Läheks rajale?

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Läheks rajale?

Lugemata postitus Postitas manager2 »

... päevast päeva korralik pereisa ja tööhull ja mis iganes. Nii juba palju aastaid. ... ja ühel päeval mõtled: nii - nüüd siis soendan üles kunagise hobi ja hakkan jälle tsiklit sõitma. Kuna vahepeal on vanust kogunenud nii umbes 35 aastat ja sikliload on veel ARK valduses ja sealt ei ole neid enne oodata kui Mai keskel, siis seadusekuuleka kodanikuna (niivõrd kuivõrd :)) tuleb ju miski lahendus leida, et oma uue metallihunnikuga garaažhis paremini tuttavaks saada. Samuti just eelpool mainitud põhjustel on ka olemasolev sõprusringkond enamjaolt neljarattaliste valdajad, seetõttu pole ka hulka "oma" rahvast kellega siis midagi välja mõelda.

Miskipärast ma arvan, et ma ei ole ainukene selline "imelik".

Kuidas teile (foorumi lugejatele) tundub, kui korraldaks ühe sellise väljasõidu mõnele kinnisele rajale, näiteks Raplasse, kus siis oma pillidega tuttavaks saada. Ühendaks selle näiteks paintballiga ja kui võimalik ka hilisema saunaskäigu ja mõne karastava õllega? Saaks endale suve hakuks tuhandeid :) teretuttavaid, kellega siis juba suvel asfalti mõõtmas käima saab hakata.

...ehk siis "Outsiderite päev".

Kindlasti saan korraldada paar bussi, millega Tallinnast ja lähiümbrusest siklid kohale viia, sõber on paintballi korraldaja, nii et sooduse peaks ka saama välja kaubelda.
vastu tahaks uusi tuttavaid ja kui veab siis mõne profi asjalikke näpunäiteid juba rajal.

mis arvatakse?


THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME

asfalt

Lugemata postitus Postitas asfalt »

Nii vanuse , kui ka lubadega on mul täpselt sama teema....
Igati huvipakkuv mõte. Üritan igatahes käsi olla.

totu

Lugemata postitus Postitas totu »

Kui laiendaks ürituse ka mitte ainult-asfaldi siklitele oleks ilmselt ka käsi, aja sobivusel. Tingimuseks võiks olla nt. "kümme viimast aastat ilma siklita". Saaks algajad täiskasvanud ratturid kokku. Eile tuli pähe paralleel hobusega- alguses peab autodega harjuma, ometi 22a. roolis.

howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

Täitsa väärt mõte ja osaleks ka kui vaid aeg sobiks.eks andke aga infi ...
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

... esialgu pakuks pühapäeva 23.04. vaatab, kas huvilisi oleks.
kui see ei sobi, siis nädal pärast seda laupäeval 29.04
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

ee.. 29.04 oleks isegi huvitatud võibolla, aga ma ei mahu kriteeriumitesse :? vanust veel "vähe", isa ka pole ja kogemust ka "liiga palju" :), s.t. viimased kolm suve igapäevane sõitja. Enne seda 4a paus ja tänapäeval ärapõlatud Jawaperiood.

Rajalsõidu kogemus puudub.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

CB500 kirjutas:
ee.. 29.04 oleks isegi huvitatud võibolla, aga ma ei mahu kriteeriumitesse :? vanust veel "vähe", isa ka pole ja kogemust ka "liiga palju" :), s.t. viimased kolm suve igapäevane sõitja. Enne seda 4a paus ja tänapäeval ärapõlatud Jawaperiood.

Rajalsõidu kogemus puudub.
no vanusel nüüd küll tähtsust pole. kui just need kolmekümpised sinu jaoks vanad peerud pole :). ja muidu aega viita võib ja peabki ju ka kogenud sõitjatega ma leian. Arvan, et see võiks rohkem nagu seltskondlik üritus olla, kus ka minusugused, mitte elukutselised baikerid - kellel iga valgusfoori taga tuttav summuti ei tossa, suveks sõidukaaslasi võiksid leida. Oluline on ühised huvid ja muidu fun. Vanus käigu põrgu ja küll sa ükskord isaks saad :)
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas retro »

retro vastab tingimustele (v.a. vast ratas) ja oleks isegi huviline, aga kumbki kuupäev eriti ei sobi :(
aga pigem siiski 29. hommikupoolne aeg

peepp

Lugemata postitus Postitas peepp »

