Raev, halin ja mootoriōli

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Raev, halin ja mootoriōli

Lugemata postitus Postitas Pontus »

-----------

"Me võime öelda, et meil on võime, mis nii öelda ei luba öelda, sest omavahel öelda polegi mul miskit öelda."

See teema siin kogub kokku edaspidi kõik võõraase teemasse solgikallamised, tülinorimised, mõttetused ning niisama möödakaagutamised. Ehk siis, kus iganes leitakse midagi, mis teemaase ei kuulu ja (püsi)väärtust ei oma aga selle postitajale siiski palju rõõmu toonud ning südameläehndane on siirdatakse edaspidi siia. Kasutajal on siin siis vaba voli oma kätetööd igavesti imetleda. Ja keegi ei saa öelda, et ära kustutati.
Aus kaup.

-------------

Algab siit: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=594816#p594816

Pontus ütles:
"See miski naljarubriik v? Ilma mingi muu infota , võiks selle biker.ee selliseid teemasid otsast lõpuni täis trukkida. :bsmile:"

Viimati muutis Macintosh, 02 Okt 2012, 22:41, muudetud 4 korda kokku.
Põhjus: Sissejuhatus on minu kirjutatud. Naljarubriigi jutt pärineb Pontuse sulest.



Tuono

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pontus kirjutas:

See miski naljarubriik v? Ilma mingi muu infota , võiks selle biker.ee selliseid teemasid otsast lõpuni täis trukkida. :bsmile:

Tola, tee link lahti ja loe, kui lugeda oskad :wack:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Ega siin kõik Kalevipojad pole.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Tuono

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Tuono »

pontus kirjutas:

Ega siin kõik Kalevipojad pole.

Nagu sina, kes on soome keeles sama loll nagu su sõbrad kalevipojad (togi)


rutska
Postitusi: 223
Liitunud: 31 Jaan 2008, 17:15
Tsikkel: ON
Asukoht: lenksus

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas rutska »

Tuono kirjutas:
pontus kirjutas:

Ega siin kõik Kalevipojad pole.

Nagu sina, kes on soome keeles sama loll nagu su sõbrad kalevipojad (togi)

t*** ole soomes ja ära mölise siin foorumis igas teemas...


Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Tuono kirjutas:
pontus kirjutas:

Ega siin kõik Kalevipojad pole.

Nagu sina, kes on soome keeles sama loll nagu su sõbrad kalevipojad (togi)

Palun vabandust Tuono,aga minu soome keel piirdub ka selliste sõnadega:
Ylasokkeli
Tummanruskea
Perkele
Kimi Räikkönen
Nokia

Olen vist sama loll,nagu Pontuse sõbrad...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Pole siin klouni kombel nügida midagi. Selle asemel ,et oma soome keele oskusega kõvatada siin oleksid võinud parem siis vähe tõlketööd teha ja siia tõlke eesti keeles kirja panna.Ennem kui siin sappi välja hakata pritsima võiks oma ninaalusest vähe kaugemale vaadata , kuna eesti lähinaabrid pole mitte ainult soomlased , kes arvavad ,et soome keele oskamine eestis peaks olema elementaarne. t*** , mingi austus võiks olla porol , kui siia midagi postitada. Ei maksa ntx unustada ,et samamoodi on ka lätlased meil piiri taga , ja kui samasuguse intelligentsiga lätlane siia oma lätikeelse mula üles paneks siis ma usun ,et ei tuleks sul endal kah kirjatekstist enam ö ega ü üle klõhvitsate.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ida pool on ka veel üks naaber olemas. Seal on ka päris tasuv tööl olla ja keelt osata.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

...

Viimati muutis mella, 02 Okt 2012, 18:18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

! من فضلك، لا الشر

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas extremist »

Kes asja leidmisest vähegi huvitatud, peaks tooma info võimalikult hästi lugejale, mina hui viitsin translate'i kopima hakata. Edu "otsingutes"

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kasutage Google Chrome, saate oma väikese inimese probleemist üle.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Väikest, ega suurt probleemi pole, saan aru küll, et varastatud, aga kuna detektiiv ei ole, siis lihtsalt ei hakka uurima ülejäänud teksti. Kui eestikeeles mõnda muu keelsesse foorumisse postitada, siis on sealsel kogukonnal ka suht savi, et mida see postitus kajastab. Kui see tekst oleks olnud eestikeelne, oleks läbi lugenud kohe postituse avamisel. See on lihtsalt austus teiste kasutajate vastu. Hetkel on see küll vähe üle serva abi palumine.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kasutajanime vaadates ja arvestades, et see on antud kasutaja ainuke positus, siis see ehk ongi soomlase poolt postitatud. Sellisel juhul võiksid moded nii kenad olla ja meie fellow soomlasest kaastsiklimehe postituse ära tõlkida.

