Aga ma olen kaval, oi kui kaval

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Aga ma olen kaval, oi kui kaval

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:

Seal radade liitumiskohas on sini-valged päris tihti neile mööda triipe sõitjatele sponsorlepinguid kirjutamas.

eks ma sellega arvestan ka muidugi aga kui teenimise võimalus on 3x suurem kui lepingu tasu siis kannatab proovida,okei minul juhtub seda tõesti kuus vbl 1x kui seda rada kasutan ja ka sel juhul kui tõesti on ulme ummik ja Mella sugused :ner: õlgkübarad on oma mossed garaazist tänavale ajanud(õlgkübar on nii suur,et tagantvaates tundub nagu oleks klaasid täies mahus toonitud) ja et aiamaale sõita ! Ja kasutan ka bussiradu kui see on tühi,samuti nagu sina kasutad(olen isegi kasutanud) metsaradu mis mõeldud jalutamiseks ! ja ei ole mul bemm(mersu on liiga rariteetne ja sellega ma ummikutes ei sõida) vaid uus rahvaauto RRsport ! et kui see mööda tuhises bussiradu pidi sii tea,et see olin mina :bsmile:



http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

see peab küll räme biznis olema, mis kolme auto võrra ettejõudmisest nii palju sõltub (lol)

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:

see peab küll räme biznis olema, mis kolme auto võrra ettejõudmisest nii palju sõltub (lol)

sa ei ole vist tipp tunnil kunagi ülemiste poolt mustka poole sõitnud kui nii lolli juttu ajad mingist kolmest autrost,sõber see on ca 20 minutit kui sappa tolknema jääd,mine katseta reede õhtul kell 17.30 näiteks :ner:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

tsiteerin: ja see on ka minu arvamus !
Vastupidiselt üldlevinud arvamusele, ei pressi ma maanteel ökomökudest mööda õela irvituse saatel, et "vaat nii sõidetakse!" vaid ma tõesti tahangi normaalse aja jooksul jõuda ühest punktist teise. Ma näen, et minu ees liigub igiliikur, mille juht peeglisse vaatama ei vaevu, teda ei huvita absoluutselt mitme km pikkune järjekord tema taha on tekkinud, ta lihtsalt... kulgeb. Teed on meil nagu on ja kui nüüd lõpuks avaneb võimalus ökomökust mööda sõita, siis jah... see võimalus on küll, et talle võib see pressimisena tunduda. Ehkki, selles pole kübetki ülbust, ega midagi isiklikku... soovin lihtsalt veidi kiiremat sõidutempot valida. Neid, kes seda võimaldavad, on väga vähe! Proovi suund sisse panna ja veidi kiirust vähendada, et mind mööda lubada. Vilgutan Sulle tänutäheks tulesid ja lahkume sõpradena. Mina ei vanguta pead ja Sina ei pea mind huligaaniks. Selleks pole üldse palju tarvis. Vaata vahel peeglisse, ega Su taha saba ei hakka tekkima.

Linnasõit on olukordi, kus end seaks vihastada täis pikitud. Eessõitjad nõksatavad sirge tee peal ilma ühegi põhjuseta lihtsalt seisma, nad ei oska arvestada, et fooritsüklis püsimiseks peab hoidma kiirust a'la 50 km tunnis. No vabandust väga, kui mina tahan nende stiili ignoreerida ja sõita normaalses tempos, pean ma neist ju mööda saama. Jah, see manööver võib tunduda nahaalne, kuid selleski ei ole mitte midagi isiklikku.

Kui ma valgusfoori taga võtan Su kõrvalreale ja rohelise tule süttides, lähen natuke kiiremini liikuma ning keeran Su reale tagasi, siis see pole Sulle ära tegemiseks. Sulle vaid tundub nii. Mulle tundub jälle eelnenud kilomeetri põhjal, et Sinu taga jätkates jään enne vanaks, kui koju jõuan. Mind oodatakse samamoodi. Igaühel on oma tõde. See, et Sina mind huligaanina näed, ei painuta kübetki reaalsust. Olen samasugune normaalne inimene nagu Sinagi, Sina kõnnid kiiremini, mina sõidan kiiremini.

Ei, ma ei õigusta rullnoklust ja teiste ohtu seadmist. Õigustan normaalsuse piires individuaalse sõidustiili valimist, sest me kõik oleme oma oskustelt erinevad. Austan mina Sind, austa mind ka... Lase mind mööda ja pseudoprobleeme ei teki. See, et "mõistlik rutakus" kihutamiseks ei kasvaks on juba minu vastutus ja ma vastutan oma tegude eest. Enamik teisi rutakaid inimesi ka. Maanteel 150ga vurajate ajastu on ammu läbi. Pole vaja pseudoprobleeme tekitada.

