Kõvatajad

Siit võib leida siis kõikvõimalikke teemasid, mis lahmimiseks ja fleimiks ära kiskunud...

Moderaator: Moded


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

pühak kirjutas:

Ma vist olen pehmo, sest kui autol on sumps lahedat lörinat tegema hakanud, olen keevituse ja/või uue toru järele haaranud.

Ühe jaoks pehmo, teise jaoks tubli vend.
Ühe jaoks terrorist, teise jaoks vabadusvõitleja --- igal mündil kaks poolt.



HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15


reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Huhh, hakkasin korra muretsema, aga siis lugesin korra veel ja minust ei räägita - mul max vaid 10k pööret ja pole riisikas. Aga piirajas riisikad peaks küll kõik valimatult põlema panema, selles suhtes on õigus :)


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

reimps kirjutas:

Ma pole enam kõige noorem, aga torud on ikka veel sitaks lärmakad. Ma nimelt olen märganud, et mind märgatakse nii kõvasti rohkem. Ka autode vahel on hommikuti muhe vaikselt ummiku etteotsa hiilida ja siis mõne kohvijooja/huultevärvija akna taga torud tühjaks köhatada. M*nn olen, mis teha :mrgreen:

Ei loe moraali aga lahkelt jagan oma arvamust :) :
Liiklusohutuse koha pealt ei ole ilmselt sellest tolku, autodes seda ei kuule. Et kuuleks, peaks torud ettepoole suunama, enamus detsibelli läheb tahapoole (nö. lapse ajab kärus üles siis kui oled juba mööda sõitnud).
Jalakäijad kuulevad kaegemalt ja vaatavad automaatselt, et kas see müra mind kuidagi ohustab, sedand küll. See on lihtsalt instinkt.

Et keegi ette ei pööraks on vaja ikka korralikku valgustust. Haledad LEDi ribad ei aita, see peab olema selline LED et lähemalt päeval vaadates pimestab. Väga palju näen kehva valgustusega rattaid, olen isegi kaks korda staazi jooksul "peaaegu" ette keeranud, no ei näe lihtsalt.

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15


Troll
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Okt 2015, 10:08
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Troll »

Laurih kirjutas:

Liiklusohutuse koha pealt ei ole ilmselt sellest tolku, autodes seda ei kuule.

Kui isegi ühe ainsa kitse hirmutab teest eemale siis olen juba õnnelik :nono:


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

Troll kirjutas:
Laurih kirjutas:

Liiklusohutuse koha pealt ei ole ilmselt sellest tolku, autodes seda ei kuule.

Kui isegi ühe ainsa kitse hirmutab teest eemale siis olen juba õnnelik :nono:

Linnas muidugi pole kitsi. :)

Alles hiljuti tuli öösel ratta ette kits teele ja seisis tulede valgusvihus juba kaugelt nii, et ma nägin midagi helkimas ja arvasin kohe, et kellegi silmad (sest kitse ennast ei näinud, ta kaitsevärvi). Lasin hoo maha ja lõpuks jäin peaaegu seisma, ei tahtnud teine kuidagi tee pealt ära minna, oli teine minu Led tuledest kuidagi lummatud ning Akrapovic ei hirmutanud teda kuidagi.
Seega ei oska öelda, kas see summuti aitab, võibolla kits tuleb vaatama, et mis seal müriseb? Samamoodi võiks nagu arvata, et tuled peletavad ära - aga on vastupidi.

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15


Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Erci »

Ja veel ettevaatlikum peab olema metssigadega. Nende silmad ei helend ka tulede valgel ja liiguvad peamiselt öösel...

___________________________

reimps

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mis mõttes loomadele ei kehtigi helkurikandmise nõue?

Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Villem »

Laurih kirjutas:

...
Seega ei oska öelda, kas see summuti aitab, võibolla kits tuleb vaatama, et mis seal müriseb? Samamoodi võiks nagu arvata, et tuled peletavad ära - aga on vastupidi.

