Kes on nii julge ja ütleb....

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

No just jah. Ja inimesed on erinevad, kui mingi 50kg naisterahvas sõidab miljon kilomeetrit peamiselt euroopa kiirteedel, ei sõõ, s*tu ja suitseta autos, siis see juhi pult võib ka täiesti puhas ja korras välja näha. Ära nühitud kabiin on ikka rohkem taksojuhtide teema, kus mingi merilõvi ennast 10 korda tunnis sealt sisse-välja vintsib ja armatuuril seljankat keedab.



In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mootor võibki ju kuidagi kesta, aga kõik muud liikuvad osad kuluvad ja vajavad järjest vahetamist. Suur vahe on, kas peab liikuvana hoidma 150k km sõitnud, või 600k km sõitnud liikurit.
Mehhaaniline kulumine lihtsalt on läbisõiduga võrdelises seoses ja paljude asjade puhul pole eriti vahet, kui siledatel teedel sellega sõidetud on.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Samas 600k läbiajanud reel on eeldatavasti palju rohkem värskeid juppe küljes, mille vahetus sul 150k reel alles ees on :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Krl »

No võib olla, võib mitte olla.
150k tundub olevat selline läbisõit veel, kus vahetamise jutt käib kuluosade pihta rohkem.
Kuskilt maalt hakkavad otsa saama ka detailid, mille vahetamist ühe auto kasutusaja jooksul ette nähtud ei olegi. ala elektrimootorid, kliimapumbad, kastide ja diffrite hammasrattad jne.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas M.T. »

jkristjan kirjutas:

Ma võin ainult öelda niipalju, et eelmise aasta augustis ostetud tsikliga on praeguseks sõidetud 6500....

2013 ostetud rattal on 12K kopikatega ees, millest 50% tuli esimesel hooajal. Edasi lihtsalt tulid muud hobid ka vahele ja nüüd ongi aasta keskmine :wack: Krt, peab minema täna natuke juurde sõitma, muidu keegi ei usu mu õiget läbisõitu :mrgreen:


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas pyta »

No ega kõik ei ela seal lenksus.mulle väga meeldib sõita, aga enamasti pole lihtsalt selle jaoks aega.olen näiteks kahe hooajaga sõitnud nõks üle 3000 km

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3123
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas ranel »

madmax kirjutas:
ranel kirjutas:
jkristjan kirjutas:

Pilt on küll auto mitte tsikli oma, aga illustreerib minu mõtet sellest, kui palju tänapäeva mootorid tegelikult kannatavad. KIA Cee'd 1.6 bensiin, kõigepealt mingi 24h trans-baltic kuller keeras ligi miljon kilomeetrit otsa, siis keerati näit vastavaks auto tunnetatava seisukorraga ja läheb jälle edasi.

Ilmselt on kaks aastat jutti kogemata üks null juurde pandud siiski.

Et siis 24h kulleri auto sõitis ainult 9000km aastas?

Kia Ceed pole just eriline kaubaveo masin ju. Pigem kuulub mõnele kontorirotile. Eriti kui firmadel on kombeks tavaliselt 250 000 peal masinad välja vahetada. Kuigi noh alati jääb võimalus, et tõesti on sõidetud maha 1 000 000 km. Samas ei ole mitte esimene kord, kui autod on ülevaatusel kogemata müstilised läbisõidud saanud nulli lisamisel või puudumisel.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Nagu keegi siin eespool kirjutas, ärge unustage, et palju sõitnud aparaadil võib olla pidevalt ka juppe vahetatud ja hooldused korralikult tehtud. Oletame, et näiteks rattalaagrid kestavad 200000km, seega 600k sõitnud auto sai äkki just uued laagrid alla. Samas kui ostad 180k sõitnud masina, saad kohe varsti vahetada. Võib-olla kõige parem ongi osta selliseid autosid, millel on piisavalt suur läbisõit ja esinduses on hiljuti tehtud mingi suur hooldus, 250k vms, olenevalt autost. Rihmad, rullikud, veepump, kettad, klotsid, sidurikomplekt + persetäis avastatud vigu. Kõige halvem on osta vähe sõitnud ja palju seinud auto, millel pole veel mitte midagi tehtud ja kohe-kohe hakkab kõik see juhtuma, lisaks maksad veel ostes kõrgemat hinda selle väikese odomeetri näidu tõttu. Anyway, jutt läks autode peale aga tsikli puhul siis sisuliselt sama analoogia.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Matkaenduuromees ka kekkab nüüd

