Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

MarekM kirjutas:

Ja mis hingest kõik räägivad kui itaalia ratta peale jutt läheb?

Võtavad hinge seest :D

Sõbra Pegaso (ka ju nagu Itaalia ratas) igal juhul on kustumatu mälestuse jätnud täiesti mõtetute pisivigade ja pirtsakusega. Väga palju paremaid rattaid on sellest olemas. Samas ei ole see pegass tegelikult mingi õige itaallane oma Rotaxi mootoriga.




väikepets
Postitusi: 56
Liitunud: 25 Juul 2007, 11:00
Tsikkel: Z1000
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas väikepets »

Mul kawa z ja kus sellel on tuhh. (crash) Pole veel ükski itaalane mööda sõitnud. :D kui mul kapipeal vedeleks 11k. läheks ostals kawa ja paneks pidu 3k. eest ja teeks naisele soojamaa reisi välja ,et saaksin oma uue kawaga ringi sõita.

Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas pea »

väikepets kirjutas:

Mul kawa z ja kus sellel on tuhh. (crash) Pole veel ükski itaalane mööda sõitnud. :D kui mul kapipeal vedeleks 11k. läheks ostals kawa ja paneks pidu 3k. eest ja teeks naisele soojamaa reisi välja ,et saaksin oma uue kawaga ringi sõita.

Ma ostaks selle eelmisel lehel olnud 5500.- asja ja paneks ülejäänud 5500 eest pidu :D

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas puna »

Ja sellistest ei saa kunagi itaalaste ostjaid.
Mine joo ennast kurvastusest nüüd täis ja saad risudega edasi lasta.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Pilt

Et siis mitteitaallasest vanem ratas võrdub risuga... hmm...

フーリガン

väikepets
Postitusi: 56
Liitunud: 25 Juul 2007, 11:00
Tsikkel: Z1000
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas väikepets »

No nüüd viskas küll sitta ventikasse ja tõmbas sae käima: :ner:


Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

väikepets kirjutas:

No nüüd viskas küll sitta ventikasse ja tõmbas sae käima: :ner:

Isehakanud Itaallastele ei tohi midagi öelda hakkab kohe ventikasse pilduma :wack: ! Jutt on juba teemast väga mööda läinud, kuid tundub, et kõik ei olegi nn. Itaallased. Niipalju kui on inimesi niipalju on ka arvamusi. Nii, et andke tuld ja kui aega üle jääb siis rääkige Agusta Brutale 800 headest külgedest mulle ka peale selle, et tal on iseloom ja ta on Itaallane!!!

Tähelepanu! Valmis olla! Läxxxxxxxxxxxx!!!

Kes esimesena pritsib ongi võitja!!!

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Yerba »

maaru5 kirjutas:
väikepets kirjutas:

No nüüd viskas küll sitta ventikasse ja tõmbas sae käima: :ner:

Isehakanud Itaallastele ei tohi midagi öelda hakkab kohe ventikasse pilduma :wack: ! Jutt on juba teemast väga mööda läinud, kuid tundub, et kõik ei olegi nn. Itaallased. Niipalju kui on inimesi niipalju on ka arvamusi. Nii, et andke tuld ja kui aega üle jääb siis rääkige Agusta Brutale 800 headest külgedest mulle ka peale selle, et tal on iseloom ja ta on Itaallane!!!

Tähelepanu! Valmis olla! Läxxxxxxxxxxxx!!!

Kes esimesena pritsib ongi võitja!!!