Põhimõtteliselt kõigi metsloomadega on nii, et kui nad on sattunud sinu tulede valgusvihku, siis nad kardavad sealt ära minna, kuna nad ei näe, kuhu minna. Kui oled juba hoo piisavalt maha saanud ja midagi ohtlikku enam ei ole, siis aitab peaaegu alati, kui tuled kaheks-kolmeks sekundiks maha võtta.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Mulle ka valjud torud meeldivad

Moded, olete teretulnud selle kirja linkide ja piltide teemasse liigutama aga siia tundub hetkel sobivam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Troll kirjutas:

Saan aru jah, et kõik ülikõvad baikerid siin koos ja kedagi ei häiri peeneks laskmine ega paugutamine, eriti kell 3 öösel. Magate tuimalt edasi või isegi kui ärkate, siis kuulate mõnuga. Aga teie elukaaslne või laps - samuti riisiraketi 15k pöörete fänn? Endal küll keegi akna all õnneks ei pauguta aga siiski suudan aru saada, kuidas see magavat inimest häirida võib...

Ma arvan, et sa oled vales foorumis küll selle teemaga. Ma panin esimestel aastatel lapse une ajal meelega teleka käima, et harjuks ka mürasemas keskkonnas magama.

Ning linn on ikka linn, ela ise ja lase teistel elada. Hea uni on imeline aga seltskonnaga läbi tühja linna paugutada on ka üks parimaid asju maailmas. Kui kõik oleme siia linna kokku tulnud tuleb üksteisega leppida.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Urbaniseerunud kajakate kisa on igatahes häirivam kui mõni baigiline.Rattur sõidab minema aga need tiivulised rotid on veel kuu aega katustel.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

Laurih kirjutas:
Troll kirjutas:
Laurih kirjutas:

Liiklusohutuse koha pealt ei ole ilmselt sellest tolku, autodes seda ei kuule.

Kui isegi ühe ainsa kitse hirmutab teest eemale siis olen juba õnnelik :nono:

Linnas muidugi pole kitsi. :)

Alles hiljuti tuli öösel ratta ette kits teele ja seisis tulede valgusvihus juba kaugelt nii, et ma nägin midagi helkimas ja arvasin kohe, et kellegi silmad (sest kitse ennast ei näinud, ta kaitsevärvi). Lasin hoo maha ja lõpuks jäin peaaegu seisma, ei tahtnud teine kuidagi tee pealt ära minna, oli teine minu Led tuledest kuidagi lummatud ning Akrapovic ei hirmutanud teda kuidagi.
Seega ei oska öelda, kas see summuti aitab, võibolla kits tuleb vaatama, et mis seal müriseb? Samamoodi võiks nagu arvata, et tuled peletavad ära - aga on vastupidi.

veel üks video, jällegi moded, kui tunnete õige, liigutage linkide ja piltide teemasse

Kasutaja avatar

Andrus54
Postitusi: 140
Liitunud: 14 Mär 2007, 06:33
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Andrus54 »

franz125 kirjutas:

tiivulised rotid

:D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No põhimõtteliselt on nii,et kui tahad rahu ja vaikust,siis tuleb ka elamine sinna soetada,kus ongi rahu ja vaikus.Ei ole võimalik,et kesklinnas või suure magistraal tänava ääres on rahu ja vaikus.Olin ka enne linnas ja nüüd elan linnast väljas,sest ei vaja enam linnamelu enda kõrvale 24/7.
Vaba maa ja vabad valikud.
Öises linnas on ka minu arust äge paugutada :mrgreen:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Mind ajab hoopis naabrite bernhardiin ilgelt närvi. Haugub...ja haugub...ja haugub... Mida kõike ma selle nimel teeks, kui saaks ta ööseks vahetada korra või kaks mööda vurava tsikli vastu. :roll:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Heikik kirjutas:

Mind ajab hoopis naabrite bernhardiin ilgelt närvi. Haugub...ja haugub...ja haugub... Mida kõike ma selle nimel teeks, kui saaks ta ööseks vahetada korra või kaks mööda vurava tsikli vastu. :roll:

Mina võtan oma sakslase ööseks tuppa,just selle mõttega ,et ei klähviks öösel.Segaks see nii mind ennast ,kui naabreid.Metsa taga naabril ulub laika põhimõtteliselt kogu öö.Mulle see tuppa ei kosta,aga olen mõelnud,et kuidas ta ise jaksab.
Tee mille ääres elan,on tsikli sõitjate seas üsna populaarne,aga meie kandis käib sõit rohkem päeval.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Mul oleks häbi kirjutada sellisest asjast tsiklifoorumisse..teema algatajale eluaegne bänn ja kobigu buduaari foorumisse

