Kõvatajad

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Teema algataja
Qngi
Postitusi: 54
Liitunud: 29 Mär 2009, 00:04
Tsikkel: Yamaha Vmax 1993
Tänatud: 1 kord

Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Qngi »

Teemat on raske alustada, sest kindlasti tunnevad paljud end puudutanuna või osalisena.
Küsimus on öises mööda linna täristamises. Ka minul on vajadusel kõva häält tegev tsikkel, nagu ilmselt enamusel foorumis olevatel kaassõitjatel.
Mure selles, et iga öö on nii Tallinna kesklinnas kui ka minu kodukohas (Nõmmel) kella 0000-0300 vahel kuulda ebaloogilisi tõmblejaid, kellede mootorilärtsatused on ilmselgelt mingeid komplekse väljaelavate tüüpide poolt produtseeritud. Nii Vabakal, kus on kollane laine kui ka mujal kõrvaltänavatel pole loogilist põhjendust sõeladeta sumpside röögatustele. Liiklust pole ollagi ja igasugused kiirendamised ja muu müraga edvistamine meenutab mulle tita-aega, kus sai pesupulgaga jalgratta raami külge pandud papitükk, et see kodaratega kokku puutudes tähelepanu tõmbamiseks lärmi teeks.
Kui te sõidate öösel koju, ei ole loogiline, et teil sujuva kulgemise ajal ranne tõmbleks. Ja kui tõmblebki- keegi ei näe, kui sünged või vinged tsiklid teil per$e all on- keegi ei tule voodist akna peale vaatama! Kas need ajukääbikud on joobes või nt on tegu Georgi lintisid kandvate jobudega, kes lihtsalt eestlaste elurajooni terroriseerivad (ärgu hakaku venekeelse emakeelega sõitjaskond midagi provotseerivat otsima- teate ise ka, et igas rahvusgrupis on anomaaliaid), igatahes see ei ole "cool". Te tõmbate asjata s!tta kogu tsiklikogukonna peale.
Kui teil on sõeladeta sumpsid või muidu mingi ime kombel ARKi ülevaatuselt läbi tulnud tsiklid- sõitke peale keskööd rahulikult ja taltsutage oma rannet. Pole vaja rahulolematuid kaaskodanikke. Ja ma ei räägi tsikliomanikest, nagu mina..




reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mul on mustakal Tipi juures mingid automehed, kes sama teevad. Ei häiri.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

@Qngi. Ka mina kuulen siin meie "külas" aeg-ajalt öösiti "saekettaid" undamas. Õnnelik ma selle üle pole aga väga ventileerida ka ei viitsi, sest teisi ümber kasvatada on võimatu. Nendel öistel saagijatel on nii-kui-nii sügavalt kama, mis ülejäänud sootsium arvavab.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Madris »

Qngi kirjutas:

Teemat on raske alustada, sest kindlasti tunnevad paljud end puudutanuna või osalisena.

Mina sõitsin eile õhtul umbes selles vahemikus koju mööda Pärnu mnt-d. Tühi toru indeed. Mingid tehnikaprobleemid kallal...paugub ja lärtsub vahest ning vaja rulliga mängida. Nii, et kui mina olin su üks frustratsiooni allikast, siis vabandan :bsmile: oleme sõbrad edasi 8)


racer
Postitusi: 73
Liitunud: 23 Apr 2007, 20:43
Tänatud: 1 kord

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas racer »

WTF Madris, sa ei olegi Georgi lindiga, ega joobes ajukääbik?
Miks sa teed siis niimoodi? ei võinud siis läbi Lasnamäe minna?

Maybe crazy!!!
Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Madris »

racer kirjutas:

WTF Madris, sa ei olegi Georgi lindiga, ega joobes ajukääbik?
Miks sa teed siis niimoodi? ei võinud siis läbi Lasnamäe minna?