Ära siis ise ka ärgita seda Itaaliamaa fännkonda siin ventikasse pilduma.
On nagu on - osta see mis Sulle meeldib. Tõenäoliselt suudad üsna pikalt elada ning see ostetu ei jää Sul ainsaks sikliks eluks. Kui ikka siklihuvi pikemalt kestab ja huvi pakub. Ehk siis - andes endale aega atra seada suudad nii selle Kawasaki kui ka Itaaliamaa toodangu ära proovida. Ühe või mitme hooaja jooksul.
Ma olen ka selline nö rahutu hing. Sõidan ühe-kaks hooaega ära ja siis juba tahaks mingit muud siklit proovida. Nii ongi hea. Ajaga selgub mis rohkem sobib. Väljanägemise poolest tahaks ehk tõesti kõiki ägeda disainiga tsikleid aga hind ja sõiduasend seab ka tihti oma piirid. Kui üsna igapäevaselt sõidad, siis ebamugava asendi tsikliga ... seda pikalt enam teha ei taha.
Kas oled nii Kawasaki kui Itaalia aparaadiga pikemalt sõita proovinud - näiteks 100+ km järjest? Kuidas siis tunduks?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas M.T. »

maaru5 kirjutas:
väikepets kirjutas:

No nüüd viskas küll sitta ventikasse ja tõmbas sae käima: :ner:

Isehakanud Itaallastele ei tohi midagi öelda hakkab kohe ventikasse pilduma :wack: ! Jutt on juba teemast väga mööda läinud, kuid tundub, et kõik ei olegi nn. Itaallased. Niipalju kui on inimesi niipalju on ka arvamusi. Nii, et andke tuld ja kui aega üle jääb siis rääkige Agusta Brutale 800 headest külgedest mulle ka peale selle, et tal on iseloom ja ta on Itaallane!!!

Tähelepanu! Valmis olla! Läxxxxxxxxxxxx!!!

Kes esimesena pritsib ongi võitja!!!

Sa ise ka aru saad mida sa siit saada loodad või ongi Reimpsi teooria tõsi? Mõtle nüüd natuke peaga mitmel inimesel siin antud rattaga kogemust on. Tegemist on rattaga mida hakati kevadel alles Eestis ametlikult müüma. Tartu messi ajal müüdi 1 Dragster minu teada, heal juhul on ehk 1-2 ratast veel müüdud ja proovisõitu on ka mõned kindlasti teinud. Mida sa selle baasilt nüüd siin saada loodad? Või kõvatad tõesti niisama? Mis headest külgedest sulle keegi rääkima peaks? Mõned inimesed üritasid sulle tõsimeelselt abiks olla. Aga ausalt kui sa räägid Kawa ja Agusta võrdlusest ning sellest, et aidake valida ning hoolduskuludest ja blablaa, siis tundub see kõigile mõttetu kõvatamisena. Need rattad pole samast hinnaklassistki. Nagu keegi eespool tabavalt VW ja Alfa võrdlusena märkis. Valikus võib olla BMW või Alfa, aga mitte VW. Nii ka rataste puhul. Saan aru kui mõtled kas Ducati, Aprilia või MV. Aga sinu jutt...
Kui sul vähegi tõsi taga, siis käi proovi ise mõlemad rattad ära. Või osta Kawa ära ja ela rahulikult edasi, ei ole muret õlifiltri saadavuse pärast ega suurtest hoolduskuludest. Edu!

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas puna »

Jummala hea seletus M.T . poolt
mine osta omale kawa see on ka päris vihase väljanägemise ja minekuga midagi halba pole ka selle ratta ostjatele öelda,
aga jah itaalaste ostjat sinust ei saa, sest selliste rattaste ostu puhul ei ole vaja kellegi nõusolekut, ega heakskiitu seda tehakse sisimas nagunii.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas stev666 »

dr800 2x

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Osta hoopis KTM LC4 600

Sest et why the fuck not? :)

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6603
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 638 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas yeekim »

stev666 kirjutas:

Õlifilter on liiga kallis ja peab 3 nädalat ootama :nono:

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Bastard »

yeekim kirjutas:
stev666 kirjutas:

Õlifilter on liiga kallis ja peab 3 nädalat ootama :nono:

Aga VÄGA seksika rattaga on tegu küll


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas koi »

yeekim kirjutas:
stev666 kirjutas:

Õlifilter on liiga kallis ja peab 3 nädalat ootama :nono:

Vabandust, aga mina irvitan :mrgreen:

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas pyta »

ooot oooot ooot..mis teil kurat kõigil volkswageni vastu on??? :shock:

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas mx77 »

pyta kirjutas:

ooot oooot ooot..mis teil kurat kõigil volkswageni vastu on??? :shock:

Polegi midagi, aga lihtsalt väga hall ja igav auto on.


Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

quote]

Ära siis ise ka ärgita seda Itaaliamaa fännkonda siin ventikasse pilduma.
On nagu on - osta see mis Sulle meeldib. Tõenäoliselt suudad üsna pikalt elada ning see ostetu ei jää Sul ainsaks sikliks eluks. Kui ikka siklihuvi pikemalt kestab ja huvi pakub. Ehk siis - andes endale aega atra seada suudad nii selle Kawasaki kui ka Itaaliamaa toodangu ära proovida. Ühe või mitme hooaja jooksul.
Ma olen ka selline nö rahutu hing. Sõidan ühe-kaks hooaega ära ja siis juba tahaks mingit muud siklit proovida. Nii ongi hea. Ajaga selgub mis rohkem sobib. Väljanägemise poolest tahaks ehk tõesti kõiki ägeda disainiga tsikleid aga hind ja sõiduasend seab ka tihti oma piirid. Kui üsna igapäevaselt sõidad, siis ebamugava asendi tsikliga ... seda pikalt enam teha ei taha.
Kas oled nii Kawasaki kui Itaalia aparaadiga pikemalt sõita proovinud - näiteks 100+ km järjest? Kuidas siis tunduks?[/quote]

Väga asjalik kommentaar Yerba-lt! Eks ta õige ole, et alati ei pruugi see taevani kiidetud asi just minule sobida! Kuna ma kuulsin tõesti esimest korda just sellest mudelist: MV Agusta Brutale 800 ja välimuse poolest mullle ikka väga meeldib see tsikkel, kuid tahstsingi siit nõu saada, kas ka sisu on oma hinda väärt. Nüüd tuleb välja, et see on nii uus mudel, et ega kellelgi otsest kogemust selle tsikliga ei ole-siis nii võikski ju öelda ja rääkida Agusta mudelist üldiselt. See, et inimesed kohe kõvatajaks ja Kia pereautoga kulgevaks tembeldavad siis seda küll nõuandvaks kommentaariks lugeda ei saaks ja see, et asju võrrelda ei saa see ei pea ka paika-kõike saab võrrelda ja kõige üle on võimalik arutleda-ei pea hakkama inimesi alavääristama. Nii, et kui kellelgi on midagi konkreetset öelda teemaga seonduvat siis kõik sõbralikud kommentaarid on oodatud, palun mitte risustada teemat!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas M.T. »

maaru5 kirjutas:

Väga asjalik kommentaar Yerba-lt! Eks ta õige ole, et alati ei pruugi see taevani kiidetud asi just minule sobida! Kuna ma kuulsin tõesti esimest korda just sellest mudelist: MV Agusta Brutale 800 ja välimuse poolest mullle ikka väga meeldib see tsikkel, kuid tahstsingi siit nõu saada, kas ka sisu on oma hinda väärt. Nüüd tuleb välja, et see on nii uus mudel, et ega kellelgi otsest kogemust selle tsikliga ei ole-siis nii võikski ju öelda ja rääkida Agusta mudelist üldiselt. See, et inimesed kohe kõvatajaks ja Kia pereautoga kulgevaks tembeldavad siis seda küll nõuandvaks kommentaariks lugeda ei saaks ja see, et asju võrrelda ei saa see ei pea ka paika-kõike saab võrrelda ja kõige üle on võimalik arutleda-ei pea hakkama inimesi alavääristama. Nii, et kui kellelgi on midagi konkreetset öelda teemaga seonduvat siis kõik sõbralikud kommentaarid on oodatud, palun mitte risustada teemat!