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Öised Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Vint »

Liigutasin teema fleimi alla, siin on järgemööda juba mitmel kõvaks läinud, millegi või kellegi peale. :roll:


kalleu
Postitusi: 477
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas kalleu »

See kiun läheb juba tüütuks. (togi) Ilus eesti vanasõna ütleb: "Kus viga näed laita, seal tule ja aita".
Kui nii hirmsasti pinda käib siis ole mees ja tegutse. Mõnikord aitab hea sõna, teinekord kaigas. Vahendi valid tunde järgi.
Elan ka maal ja tee ääres. Naabrid enam öödiskot ei tee - tüdinesid ära kui iga kord aknale koputamas käisin, viisakalt. Naabripoisi makk lõugas keset ööd autos (kutt unustas end duši alla), andsin ilusti autovõtmed kätte (naabrinaine pärast seda enam meiega ei räägi :mrgreen: ). Paar korda on nolgid hakanud bussipeatust segi peksma, luban soola tagumiku anda kui kohe jalga ei lase (natuke hirm on ka alati, neid palju tavaliselt). Ja mõnikord polegi midagi teha - pasknääri poeg röögib kell 4 hommikul akna all, pääsuke ärkab samal ajal, motoklubide tegelased sõidavad paar korda nädalas keset ööd pundiga koju tagasi (see on pigem selline mõnus "tuleb-tuleb-tuleb läks mööda" plärin).
Pika jutu lühike mõte - kes kannatab see kaua kannatab ja kannatama jääbki. Tahad midagi muuta siis mine ise muuda.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Mind isiklikult bike hääl ei häiri. Need rollerid minu arust palju tüütumad. Soomes nad eriti moes ja kõigil väljalase tühjaks tehtud... Igavesti tüütu. Endal koerad verandal öösel, et oleks rahu ja vaikus. Samas olen pidutsenud kogu öö nii, et muusika õues mängib ja pole probleemi olnud. Laps samuti harjunud teleka ja müraga, et ei ärka ülesse, vaid magab hommikuni. Kajakad on aga küll rämedalt tüütud, eriti kui aken lahti magada.


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

kalleu kirjutas:

See kiun läheb juba tüütuks. (togi) Ilus eesti vanasõna ütleb: "Kus viga näed laita, seal tule ja aita".

See oli vanasti, siis kui foorumeid ei olnud, nüüd on kõik uutmoodi: "Kus viga näed laita, seal tule ja aita laita" (togi)

HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15

Kasutaja avatar

kumar
Postitusi: 633
Liitunud: 06 Juun 2012, 11:24
Tsikkel: Hayabusa Turbo 2012//288 RWHP
Asukoht: Vantaa
Tänatud: 1 kord

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas kumar »

kaimex kirjutas:

Kajakad on aga küll rämedalt tüütud, eriti kui aken lahti magada.

Lisaks kajakatele ei lase magada need fucking tuvid.

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas indumen »

Kõvatajad las kõvatavad niikaua kuniks tervisele ei hakka.

Linnas elamise võlu ja valu, võiks öelda et igal pool saab hakkama, on elatud kalamajas väga vaikses rajoonis (koos kajakatega siiski), Mustamäel 2 meetri kaugusel Tammsaare teest, 24/7 kiirendusvõistlus. Ja nüüd nõmmel, ütleks et nõmmel, kus muidu on haudvaikus ja siis mingi lind või koer möllama hakkab on nendest valikutest kõige hullem seni olnud.

Võib muidugi halada alati kõige üle, kuid lõppudelõpuks tuleb ära kannatada ja harjuda, kuid eeldaks ka siis teistelt, et minu lollused vahest harva ära kannatatakse.
kalleu poolt väga ilusti öeldud, alati on neid kes oskavad ja muudavad ja siis on need teised kes lepivad ja kiruvad (togi)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Tegelt on mootorratturid suht poogen kuna neid nii vähe. Soovitaks elukoha soetada kuskile ringtee lähedale siis saate teada mida tähendavad üle 2L autod ja noored roolikeerajad :D