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

mx77 kirjutas:

Kasutage Google Chrome, saate oma väikese inimese probleemist üle.

Üllas Isand, aga mis telefoni ma peaks kasutama? Hetkel on küll Samsungi toodang taskus, aga kindlasti on midagi paremat ka olemas, mida ma veel ei tea? (w)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Yerba kirjutas:
mx77 kirjutas:

Kasutage Google Chrome, saate oma väikese inimese probleemist üle.

Üllas Isand, aga mis telefoni ma peaks kasutama? Hetkel on küll Samsungi toodang taskus, aga kindlasti on midagi paremat ka olemas, mida ma veel ei tea? (w)

No mis mees sa oled - polegi iföön viite veel või (togi) :ner:


mart211

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mx77 kirjutas:

Kasutajanime vaadates ja arvestades, et see on antud kasutaja ainuke positus, siis see ehk ongi soomlase poolt postitatud. Sellisel juhul võiksid moded nii kenad olla ja meie fellow soomlasest kaastsiklimehe postituse ära tõlkida.

Mis ajast moded tõlketeenust pakuvad?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mart211 kirjutas:
mx77 kirjutas:

Kasutajanime vaadates ja arvestades, et see on antud kasutaja ainuke positus, siis see ehk ongi soomlase poolt postitatud. Sellisel juhul võiksid moded nii kenad olla ja meie fellow soomlasest kaastsiklimehe postituse ära tõlkida.

Mis ajast moded tõlketeenust pakuvad?

Niisama ilus olemiseks oled modeks hakanud või?


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kräpp küll jah, aga ilmselt kõigile põhjapoolsetele võrdub Eesti Tallinn ja Tallinnas ju kõik oskavad soome keelt, aga nii päris ei ole. Kui olen postitanud võõrmaakeelsetesse foorumitesse, millede kodukeeli ma ei valda, siis algul vabandan keele oskamatuse tõttu ja ikkagi postitan foorumi keelse postituse, mis siis, et vigadega, aga siis mõistetakse ja pranadatakse ja püütakse ka aidata.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas bitter »

Rein kirjutas:

...Kui olen postitanud võõrmaakeelsetesse foorumitesse, millede kodukeeli ma ei valda, siis algul vabandan keele oskamatuse tõttu ja ikkagi postitan foorumi keelse postituse, mis siis, et vigadega, aga siis mõistetakse ja pranadatakse ja püütakse ka aidata.

Mina ka, Rein. Sest oma emakeeles ei ole sul ega mul mingit mõtet inglise või saksa foorumisse kirjutada. (Soomega võib isegi õnneks minna.) Nii on - mida arvukam rahvus, seda laisem keeli õppima. Ma oleks Saksamaal paar korda tahtnud kinno minna aga ei saanud, sest kõik on saksa keelde dubleeritud ja ma ei saa piisavalt aru, et nautida.

Aga väikesed rahvad, naabrid ja mootorratturid võiksid pisut vabamalt suhtuda. Praeguseks on ka sepe googli tõlke lisanud. Ja (vähemalt praegu!) asub see postitus foorumi võõrkeelses osas. Mina küll ei saa aru, mis k"#¤di hädaldamine see käib! Keegi sunnib lugema või??

SEPE, instead of some serious talk, we are of course having an argument over if it was appropriate of you, or not - to post in finnish. Welcome to Estonia! :wack:

Hope you get the bike back!


susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas susla »

Kirjutan ainult selleks, et teemat üleval hoida.
Ajab harja punaseks küll, mis teemast siin räägitakse?!?! Süvenege palun sisusse ja hoidke lihtsalt silmad kõrvad lahti. Sõnast VARASTATUD peaksite ju aru saama.
Kui nii lihtsast teavitusest keegi aru ei saa, siis vist ei saa millestki aru. Isegi pilt on juurde pandud, mida siis veel??
Antud konkreetne ratas maksab sedavõrd palju, et enamus siinviibijatest ei suudaks seda kunagi endale osta. Tegu on tehasetoetuse KTM-iga. Sõitjaks Vesa Kallio, kes on
Mika Kallio vend. Kes veidi motospordiga kursis, teab kindlasti kes on Mika Kallio.
Kui selline ratas varastatakse, siis see on vähim mida saab teha, et teavitada sellest naaberriike.
Tänan tähelepanu eest.