Selle peale ütleks, et kuidas küsid, nii ka sulle vastatakse. Kui sul on omal eeltöö tegemata ehk sa pole antud mudeli kohta üldse midagi uurinud peale selle, et sidurita saab käiku vahetada ja veojõu kontroll on peal, siis saadki samas stiilis vastuseid. Kui sa paned võrdlusesse 2 ratast, mis olgem ausad ei ole siiski otseselt võrreldavad peale selle, et neid mõlemaid võib nakediks nimetada, siis mida sa ootasid? Enamus tsikliste ei võta antud juhul su plaani nende 2 ratta vahel valida tõsiseltki. Seega ära imesta, et sind peetakse VW või KIA (mitte, et need kehvad autod iseenesest oleks) omanikuks kes kusagilt poole kõrvaga kuulis, et Alfa pidi äge auto olema ja seepeale küsid nüüd, et kas õlifiltreid ikka saada on ning palju seda õli võiks üldse Alfa mootorisse minna ning tihti piduriklotse vahetada? Ehk "look in the mirror" mees.
Kõigepealt võiks endale aru anda, et MV ei ole massiratas. Seei ei ole mingi BMW GS või Yamaha TDM, mida meil arvukalt liigub ja mille kohta võib omanike kommentaare küsida. MV puhul sa saadki subjektiivseid vastuseid stiilis "välimus paneb pika puuga Kawale" jne.
Kui sulle MV välimuselt meeldib, siis mida sa passid? Mine tee proovisõit ära ja see ütleb sulle rohkem kui 1000 teistepoolt kirjutatud sõna siin. Mootorratas on emotsioon, mitte kasutusmugavuse otsimine. Kumba sa otsid? Mul on väike kahtlus, et sa tahaks emotsiooni (muidu ju nakedit ei passiks, maanteel on ju ebamugav tuule käes), aga pelgad hallist massist eristuda. Pane oma soovid paika, kas tahad midagi erilist või mitte. Kui sa riske kardad, siis soovitan soojalt, osta Kawa. Kindlasti on hea ratas, su elu on muretu igas mõttes ning maailmas on rohkem õnnelikke mootorrattureid. Miks ma nii arvan? Sest deem mees, sa valid hetkel teiste sõnadega öeldes hea ja kena naise ning modelli (mitte supermodelli) vahel! Kawa on nagu hea ja kena naine ja kindla peale minek. Aga MV, see on modell. Jah ta ei oska ehk pannkooki küpsetad, aga ta paneb vere vemmeldama ja tekitab mingi erilise tunde sinus. Loomulikult on modellil vahel kapriise, aga see nauding mida ta pakub... Kas see pole siis seda väärt? Lisaks kadedad pilgud millega teised isased sind saadavad kui modelliga välja lähed. MV puhul siis kaasratturid, Kawa puhul aga saad neid pilke väga vähe ja seetõttu oleks siis maailmas kadedaid kaasrattureid vähem ning maailm üldiselt õnnelikum:)
Ma ei tea kas sellisest võrdlusest oli sulle abi, aga ehk said aru kui erinevad su 2 ratast on.

PS! Kui tahaksid supermodelli, siis vaataksid veel Brutale Dragster versiooni. Aga kas sul selleks "mune" on? Kahtlen :ner: Edu valimisel!


reimps

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas reimps »

maaru5 kirjutas:

Nüüd tuleb välja, et see on nii uus mudel, et ega kellelgi otsest kogemust selle tsikliga ei ole-siis nii võikski ju öelda ja rääkida Agusta mudelist üldiselt.

Mida ma itaallastest rääkides siis tegin?

See, et inimesed kohe kõvatajaks ja Kia pereautoga kulgevaks tembeldavad siis seda küll nõuandvaks kommentaariks lugeda ei saaks ja see, et asju võrrelda ei saa see ei pea ka paika-kõike saab võrrelda ja kõige üle on võimalik arutleda-ei pea hakkama inimesi alavääristama. Nii, et kui kellelgi on midagi konkreetset öelda teemaga seonduvat siis kõik sõbralikud kommentaarid on oodatud, palun mitte risustada teemat!

