Reeturlik piirilepe

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Reeturid tahavad allkirjastada piirileppe venemaaga juba 18. veebruaril. Sellega antakse meie rahvusele ilmselt pöördumatult hävitav löök. Siin foorumis on hulk energilisi ja tugevaid mehi kes loodetavasti ei karda vastu astuda sellele põhiseadusega vastuolus olevale piirileppele. Kas kaasfoorumlastel on mingeid mõtteid kuidas seda takistada, selle vastu protestida? Ukrainlased saavutasid juba edu, aga meie kas jäämegi lammastena vahtima? Ausõna mul pole aimu kust hankida luba piketi tarbeks või kuidas seda läbi viia, lihtsalt tahaks, et põhiseadus kehtiks ja reeturid saaksid oma teenistuse.
Kui kellelgi on mingeid pädevaid ja kiireid tegutsemisideid siis...



Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas puna »

Miks sa kohe Hr Liimiga ei kontakteeru?

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Valmet kirjutas:

Reeturid tahavad allkirjastada piirileppe venemaaga juba 18. veebruaril. Sellega antakse meie rahvusele ilmselt pöördumatult hävitav löök. Siin foorumis on hulk energilisi ja tugevaid mehi kes loodetavasti ei karda vastu astuda sellele põhiseadusega vastuolus olevale piirileppele. Kas kaasfoorumlastel on mingeid mõtteid kuidas seda takistada, selle vastu protestida? Ukrainlased saavutasid juba edu, aga meie kas jäämegi lammastena vahtima? Ausõna mul pole aimu kust hankida luba piketi tarbeks või kuidas seda läbi viia, lihtsalt tahaks, et põhiseadus kehtiks ja reeturid saaksid oma teenistuse.
Kui kellelgi on mingeid pädevaid ja kiireid tegutsemisideid siis...

Koliksid selle jutuga kuskile Delfisse vms. kohta äkki?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8764
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 324 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kolis hoopis "vaba teema" alla :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Credo

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Credo »

sa valmet ikka annad endale aru, et ei ole aasta 1939 enam, vaid 2014.
maailm on muutunud, arusaamad on muutunud ning asjaolud on muutunud, mille tagajärjel oleks tegelikult kogu selle piiriäärse maariba tagasisaamine eestile kahjulikum kui kogu see asi väärt on.

igasugune võrdlus ukrainaga on mõttetu. seal ei ole mitte midagi ühist meie piirileppega. vaata parem ukraina ajalugu ja kuidas praegune ukraina riik koosneb tegelikult naaberriikide ribadest samamoodi. süda läheb pahaks kui hakatakse silmad ja kõrvad kinni ning suu pärani röökimas rääkima reeturlusest jms pasast. liimi, helme jms selliste tegelaste koht on vaimuhaiglas või kinnimajas. või vähemalt internetist ja meediast isoleerituna.


geto
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Veebr 2011, 20:37
Tsikkel: HD Road King

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas geto »

Reeturid tahavad allkirjastada piirileppe venemaaga....

oh tuleks juba kevad, saaks sõitma ära, mõni mees hakkab vähe üle kuumenema. Võimalik ravi hetkel: jäävann, ehk siis "SÕIDA JA ÄRA MÖLISE" hetkel ei tööta.

julged elavad kauem
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Maaks »

IRW, ei tohi jah lubada, et meiega selline ebaõiglus toime pannakse.
Tuleb ikka minna ja ISE piiripostid õigesse kohta maha panna :lol:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

Credo kirjutas:

... liimi, helme jms selliste tegelaste koht on vaimuhaiglas või kinnimajas. või vähemalt internetist ja meediast isoleerituna.

ah, et see on siis nüüd 21. sajandi suhtumine või? meenutab rohkem 20-30-ndate aastate Venemaad.

