Saugas saab tsiklitega sõita

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

terv
supermoto värk polnd rajale hästi mõjund. mulda ja kive oli oma jagu. a kokkuvõttes siiski peab ütlema et rajal on tore.

5248653
Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas seroi »

proton kirjutas:

Ma mõtlen seda, et siis oleks sama raha eest saadav sõidumõnu suurem vms.

Ma isegi poleks selles nii kindel, sest uus asfalt on mõnda aega libedm kui praegune.
Emotsionaalselt on siis küll vist lihtsam taluda kõrgamet hinda, kuid pragmaatiliselt võttes ei anna ainult uus ja sile kate väga märkimisväärselt saadavale sõidurõõmule juurde.

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

algaja jaoks on praeguse rajakatte seisukord problemaatiline pigem ebatasasuse pärast. maanteekurv loobib veits ja ei saa öelda et see hirmus poleks :mrgreen:
lisaks tundub pidamine lapitud kohtadel erinev olema (eriti just paremkurvis) ja vana kare teekate närib rehvi hullult. eks rehvi närimist saab gaasitunnetusega regullida kah a sinnamaani kuniks selge kuidas see käib on rehvikulu jõhker. a rajal on ikkagi äge :bsmile:

5248653
Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

KIBU kirjutas:

algaja jaoks on praeguse rajakatte seisukord problemaatiline pigem ebatasasuse pärast. maanteekurv loobib veits ja ei saa öelda et see hirmus poleks :mrgreen:
lisaks tundub pidamine lapitud kohtadel erinev olema (eriti just paremkurvis) ja vana kare teekate närib rehvi hullult. eks rehvi närimist saab gaasitunnetusega regullida kah a sinnamaani kuniks selge kuidas see käib on rehvikulu jõhker. a rajal on ikkagi äge :bsmile:

Ei saa küll aru et maanteekurv loobib, mina ei saa suurt midagi aru, paremas kurvis peab ka hästi :mrgreen:

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Vaatamata kõvale kukkumisele ja, et täna vasakut kätt ilma parema käe abita tõsta ei saa, ribadeks gondlile ja kombele, haavatud eneseuhkusele on tõesti rajal tore. Õnneks on parema käe paistetus tänu imelisele "Horse Power" kreemile peaaegu, et kadunud. Tagaraam vajab muidugi sirgendamist! Aga noh sõidetud ringiajaga võib rahule jääda-see kompenseerib kõik muu :D

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas allan777 »

Vaatamata kõvale kukkumisele ja, et täna vasakut kätt ilma parema käe abita tõsta ei saa, ribadeks gondlile ja kombele, haavatud eneseuhkusele on tõesti rajal tore. Õnneks on parema käe paistetus tänu imelisele "Horse Power" kreemile peaaegu, et kadunud. Tagaraam vajab muidugi sirgendamist! Aga noh sõidetud ringiajaga võib rahule jääda-see kompenseerib kõik muu

legendaarne hobuste liigesekreem :D, mida rinkasõitjad ilma selleta küll teeks :D.
mis juhtus?

algaja jaoks on praeguse rajakatte seisukord problemaatiline pigem ebatasasuse pärast. maanteekurv loobib veits ja ei saa öelda et see hirmus poleks
lisaks tundub pidamine lapitud kohtadel erinev olema (eriti just paremkurvis) ja vana kare teekate närib rehvi hullult. eks rehvi närimist saab gaasitunnetusega regullida kah a sinnamaani kuniks selge kuidas see käib on rehvikulu jõhker. a rajal on ikkagi äge

Kibu, seal maanteekurvis on üks suhteliselt väheraputav trajektoor, ma peaks nüüd oma siklibussi värvist kätte saama, siis võime suga seal vähe kolmapäeval sõita. Ja pealegi, maanteekurv on kõige kiirem kurv pärnus, kui seal midagi katastroofilselt valesti ei tee, ei juhtu isegi suurele raputamisele vaatamata midagi, kuna suure hoo pealt korrigeerib tsikkel ise ennast päris võimsalt. peal tuleb hoida :D
sama lugu on ka tegelikult parema kurviga, see uus asfalt tundub seal libedam, tegelikult ei ole vist. vähemalt ei ole ma sellest veel aru saanud. pigem selline psühholoogiline tõrge võib olla seal sellega.