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Voss »

aeg akende vahetusele mõelda... juba 3 kordsed aknad summutavad heli peaaegu nulli.. pane siis veel 4 kordsed... saad haudvaikuses magada


isonts
Postitusi: 151
Liitunud: 23 Mai 2004, 17:37
Asukoht: eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas isonts »

Ei hakka uut tegema asjadest, mis mind ärritavad. Ühel kaunil suvepäeval mõõda linna jalutades ei jõudnud ära imestada kui palju on inimesi jalgrattastel. Iga paari-kolme minuti tagant selja taga kõrvupaitav killkõllkillkõll ja teed sammu paremale, et ratturid mööda lasta. Täitsa ok. Siis järsku seljataga selline pasun, et ma ilmselt tegin õhus paar tühja sammu ja oleks peaaegu põõsasse maandunud.
Krdirsk, miks peab omale selle kummilutiga pasuna jalgrattale panema ja siis seljataha sellega hiilima. Ma olen veel suhtkoht noor kehalt ja vaimult, aga mõni nõrgema südamega tegelane võib otsad anda sellise asja peale.
Nii väga oleks tahtnud selle kena ja malbelt naeratava v. irvitava naisterahva koos selle rattaga külili lükata, aga ehmatus halvas igasuguse signaalide jõudmise ajust jäsemetesse. Isegi keelemoodul oli maas.
Minu tekst on samasugune pseudomure nagu teemaalgatajal. Linnas aitab müra vastu kinnine pakettaken. Täielik vaikus garanteeritud. Käin aegaajalt maal . No ikka päris metsas. Kolm-neli ööpäeva kannatad seda olematu vaikust(lindude ja muude elajate kisa) ja totaalset pimedust välja ja siis tahad juba tagasi linna.
Inimesed maksavad minuarust liiga palju selleks, et käia ja näha igasugu lärmitegevat tehnikat nädalavahetustel erinevatel võistlustel/üritustel. Ja nüüd on häda, kui kogu see ilu,võlu ja müra on tasuta oma akende all..
Kui ma rikkaks saan siis panen oma maja ümber ca 10km kilomeetrit korraliku asfalti, selle asfalti kõrvale ja vahele veaks hunniku pinnast krossirajaks ja siis laseks kõik tasuta sinna peale hoorama. 24/7
Hea rahulik terassil kohvi juua...

Kasutaja avatar

Stealth
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Mär 2017, 22:03
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Stealth »

Ainus mootorratta hääl, mis mind magades häiriks on minu enda ratta oma
Õnneks elan Tabasalu kardiraja, Harku järve veemotosportlaste ja Speedway kuuldekauguses - saan oma pöördeemotsioonid päeval juba kätte :D

Aga mul ka küsimus - fooritaga - et miks on vaja teha vunn vunn vunnnn terve tsükli jooksul u 10s intervalliga. Kas sellel on mingi praktiline eesmärk ka või on niisama äge. Ma pole enne teinud - vb olen millestki ilma jäänud - äkki peaks ka?
Teine teema on matkarattaga sõitjad - paaril korral olen kohanud sirgel tühjal teel püsti sõitjaid m vastu lenksu.
Et Titanic või mis teema?
Eks neid asju milest aru ei saa on palju teistel ka mitte ainult teema algatajal :D

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas AzA »

4-dat tundi lenksus oled, siis hakkad püsti seismist hindama.
Proovi ära.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

argoa
Postitusi: 331
Liitunud: 05 Apr 2007, 01:31
Tsikkel: V-Strom
Asukoht: Tartumaa
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas argoa »

Teine teema on matkarattaga sõitjad - paaril korral olen kohanud sirgel tühjal teel püsti sõitjaid m vastu lenksu.

Sellega asi lihtne - puhkad kanni pikal sõidul. Bike'i meestel keeruline mõista, veel keerulisem teha ;).

Riga 12, Minsk 125, CŽ 250, Planeta 5, Yamaha XJ900F, Suzuki DL650 V-Strom
Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas pets77 »

argoa kirjutas:

Teine teema on matkarattaga sõitjad - paaril korral olen kohanud sirgel tühjal teel püsti sõitjaid m vastu lenksu.

Sellega asi lihtne - puhkad kanni pikal sõidul. Bike'i meestel keeruline mõista, veel keerulisem teha ;).

Paraadidel on alati need eesotsas olevad pemmimehed sadulas püsti, et mida need puhkavad?

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”