Minu arvates on Helme jutust vähemalt 70% mõistlik, meie valitsuskabineti liikmetel on antud proportsioon paraku vastupidine. Mis puutub piirileppesse, siis meie suur "sõber" oskab suurepäraselt meid patiseisu mängida, kus on meil ainult 2 halba valikut - sõlmida leping või mitte. Hetkel läheme EL survel tegema neist kahest halvimat, kuna piirilepe ei anna Eestile midagi, samas tiblastanile päris palju. Kindel on see, et kohe peale lepingu sõlmimist lendab Eesti murumüts taas tiblade propagandamasinale lõksutada ja sealt alates pole meil ühtegi hooba seda pidurdada.

Vot tak, natsipoisid, fashistid, ausammaste rüvetajad, vabastajate suhtes tänamatute pättide kari jne. Olen üsna kindel, et järgmise 40-50 aasta jooksul näevad meie - kel vanus võimaldab - silmad veel järgmist Vene okupatsiooni Eestis. Eriti rumal on arvata, et "nüüdsest enam ajalugu ei kordu" (lol)

NO GOOD ROADS!

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Kaukaaslane kirjutas:
Credo kirjutas:

... liimi, helme jms selliste tegelaste koht on vaimuhaiglas või kinnimajas. või vähemalt internetist ja meediast isoleerituna.

ah, et see on siis nüüd 21. sajandi suhtumine või? meenutab rohkem 20-30-ndate aastate Venemaad.

Minu arvates on Helme jutust vähemalt 70% mõistlik, meie valitsuskabineti liikmetel on antud proportsioon paraku vastupidine. Mis puutub piirileppesse, siis meie suur "sõber" oskab suurepäraselt meid patiseisu mängida, kus on meil ainult 2 halba valikut - sõlmida leping või mitte. Hetkel läheme EL survel tegema neist kahest halvimat, kuna piirilepe ei anna Eestile midagi, samas tiblastanile päris palju. Kindel on see, et kohe peale lepingu sõlmimist lendab Eesti murumüts taas tiblade propagandamasinale lõksutada ja sealt alates pole meil ühtegi hooba seda pidurdada.

Vot tak, natsipoisid, fashistid, ausammaste rüvetajad, vabastajate suhtes tänamatute pättide kari jne. Olen üsna kindel, et järgmise 40-50 aasta jooksul näevad meie - kel vanus võimaldab - silmad veel järgmist Vene okupatsiooni Eestis. Eriti rumal on arvata, et "nüüdsest enam ajalugu ei kordu" (lol)

Viiisakas Inimene tsiklifoorumis poliitikast EI räägi, pole SEE koht!
Väljendi "tibla" kasutamine näitab muidugi, et tegu EI ole viisaka inimesega!

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas t2g »

oot mis plaan on siis lõpuks? piketi jaoks on natuke külm praegu või kohe hangud kätte ja torkame silma kellelegi?
iseenesest ma pole väga kursis millest jutt on aga sõita ei saa ju praegu ja vaja niisama hämada :D

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

v301060 kirjutas:

Viiisakas Inimene tsiklifoorumis poliitikast EI räägi, pole SEE koht!
Väljendi "tibla" kasutamine näitab muidugi, et tegu EI ole viisaka inimesega!

Viisakas inimene ei tsenseeri vabal teemal vestlust.
Teiseks on huvitav, et Eesti riigile ja rahvale palju kurja teinud huvigruppi põlastavalt tibladeks kutsumine kellelegi ebaviisakas tundub. Kui just ta nende hulka ei kuulu..

Selgituseks ehk veel niipalju, et räägin justnimelt huvigrupist, sest nii nagu kõik venelased pole tiblad, pole ka kõik tiblad venelased. Kahjuks juhivad Venemaad tiblad ja hinnates kuidas nad on oma võimu kindlustanud, jääb see riik nende juhtida veel pikaks ajaks.