Idee on teretulnud, kuigi ennast outsiderina ei tunne.:) Kui asi toimub 23 ja ilm kena, siis veeren kohale.
CB500 kirjutas:
ja tänapäeval ärapõlatud Jawaperiood.
OT aga mispärast ärapõlatud ? Ilma korraliku sõiduvarustuseta ja "kiiluga" kiivriga Jawaga ringrada või niisama väga kiiresti sõita, oli küllalt hull tegevus.
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Pidasin silmas, et kui vanasti oli Jawa pea kohustuslik või 1 võimalus kahest Ishi kõrval, siis tänapäeval kohtab Jawaga veel ainult üksikuid fanatte.
it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

manager2 kirjutas:
... esialgu pakuks pühapäeva 23.04. vaatab, kas huvilisi oleks.
kui see ei sobi, siis nädal pärast seda laupäeval 29.04
Ehh.... 29.04 on treeningpaev ju ikka Parnus.....
Sõida... ja ära MÖLISE!!!

innu

Lugemata postitus Postitas innu »

Lööks ka kaasa, mõlemad päevad sobiks
Kasutaja avatar

Olts
Postitusi: 405
Liitunud: 22 Okt 2005, 10:04

Lugemata postitus Postitas Olts »

Kommionu kirjutas:
Ehh.... 29.04 on treeningpaev ju ikka Parnus.....
Siin tahavad mehed vist peale pikemat sõidupausi ratta seljas istumist meelde tuletada, mitte kohe põlve lohistama hakata. Muidu Pärnu väikesel ringil 24/7 open track, ise just tulin hommikuselt warm upilt :)

lars

Lugemata postitus Postitas lars »

29,04 täitsa sobib saab kipsi maha ja mootor tööle ajada
Paintball eriti tere tulnud tahaks kaltsu mehi lasta

totu

Lugemata postitus Postitas totu »

Andke aga teada kui mõni endurokaalgajapiinaja ka tulemas, üksi vast igav. Võiks läheduses mõne mülka otsida, pärast pülvelohistajatega koos muljetada. Kõrvemaa endine polügon muuseas püris lahe õpperada endurole sel aastajal, täna sai seal esimene tõsisem metsakogemus omandatud. Päris läbi võttis.

howard30

Lugemata postitus Postitas howard30 »

hea,et ikka oleks tulijaid ja tuleks ka pange kindel kuupäev paikka siiis saab asju sättida,et päeva vabaks saaks...
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

... kuramus nüüd siis siuke lugu, et minu mõeldud Rapla rada on kinni nii 22-23 (kardivõistlus) ja 29-30 (supermoto).

kui kellegil oleks pakkuda mingi teine rada, kus me kenasti ära mahuksime siis näiteks 29.04 või 30.04 oleks väga super. Et aga nende nõuannetega mitte teemat üle koormata olge mehed/naised ja saatke mulle ES võimalusel raja haldaja kontakiga. Saan olukorra välja selgitada ja siis juba siin teemas sobiva aja välja pakkuda.

Esialgu tundub, et huvilisi on ju küll. Kes huvitub kaasa löömast, pange end siia teemasse arvele, saame mingi pildi kui palju potentsiaalseid sõitjaid tulemas oleks.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Nojah. Ilm soe ja kannatamatus sees. Sõita tahaks ja load ikka veel ARK omad...

Kes viitsib siis pühapäeval kampa lüüa? Hetkel plaan siis miski rada leida, kus end natukene tuulutada. (eelnevalt mainitud - lube veel käes ei ole, seega tänavatele kolli mängima ei lähe). Rapla ja Pärnu rada on mõlemad kinni.

Esmapilgul vaatasin, et Tabasalu rada peaks sobima. Lähen täna sõidan läbi, vaatan mis seal pühapäeval toimub, kas saab ligi.

Igaljuhul, midagi ette võtan. Hetkel on mul võimalik Bussiga üks masin veel peale võtta. Kui on veel ilma lubadeta huvilisi.:wink: , leian teise bussi kah, sinna peaks kolm siklit peale minema.

