Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
mart211

Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Alguses Yamahakeskus, siis Depoo, nüüd Biker24....kui Streetmoto ka veel sooduka teeb, siis minnakse tõrvikutega uste taha müüjaid põletama :mrgreen:
Teatavasti soodushinnad kohustavad ostma ja kui ei ole õiget suurust või piisavat soodust või netipoest ei saa....no milleks lihtsat ja ausat tööinimest peab petma ja veel jõuluajal. Mõni mees on juba sooduka teemades sõnavõttude eest foorumist bännitud, teised veel koguvad jõudu. See et teil on vaja poole hinnaga asjad ära anda ning kohusetundlikud inimesed seda teha ei saa(no suurus vale või netist ei saa osta või ei saa hinnast aru)...see tekitab inimestes tohutut stressi. Loodetavasti järgmine aasta lükkuvad kõik soodukad näärideni ja jõuludel saab kuuse alt iga motomees täishinnaga ostetud varustuse!



Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas puna »

Mis asja mida soodust
jõudsid ratta osta jõuad ka varustuse osta
no jah kui raha siiski järgi ei jäänud siis proovi kukkudes püsti jääda.
eesttlane ei salli poputamist.

Kasutaja avatar

Kipsi
Postitusi: 1512
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:50
Tsikkel: cbr600RR
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Kipsi »

Täpselt, vaata ette , grinch!

Parima hinnaga motorehvid http://www.motorehv.ee
Soodne rehvivahetus Tartus http://www.tarturehv.ee
Parima hinnaga määrdeained http://www.õlikeskus.ee


Teema algataja
reimps

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ou, see jobu bännitigi ära? Eriti kaua aega läks..

Muidu aga.. soodukad on vaestele :mrgreen:


aivar424
Postitusi: 69
Liitunud: 31 Mär 2013, 19:16
Tsikkel: r6 2007
Tänanud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas aivar424 »

mart211 kirjutas:

Alguses Yamahakeskus, siis Depoo, nüüd Biker24....kui Streetmoto ka veel sooduka teeb, siis minnakse tõrvikutega uste taha müüjaid põletama :mrgreen:
Teatavasti soodushinnad kohustavad ostma ja kui ei ole õiget suurust või piisavat soodust või netipoest ei saa....no milleks lihtsat ja ausat tööinimest peab petma ja veel jõuluajal. Mõni mees on juba sooduka teemades sõnavõttude eest foorumist bännitud, teised veel koguvad jõudu. See et teil on vaja poole hinnaga asjad ära anda ning kohusetundlikud inimesed seda teha ei saa(no suurus vale või netist ei saa osta või ei saa hinnast aru)...see tekitab inimestes tohutut stressi. Loodetavasti järgmine aasta lükkuvad kõik soodukad näärideni ja jõuludel saab kuuse alt iga motomees täishinnaga ostetud varustuse!

Thumbs up!
Imestasingi, et mingi jonnimine hakkas pihta kohe

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Jutt jumala õige. Selle asemel, et inimesed võiks rõõmsad olla kui midagi soodsamalt kätte saavad, on osa inimesi virisemas ja hädaldamas. Stressirikas aeg see soodukate aeg ikka. Pärast on veel vaja psühhiaatri abi...

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Teema algataja
reimps

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Naljakas on vaadata, kuidas muul ajal kiristatakse hambaid ja ostetakse seda nö ülehinnatud kama ja ei vinguta väga, aga niipea kui soodukahooaeg pihta hakkab, ujuvad kivi alt mingid juudid välja, kes kukuvad arvutama, kui paljuga neid sooduka ajal pügatakse :mrgreen:


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas piloot »

:mrgreen:

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ega's gabrovlane asjata pojale tappa andnud, kui see bussi järel jooksis, et piletiraha kokku hoida. Takso järel oleks pidanud jooksma, oleks kokkuhoid palju suurem olnud. :wack: (togi) :wack: (lol)