teine lugu on muidugi liiva ja kividega, see on kivi haldaja kapsaeda :D. Eristele meeldis kah kui siklid muda sees sõidavad pidevalt :p

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

allan777 kirjutas:

Vaatamata kõvale kukkumisele ja, et täna vasakut kätt ilma parema käe abita tõsta ei saa, ribadeks gondlile ja kombele, haavatud eneseuhkusele on tõesti rajal tore. Õnneks on parema käe paistetus tänu imelisele "Horse Power" kreemile peaaegu, et kadunud. Tagaraam vajab muidugi sirgendamist! Aga noh sõidetud ringiajaga võib rahule jääda-see kompenseerib kõik muu

legendaarne hobuste liigesekreem :D, mida rinkasõitjad ilma selleta küll teeks :D.
mis juhtus?

Täpselt ei teagi, esimene kurv, natukene vale trajektoor, kus siis palju tolmu, see asfalti vahekoht, vb optimistlik gaasikäsitlus, siis minu laiskus tsiklipealt maharonimises millest tulenes liiga suur kalle tänavarehvile. Noh kogemusi ja mõtlemistainet kuhjaga.

algaja jaoks on praeguse rajakatte seisukord problemaatiline pigem ebatasasuse pärast. maanteekurv loobib veits ja ei saa öelda et see hirmus poleks
lisaks tundub pidamine lapitud kohtadel erinev olema (eriti just paremkurvis) ja vana kare teekate närib rehvi hullult. eks rehvi närimist saab gaasitunnetusega regullida kah a sinnamaani kuniks selge kuidas see käib on rehvikulu jõhker. a rajal on ikkagi äge

Kibu, seal maanteekurvis on üks suhteliselt väheraputav trajektoor, ma peaks nüüd oma siklibussi värvist kätte saama, siis võime suga seal vähe kolmapäeval sõita. Ja pealegi, maanteekurv on kõige kiirem kurv pärnus, kui seal midagi katastroofilselt valesti ei tee, ei juhtu isegi suurele raputamisele vaatamata midagi, kuna suure hoo pealt korrigeerib tsikkel ise ennast päris võimsalt. peal tuleb hoida :D
sama lugu on ka tegelikult parema kurviga, see uus asfalt tundub seal libedam, tegelikult ei ole vist. vähemalt ei ole ma sellest veel aru saanud. pigem selline psühholoogiline tõrge võib olla seal sellega.

teine lugu on muidugi liiva ja kividega, see on kivi haldaja kapsaeda :D. Eristele meeldis kah kui siklid muda sees sõidavad pidevalt :p[/quote]

Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas seroi »

Objektiivsuse huvides tuleks selle raja puhtuse osas sel korral vist ikka veidi rohkem infot avaldada kui seda sel korral osalenud teinud on?

Asi nimelt selles, et 20. juunil toimus Supermoto üritus, mis kandis rajale tõesti sodi ning tulenevalt pühade ajast ei olnud kiirelt võimalik korralikku rajapuhastustehnikat kohale tuua. Rada sai puhastatud käsitööriistadega sellises mahus, mida selline varustus võimaldas. Kõiki, kes sellisele rajale sõitma tahtsid minna, sai raja puhtuse teemal hoiatatud. Ja nüüd küsimus suurele ringile: kui palju küsiti neilt sõitjatelt raja kasutamise eest raha, kes hoolimata hoiatusest ja eelinfost raja puhtuse kohta rajale sõitma tahtsid minna? Vastus: rajal sai sel korral sõita tasuta. Ja seda pealegi jaanilaupäeva õhtul kui inimlik oleks olnud raja haldusmeest rajale mitte välja ajadagi, vaid lasta tal normaalse inimesena jaanipäeva pidada.

Nii, et palun olge ikka mõistlikud - meie poolt vaadates oleks ju olnud kõige lihtsam kedagi rajale mitte lubada.

