamist naabite vastu ka?!?!
Tal on palju tuttavaid eestlasi ja loomulikult oleks ta saanud lasta meist kellegil ka selle teksti teha eesti keelseks. Inimene lihtsalt ei osanud arvata ette,et eestlased on nii kitsarinnalised idioodid ja ei saa aru väga lihtsast tekstist kus on juures ka pilt. Veel vähem oskas ta näha ette näägutamisi selle kallal kuidas on see postitus postitatud.

Ausõna- mul on teisesuguste ahvide pärast piinlik vaadata sellele inimesele ja tema tiimile otsa raja ääres uuel hooajal või selle hooaja pidulikul lõpetamisel teades kui abivalmis ja lahke ón see kodanik ise koos enda tiimiga

Lõpetuseks,käige üleühe otse p**s*!

+1

Irwe, ma olen ikka omaette arvanud, et eesti rahvas jõudsalt kasvava idiootide kogukonna tõttu ükskord välja sureb. :D

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Rein kirjutas:

Ravintola on haigla ka eks ju, sarnane kirjapilt, nagu ravima.
Küsimus polnud mitte arusaamises vaid selles, et mis te üldse olete, kui soomekeelt ei oska.
Ja sellele järgnenud pisuke arutelu, et kuidas siiski suhtuda võõrasse foorumisse teate kirjutamises. Ma ei sa aru milleks siis nagu solvama hakata. Ringrada pole ka maailma naba kus peaks unepealt kõiki kuulsaid soomlasi teadma. Sama hästi võiks öelda, et pane ennast p... kui ei tea, kes on Hannu Hautala.

Irwe veelkord
tead ma ei tea kes on Hannu Hautala aga ma siiski veel oskan oma halli peakest kasutada ja... https://www.google.ee/webhp?hl=et&tab=T ... 82&bih=662

Aga tõesti inimene on idioot, kui ta ei suuda üks+kaksi+three+четыре=10. Ausalt ja isegi kui ei tea üht-teist-kolmandat asja siis mõtestatud ajutegevuse tulemusena arukas inimene tunneb huvi ja uurib, mida üks teine või kolmas asi tähendab, mitte ei peegelda oma vaimutühjust suure ja kõva kisaga laiali.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ma ei saa aru, kas rinka kiivrid on ajud kokku litsunud, või millest te jätkuvalt aru ei saa :D
Küsimus oli ..... suhtumises sellesse, et keegi julges väita, et ei oska soome keelt.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1938
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 137 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Vint »

Pilt


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ega jah tänapäeval teil on veel see oskus jäänud, aga kui arvuti ära võtta siis ei oska enam ratast käivitada, ega seeni, marju korjata. See oli näide sellest, et keegi ei tea lambist teise eluvaldkonna tipp tegijaid, siis ei pea ka mõnitavalt suhtuma sellesse, et kui teised ei tea rinka iidoleid, kes see või teine oli, mitte isegi oma riigist siis......
Mul ei ole tõesti sellistele uskumatute seltskonnale midagi rohkem öelda, et vaadake lihtsalt oma rõngasrajast väljapoole ja laiemini ka.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Säga »

Vaadake asja teise pilguga... Kui teilt veeretatakse ära pill, millesse on taotud meeletult raha ja töötunde, siis te ise kasutaks ka kõikvõimalikke kanaleid, et info laiali saata.
Olgu siis kasvõi eestikeeles ning jaapani foorumisse. Asi oli ikka mõeldud nii, et kellele see huvi pakub, see mõtleb ka selle tõlke välja.
Ma ei ole kedagi idioodiks pidand sellepärast, et ta ei oska soome keelt vaid sellepärast, et põhimõtteliselt saaks ajada mingit haiget iba mingil
mõttetul teemal... Mina näiteks ei oska vene keelt... mis nüüd saab ?

ÜHESÕNAGA.... TARGEM ANNAB JÄRELE ja ma lõpetan siinkohal selle teema.

Ma olen ka rinka teemas täiesti tainas, aga neile, kes vähegi on motospordiga kokku puutunud, peaks Kallio nimi olema kasvõinatuke tuttav.

Lõpetuseks ütleks sama lause mis Sepp juba korra ütles...

SYLB
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas sepp »

Yerba kirjutas:

Piira erutust, debiilik. Ja käi ise ümbesünnitusele. Ja ära vahigi ringi kui nii väga piinlik on. Käi ringi kott peas näiteks. Ole õpetlikuks eeskujuks teistele sinusugustele ossidele.
Ma ei tea ega tunne vajadust une pealt teada mingite EMVde ega superbikede tulemusi. Ja mul on sellest sügavalt ükskõik. Sinu lugupidamine võiks alata koduhoovist, mitte naabritest. Aga kui aju ehitus ei võimalda sellest aru saada, siis ei võimalda.

