Speedest Dunlop Racing 2005

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

OK poisid, leppige nüüd ära.. musid kallid ja värgid ning järgmiselt dragil vaatate kes kõvem on! :)

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

MadOne, õige suhtumine... mis te jahute, kas ja kellel on pikem... vaadake hoopis kellel on kõvem :wack:
Kasutaja avatar

Teema algataja
nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Kirjutasin erasõnumist foorumisse vastuse, kuna see esimene ja ootamatu erasõnum tundus mulle täiesti konstekstiväline ja ma ei suutnud seda kohe mitte kuidagi meie siinse ägeda vaidlusega siduda. Seega pidasin seda pisut ka oma madala IQ ja haridustaseme süüks ja lootes, et siin liigub ka teisi sinisuguseid särava mõttelennuga isiksusi, lootsin, et ehk keegi aitab selle mulle lahti seletada.

Aga üldsielt on see vestlus ennast minu jaoks täielikult ammendanud ja ma siinkohal lõptan kokkuvõtlikult:


NIGGA, SINA OLED LIIVIMAA PARIM RATSUTAJA!!! (w)

M.O.T.T.

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Ja rohkem ei tulegi siia midagi? :roll:
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

ja sa lõpetad ikka mõnitamisega...
Mingit vaidlust pole nagu tähele pannud. Sinul on millegipärast mingi imelik suhtumine tekkinud minu suunal ning ükskõik, mis ma ütlen ajab seda suhtumist järjest rohkem vasakule.
Teema oli juba mõne postiga põhimõtteliselt ennast ammendanud, aga mina pole seda tüüpi, kes jääb nurka vaikselt istuma kui mingit paska räägitakse...nüüd on näha kui sportliku mõttelaadiga võistlejad meil sõidavad.
Kunagi väga ammu sai nagu proovitud korra hobuse selga istuda kuid ratsutamist pole küll kunagi proovinud. Mingi valeinfo sul

Julge
Postitusi: 1009
Liitunud: 17 Dets 2004, 15:27
Tsikkel: HD VRSCDX Night Rod Special
Asukoht: Riia, Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Julge »

Mul Nitsele ja Niggale jälle uus ettepanek - võtke üks 200m suletud teelõik ette ja tehke seal mõlemad oma tsikliga aja peale kiirendus, siis vahetage tsiklid ära ja tehke uuesti. Kellel siis kahe aja kokkuvõttes parem aeg tuleb, see on kõvem mees ja võib endale selle otsaette tatoveerida lasta :twisted:

Aga võibolla tegelete te hoopis järgmise võistluse eelse taktikalise mänguga...? Kuigi te vist ühes klassis ei võistle. On see ju poksijatelt teada tuntud nipp, et enne matši pillutakse üksteist sitaga ja antakse aeg-ajalt mõni laks vastu hambaid ka... :wink:

Fazer
PS. See pedofiili värk oli küll veits liiast ja sobiks küll juba rollerite teema alla... :?
Kasutaja avatar

Jack
Postitusi: 381
Liitunud: 29 Jaan 2004, 20:05
Tsikkel: CBR 1100 XX
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Jack »

nitse kirjutas:
Kirjutasin erasõnumist foorumisse vastuse, kuna see esimene ja ootamatu erasõnum tundus mulle täiesti konstekstiväline ja ma ei suutnud seda kohe mitte kuidagi meie siinse ägeda vaidlusega siduda. Seega pidasin seda pisut ka oma madala IQ ja haridustaseme süüks ja lootes, et siin liigub ka teisi sinisuguseid särava mõttelennuga isiksusi, lootsin, et ehk keegi aitab selle mulle lahti seletada.

Aga üldsielt on see vestlus ennast minu jaoks täielikult ammendanud ja ma siinkohal lõptan kokkuvõtlikult:


NIGGA, SINA OLED LIIVIMAA PARIM RATSUTAJA!!! (w)

M.O.T.T.
to Nitse - võibolla peeti pedofiiliga silmas seda, et su väitlusvastane alles alaealine ja sina kipud teda ahistama siin :lol:

Loodan, et naljast saadi aru ...
Harva kodus

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Issand jumal mehed. Ma rollerihunt ja meil nagunii käivad vaidlused, et kellel pikem ja kõvem ja kelle isa mida tegi, mida ostis. Nüüd hakkate teie sama jamaga pihta. Praegu peaks rollerihundid teile eeskujuks olema,sest seal pole paar päeva sellist suuremat möla olnud. Igastahes, mida te sõimate üksteist. Olge sõbrad ja õpetage üksteist ja saate mõlemad headeks sõitjateks, kes võivad tänaval sõita nagu võistlusel ilma teisi ohustamata. teie aga ikka peate teist maha tegema, et ise kõvem olla. Rahu ja ainult rahu ütles Karlsson ja läks närvi.
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Lugemata postitus Postitas remy »

Ma ei viitsi lugeda mida te siin sokite aga kuna enamus on Nigga vastu siis ma olen Nigga poolt :)
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Irrrrw... ma küll kummagi poolt ei ole, MINA OLEN LIIVIMAA PARIM!!!
Järgmisel kiirendusel panen teile kotti, nii, et vähe pole!


me @ loodab ikka käia uuesti käima tõmmata, sisukat komöödiat on ikka rutiinsesse tööpäeva vaja küll! :lol: :ner:

gangsta
Postitusi: 767
Liitunud: 10 Nov 2003, 17:30
Asukoht: Tallinn/Gsx-750R K1

Lugemata postitus Postitas gangsta »

Madone kui sa oled Liivimaa parim siis olen ma selle foorumi parim ja keeran oma võrriga sulle kotti nii et vaid tagumist tuld näed :lol:

rollumeeste jutud :D
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Hmmm... ma olen siis Madone vastu.
Ta on vist neist kõige kleenuksem :idea:

:P


_____________________
Balls to the Walls
Suzuki GSX 750 Inazuma

aikju

Lugemata postitus Postitas aikju »

antke mulle kiige pikendused ja te näete kes on parim....IRW
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”