Yamu XTZ750 96 aasta.
Ostsin 2008 aasta
Ees oli 141160 km
See aasta Jõgevatreffil šampuse saatel keris ette 300 000 km
Mootori vahetasin ca 115 000 km tagasi umbes 50000 km läbi söitnu vastu.
Eelmine sõi õli isuga.
Raami olen keevitanud, eelmine aasta vahetasin esimest korda amordisimmereid.
Tagaamort originaal ja lahti pole käinud.
Talvel korralik hooldus, ei muud.
Hetkel ees 301579 km ja kasvab.
Ratas on saanud sihipärast kasutamist ja seda väga räigelt
Viimane kiirtripp oli nädalaga 6000 km millest 1900 jutti koju mööda Venemaad ja Kasahhi.
Kiiruses tagasi ei hoidnud, reisil kallasin peal ca 700 ml õli.
Mootor veel väsimus märke ei näita

Uut ei ole veel valmis tehtud mida sooviks, nii et Kolakas peab veel paar aastat vastu pidama.

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tsikkel küll hetkel mitte eriti suure läbisõiduga,kuigi juba vana kui maailm,aga autosid on mul küll olnud väga suure läbisõiduga,aga ühegi müümisega pole probleemi olnud.Viimati sai 2015a. müüdud 400000km läbisõiduga(ise sõidetud) 8a vana auto ja müügi aeg oli alla 2 nädala.
Loeb ikka auto või tsikkel ja tema korrasolek,mitte läbisõit.Mul kõik asjad ilma kriimude kraamudeta(peale tsikli :) ) ,nagu uued ja ajalugu 100% kontrollitav.
Aga kui inimene ostab läbisõitu,siis seda ta ka saab osta kui soov on.Kuna aga selle sooviga ostjaid on meil palju,siis ka pakutakse palju.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Erci »

Divikas kirjutas:

Ratas on 96a Transalp See ei ole kindlasti rekord, ma ise olen Altais kohanud šveitslast, kes sõitis AT-l mille läbisõit oli pikalt üle 300 t.

Aa siis küll. Ma mõtlesin et nagu päris enduuro rattaga, see nagu rohkem selline matkaratas. Aga see selleks, kuis keegi nimetab. Igal juhul päris palju...

___________________________
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Krl »

See "läbisõitu ostad wä`?" jutt on ka paras huumor ikka.
Ma tahaks päris nähe seda autosõpra, kes auto tegeliku seisukorda ja liikuvate osade kulumist hinnata oskavad, ilma, et auto ikka täiesti osadeks ei võeta.
Sellepärast seda läbisõitu üldse loetaksegi, et oleks ka tavalisel autokasutajal võimalik aru saada, kust maalt oleks mõistlik mingi saan maha kanda, või ostmata jätta. Sakslaste jaoks ongi 200k läbi sõitnud auto juba vana, kulunud ja ei vääri investeeringuid remondiks. Kahjuks aga veetakse need siis siia ja müüakse pea uue hinnaga maha.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Milleks osadeks võtta ja hinnata? Esinduse ajaloost vaatad, mis on vahetatud ja millal. Mis viib järgmise realisatsioonini... et "ära kaotatud" ajalooga "vähe sõitnud ja suhteliselt uued" sõidukid on vähem väärtuslikud, kui esinduses hooldatud, dokumenteeritud ja suure läbisõiduga/vanusega isendid. Alles see oli siin hiljuti kui keegi kurtis oma ratta õlikulu üle ja varsti tuli välja, et oli tegemist USAs oksjonil müüdud rattaga ja seal oli ilusti kirjelduses sees, et mootor persses, võtab õli. Aga hea oli siin kellelegi pähe tõmmata kui veatu ja vähe sõitnud pill, ainult et see kõik oli tähendusetu möla ilma ühegi dokumendita. Ma olen ise autoga 200k sõitnud, mitte mingisugust muutust ei toimunud, kuluosad vahetatakse hoolduses ja nii ta muudkui tiksub. Aga loomulikult ei ole vaja autoremondi kulusid nimetada "ivesteeringuteks", tarbimine-kulutamine ja investeeringud on ikka risti vastupidised asjad majanduses. Investeerida kindlasti ei tasu mitte mingisugusesse sõidukisse ei 0 ega miljon läbisõiduga, see kõik on ikka puhas kulu ja ise peab igaüks arvutama, kas ja kuidas see tema olukorras ära tasub. Kui 3 aastaga 200k sõitnud autol on vaja vahetada $4000 eest kulujuppe, et saaks veel 200k ja 3 aastat sõita, siis kellegi jaoks võib see olla täiesti mõistlik kulutus.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.

reimps

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas reimps »

kurisookaru kirjutas:

Matkaenduuromees ka kekkab nüüd

Suht haige vend oled :)
Peabki tulema nüüd läbi ja õli+filtri võtma, ma olen kõigest ühe välba suutnud maha põristada tänavu. Läbisõit 2008 aasta rattal kah 30 ja 40 kilo vahel, ostes oli miski 15.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Heh, oleks mul kuskil tsiklil kellapeal 100 000 + oleks vast uhke tunne külle :D Põhimõtteliselt eputaks sellega :D Mis sel vahet palju ta sõitnud on, olulisem kuidas hoitud. Pigem ostaks suurema läbisõiduga ratta ajalooga kui võiksema ilma. Sõps ostis just Bemmi millel 60 + k km, nurrub nagu emane. Aga vähemalt on teada mida on tehtud ja mida vaja teha. Jube jama on osta 8000 km-ise ratta ja avastada, et tal 120 000 hooldus tegemata :D Samas peaks vaatama hooldusraamatust mitme km-ini seda üldse täita saab. Ehk mitme km-i pealet tootja tehas arvab, et ratas on surnuda :D Mul Toyotal vist oli 450 000 see vimmane ruut mida täita sai. Ma peaks üle kontrollima naljapetteks :D

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Krl »

:D See on mingit tüüp inimeste puhul äärmiselt standardne, et oma arvamuse toetamiseks hakatakse mingite pastakast imetud äärmuste najal midagi tõestama.
Mille krdi pärast peaks vähem sõitnud (et teemas püsida, siis ütleme ratas) olema ooratud ja hooldamata, aga suurema läbisõiduga aparaat kindla mineviku ja rahanumbreidlugematatehtudhooldustega, et inimesed reaalselt selliste valikute ette peaks sattuma, kus saaks viimast eelistada? :D
Reaalselt on igasuguse odomeetrinäiduga tehnika puhul reaalne oht saada prsest tõmmatud, aga väita, et 600k km pole rohkem tehnikat kulutanud, kui 150k km, no see on ikka tase.

Iseenesest on igaühel võimalus osta seda mida tahavad ja kui on suureläbisõidufetish, siis miks mitte. See kõik on ka täiesti seaduslik.
Küll aga tahaks ideaalmaailmas näha, et 200k km, või kolm korda rohkem tööd saanud tehnika hinnad erineksid turul märkimisväärselt.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Kui sa loed kellegi teksti ja saad sealt aru midagi, mida seal tegelikult ei ole ja siis vaidled sellele suurepäraselt vastu.. siis on tekitatud suur hulk sooja õhku, käive on suur, kuid kasum null. Püüa mitte ümber sõnastada teiste väiteid vaid kui midagi on vaielda, siis täpselt selle vastu mis oli kirjas.

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kui soov kasumlikkust suurendada, siis võiks konkreetsed vastukäivused alla joonida.


reimps

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tüdrukud-tüdrukud, rahu nüüd.

Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

urmas66 kirjutas:

Tsikkel küll hetkel mitte eriti suure läbisõiduga,kuigi juba vana kui maailm,aga autosid on mul küll olnud väga suure läbisõiduga,aga ühegi müümisega pole probleemi olnud.Viimati sai 2015a. müüdud 400000km läbisõiduga(ise sõidetud) 8a vana auto ja müügi aeg oli alla 2 nädala.
Loeb ikka auto või tsikkel ja tema korrasolek,mitte läbisõit.Mul kõik asjad ilma kriimude kraamudeta(peale tsikli :) ) ,nagu uued ja ajalugu 100% kontrollitav.
Aga kui inimene ostab läbisõitu,siis seda ta ka saab osta kui soov on.Kuna aga selle sooviga ostjaid on meil palju,siis ka pakutakse palju.

Kusjuures, mul oli omamoodi huvitav kogemus, kui proovisin oma igapäeva autot, 2004a X5 maha müüa. Huvilised ei suutnud kuidagi uskuda, et läbisõit on õige- 250k, kuna sellisel pidavat vähemalt olema 400k. Raidusin neile, et kle see pill on uuest saati olnud peres ning ajalugu täielikult kontrollitav. Ikka ei usutud, öeldi et mingi kala siis ikka kuskil peab olema. Ka ei usutud seda,et pole kunagi käru vedand. Ütlesin, et kae põhja alla, isegi elektrit ei tule konksu kohale ning konksu pole samuti olemas. Lõpuks viskasin käega ning jätsin auto omale. Kunagi kui peaks müüma, siis keeran kellale vähemalt miljoni, äkki ostetakse ära lõpuks. :lol:

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Meid on rikkunud Leedu sümdroom ja Tartu autoärikad :lol: See on nagu Pavlovi effekt... Stereotüüpe on raske lõhkuda...