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mis sa nüüd tahtsid öelda või kelle jaoks see enesevabandus mõeldud oli?

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:

mis sa nüüd tahtsid öelda või kelle jaoks see enesevabandus mõeldud oli?

ma pole midagi vabandanud ja öelda tahtsin,et sa ei saagi ju teada mis Järvevana teel toimub sa istud ju koguaeg siin foorumis :bsmile:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

jah tõesti istun foorumis ja ei aja big biznist :mrgreen:

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mella »

Allar, sul on ülbe ärimehe väärastunud vaateviis. Ehk siis tavaline Eesti JÕMM.
Sa arvad, et oled nii kõva ärimiis, et sinu äri ja aeg on märksa prioriteetsemad kui teiste omad. Ja sinu tõde on märksa ülim seadustest ning nendest, kes seadust austavad.
Osta kopter ja hoiad oluliselt aega kokku. Raha hinnaga. Aga nii kõva ärimiis sa siiski pole, et kopterit jaksaks ülal pidada. Ja nii, vaeseke, peadki oma edukust bussiradade ja jõunõelumisega eksponeerima.
Ma võin ju sinu arust õlgkübaraga idioot olla, kes sinu arust järvevanal venib, aga põhjus pigem teiste liiklejate ja liikluskultuuri austamises kui võimetuses kiiremini sõita. Aga su haledat eneseõigustust on koomiline lugeda. Hea, kui sa isegi seda usud.
Õnneks on tormilised 90-dad möödas, kus auto suuruse ja ülbuse ja nahaalsuse järgi ärimehe ärijõudu hinnati ja politsei tegeleb jõudumööda jõmluse välja juurimisega hääleõiguseta aktsiate sunniviisilise määramise kaudu.

kaval kirjutas:

Mulle tundub jälle eelnenud kilomeetri põhjal, et Sinu taga jätkates jään enne vanaks, kui koju jõuan. Mind oodatakse samamoodi. Igaühel on oma tõde. See, et Sina mind huligaanina näed, ei painuta kübetki reaalsust. Olen samasugune normaalne inimene nagu Sinagi, Sina kõnnid kiiremini, mina sõidan kiiremini.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas puna »

Ega siis bussirajad keelatud pole kunagi olnud need on lihtsalt tasulised rajad kui valedele vahele jääd.
Ise olen ka neid tasulisi radasi aegajalt kasutanud.
Samas ma ei mäleta, et ma küll liikluses kedagi p***, et sõidan autovahe kinni või ei lase reastuda kedagi kuskilt vahele jne...
mida ise teistele seda saad ka vastu tavaliselt.
Aga jah see alguse videos on normaalsed need teised liiklejad seal sõitmas mitte kaubiku, ega see autojuht.

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

Võimalik,et see nii on,sest minu noorus jäi justnimelt 90 ja 00 vahele ja tänaseks nii vana ,et selle kohta öeldakse "vana karu tantsima ei õpeta".juu ma siis olen Sinu silmis Jõmm ja Sina minu silmis õrn õlgkübar.Äitahh helikoterit pakkumast,mul on olemas,kahjuks ei ole Mustamäel kuskile maanduda ja ikka pean kasutama tasulisi radasi liikluses kui ummik ees,õnneks seda vajadust on õige vahe nagu mainisn kuna mul on võimalik oma aega ise planeerida millal kuhu minna ja püüan pigem vältida tipp tunde ja ptüi ptüi ptüi,tänase päeva seisuga pole mul viimase 3 aasta jooksul ütegi rikkumist,viimane mida mäletan oli 50 alas sõitmine 71 km/h ja sinu silmis kondlasti jõmm ja kriminal ! Kellena sa muidu ennast tunned,nii huvi pärast ? Kas mööda rabasi ja põlde puurides Sul ei tule jõmmi tunnet v ah ? Kindlasti oled sa ka maastikukaitsealas sõitnud,mis see sis on pole JÕMM va :bsmile:
quote="mella"]Allar, sul on ülbe ärimehe väärastunud vaateviis. Ehk siis tavaline Eesti JÕMM.

kaval kirjutas:

Mulle tundub jälle eelnenud kilomeetri põhjal, et Sinu taga jätkates jään enne vanaks, kui koju jõuan. Mind oodatakse samamoodi. Igaühel on oma tõde. See, et Sina mind huligaanina näed, ei painuta kübetki reaalsust. Olen samasugune normaalne inimene nagu Sinagi, Sina kõnnid kiiremini, mina sõidan kiiremini.