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mida teemaalgataja,siis ise välja pakuks?Milline see leping peaks või võiks olla?Leping ju peaks olema,aga mida me siis ise nagu tahaks?Ma küll ei tea,mis seal praeguses täpselt kirjas on,aga kui juba teema üles võetud siis ehk selgitaks ka.Ma olen ka igasugu asjade vastu,aga mul on selleks ka omad põhjused ja argumendid.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Loff »

Credo kirjutas:

sa valmet ikka annad endale aru, et ei ole aasta 1939 enam, vaid 2014.
maailm on muutunud, arusaamad on muutunud ning asjaolud on muutunud, mille tagajärjel oleks tegelikult kogu selle piiriäärse maariba tagasisaamine eestile kahjulikum kui kogu see asi väärt on.

igasugune võrdlus ukrainaga on mõttetu. seal ei ole mitte midagi ühist meie piirileppega. vaata parem ukraina ajalugu ja kuidas praegune ukraina riik koosneb tegelikult naaberriikide ribadest samamoodi. süda läheb pahaks kui hakatakse silmad ja kõrvad kinni ning suu pärani röökimas rääkima reeturlusest jms pasast. liimi, helme jms selliste tegelaste koht on vaimuhaiglas või kinnimajas. või vähemalt internetist ja meediast isoleerituna.

Naiivitar? :wack:

Millal enne tibla(d) ennast muutnud on?

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Mis äda teil kogu aeg selle Venemaaga on? Nad ehk saavad OMA riigis ka ilma meie "tarkade" nõuanneteta hakkama, püüame ise vast ikka kõigepealt OMA riigiga hakkama saada. :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Loff »

Tiblad kipuvad rohkem ja rohkem ikka siit ja sealt juurde krabama, endil kõike laialt käes! Vaata kui suur on Siber, mingu sinna möllama. Ei, ikka vaja mujale käpp peale panna.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

Teema algataja
Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Valmet »

XL1000 kirjutas:

Mida teemaalgataja,siis ise välja pakuks?Milline see leping peaks või võiks olla?Leping ju peaks olema,aga mida me siis ise nagu tahaks?Ma küll ei tea,mis seal praeguses täpselt kirjas on,aga kui juba teema üles võetud siis ehk selgitaks ka.Ma olen ka igasugu asjade vastu,aga mul on selleks ka omad põhjused ja argumendid.

Tegin selle teema siia ennekõike sellepärast, et endal ühtegi head ideed pole. Seega ei oska midagi peale suurema meeleavalduse välja pakkuda. Konservatiivide meeleavaldused ei kõigutanud kedagi, rahvaküsitluse ja petitsiooni tulemused ka mitte. Äkki aitaks midagi sellist nagu toimus ACTA vastu?
Piir venemaaga on meil sätestatud Tartu rahulepinguga. Ok ma mõistan, et seda me praegu tagasi ei saa, aga kui üldse mingile kompromissile minna selles küsimuses siis ainult põhiseadusega kooskõlas ehk läbi referendumi. Venemaa tahab hetkel sõlmida euroliiduga viisavabaduse lepet ja arusaamatu olukord Eesti ning Venemaa piiril on selle takistuseks. Kui viisavabadus teoks saab siis võite muidugi ette kujutada kuhu venelased endale suvilaid ostma hakkavad. Eks ikka sinna kus oma keelega hakkama saab. Ja pealegi ei mainita paedimihkelsoni piirileppes Tartu rahulepingut ja kui me sellest ise loobume siis ei saa me ka sellele enam toetuda.
Seda teemat tehes ma muidugi eksisin lootes leida siit ärksamaid päid. Igatahes jõudu kõigile ilkujatele(mx77, puna, v301060, geto jne) enda materjaalse elujärje parandamisel.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas puna »

Mul ei ole taas midagi muud su jutu peale öelda kui pean Ansipit tikteerima: Tule taevas appi!