Kasutaja avatar

speedvana
Postitusi: 865
Liitunud: 17 Juun 2007, 13:41
Tsikkel: FZR
Asukoht: tallinn/+
Tänatud: 1 kord

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas speedvana »

varastati ju tsikkel (oi kui kallis) ja postituse mõte on ilmselt selles, et varastatud ratas võib läbi Eesti kuhugi edasi liikuda.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kõik pole ju motosportlesed, enamus on siin lihtsalt sõidu nautijad, matkajad. Kelle asi see on, et kes jõuab või mitte seda ratast osta. Asi on selles, et kas ma tahan seda osta. Ei taha. Ei huvita ka kas ta on tehase seades, või ise tuunitud. Sain aru jah, et pildil olev ratas on varastatud, aga tee siis ise kuulutust pannes google tõlge ratta tutvustusest. Loomulikult pole mul midagi selle vastu, et silma lahti hoida sellise ratta kohapealt. AGA ....


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

speedvana kirjutas:

varastati ju tsikkel (oi kui kallis) ja postituse mõte on ilmselt selles, et varastatud ratas võib läbi Eesti kuhugi edasi liikuda.

Sõites kindlasti see ratas poola, leedu poole ei liigu, ikka kinnises rekkas, või kaubikus. Või läks kellegile varuosadeks. Väga haruldane kindlustautud ringraja Honda auto läks ka aastaid tagasi kaduma, pole kippu ega kõppu. Kuulutati ka üle maailma.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas sepp »

no mida v**u! Te olete siin ikka täitsa lambad koos! kes ei saa aru mida see link ja tekst tähendas,võiks panna ennast põlema!
Selle postituse tegi inimene kes käib igal võistlusel nii eestis kui riias,leedus. emv lõpptulemus kõige kangemas klassis st superbike klassis on 3koht!
Natukene võiks olla lugupidamist naabite vastu ka?!?!
Tal on palju tuttavaid eestlasi ja loomulikult oleks ta saanud lasta meist kellegil ka selle teksti teha eesti keelseks. Inimene lihtsalt ei osanud arvata ette,et eestlased on nii kitsarinnalised idioodid ja ei saa aru väga lihtsast tekstist kus on juures ka pilt. Veel vähem oskas ta näha ette näägutamisi selle kallal kuidas on see postitus postitatud.

Ausõna- mul on teisesuguste ahvide pärast piinlik vaadata sellele inimesele ja tema tiimile otsa raja ääres uuel hooajal või selle hooaja pidulikul lõpetamisel teades kui abivalmis ja lahke ón see kodanik ise koos enda tiimiga

Lõpetuseks,käige üleühe otse p**s*!


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Tuono kirjutas:
pontus kirjutas:

Ega siin kõik Kalevipojad pole.

Nagu sina, kes on soome keeles sama loll nagu su sõbrad kalevipojad (togi)

Ma sain aru küll, et on varastatud ja rinka ratas jne. Kuid väljatoodud postitus tekitas küsimust, et miks ma Eesti motoentusiastide foorumis käies peaks ennastmõistetavalt soome keelt oskama.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

No kui ei oska soome keelt siis ei oska. Tee klikk tagasi ja mine muid teemasid lugema, aga et eriti see Pontu siin läperdama hakkas käib närvi. Äkki oli sommidel ikka närv nii sees, et oluline tundus ainult võimalikult paljudesse kohtadesse info üles panemine, mitte kuidas see asi ikka nii voristatud saaks, et kõik foorumikasutajad RAHULE jääks.


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Ma arvan, et kogu see muu mula tuleks siit nüüd kuni esimese postituseni ära kustutada.

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Säga »

jõudis lõpuks kohale, et sa idioot oled we ?

SYLB

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: VARASTATUD!!!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Kui oled postitused läbi lugenud, siis teema on selles, et kõik ei pea oskama Tuono viite kohaselt soome keelt.
Aga jah kui ikka kaks sõna soomekeeles kirjutatud, siis ka ikka tegija, et ka väga sisutihe postitus teha.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”