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas 426f »

mida te ulute,ilm on ilus minge jalutama

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mella »

Ma ei puuri mööda põlde ja rabasid, ammugi siis maastikukaitsealal. Seega ei saa sinuga seda tunnet jagada.

kaval kirjutas:

Kas mööda rabasi ja põlde puurides Sul ei tule jõmmi tunnet v ah ? Kindlasti oled sa ka maastikukaitsealas sõitnud,mis see sis on pole JÕMM va :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

Mella nüüd sa valetad rahavale näkku nagu Savisaar :mrgreen: ma olen ise koos sinuga sõinud nii põldudel ku rabas ja ka kaitsealal,võid jätkata oma eesrindlasestseadusekuulekamotikamehe imidzi jagamist siin foorumis,tehtut olematuks ei tee :bsmile: ma käingi vahepeal õues ja kui tuppa tulen vaatan foorumi ka üle ! kõik õue :bsmile: kaasaarvatud mina !

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mella kirjutas:

Allar, sul on ülbe ärimehe väärastunud vaateviis. Ehk siis tavaline Eesti JÕMM.
Sa arvad, et oled nii kõva ärimiis, et sinu äri ja aeg on märksa prioriteetsemad kui teiste omad. Ja sinu tõde on märksa ülim seadustest ning nendest, kes seadust austavad.

Megaärimees jah, kelle firmade käive on väiksem kui minu palgatulu :D

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Üksteist siin isiklikult solvama hakata on muidugi ka omaette tase.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas koi »

Huvitav, miks need kõvad ja omaarust kavalad sõidumehed näiteks selveri kassa järjekorras ette ei trügi? Seal ju ka tipptunnil kari tohmaneid ja muidu lolle kannatlikult üksteise seljataga vaikselt tiksumas. Kassa ligidale pääseb ju väga lihtsalt kõrvalt teistest mööda! Aga sellepärast, et seal pole auto plekist kesta ümber kaitsmas ja saate jalaga munadesse! Tähendab, olete tegelikult arad, ennasttäis si....ead!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

selveris käivad naised lastega ,see on muidugi kõva võrdlus :D
ja huvitav küll miks need kõvad mundesse peksjad kõik anonüümselt siin käivad ? Kas selveris saab anonüümselt mune peksta :)

Viimati muutis kaval, 27 Apr 2014, 17:53, muudetud 1 kord kokku.
http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Nojah, tõeline mees ise ju poes ei käi, selleks ongi naine koju hangitud :D.
Kaval, ära enam kirjuta.

Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:
mella kirjutas:

Allar, sul on ülbe ärimehe väärastunud vaateviis. Ehk siis tavaline Eesti JÕMM.
Sa arvad, et oled nii kõva ärimiis, et sinu äri ja aeg on märksa prioriteetsemad kui teiste omad. Ja sinu tõde on märksa ülim seadustest ning nendest, kes seadust austavad.

Megaärimees jah, kelle firmade käive on väiksem kui minu palgatulu :D

Kas kuuglist muud ei leidnudki mr.Mozolev :wack:
lugeda ikka tohin v ?

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Järvevana teel...

Lugemata postitus Postitas kaval »

mx77 kirjutas:
mella kirjutas:

Allar, sul on ülbe ärimehe väärastunud vaateviis. Ehk siis tavaline Eesti JÕMM.
Sa arvad, et oled nii kõva ärimiis, et sinu äri ja aeg on märksa prioriteetsemad kui teiste omad. Ja sinu tõde on märksa ülim seadustest ning nendest, kes seadust austavad.

Megaärimees jah, kelle firmade käive on väiksem kui minu palgatulu :D

Naljakas aga tuludeklar seda küll ei kajasta,Äkki peaks MA külla saatma,ümbrikupalk või mis Sul suurem oligi ?

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Aga ma olen kaval, oi kui kaval

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Olge Inimesed ja ärge hakake üksteist solvama isiklikul tasandil.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

Teema algataja
kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Aga ma olen kaval, oi kui kaval

Lugemata postitus Postitas kaval »

Yerba kirjutas:

Olge Inimesed ja ärge hakake üksteist solvama isiklikul tasandil.

+5
mina avaldasin ainult enda arvamust ja selgitasin oma käitumist ,kolleegidele see kahjuke ei meeldi :cry:

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Aga ma olen kaval, oi kui kaval

Lugemata postitus Postitas Säga »

nahhui te ulute,te niikuibnii istute viisakslt sabas ja ootate oma korda, las teised sõidavad oma sõitu...ei ole vaja meelega näkki nikkuda. ei istu mulle ka see meelega nussimine. ühkskord mõni selline nussija ikka nahad saab, kui aega rohkem on ja sellega tegeleda viitsib...

SYLB
Suletud

Mine “Fleim”