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas t2g »

puna kirjutas:

Mul ei ole taas midagi muud su jutu peale öelda kui pean Ansipit tikteerima: Tule taevas appi!

eks sa ütled :tule taevas appi siis ka kui su tütar neegriga koju marsib ja kaks kili su töö ära võtavad :mrgreen:


Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Paar sõna ajaloost.
Narva tagune ala kuni Komarovkani on läbi terve keskaja ja uusaja kuulunud venemaale. Meile kuulus see VAID kahe sõja vahel kui sõjasaak ning puhvertsoon venemaa ootamatu ründe puhul, et nad ei jõuaks üle Narva silla joosta enne, kui see õhku lastakse.
Setumaa - ka see ala umbes sealt saadik, kus piir täna asub, on ajalooliselt kuulunud Pihkva vabariigile, hiljem Moskooviale. JA ka see ala tuli meile sõjasaagina ning puhvertsoonina. Setud? Paraku on see nende asuala jah, aga mis teha. Teisalt, 1940. aastal, kust tuli suurem osa nn "revolutsionääre" Tallinnasse??? Õigus, suurem osa olid Petseri-tagused venelased. See siis Eesti ajal, kui venelaste osakaal seal oli palju väiksem kui täna.
Misa paganat saaksime me täna selle maa taasliitmisega? Peale mitmekümne tuhande täiesti venemeelse ja venekeelse venelase? Ja mõnesaja setu? Miks peaksime JÄLLE sellise viitsütikuga pommi vabariiki võtma? Mis, mõni tõesti loodab, et nüüd saab need venelased venemaale ajada ja "täita selle maa lastega" või? Kanged patrioodid, ise lähete sinna elama või? Mina ei kavatese küll kusagile kolida, aga pole võimalik hallata territooriumi, kus ei ela sinu inimesi.
Sisuliselt oleks tegu kaitsetu nakkuskoldega. Arvestage, kes üritab kaitsta kõike, ei kaitse tegelikult midagi. Ja need alad ei ole kaitstavad.
Seega võiks selle teema jätta ja keskenduda sellegi kaitsele, mis meil ON. Ja siit ma joosta ei kavatse.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas t2g »

mul näiteks sellest pommiaugu maalapist jumala suva , pigem on lamp see on kõik immigrandid kes praegu kusgil läbi soo ebaseaduslikult venemaalt siia ronivad saavad varsti rahulikult üle lahtise piiri jalutada ja sõbrad ka kaasa võtta ja meie kallile riigile meeldib sajaga neid ahve toita.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas puna »

t2g kirjutas:
puna kirjutas:

Mul ei ole taas midagi muud su jutu peale öelda kui pean Ansipit tikteerima: Tule taevas appi!

eks sa ütled :tule taevas appi siis ka kui su tütar neegriga koju marsib ja kaks kili su töö ära võtavad :mrgreen:

Ma kahtlustan, et see on sinu probleem kui sa selliseid näiteid tood.


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Tsikkelröövel kirjutas:

Paar sõna ajaloost.
Narva tagune ala kuni Komarovkani on läbi terve keskaja ja uusaja kuulunud venemaale. Meile kuulus see VAID kahe sõja vahel kui sõjasaak ning puhvertsoon venemaa ootamatu ründe puhul, et nad ei jõuaks üle Narva silla joosta enne, kui see õhku lastakse.
Setumaa - ka see ala umbes sealt saadik, kus piir täna asub, on ajalooliselt kuulunud Pihkva vabariigile, hiljem Moskooviale. JA ka see ala tuli meile sõjasaagina ning puhvertsoonina. Setud? Paraku on see nende asuala jah, aga mis teha. Teisalt, 1940. aastal, kust tuli suurem osa nn "revolutsionääre" Tallinnasse??? Õigus, suurem osa olid Petseri-tagused venelased. See siis Eesti ajal, kui venelaste osakaal seal oli palju väiksem kui täna.
Misa paganat saaksime me täna selle maa taasliitmisega? Peale mitmekümne tuhande täiesti venemeelse ja venekeelse venelase? Ja mõnesaja setu? Miks peaksime JÄLLE sellise viitsütikuga pommi vabariiki võtma? Mis, mõni tõesti loodab, et nüüd saab need venelased venemaale ajada ja "täita selle maa lastega" või? Kanged patrioodid, ise lähete sinna elama või? Mina ei kavatese küll kusagile kolida, aga pole võimalik hallata territooriumi, kus ei ela sinu inimesi.
Sisuliselt oleks tegu kaitsetu nakkuskoldega. Arvestage, kes üritab kaitsta kõike, ei kaitse tegelikult midagi. Ja need alad ei ole kaitstavad.
Seega võiks selle teema jätta ja keskenduda sellegi kaitsele, mis meil ON. Ja siit ma joosta ei kavatse.