Aga tehke ikka neid jõulu- ja jaani ja ükskõik, mis soodukaid. Kui mul miskit vaja on, hakkan ma luurama, kustkohast soodsamalt saab. See, kellel hinna-kvaliteedisuhe kõige paremini paigas on, saab minu ihnsas peos käkerdatud raha omale. Siiamaani meenutan heldimusega Motodepoo 15-euroseid kiivreid. Pool Rakveret sõitis vist mingil hetkel nendega, mida ma oma Tallinnas käikudelt neile tassisin. Ja kui teise mehe kiiver mu tsikli küljekotis puruks läks, kui ma külje maha panin, oli see nii väike kahju, et ta ei hakanud mult seda raha isegi mitte küsima. Andsin talle siis muud nänni, mida tal hing himustas ja mul parajasti vaja polnud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas puna »

Jõulud on ikka stressi aeg :D

Kasutaja avatar

Wiseguy
Postitusi: 38
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:20
Tsikkel: Suzuki Intruder aka. Icebird
Asukoht: Tallinn

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Wiseguy »

mart211 kirjutas:

Alguses Yamahakeskus, siis Depoo, nüüd Biker24....kui Streetmoto ka veel sooduka teeb, siis minnakse tõrvikutega uste taha müüjaid põletama :mrgreen:
Teatavasti soodushinnad kohustavad ostma ja kui ei ole õiget suurust või piisavat soodust või netipoest ei saa....no milleks lihtsat ja ausat tööinimest peab petma ja veel jõuluajal. Mõni mees on juba sooduka teemades sõnavõttude eest foorumist bännitud, teised veel koguvad jõudu. See et teil on vaja poole hinnaga asjad ära anda ning kohusetundlikud inimesed seda teha ei saa(no suurus vale või netist ei saa osta või ei saa hinnast aru)...see tekitab inimestes tohutut stressi. Loodetavasti järgmine aasta lükkuvad kõik soodukad näärideni ja jõuludel saab kuuse alt iga motomees täishinnaga ostetud varustuse!

Pseudoprobleem... Häid eelseisvaid pühi kõigile siinolijatele :)

Loud pipes save lives...

Ktsort
Postitusi: 35
Liitunud: 06 Okt 2005, 23:38
Tänatud: 2 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Ktsort »

Õige! Vastik lugu. Mina muide vihkan maailmas näiteks kõike! Soodukaid, jõule, jõulusoodukaid, jõulusoodukatest kirjutamist ja palju muud. Kirjutaks veel, mida vihkan, aga ei saa - ma vihkan ka kirjutamist. Ärge jah tehke soodukaid, loogiline jutt.


Teema algataja
mart211

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Ideaalne turundusmudel eesti motopoodides on järgmine:
Stabiilselt kõrged hinnad, vahest max 10% soodushinnad.
Igale kliendile kes soodukat küsib, vähemalt 20% alla, soodushinnast ka. Nii on kunde ülimalt rahul, saab kalli asja soodsalt tänu oma tugevale isiksusele ning keegi ei suru talle mingit laoülejääki sitaks odavalt näkku. Samas saab poodnik kõvasti rohkem tulu ja rahulolevaid kliente. Sooduskampaania võiks välja näha ka selline, et klient tuleb ja kui soovib osta, siis küsimise peale -40% jõuludel näiteks.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1061
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas villy »

Mart sa oled muidu ja väga tore inimene aga enamik meist teab ju, et sa ei saa poodide teemadel erapoolikuks jääda.
Ja peale seda kui ühes sulle südamelähedase poe teemas arutlus ülekäte läks, teed sa siia teema, et kurta selle üle, et inimesed kurdavad. (togi)

Edit: Teemasse ka. Mina olen soodukatega rahul, ei ole ühegi poe suunas vingunud ja ei kavatse ka. :bsmile:


Teema algataja
mart211

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

villy kirjutas:

Mart sa oled muidu ja väga tore inimene aga enamik meist teab ju, et sa ei saa poodide teemadel erapoolikuks jääda.
Ja peale seda kui ühes sulle südamelähedase poe teemas arutlus ülekäte läks, teed sa siia teema, et kurta selle üle, et inimesed kurdavad. (togi)

Edit: Teemasse ka. Mina olen soodukatega rahul, ei ole ühegi poe suunas vingunud ja ei kavatse ka. :bsmile:

Ausalt öeldes on mul jummala pohhui, kas keegi arvab et ma erapoolik või keskerakondlane või ateist. :D Antud teemaga on sel nii vähe pistmist, et see ei oma rolli. Seal kus minu sponsorlus segama hakkab, hoian alati suu kinni, et justnimelt keegi seda sama kurja lauset ei saaks öelda. :| Teema idee oli juba ainult siis kui yamahakeskuse teema käis ja võrdselt kehtib see kõigi kohta. Kuidas biker24 sellest teemast peaks rohkem kasu saama kui teised, ei suuda mina välja mõelda(asjalikku ja põhjendatud vastust). Täpselt sama palju on sinu arvamus kallutatud, kuna oled motodepoo poolehoidja, seda vist küll ilma sponsorlepinguta, mis sinu sõnavõtte piirata ei saaks?
Minu erapooletust on siin ennegi tõstatatud, kuna eelmine aasta palju sai sõna võetud ning toetaja leidsime ja siis veel moderaatoriks ka sain...kordan veelkord...erapooletus on minu jaoks hell teema ja jälgin väga täpselt, mis ja kus siin ütlen. Näiteks biker24 soodukateemas on kõik postitused alles, yamahakeskuse omast kustutasin paar....bikeri pigem hoian eemale :D

PS: Täna näiteks käisin motodepoos, ka kuidagi südamelähedane...no kawasakisi ju müüakse :D

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Sa kirjeldad pigem Biker24 turundusmudelit. Lisa sinna veel enne allahindlusi hindade kergitamine ning madalatele instinktidele mängimine palja ihu eksponeerimisega.

Yamaha keskuse mudel on läbipaistvam: enne poole hinna müüki kõrvaldatakse populaarsemad tooted ning osa asju on eraldi allahindlusega veelgi odavamad kui 50%.

Depoo soodukas paistab suisa igav: ei mingeid trikke ja kõik ongi -30%.

Lõpptulemusena saab kauba Yamahast kõige soodsamalt (kui seda on).
Siis saab depoost - küll veidi kallimalt, aga peaaegu kõike.
Ja lõpuks Biker24, kust saad sooduka ajal kallimalt või sama hinnaga kui tavaliselt. Erihinnaga muidugi kaupa, mida isegi soodukaga ei taheta.

See on lihtsalt analüüs. Ei passi aasta otsa allahindlusi.

mart211 kirjutas:

Ideaalne turundusmudel eesti motopoodides on järgmine:
Stabiilselt kõrged hinnad, vahest max 10% soodushinnad.
Igale kliendile kes soodukat küsib, vähemalt 20% alla, soodushinnast ka. Nii on kunde ülimalt rahul, saab kalli asja soodsalt tänu oma tugevale isiksusele ning keegi ei suru talle mingit laoülejääki sitaks odavalt näkku. Samas saab poodnik kõvasti rohkem tulu ja rahulolevaid kliente. Sooduskampaania võiks välja näha ka selline, et klient tuleb ja kui soovib osta, siis küsimise peale -40% jõuludel näiteks.


Teema algataja
mart211

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mella kirjutas:

Sa kirjeldad pigem Biker24 turundusmudelit. Lisa sinna veel enne allahindlusi hindade kergitamine ning madalatele instinktidele mängimine palja ihu eksponeerimisega.

Yamaha keskuse mudel on läbipaistvam: enne poole hinna müüki kõrvaldatakse populaarsemad tooted ning osa asju on eraldi allahindlusega veelgi odavamad kui 50%.

Depoo soodukas paistab suisa igav: ei mingeid trikke ja kõik ongi -30%.

Lõpptulemusena saab kauba Yamahast kõige soodsamalt (kui seda on).
Siis saab depoost - küll veidi kallimalt, aga peaaegu kõike.
Ja lõpuks Biker24, kust saad sooduka ajal kallimalt või sama hinnaga kui tavaliselt. Erihinnaga muidugi kaupa, mida isegi soodukaga ei taheta.

See on lihtsalt analüüs. Ei passi aasta otsa allahindlusi.