Nendele nõuetele kahjuks ei vastanud kuidagi (lindi panen järgmiseks korraks taskusse reservi). Samas oli mul paar pudelit kotis olemas. Eks järgmine kord tean, et sellega koduni ei oota. Hakkan siis Lasna korterit ka otsima. :ner:

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas sepp »

Qngi kirjutas:

Teemat on raske alustada, sest kindlasti tunnevad paljud end puudutanuna või osalisena.
Küsimus on öises mööda linna täristamises. Ka minul on vajadusel kõva häält tegev tsikkel, nagu ilmselt enamusel foorumis olevatel kaassõitjatel.
Mure selles, et iga öö on nii Tallinna kesklinnas kui ka minu kodukohas (Nõmmel) kella 0000-0300 vahel kuulda ebaloogilisi tõmblejaid, kellede mootorilärtsatused on ilmselgelt mingeid komplekse väljaelavate tüüpide poolt produtseeritud. Nii Vabakal, kus on kollane laine kui ka mujal kõrvaltänavatel pole loogilist põhjendust sõeladeta sumpside röögatustele. Liiklust pole ollagi ja igasugused kiirendamised ja muu müraga edvistamine meenutab mulle tita-aega, kus sai pesupulgaga jalgratta raami külge pandud papitükk, et see kodaratega kokku puutudes tähelepanu tõmbamiseks lärmi teeks.
Kui te sõidate öösel koju, ei ole loogiline, et teil sujuva kulgemise ajal ranne tõmbleks. Ja kui tõmblebki- keegi ei näe, kui sünged või vinged tsiklid teil per$e all on- keegi ei tule voodist akna peale vaatama! Kas need ajukääbikud on joobes või nt on tegu Georgi lintisid kandvate jobudega, kes lihtsalt eestlaste elurajooni terroriseerivad (ärgu hakaku venekeelse emakeelega sõitjaskond midagi provotseerivat otsima- teate ise ka, et igas rahvusgrupis on anomaaliaid), igatahes see ei ole "cool". Te tõmbate asjata s!tta kogu tsiklikogukonna peale.
Kui teil on sõeladeta sumpsid või muidu mingi ime kombel ARKi ülevaatuselt läbi tulnud tsiklid- sõitke peale keskööd rahulikult ja taltsutage oma rannet. Pole vaja rahulolematuid kaaskodanikke. Ja ma ei räägi tsikliomanikest, nagu mina..

Koli mujale või kasuta kõrvatroppe magades. Mis Sa halad siin!?!?
t***, ma ei tuleks elusees sellise asja pealegi,et kiunuks kusagil foorumis,et tsikli hääl häirib mind ja palun ärge sõitke tsikliga seal kus ma magan :mrgreen:
Minu elukohast võite sõita mööda nii palju kui soovite,mis saab parem hääl olla uinumiseks kui ratta hääl.... :bsmile:

Kasutaja avatar

mosfet
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 04:17
Tsikkel: Yamaha XS650 Special 1979
Asukoht: ur mum's place
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas mosfet »

Kesklinnas elades on asi päris hull, ilusa ilmaga käib 24/7 selline mootorrataste "missivõistus" siin, üks edevam kui teine (vahet pole kas hääle või sõidustiili poolest). Mulle käib samamoodi see kõvatamine pinda, samas, kui mul hakkab kibestumus tekkima, siis ma tuletan endale meelde, et ka mul endal on neid kõvatamise hetki elus olnud, nii et kes mina olen nüüd näpuga näitama. Iga aasta tuleb noori peale kelle jaoks see on mootorrattaga sõitmine uus ja huvitav, ning neil on vaja ennast näidata, nii et sinna ei saa nii kui nii midagi teha. Või noh, sa võid sellest kuskile foorumisse kirjutada ja... oh wait.