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

allan777 kirjutas:

Kibu, seal maanteekurvis on üks suhteliselt väheraputav trajektoor, ma peaks nüüd oma siklibussi värvist kätte saama, siis võime suga seal vähe kolmapäeval sõita. Ja pealegi, maanteekurv on kõige kiirem kurv pärnus, kui seal midagi katastroofilselt valesti ei tee, ei juhtu isegi suurele raputamisele vaatamata midagi, kuna suure hoo pealt korrigeerib tsikkel ise ennast päris võimsalt. peal tuleb hoida :D
sama lugu on ka tegelikult parema kurviga, see uus asfalt tundub seal libedam, tegelikult ei ole vist. vähemalt ei ole ma sellest veel aru saanud. pigem selline psühholoogiline tõrge võib olla seal sellega.

teine lugu on muidugi liiva ja kividega, see on kivi haldaja kapsaeda :D. Eristele meeldis kah kui siklid muda sees sõidavad pidevalt :p

maanteekurv on tegelt mu lemmik kindlasti. mõned korrad kogemata tabasin kah õiget trajektoori ilmselt ja ei raputand üldse. samas iga kord mõtled et kui ei raputaks siis julgeks kiiremini sisse minna. kõige kindlamal trajektooril st sellisel kus väljumisekks jääks ka ruumi pikaksminemise korral, raputab just peale kallutama hakkamist või noh kuskil kurvi esimeses kolmandikus :D a hea oleks kui keegi näitaks kuidas käib. kõige rohkem teeb siiski peavalu parema ja S i trajektoorid. ehk et kui sa viitsid ees "jalutada" (minu stabiilne oli 1.04.xx ja parimaks jäi 1.03.41) ja oskad enda jaoks liig väikse kiiruse juures trajektoori näidata siis oleks küll rohkem kui tänulik. :bsmile:

5248653
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

seroi kirjutas:

Objektiivsuse huvides tuleks selle raja puhtuse osas sel korral vist ikka veidi rohkem infot avaldada kui seda sel korral osalenud teinud on?

Asi nimelt selles, et 20. juunil toimus Supermoto üritus, mis kandis rajale tõesti sodi ning tulenevalt pühade ajast ei olnud kiirelt võimalik korralikku rajapuhastustehnikat kohale tuua. Rada sai puhastatud käsitööriistadega sellises mahus, mida selline varustus võimaldas. Kõiki, kes sellisele rajale sõitma tahtsid minna, sai raja puhtuse teemal hoiatatud. Ja nüüd küsimus suurele ringile: kui palju küsiti neilt sõitjatelt raja kasutamise eest raha, kes hoolimata hoiatusest ja eelinfost raja puhtuse kohta rajale sõitma tahtsid minna? Vastus: rajal sai sel korral sõita tasuta. Ja seda pealegi jaanilaupäeva õhtul kui inimlik oleks olnud raja haldusmeest rajale mitte välja ajadagi, vaid lasta tal normaalse inimesena jaanipäeva pidada.

Nii, et palun olge ikka mõistlikud - meie poolt vaadates oleks ju olnud kõige lihtsam kedagi rajale mitte lubada.

ole seroi täitsa rahulik. ega keegi haldajale miskit ette ei heida. jutt mullast ja kividest ja pidamisest pigem sõitjate omavaheline muljete vahetamine. et millised olid tähelepanekud sellistes tingimustes pidamisega jne jne. sõitjad arutavad omavahel! jutu mõte ei ole et haldaja on paha ei teind rada puhtaks :D
võta rahulikult kõik on mõnus. pigem vähemalt mina olen küll äärmiselt tänulik et sai tasuta sõita. :bsmile:

5248653
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

seroi kirjutas:

Objektiivsuse huvides tuleks selle raja puhtuse osas sel korral vist ikka veidi rohkem infot avaldada kui seda sel korral osalenud teinud on?

Asi nimelt selles, et 20. juunil toimus Supermoto üritus, mis kandis rajale tõesti sodi ning tulenevalt pühade ajast ei olnud kiirelt võimalik korralikku rajapuhastustehnikat kohale tuua. Rada sai puhastatud käsitööriistadega sellises mahus, mida selline varustus võimaldas. Kõiki, kes sellisele rajale sõitma tahtsid minna, sai raja puhtuse teemal hoiatatud. Ja nüüd küsimus suurele ringile: kui palju küsiti neilt sõitjatelt raja kasutamise eest raha, kes hoolimata hoiatusest ja eelinfost raja puhtuse kohta rajale sõitma tahtsid minna? Vastus: rajal sai sel korral sõita tasuta. Ja seda pealegi jaanilaupäeva õhtul kui inimlik oleks olnud raja haldusmeest rajale mitte välja ajadagi, vaid lasta tal normaalse inimesena jaanipäeva pidada.