Minu idee oli just see, et soodukat anda ainult küsimise peale. Sest kui siis ei anta on kõik jälle tigedad. Et muidu ei anna midagi ainult küsimise peale. Seda mudelit ei rakenda veel keegi :D Kui kohe soodsalt annad, siis ei jaksa seda jura ju ära kuulata.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Na just enne mõtlesin, kas sellest sinu erapooletusest kirjutada või mitte, aga kuna sa ise kurja välja kutsusid, siis..
Jah, sa üritad jätta erapooletut muljet. Õigemini - varjata erapoolikust seoses biker24-ga.
Aga selle teema algatamine jättis kohe mulje, et otse oma poolehoidu näidata ei taha, järelikult on piisavalt ohutu, kui kõigi kohta korraga kirjutada. Siis ehk ei paista b24 jamad niiväga silma. Tüüpiline trikk poliitikas ;)

mart211 kirjutas:

Kuidas biker24 sellest teemast peaks rohkem kasu saama kui teised, ei suuda mina välja mõelda(asjalikku ja põhjendatud vastust).
Minu erapooletust on siin ennegi tõstatatud, kuna eelmine aasta palju sai sõna võetud ning toetaja leidsime ja siis veel moderaatoriks ka sain...kordan veelkord...erapooletus on minu jaoks hell teema ja jälgin väga täpselt, mis ja kus siin ütlen.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Siis tuleb reklaamides ja poe uksel kirjutada suures kirjas "soodukas letihinnast kuni 40% ainult küsimisel". Vastasel juhul hakkavad kunded poest kauge kaarega mööda käima kõrge letihinna tõttu ;)

mart211 kirjutas:

Minu idee oli just see, et soodukat anda ainult küsimise peale. Sest kui siis ei anta on kõik jälle tigedad. Et muidu ei anna midagi ainult küsimise peale. Seda mudelit ei rakenda veel keegi :D Kui kohe soodsalt annad, siis ei jaksa seda jura ju ära kuulata.

Viimati muutis mella, 19 Dets 2013, 14:25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Kui nüüd hakata mõtlema, miks keegi soodukaid teeb?

Yamaha puhul tundub, et tahetakse vanast või seisvast kaubast hooaja lõpul lahti saada. Ja mis saaks selleks parim aeg olla, kui jõulueelne, kus rahvas rahaga heldemalt ringi käib. Ja kaubast nad lahti said, sest pakkumised olid head.

Depoo puhul võib olla sooduka põhjuseks nii lao tühjendus kui pildil olemine.

B24 juures ei näe ma küll muud ajendit, kui pildil olemine, ehk juba täiskiirusel sõitval allahindlusrongi järel jooksmine, sest midagi head hinnakirjas ei paista.

Ärganud ei ole veel Streetmoto. Eks Neeme ise kommenteerib, millise trikiga ta kavatseb erineda.

Muud pisitegijad, nagu motomarket ja velt on vait nagu kuldid rukkis.


Teema algataja
mart211

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mella kirjutas:

Na just enne mõtlesin, kas sellest sinu erapooletusest kirjutada või mitte, aga kuna sa ise kurja välja kutsusid, siis..
Jah, sa üritad jätta erapooletut muljet. Õigemini - varjata erapoolikust seoses biker24-ga.
Aga selle teema algatamine jättis kohe mulje, et otse oma poolehoidu näidata ei taha, järelikult on piisavalt ohutu, kui kõigi kohta korraga kirjutada. Siis ehk ei paista b24 jamad niiväga silma. Tüüpiline trikk poliitikas ;)

mart211 kirjutas:

Kuidas biker24 sellest teemast peaks rohkem kasu saama kui teised, ei suuda mina välja mõelda(asjalikku ja põhjendatud vastust).
Minu erapooletust on siin ennegi tõstatatud, kuna eelmine aasta palju sai sõna võetud ning toetaja leidsime ja siis veel moderaatoriks ka sain...kordan veelkord...erapooletus on minu jaoks hell teema ja jälgin väga täpselt, mis ja kus siin ütlen.

Sa võid siin eide kombel draamat tekitada palju jaksad, mul on ikka savi. Minu poolest võid öösel mulle seljale ka tätoveerida, et biker24 soodukad ei sobi sulle, mind jätab jummala külmaks kuna pole minu asi. :mrgreen: Kui ma selle teema ka nüüd ära kustutaks, sest see külaeitedele jälle liigset draamaainet pakub, siis oleks jälle halb ju :D
Seega, anna aga minna, mina sellest oluliselt lollimaks ei jää aga sellel ainel ma ei viitsi siin vaielda. Mind tõesti ei huvita milline poodnik kellegile meelt mööda on. Need on mingid 2 aasta tagused naljad ja vaidlused....tahaks arvata et olen sellest east välja kasvanud :D
Minu point oli lihtne...kui on soodukad siis kui ei meeldi, ära osta...kui tehakse kellegile liiga, kirjuta tarbijakaitsesse või reifendirekti või Mulgi Motoärile aga siin ei huvita see mitte kedagi. Eelmise aasta saagimine on asendunud motopoodide lageraiega...muud ei midagi. Minu point oli naeruvääristada igat jumala meest kes yamahakeskuse sitaks odavatele hindadele peale sülitas. Kui aga keegi saeketti teritada tahab, siis sportlikust huvist võin tegevuse puudumisel kaasa mängida, kuid mingit külaeide draamaseriaali ma pääseda ei taha(selle asemel võite kasutaja Krõpsuga "leivad" ühte kappi panna ja siis saekaatri pere mängida) :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mella »