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas will111 »

Ennast häiriks samuti ausalt öeldes mingi öösel tühja toruga jöristamine KUI seda peaks tõesti kuulama iga öö ja mitmeid kordi või vähemalt iga teine öö ja tõesti toimuks mingi spetsiaalne kiirendamineja põhja kruttimine kuskil vaiksel kõrvaltänaval. Samas...ma ei tea, ma elan kesklinnas terve oma elu ja hetkel taas jälle, kusjuures ikka väga sellise koha peal kust tsiklistid peaksid justkui mööda sõitma ikka päris tihti (päeva ajal neid sõitjaid ka on ning mitte vähe), kuid ma ei mäleta, et isegi mingitel üksikutel kordadel oleksin sellist probleemi täheldanud! Ja ma olen müra suhtes ikka päris tundlik, nii et vähemalt kesklinnas ei toimu küll mingit peale keeramist öösel, ausalt öeldes ei toimu siin üldse suurt mingit sõitmist öösel ka peale keeramiseta kuna ma kuuleksin seda anyway. Isegi kaugemalt, nüüd kus mul öösiti aken lahti on :D
Ühesõnaga on natuke raske uskuda seda öösel mööda linna täristamise juttu sest väääga vähe tõenäoline, et mitte keegi nendest täristajatest sel juhul ei satu mitte kunagi sellele magistraalile siin kesklinnas, mille ääres ise pesitsen. Nii et mina ei näe kuskil seda sita tõmbamist, millele teemaalgataja vihjab, tundub pasunast imetud probleemi moodi või siis on tegu mingit ühe konkreetse tsiklistiga, kes kuskil teatud tänaval öösel kiirendamas käib...


kurikristjan
Postitusi: 1253
Liitunud: 29 Juul 2009, 05:11
Tsikkel: SV1000
Asukoht: Põltsamaa
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas kurikristjan »

Pohui... Tuleb rohkem öid smashil veeta, harjub ära

Kasutaja avatar

pea
Postitusi: 256
Liitunud: 30 Aug 2005, 12:22
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas pea »

Sepaga täiesti nõus ja ei saa pihta, mis on sellise teema algatamise mõte. Sellest ei muutu nagunii midagi aga ometigi ilmub iga natukese aja tagant selliseid teemasid siia. Noh kellele ei meeldi kui öösel sõidetakse ja kellele ei meeldi, kui last sõidutatakse jne :wack:
Tegelt ka kui linna müra häirib nii hirmsasti tuleb metsa kolida vms

Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

pea kirjutas:

Sepaga täiesti nõus ja ei saa pihta, mis on sellise teema algatamise mõte. Sellest ei muutu nagunii midagi aga ometigi ilmub iga natukese aja tagant selliseid teemasid siia. Noh kellele ei meeldi kui öösel sõidetakse ja kellele ei meeldi, kui last sõidutatakse jne :wack:
Tegelt ka kui linna müra häirib nii hirmsasti tuleb metsa kolida vms

Pea nüüd hoogu! Metsas tedred, põllul sookured karjuvad ja kui need lõpetanud, siis rukkirääk... see ei vaata üldse kella.


reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nojaa, aga teemaalgataja kasutajanimi vihjaks nagu rollerile, seega mul tekib küsimus, et kas ta oli tõesti stock-summiga rollerdaja, kui kasutaja tegi? Ma näen ikka pidevalt tabruette, millel summ jõhkramate keerdudega kui mu peensool.
Vmaxil on ka ju suht vaikne summ teatavasti :)

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L, Husqvarna 701
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

will111 kirjutas:

Ennast häiriks samuti ausalt öeldes mingi öösel tühja toruga jöristamine KUI seda peaks tõesti kuulama iga öö ja mitmeid kordi või vähemalt iga teine öö ja tõesti toimuks mingi spetsiaalne kiirendamineja põhja kruttimine kuskil vaiksel kõrvaltänaval. Samas...ma ei tea, ma elan kesklinnas terve oma elu ja hetkel taas jälle, kusjuures ikka väga sellise koha peal kust tsiklistid peaksid justkui mööda sõitma ikka päris tihti (päeva ajal neid sõitjaid ka on ning mitte vähe), kuid ma ei mäleta, et isegi mingitel üksikutel kordadel oleksin sellist probleemi täheldanud! Ja ma olen müra suhtes ikka päris tundlik, nii et vähemalt kesklinnas ei toimu küll mingit peale keeramist öösel, ausalt öeldes ei toimu siin üldse suurt mingit sõitmist öösel ka peale keeramiseta kuna ma kuuleksin seda anyway. Isegi kaugemalt, nüüd kus mul öösiti aken lahti on :D
Ühesõnaga on natuke raske uskuda seda öösel mööda linna täristamise juttu sest väääga vähe tõenäoline, et mitte keegi nendest täristajatest sel juhul ei satu mitte kunagi sellele magistraalile siin kesklinnas, mille ääres ise pesitsen. Nii et mina ei näe kuskil seda sita tõmbamist, millele teemaalgataja vihjab, tundub pasunast imetud probleemi moodi või siis on tegu mingit ühe konkreetse tsiklistiga, kes kuskil teatud tänaval öösel kiirendamas käib...