Niisiis - kui on pühapäeva hommikuks ja lõunaks mõni huviline kaasa tulemas, andke aga kärmelt teada.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Tabasalu rada on bikega IMHO täiesti sõidetamatu. 1 käigu rada ju. Aukus ja sitane ka veel peale kõige muu.
Rennes aka Pröksuga Mülka
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Rennes kirjutas:
Tabasalu rada on bikega IMHO täiesti sõidetamatu. 1 käigu rada ju. Aukus ja sitane ka veel peale kõige muu.
... muidugi kurb kuulata.
"ehk on viimase hetke" soovitusi? :)

kuulsin, et midagi on maardu kandis kah.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME

triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

ei tea kuda rapla kardirajaga lood
Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

Tan121

Lugemata postitus Postitas Tan121 »

Minu teada Maardu kandis on ainult krossirada. Täpselt järve vastas on mingi rada ja seal on krossisõitjaid näinud, ei tea et seal mingi asfaltkateega rada oleks.
Viimati muutis Tan121, 26 Apr 2006, 15:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Rennes
Postitusi: 894
Liitunud: 07 Juul 2003, 10:44
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rennes »

Rapla on ju kinni supermoto trenni all. Eespool kirjas
Rennes aka Pröksuga Mülka
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

manager2 kirjutas:
"ehk on viimase hetke" soovitusi? :)
http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=123937#123937
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

niii.... homme (esmaspäeval 1.mail) minek raplasse. Eile saadud info kohaselt on rada vaba. Kui on huvilisi, hüpake punti. Hetkel mahub bussi üks tsikkel veel.
stardin Tallinnast nii umbes 2-3 ajal.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME

Aista
Postitusi: 14
Liitunud: 19 Apr 2006, 21:02
Tsikkel: Yamaha MT-07
Asukoht: Rapla

Lugemata postitus Postitas Aista »

Ma tulen ka siis. Ma ise elan raplas, kella 4 paiku tulen läbi vist. Pole varem ringrajal sõitnud ka, nii et proovin ära. :D

stonefree
Postitusi: 542
Liitunud: 22 Mai 2004, 14:08
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas stonefree »

manager2 kirjutas:
niii.... homme (esmaspäeval 1.mail) minek raplasse. Eile saadud info kohaselt on rada vaba. Kui on huvilisi, hüpake punti. Hetkel mahub bussi üks tsikkel veel.
stardin Tallinnast nii umbes 2-3 ajal.
Ausalt olen ise ka praktikast huvitatud. Kuidas see omanikule tasumine on, kas näo v kamba peale?

Jama veel selles, et kuskil enne Kohilat on teekate mitu kilti üles kistud ja sellel kuumaastikul ma oma bikega küll sõita ei saa/taha. :( Kas saab sellest kuidagi kõrvalteede kaudu mööda?
ZX-9R. Vahel sõidan kiiresti aga rullnokk ei ole :)
Kasutaja avatar

Kommionu
Postitusi: 2042
Liitunud: 02 Dets 2003, 17:16
Asukoht: Kodutu... Motikaid mis mühiseb...

Lugemata postitus Postitas Kommionu »

stonefree kirjutas:
Ausalt olen ise ka praktikast huvitatud. Kuidas see omanikule tasumine on, kas näo v kamba peale?
Tasumine on.. eee loe oli (eelmisel aastal) 50EEKu per kärss...

Mis kellani muidu sõita plaanitakse?
Sõida... ja ära MÖLISE!!!
Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Kommionu kirjutas:
stonefree kirjutas:
Ausalt olen ise ka praktikast huvitatud. Kuidas see omanikule tasumine on, kas näo v kamba peale?
Tasumine on.. eee loe oli (eelmisel aastal) 50EEKu per kärss...

Mis kellani muidu sõita plaanitakse?
ma ise kavatsen ikka mitu head tundi põristada. seega vist oma 7-ni läheb ikka ära.
THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

TDM
Postitusi: 349
Liitunud: 28 Juun 2005, 00:55
Tsikkel: TDM 850 3VD, CRF250L, Gas280
Asukoht: Keila

Lugemata postitus Postitas TDM »

Kus kandis see rada seal Raplas asub?
Veereks ka 4 paiku kohale ja prooviks kätt.
Ei ole ka teab mis ringrattur ja ratas sai just nädal tagasi kokku, tahaks sõiduomadusi proovida. :roll:
Ei midagi . . . peale tuule!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”