Ma olingi üdini sõbralik-aasiv. Lõpus sai pilt selgeks, kellega tegu, siis muutsin ka tooni vastavalt. Lihtne ju, mulle ei meeldi ennast korrata ja ma pidin seda eespool tegema. Aga mõnikord tasub kuulata ka kommentaare, mis ütlevadki vaid: "Hea ratas, saad nui, aga oled ikkagi rahul" ja "Usu mind" ning "Mu järgmine ratas saab olema Ducati miski tippmudel või MV Agusta, kui vähegi finantsi on". Eriti kui ütlejal on profiilis kirjas, et ta ka itaallasega sõidab. Sihukesed tüübid ei ole eriti praktilised, võibolla pole eriti intelligentsed, aga neil on faking hea maitse, sest nad ei viitsi enam halli japsiga sõita, vaid tahavad seda kõige ehedamat kepi, mis vaid mõned tsiklitootjad pakkuda suudavad. Ja seda suudavad vaid Itaalia vabrikud pakkuda. Jaapani omad on ka head tootjad, aga teistmoodi tipus, lollikindla universaalsuse tipus.

Kui su valulävi on tõesti nii madal, et mu üle-kümne-sõnalised esseed haiget teevad, siis teretulemast biker.ee'sse, sa oled maiuspala :mrgreen:

Ja mul oli siiski õigus 8)

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 476
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Junzu »

https://www.youtube.com/watch?v=ZJfd5LCttd4

See võrdlus peaks vastuse andma nii mõnelegi püstitatud küsimusele.

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'

Teema algataja
maaru5
Postitusi: 33
Liitunud: 25 Mai 2014, 10:01
Tsikkel: Kawasaki Z800

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas maaru5 »

Niipalju siis teema lõpetuseks, et valisin ikkagi Kawasaki Z800 kuna ikkagi hinnavahe tuli väga suur.

Tänud kõigile, kes viitsisid siin teemas kaasa rääkida!

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas pühak »

maaru5 kirjutas:

Niipalju siis teema lõpetuseks, et valisin ikkagi Kawasaki Z800 kuna ikkagi hinnavahe tuli väga suur.

Tänud kõigile, kes viitsisid siin teemas kaasa rääkida!

Fleimi rubriigi teema... võib vist nokkida: Kuna lähenesid asjale võimalikult objektiivselt, oligi sellist lõppu oodata. Itaallast ei osteta plusside-miinuste läbikaalumise tulemusena, vaid vaimustusest.
Oma sõidupiirkonda jms vaadates peaksin ise hoopis "krokodilliga" sõitma. Aga mina, vana lollakas, kärutan chopperiga mööda külavaheteid jne. Sest mulle meeldib nii.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas puna »

Ega keegi ei arvanudki, et sa Agusta oleks valinud.


Tuono

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Tuono »

maaru5 kirjutas:

Niipalju siis teema lõpetuseks, et valisin ikkagi Kawasaki Z800 kuna ikkagi hinnavahe tuli väga suur.

Tänud kõigile, kes viitsisid siin teemas kaasa rääkida!

Nüüd juba ilmselt piisavalt sõidetud, jaga muljeid, + ja- ning huvitab ka kuidas on vastu pidanud (palju läbisõit juba on)!? :bsmile:


Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Valmet »

M.T. kirjutas:

PS! Kui tahaksid supermodelli, siis vaataksid veel Brutale Dragster versiooni. Aga kas sul selleks "mune" on? Kahtlen :ner: Edu valimisel!

See seletab hästi selle teema lahti. (w) Kui supermodelli jaoks ei jätku siis lähed tood endale Taist sellise umbes sama võimsusega, aga odavama ja säästlikuma. :ner:

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”