Seda ikka on küll aegajaalt. Meil on otse kortermaja magamistubade akende all pikk sirge ja bikerid käivad aegajalt öösiti siin kiirendamas (ei ole kesklinn). Üldiselt ei häiri, aga kui äratus on kell 3.50 ja und sellepärast ei tule, siis käib ikka kettasse küll. Sel aastal olen märkand, et politsei istub siin päris palju, isegi hommikul kell 4:30...

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Honda CRF1000L Africa Twin, Husqvarna 701 Rally
Kasutaja avatar

bandiit
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Jaan 2015, 11:08
Tsikkel: GSF600 ´97 & R35 ´47
Asukoht: tln
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas bandiit »

reimps kirjutas:

Nojaa, aga teemaalgataja kasutajanimi vihjaks nagu rollerile, seega mul tekib küsimus, et kas ta oli tõesti stock-summiga rollerdaja, kui kasutaja tegi? Ma näen ikka pidevalt tabruette, millel summ jõhkramate keerdudega kui mu peensool.
Vmaxil on ka ju suht vaikne summ teatavasti :)

inimene on kell 2 öösel värske emotsiooni pealt teema teinud (lol)

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Peet »

Tsikkel või korralikult põrisev auto pole kunagi häirinud. Ratas peabki häält tegema. Ei häiri ka see, kui keegi ka piirajasse aetud raketiga mu akna alt möödub. Savi! Hoopis teine lugu on see, kui majade vahel kell 2 öösel hakata burnouti tegema või drift all starsi mängida. Võib olla ma lihtsalt ei mõista selle tegevuse mõnu, sest pole ise seda harrastanud. Kahju on vaid sellest, et see tegevus tõmbab üldist tsiklistide mainet alla. Enda kodu lähedal on ka parklates vastsed E34 omanikud "kiuksutamas" rehvi( lihtsalt rohkem nende 110kw kohvi bemm ei suuda :D). Pole ka nende puhul viitsinud trussikute väel taskulambi ja luuaga vehkima minna.
Eks meis kõigis peitub "alfaisasest lõvi" ning rallisõitja, iseasi lihtsalt kus ja millal seda väljendada osatakse ;)

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

sepp kirjutas:
Qngi kirjutas:

Teemat on raske alustada,....

Koli mujale või kasuta kõrvatroppe magades. Mis Sa halad siin!?!?
t***, ma ei tuleks elusees sellise asja pealegi,et kiunuks kusagil foorumis,et tsikli hääl häirib mind ja palun ärge sõitke tsikliga seal kus ma magan :mrgreen:
Minu elukohast võite sõita mööda nii palju kui soovite,mis saab parem hääl olla uinumiseks kui ratta hääl.... :bsmile:

Ja on ka kirjutamata reegel et kui tundub et keegi halab, on kohe kohal mehed kes halavad teemal et keegi halab.

Koli mujale foorumisse kui sa ainult halad et keegi halab!

Kas ma nüüd halasin teemal et keegi halab teemal et keegi halab?


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

Vapsik kirjutas:
sepp kirjutas:
Qngi kirjutas:

Teemat on raske alustada,....

Koli mujale või kasuta kõrvatroppe magades. Mis Sa halad siin!?!?
t***, ma ei tuleks elusees sellise asja pealegi,et kiunuks kusagil foorumis,et tsikli hääl häirib mind ja palun ärge sõitke tsikliga seal kus ma magan :mrgreen:
Minu elukohast võite sõita mööda nii palju kui soovite,mis saab parem hääl olla uinumiseks kui ratta hääl.... :bsmile:

Ja on ka kirjutamata reegel et kui tundub et keegi halab, on kohe kohal mehed kes halavad teemal et keegi halab.