Nii, et palun olge ikka mõistlikud - meie poolt vaadates oleks ju olnud kõige lihtsam kedagi rajale mitte lubada.

Kõik oli tip-top. Tglt polnud meil kamba peale kellelgi kaasas harja millega oleks saanud vajalikud kohad üle käia.

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

KIBU kirjutas:
allan777 kirjutas:

Kibu, seal maanteekurvis on üks suhteliselt väheraputav trajektoor, ma peaks nüüd oma siklibussi värvist kätte saama, siis võime suga seal vähe kolmapäeval sõita. Ja pealegi, maanteekurv on kõige kiirem kurv pärnus, kui seal midagi katastroofilselt valesti ei tee, ei juhtu isegi suurele raputamisele vaatamata midagi, kuna suure hoo pealt korrigeerib tsikkel ise ennast päris võimsalt. peal tuleb hoida :D
sama lugu on ka tegelikult parema kurviga, see uus asfalt tundub seal libedam, tegelikult ei ole vist. vähemalt ei ole ma sellest veel aru saanud. pigem selline psühholoogiline tõrge võib olla seal sellega.

teine lugu on muidugi liiva ja kividega, see on kivi haldaja kapsaeda :D. Eristele meeldis kah kui siklid muda sees sõidavad pidevalt :p

maanteekurv on tegelt mu lemmik kindlasti. mõned korrad kogemata tabasin kah õiget trajektoori ilmselt ja ei raputand üldse. samas iga kord mõtled et kui ei raputaks siis julgeks kiiremini sisse minna. kõige kindlamal trajektooril st sellisel kus väljumisekks jääks ka ruumi pikaksminemise korral, raputab just peale kallutama hakkamist või noh kuskil kurvi esimeses kolmandikus :D a hea oleks kui keegi näitaks kuidas käib. kõige rohkem teeb siiski peavalu parema ja S i trajektoorid. ehk et kui sa viitsid ees "jalutada" (minu stabiilne oli 1.04.xx ja parimaks jäi 1.03.41) ja oskad enda jaoks liig väikse kiiruse juures trajektoori näidata siis oleks küll rohkem kui tänulik. :bsmile:

KIBU krt ära virise sinu 1:03:41 on juba liiga hea tulemus aga minu 1:06:86 on vaja kiiremaks saada. Krt sirgel vajuvad kõik tasapisi mul eest ära :S muidugi kaaluvahed on kah üpris suured ning sul on ülekanne päris äkiline. Allan mis ülekandega sa Pärnus sõidad?

Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas allan777 »

KIBU krt ära virise sinu 1:03:41 on juba liiga hea tulemus aga minu 1:06:86 on vaja kiiremaks saada. Krt sirgel vajuvad kõik tasapisi mul eest ära :S muidugi kaaluvahed on kah üpris suured ning sul on ülekanne päris äkiline. Allan mis ülekandega sa Pärnus sõidad?

no mul R1-l on 15-46. teiste siklite kohta ei oska öelda. see ülekanne muutub palju ka sellest mis rehviga sõita. samas tahaks tagumise 47 panna, aga praegu ole seda kuskil siin saada 520 ketile.

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.
Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

allan777 kirjutas:

KIBU krt ära virise sinu 1:03:41 on juba liiga hea tulemus aga minu 1:06:86 on vaja kiiremaks saada. Krt sirgel vajuvad kõik tasapisi mul eest ära :S muidugi kaaluvahed on kah üpris suured ning sul on ülekanne päris äkiline. Allan mis ülekandega sa Pärnus sõidad?

no mul R1-l on 15-46. teiste siklite kohta ei oska öelda. see ülekanne muutub palju ka sellest mis rehviga sõita. samas tahaks tagumise 47 panna, aga praegu ole seda kuskil siin saada 520 ketile.