Minu arust kui Sa oled nii lammas nagu ennast kirjeldad ja asjadest midagi ei jaga,siis normaalne inimene hoiab kenasti seal oma suumulgu kinni ja ei võtagi sõna!
Ainult loll räägib asjadest millest ise midagi ei tea.
Postitusi võid ka mõnes teises teemas endale koguda või veel parem,mine targuta edasi hinnavaatluses.

Korras poiss oled üldiselt!
mängi nüüd edasi oma telekamängu ja arva,et see maailm kus Sa elad,et seal on kõigil viis elu.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas sepp »

Rein kirjutas:

Ega jah tänapäeval teil on veel see oskus jäänud, aga kui arvuti ära võtta siis ei oska enam ratast käivitada, ega seeni, marju korjata. See oli näide sellest, et keegi ei tea lambist teise eluvaldkonna tipp tegijaid, siis ei pea ka mõnitavalt suhtuma sellesse, et kui teised ei tea rinka iidoleid, kes see või teine oli, mitte isegi oma riigist siis......
Mul ei ole tõesti sellistele uskumatute seltskonnale midagi rohkem öelda, et vaadake lihtsalt oma rõngasrajast väljapoole ja laiemini ka.

t***, ma ei saa aru kuidas Sa ei suuda saada üldse asja pointile pihta!?!?!
Asi puhtalt teie kibestunud elus ja selles kuidas te seda siin foorumis välja elate. midagi muud ei oska kusagil teemas kirjutada ega kaasa rääkida,siis lihtsalt tõmbate teema ylesse sellega,et mis keeles ja kuhu sa postitad. ava silmad!


extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas extremist »

tramaeivõi (lol)
hästi paned sepp :wack: :wack: :wack:


Motopunk
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Mär 2012, 22:19

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Motopunk »

Hooaeg pole veel lõppenud, a saag juba käib (lol)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Attention, Stolen! oleks piisav olnud minuarust. Sellise taustaga inimesel, kes käib välismaal võistlustel ei peaks olema probleeme nende kahe sõnaga.Mingi kuradi soome keel ei ole kunagi olnud rahvusvaheline keel. Soomlased lihtsalt võtavad eestlasi nagu mingit alamklassi, et küll nad raisad aru saavad.Ime veel et vaevatasu markades ei pakuta....
P.S Foorum juba muidu hakkaski igavana tunduma :mrgreen:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Säga »

no siis küll, kui sinu kogemus või tutvusringkond piirdub Tallinna vanalinnas ennast täis joonud ja kusenud "kaveritega"...

SYLB

reimps

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krt, ma jäin ilmselgelt hiljaks. Peab ikka ametit vahetama hakkama, ma ei saa niimoodi ju jätkata, kui foorumis pseudoprobleemid keevad ja ma olen päris inimestega kuskil väljas :nono:

Niipalju netihero olen aga küll, et maaslamajat löön - pontus, mine m**n*. Paar tükki veel, kes siin oma ninaesisest kaugemale ei näe ja silmaringi ei oma, aga ma ei viitsi kerima hakata, kes täpsemalt.

Ja keeleoskuse suhtes tahtsin ma seda sanoa, et kui sa pole just õkva Setumaalt või muudest Lõuna-Eesti depressiivsetest linnakestest, siis tegelikult saate te, raisad, soome keelest aru küll. Üksikud sõnad, jah, jäävad hämaraks või tõlkuvad valesti, aga muidu on nii lihtne jutt enam-vähem arusaadav.

Õiged soomlased on väga normaalsed tüübid, muide, kes veel ei tea, aga samas võite te Sadamarketi-kaadriga ka leppida, intelligents jääb samale õllekärulohistaja tasemele.

Ja tegelikult polnudki mul miskit öelda ...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tallalakkuja...

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Ebuddy
Postitusi: 28
Liitunud: 27 Okt 2011, 09:08
Tsikkel: StreetBob
Asukoht: TALLINN Mustamäe

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Ebuddy »

Reimps, sa võtad jälle sõna teemadel, mis ületavad su palgataseme kaitseväes. :lol: :bsmile:

vähem suitsu, pikem samm ...
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas 426f »

Pilt

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

A mul jällegist tuli köögilaua jalal vilt ära ja kiipis mu uude tammeparketti prao.

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Säga »

Douchebag kirjutas:

A mul jällegist tuli köögilaua jalal vilt ära ja kiipis mu uude tammeparketti prao.

Käid Soomes ehitajaks, et tammeparketti jõuad osta/kokku varastada? Keelt ikka oskad niipalju :twisted: btw, see oli kerge irooniaga mõeldud... juhuks, kui keegi aru ei saa...

SYLB
Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Re: Tegelikult polegi mul miskit öelda ...

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

Säga kirjutas:
Douchebag kirjutas:

A mul jällegist tuli köögilaua jalal vilt ära ja kiipis mu uude tammeparketti prao.

Käid Soomes ehitajaks, et tammeparketti jõuad osta/kokku varastada? Keelt ikka oskad niipalju :twisted:

Ma ei käi kuskil vaid elan ühes kolmandas riigis, toda keelt oskan küll aga nii kõva mees ma küll pole.. Soome on ikka Soome.

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”