Täitsa nõus sellise lähenemisega!
Setode jaoks on see maa poolitamine tõesti probleem aga hetkel kiusab neid rohkem hoopis EV - ühest Setomaa osast teise võid oma seaduslikult ostetud autokütusega liikuda vaid 1 kord kuus...

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Loff »

t2g kirjutas:

mul näiteks sellest pommiaugu maalapist jumala suva , pigem on lamp see on kõik immigrandid kes praegu kusgil läbi soo ebaseaduslikult venemaalt siia ronivad saavad varsti rahulikult üle lahtise piiri jalutada ja sõbrad ka kaasa võtta ja meie kallile riigile meeldib sajaga neid ahve toita.

Jagan samuti seda arvamust, kui on must näita ust. Ja iga roju oma koju. Talved võiks veel külmemaks minna siis need mustpe*sed siia ei trügiks nii väga. Samamoodi võiks see sotsiaalsüsteem aeglasemalt areneda, et ei oleks ja ei tuleks neid hõlpsasti saadavaid ja suuri sotstoetuseid, näiteks nagu Rootsis. Kõik, mis immigrante siia meelitab tuleb muuta ikkagi väga ebameeldivaks.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas t2g »

puna kirjutas:
t2g kirjutas:
puna kirjutas:

Mul ei ole taas midagi muud su jutu peale öelda kui pean Ansipit tikteerima: Tule taevas appi!

eks sa ütled :tule taevas appi siis ka kui su tütar neegriga koju marsib ja kaks kili su töö ära võtavad :mrgreen:

Ma kahtlustan, et see on sinu probleem kui sa selliseid näiteid tood.

loomulikult on nii minu kui sa natuke mõtleks siis ka sinu probleem , või sul on hea meel selle üle ,et tallinna kaubamaja kõrval on juba täna näiteks türgi kebab?? või sulle meeldib näiteks itaalias või hispaanias vaadata kuidas mustad sildade all elavad laagrite kaupa ? varsti sa ei saa siia foorumisse ka "pigi" kirjutada sest kakskümmend higist pigi tõstaks selle peale häält.
moslemid , pigid , türklased ,kilid väga vahet pole ju kes siia ronib aga kui ma kunagi blondi tütre saan ja sellised talle ligi hakkavad ajama siis ma küll ei rõõmusta vaid pigem hakkan tal aialipiga vahti pidama :mrgreen:

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Loff »

t2g kirjutas:
puna kirjutas:

Ma kahtlustan, et see on sinu probleem kui sa selliseid näiteid tood.

loomulikult on nii minu kui sa natuke mõtleks siis ka sinu probleem , või sul on hea meel selle üle ,et tallinna kaubamaja kõrval on juba täna näiteks türgi kebab?? või sulle meeldib näiteks itaalias või hispaanias vaadata kuidas mustad sildade all elavad laagrite kaupa ? varsti sa ei saa siia foorumisse ka "pigi" kirjutada sest kakskümmend higist pigi tõstaks selle peale häält.
moslemid , pigid , türklased ,kilid väga vahet pole ju kes siia ronib aga kui ma kunagi blondi tütre saan ja sellised talle ligi hakkavad ajama siis ma küll ei rõõmusta vaid pigem hakkan tal aialipiga vahti pidama :mrgreen:

Pahh, pigem ikka nii:

Pilt

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas puna »

t2g kirjutas:

loomulikult on nii minu kui sa natuke mõtleks siis ka sinu probleem , või sul on hea meel selle üle ,et tallinna kaubamaja kõrval on juba täna näiteks türgi kebab?? või sulle meeldib näiteks itaalias või hispaanias vaadata kuidas mustad sildade all elavad laagrite kaupa ? varsti sa ei saa siia foorumisse ka "pigi" kirjutada sest kakskümmend higist pigi tõstaks selle peale häält.
moslemid , pigid , türklased ,kilid väga vahet pole ju kes siia ronib aga kui ma kunagi blondi tütre saan ja sellised talle ligi hakkavad ajama siis ma küll ei rõõmusta vaid pigem hakkan tal aialipiga vahti pidama :mrgreen:

Ei ei see on ikka sinu probleem ja kaubamaja juures võiks neid kebaabe olla isegi 10 siis oleks ehk hind ja kvaliteet konkurentsi võimelisem nagu näiteks kas või helsinkis see asi on.
Ei ole mõtet tuu teiste riikide näiteid kui ise elad eestis minumeelest ei saa neid riike omavahel millegagi võrrelda
Mida sa paned eestis vastu hispaania, itaalia soojale kliimale sealsele mastaapidele rahva arvuga ei ole mõttet lolle näiteid tuua.
Eestis on väga keeruline aastaringi kuuseall elada ja neegrid ei taluks seda välja seega neid siia ei tule hordidega.
Ja neegrid , tsurkad, kilid on ikka need kes nad on kui sina kardad seda välja öelda on see sinu mure ikkagi.
Labidas ja alibi on olemas seega ei tohiks ka püssiga probleeme tulla

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas t2g »

See külm küll kedagi ei heiduta ,rootsi ja norra on samamoodi neegreid täis ja juba imporditakse neid siia ka aga valedel põhjustel... Ma pole küll ühtegi igatahes põllupeal ketis näinud :mrgreen:


Teema algataja
Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Siin üks võimalus meelsust näidata: Algab küll kell 16.00, aga töölt saab alati ka ära küsida. Mingi väikse plakati tegemine ei tohiks ka kellelgi üle jõu käia.
Mõelge sellele kui kunagi lapsed või lapselapsed teilt küsivad, et mida te tegite siis paedisugused volitamatta piirilepet allkirjastama läksid. Variandid: olin tööl, ei mäleta, õues oli külm ju jne pole just parimad vastuse variandid.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,


Matheus
Postitusi: 232
Liitunud: 25 Apr 2012, 11:48
Tänatud: 1 kord

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Matheus »

t2g kirjutas:

See külm küll kedagi ei heiduta ,rootsi ja norra on samamoodi neegreid täis ja juba imporditakse neid siia ka

Kui neile soe korter antakse, siis ei olegi neil külmaga nina välja pista. Saavad rahumeeli oma "kultuuri" kultiveerida. Uurige kuritegevuse statistikat Rootsis ja Norras.

Aldo Roomere kirjutas FaceBook´is: "Kas teate, kallid sõbrad, et juba praegu trambivad Eesti maakondades ringi Euroopa migratsiooniemissarid ja uurivad, kuhu ja kuipalju neegreid või muid väga ülekvalifitseeritud tööjõurassi esindajaid toppida saab - iga migrant on Eestis kohustatud saama ligi 650€ kuus peo peale (mitte millegi eest!), neile antakse kohe korter ja tasuta tugiisik!"

See on tõsi, et siia hakatakse kvootide alusel saatma põhiliselt neegreid ja araablasi, kuna lõunaosariigid on tugeva pagulaste-immigrantide surve all ja sinna tulevad pagulased põhiliselt Aafrikast ja islamimaailmast.

http://rahvuslane.blogspot.com/2013/06/ ... eesti.html

Thumbs up! :bsmile:

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Reeturlik piirilepe

Lugemata postitus Postitas Loff »

Ega midagi - tuleb hakata püssi laadima!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”