(metafooriline väljendamine: kes Tartust võivad asendada Tarti Tallinna Kadaka autoturuga)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

RasmusL kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Tsikkel küll hetkel mitte eriti suure läbisõiduga,kuigi juba vana kui maailm,aga autosid on mul küll olnud väga suure läbisõiduga,aga ühegi müümisega pole probleemi olnud.Viimati sai 2015a. müüdud 400000km läbisõiduga(ise sõidetud) 8a vana auto ja müügi aeg oli alla 2 nädala.
Loeb ikka auto või tsikkel ja tema korrasolek,mitte läbisõit.Mul kõik asjad ilma kriimude kraamudeta(peale tsikli :) ) ,nagu uued ja ajalugu 100% kontrollitav.
Aga kui inimene ostab läbisõitu,siis seda ta ka saab osta kui soov on.Kuna aga selle sooviga ostjaid on meil palju,siis ka pakutakse palju.

Kusjuures, mul oli omamoodi huvitav kogemus, kui proovisin oma igapäeva autot, 2004a X5 maha müüa. Huvilised ei suutnud kuidagi uskuda, et läbisõit on õige- 250k, kuna sellisel pidavat vähemalt olema 400k. Raidusin neile, et kle see pill on uuest saati olnud peres ning ajalugu täielikult kontrollitav. Ikka ei usutud, öeldi et mingi kala siis ikka kuskil peab olema. Ka ei usutud seda,et pole kunagi käru vedand. Ütlesin, et kae põhja alla, isegi elektrit ei tule konksu kohale ning konksu pole samuti olemas. Lõpuks viskasin käega ning jätsin auto omale. Kunagi kui peaks müüma, siis keeran kellale vähemalt miljoni, äkki ostetakse ära lõpuks. :lol:

Mul oli selleks Volvo XC90 2007a.Niipalju võin küll lisada,et sellel autol ei olnud selleks hetkeks veermikus vahetatud muud kui amordid,millest ühe rikkusin ise ja vahetasin kõik,mingi 300k pealt ning stabika konte oli ka vahetatud.Aga viimasel aastal läks 2-3k igasugu osade peale,nagu jahutus ventikas,soojendus ventikas,sisselaske kollektoris üks jublakas,roolisamba laager jne,mis kõik järjest töö lõpetasid.Poleks sõpra esinduses töötanud oleks ilmselt summa kahega pidanud korrutama.Aga müügi hetkel oli kõik korras ja uus omanik sõidab sellega vähe ning pole siiani mingit remonti teinud.
Loomulikult on läbisõit ka minu jaoks argument,kui see vaid alati vastaks tõele.

Veokate ostmisel on see uuematel autodel ikka juba enamuses kindel ja ka üsna hästi kontrollitav,kuid sõidukad ja tsiklid on minu jaoks ikka veel hall tsoon.

Omal juhtus selline lugu ühe müügis olnud veokaga.Eelmisel aastal oli saksas ühe diileri juures müügis veduk,millel väga ahvatlevalt väike läbisõit.Eesti esinduse abiga asja uurides selgus ,et sellel oli vahetatud tahhograaf ehk töötundide lugeja millega oli ka tuntavalt väiksem(300k vähem) läbisõidu number ette jäetud.Diiler ei uskunud ,kui seda talle rääkisime,aga paar päeva oli kuulutus mobile.de-st maas ja siis tuli sama auto müüki juba uue väiksema hinna ja palju suurema läbisõiduga.Väidetavalt taheti ka teda huiata auto omaniku poolt.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

jkristjan kirjutas:

Alles see oli siin hiljuti kui keegi kurtis oma ratta õlikulu üle ja varsti tuli välja, et oli tegemist USAs oksjonil müüdud rattaga ja seal oli ilusti kirjelduses sees, et mootor persses, võtab õli.

Võimalik, et sa pead minu Vulcanit silmas. Sellega on nüüd asi tibens, ratta müünud firma tegi selle oma kuludega korda. Vahetusse läksid klapisääretihendid, rõngad ja nukaketid. Nädalavahetusega sõitsin 1000 miili, mootor käib nüüd nagu kell, õli enam ei võta ja küttekulu vähenes 0.5 liitrit.
Oksjoni kirjelduses oli kirjas, et mootoril on põlemiskahjustused, õlivõtust ei olnud sõnagi.

Kasutaja avatar

jkristjan
Postitusi: 450
Liitunud: 12 Mai 2016, 11:37
Tsikkel: Kawasaki Versys 650 2019
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 99 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas jkristjan »

Võibolla oli sinu oma, võibolla mitte, mäletan just silma ees kirja "engine burning oil".

In India, you brake by steering into the nearest elephant.
Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1485
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 106 korda
Tänatud: 64 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

jkristjan kirjutas:

Võibolla oli sinu oma, võibolla mitte, mäletan just silma ees kirja "engine burning oil".

Mul oli oksioniteates: Vehicle damaged: burn - ENGINE BURN

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Kes on nii julge ja ütleb....

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

2005 a ratas,Eestist ostetud,sõitis esimese 6 aastaga 13000 km.
Praeguseks siis 12 a vana ja läbisõit 36000 km :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”