Koli mujale foorumisse kui sa ainult halad et keegi halab!

Kas ma nüüd halasin teemal et keegi halab teemal et keegi halab?

Erinevus rikastab seda maailma.
Foorumis on sõnavabadus.
Tänu sellele, et keegi ajas kellegi mingil viisil üles, sai keegi halada ja sellepeale veel keegi halada ja foorum sai sisu juurde ning klikke ja reklaaminäitamisi, lisaks veel said halajad tunda erinevaid tundeid :)
Vbl mõni halajatest oleks muidu kuhugi pommi pannud või kellelegi vastu lõugu virutanud aga nüüd pinged maandatud halateksti :)
Väga Arnold Rüütli jutt sai nüüd :)

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

Nende asjadega on üldiselt nii, et kui MINA midagi teen, siis Objektiivsetel Põhjustel aga kui KEEGI TEINE, siis need on tema Isikuomadused.

Kui naaber niidab muru pühap hommikul kell kuus, siis ta ongi selline "teistega mittearvestav m***", aga kui mina niitsin, siis lõunaks lubas vihma ja ma pidin nädalaks ära sõitma, oli vaja niita.
Kui keegi sõidab autode vahelt ristmikuni, siis ta on kõvataja aga kui mina seda tegin, siis saate aru ju, mul oli jube kiire sinna ja sinna...
Kui keegi laseb tühjade torudega, siis ainus põhjus on kõvatamine, aga kui minul olid tühjad torud, siis ma olin noor mees ja mulle hirmsasti meeldis kui mürises ägedalt, ma nautisin seda.
Kui mina jäin hiljaks, siis oli ummik aga kui sina, armas lugeja, jäid hiljaks, siis sina oledki selline hilineja, teistega ei arvesta ja ei osanud varem hakata tulema :)

Kui mina halan, siis selleks on selge põhjus, kui sina halad, siis oled halaja :)

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15


reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma pole enam kõige noorem, aga torud on ikka veel sitaks lärmakad. Ma nimelt olen märganud, et mind märgatakse nii kõvasti rohkem. Ka autode vahel on hommikuti muhe vaikselt ummiku etteotsa hiilida ja siis mõne kohvijooja/huultevärvija akna taga torud tühjaks köhatada. M*nn olen, mis teha :mrgreen:

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Kunagi sai siit lugeda kuidas ise ära nusssitud sumpsiga on ilge äge esimese-teise käiguga sõita ja linnarahvale rõõmu teha selle maheda plärinaga.
Kõik pidavat kohe suurest rõõmust käppa viskama ja järele lehvitama.
Sattusin siis ükskord veloga vabakale, parasjagu tulid Viru ringi poolt düüned tühjatorumehed, loomulikult esimesed käigud sees, et ikka kift oleks.
Telefoni võis mõneks ajaks käest panna sest sealt ei kuulnud nagunii sittagi. Aaa huisnimm, motikamehed lasid foori taga veel paar pauku ka, kindluse mõttes,et äkki keegi ei näinud veel neid.
Ja inimesed tõesti lehvitasid - keskmine näpp püsti.

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Spoiler
Raits66 kirjutas:

Kunagi sai siit lugeda kuidas ise ära nusssitud sumpsiga on ilge äge esimese-teise käiguga sõita ja linnarahvale rõõmu teha selle maheda plärinaga.
Kõik pidavat kohe suurest rõõmust käppa viskama ja järele lehvitama.
Sattusin siis ükskord veloga vabakale, parasjagu tulid Viru ringi poolt düüned tühjatorumehed, loomulikult esimesed käigud sees, et ikka kift oleks.
Telefoni võis mõneks ajaks käest panna sest sealt ei kuulnud nagunii sittagi. Aaa huisnimm, motikamehed lasid foori taga veel paar pauku ka, kindluse mõttes,et äkki keegi ei näinud veel neid.
Ja inimesed tõesti lehvitasid - keskmine näpp püsti.