Eks ta nii läheb jah, kui argumenteerida ei oska (eided ja muu nimetamine). Kui sul jummala savi oleks, siis seda teemat poleks tekkinud.
Probleem on selles, kuidas biker24, tahtes näida tsiklistisõbraliku ja allahindlusi tegeva firmana, tegelikult klienti huiab. Nagu kohalik tarbijakaitse.
Kui sul on ükskõik, ära sõna võta - sa ei pea seda tegema.
Kui sa yamu keskuse hindadega rahulolematut otsid, siis klähvid vale puu all. Bännisõber leib oli selle taga.

mart211 kirjutas:

Minu point oli naeruvääristada igat jumala meest kes yamahakeskuse sitaks odavatele hindadele peale sülitas. Kui aga keegi saeketti teritada tahab, siis sportlikust huvist võin tegevuse puudumisel kaasa mängida, kuid mingit külaeide draamaseriaali ma pääseda ei taha(selle asemel võite kasutaja Krõpsuga "leivad" ühte kappi panna ja siis saekaatri pere mängida) :mrgreen: :bsmile:

Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

On sul, mella, alles palju vaba aega.


Teema algataja
mart211

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas mart211 »

mella kirjutas:

Eks ta nii läheb jah, kui argumenteerida ei oska (eided ja muu nimetamine). Kui sul jummala savi oleks, siis seda teemat poleks tekkinud.
Probleem on selles, kuidas biker24, tahtes näida tsiklistisõbraliku ja allahindlusi tegeva firmana, tegelikult klienti huiab. Nagu kohalik tarbijakaitse.
Kui sul on ükskõik, ära sõna võta - sa ei pea seda tegema.
Kui sa yamu keskuse hindadega rahulolematut otsid, siis klähvid vale puu all. Bännisõber leib oli selle taga.

mart211 kirjutas:

Minu point oli naeruvääristada igat jumala meest kes yamahakeskuse sitaks odavatele hindadele peale sülitas. Kui aga keegi saeketti teritada tahab, siis sportlikust huvist võin tegevuse puudumisel kaasa mängida, kuid mingit külaeide draamaseriaali ma pääseda ei taha(selle asemel võite kasutaja Krõpsuga "leivad" ühte kappi panna ja siis saekaatri pere mängida) :mrgreen: :bsmile:

Jummala savi oli on motopoodide kohapealt, see et kõik kisa tõstavad iga jummala pisiasja pärast...sellest ei olnud savi.
Loomulikult ei pea ma sõna võtma, samuti sina. Aga näed ikka võtame mõlemad sõna...üks loll ei jäta teist lolli rahule vist :mrgreen:
Ja jätkuvalt võid biker24 igasse postitusse sisse torgata, et siin draamat minu pihta õhutada...jätab ikka külmaks. Võib-olla paned endale signatuuriks selle, paistad veel ägedam välja. :D

See teema vist teeb juba igat lugejat tiba lollemaks :mrgreen: Keegi võiks selle lukku panna ja ametlikult sellest siia teada anda, siis ei pea pärast ulgumist kuulama, kuidas mina seda tegin :mrgreen:
Ja Mella, äge lüke argumenteerimuse oskuse suunas...varstti hakat kirjavigu ka välja tooma? :mrgreen:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Ärge tehke jõulusoodukaid!!!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma panen selle teema nüüd lukku, läheb väga saeks kätte ära. Ku kellegil on artikuleeritud vastuväiteid, siis saatke mulle ES ja ma vaatan oma otsuse üle.
Endiselt kena jõulu.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Suletud

Mine “Fleim”