Kõlab sitax vingelt, kahju, et ise näinud ei ole.

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750

reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ehk siis 2016 on pehmode hooaeg? Lärmakamad summid on ainult jobudel? Sest mu oma teeb ka pauku, täitsa tahtmatult. Tahtes muidugi ägedamalt, rääkimata öörahu ajal paugutamisest, selle vastu ei saa miski.

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Mart »

Ah sa perse.. Mõtlesingi, miks inimesed mind täna vahtisid. Aga näpuga ei vehkinud ja neiud ei naeratanud. Ei ole tühi summuti, aga mõne paugu tegi :-)
Ehk oleks aeg, kogu see jama mingiste hälvikute teemasse tirida?

56271134
Kasutaja avatar

nooskip
Postitusi: 21
Liitunud: 02 Sept 2014, 22:22
Tsikkel: Yamaha FZ1 '07
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas nooskip »

Aitäh teema algatajale ja kõigile postitajatele. Korralik õhtune naeru-toos on tänaseks kätte saadud! :D :bsmile:

Tuli mingil põhjusel kohe isu oma tsikkel välja ajada, db-killer eemaldada ja linna vahel üks öine tiir esimese käiguga teha.

Zid Pilot 50 -> Kawasaki Z750 '10 -> Yahmaha FZ1 07'

miagi
Postitusi: 24
Liitunud: 15 Jaan 2014, 21:36
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas miagi »

Kui vaikust tahad, siis koli maale! eit

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Pontus »

sepp kirjutas:

Koli mujale või kasuta kõrvatroppe magades. Mis Sa halad siin!?!?
t***, ma ei tuleks elusees sellise asja pealegi,et kiunuks kusagil foorumis,et tsikli hääl häirib mind ja palun ärge sõitke tsikliga seal kus ma magan :mrgreen:
Minu elukohast võite sõita mööda nii palju kui soovite,mis saab parem hääl olla uinumiseks kui ratta hääl.... :bsmile:

Pane nüüd aadress kah ja ära mängi vinguvat eite.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

Kui nüüd asjalikult ka veel arutada, siis "kõva mürin" on väga personaalne teema, ühe jaoks kõva ja teise jaoks mitte.

Ise jahmerdan juba kaks nädalat oma XDiaveli Termignoni db killerite modifitseerimisega --- sest minu jaoks on need Termid väga valjud, db killeritega lihtsalt vähem valjud aga ikkagi minu jaoks ebameeldivad. Sai db killerid ümber tehtud nii, et mulle sobis.
Samas, mitmete inimeste jaoks, kes neid Termisid kuulsid, ei olnud need üldse valjud aga lapsekärudega naised vaatasid mind linnavahel juba kaugelt kui ilma db killeriteta sõitsin (kusjuures sõitsin tegelt db killeritele järgi, mitte ei "kõvatanud", need oli keevituses ju :mrgreen: ).
Mulle üks kõva hääle pooldaja ütles seepeale, et mul "on madal sotsiaalne närv".
Lisaks pean mainima, et kui seisin kuskil foori taga liinibussi kõrval, siis polnud minu põrinat pea üldse kuulda, bussi müra oli sama.

Seega, igaühele oma ja annaks kõigevägevam mõistust vahet teha asjadel mida saab muuta ja asjadel, mida ei saa muuta. (w)

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma vist olen pehmo, sest kui autol on sumps lahedat lörinat tegema hakanud, olen keevituse ja/või uue toru järele haaranud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Troll
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Okt 2015, 10:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Troll »

Saan aru jah, et kõik ülikõvad baikerid siin koos ja kedagi ei häiri peeneks laskmine ega paugutamine, eriti kell 3 öösel. Magate tuimalt edasi või isegi kui ärkate, siis kuulate mõnuga. Aga teie elukaaslne või laps - samuti riisiraketi 15k pöörete fänn? Endal küll keegi akna all õnneks ei pauguta aga siiski suudan aru saada, kuidas see magavat inimest häirida võib...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”