Mul on R1-l hetkel 16/44, mida tundub olevat vähe, sest peale 6-ndat kurvi kiirendavad kõik vaikselt eest ära, kuigi kurvides saan kohati lähemale tagasi. Samas ega ma ka ülekandega seda vähem olevat 20 kW kuidagigi tasa ei suuda teha.

Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas seroi »

Psaiko kirjutas:

Mul on R1-l hetkel 16/44, mida tundub olevat vähe, sest peale 6-ndat kurvi kiirendavad kõik vaikselt eest ära, kuigi kurvides saan kohati lähemale tagasi. Samas ega ma ka ülekandega seda vähem olevat 20 kW kuidagigi tasa ei suuda teha.

Selle kirjelduse põhjal panustaks ma pigem sellele, et sul on kurvides vale trajektoor - lähed vara sisse (sellest tulenevalt kiiremini kui teised = tundub, et oled kurvides kiirem), pood väljudes trajektoori kinni ja saad hiljem välja kiirendama hakata (=teised lähevad sirgel eest ära).

Vähemalt autoga rada sõites on varajane sissekeeramine kõige levinum viga, eriti algajatel ja uutel radadel.

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

seroi kirjutas:
Psaiko kirjutas:

Mul on R1-l hetkel 16/44, mida tundub olevat vähe, sest peale 6-ndat kurvi kiirendavad kõik vaikselt eest ära, kuigi kurvides saan kohati lähemale tagasi. Samas ega ma ka ülekandega seda vähem olevat 20 kW kuidagigi tasa ei suuda teha.

Selle kirjelduse põhjal panustaks ma pigem sellele, et sul on kurvides vale trajektoor - lähed vara sisse (sellest tulenevalt kiiremini kui teised = tundub, et oled kurvides kiirem), pood väljudes trajektoori kinni ja saad hiljem välja kiirendama hakata (=teised lähevad sirgel eest ära).

Vähemalt autoga rada sõites on varajane sissekeeramine kõige levinum viga, eriti algajatel ja uutel radadel.

Võib ka nii olla! Ma ikka väga algaja. Samas 1-6 kurvides võtan sama kiirusega sõitjale järele ja siis sirgel lähevad eest ära. Küll on minu kehakaal teiste omast kõvasti suurem

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

minu gixxeril on 15-47 ülekanne. jõudu on öökimiseni minu arvates. kogu raja sõidan kolmanda käiguga(kuna ei oska vahetada hästi :mrgreen: ) maanteesirgel enne kurvi jookseb piirajasse siis vaja neljas panna korraks.seda peab ka harjutama et maanteekurv kiiremaks saada. peamine mure nii jõhkra ülekande ja aeglase kurvi sisenemis kiiruse kooslusest on jõhker rehvi närimine kurvist välja kiirendades. :D kurvis tundub hoog väiksem kui võiks ja peale keerates saab rehv hirmsasti valu. tegelt selline jutt vist sobiks mõne muu teema alla paremini. näiteks ringrajasõiduga alustamine vms.
järgmine kord võtab harja kaasa. pole teab mis mure ka ise kurvid üle käia. tavaliselt ongi sodi trajektorist väljapool nii et meil algajatel ongi sellega rohkem muret kuna tõenäosus kurvid pikaks lasta ja sodile sattuda meil oluliselt suurem kui vanadel kaladel.

5248653
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas KIBU »

allan777 kirjutas:

no mul R1-l on 15-46. teiste siklite kohta ei oska öelda. see ülekanne muutub palju ka sellest mis rehviga sõita. samas tahaks tagumise 47 panna, aga praegu ole seda kuskil siin saada 520 ketile.

sa pole mõelnud hammakas teha lasta. mina lasin endale ühe 57 hambaga teha eelmine kevad. hind miski 900-1000 vist oli. äkki on väiksem ka odavam. mülkamehed kasutavad küll palju Kala hammakaid.

5248653

Teema algataja
Tarts4567

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Tarts4567 »

Kes siis homme pühapäeval pärnusse sõitma ?


Teema algataja
Tarts4567

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Tarts4567 »

Äkki siis kolmapäeval keegi ?

Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

kle Tarts, mul on plaanis tulla küll aga kuskil alles 3-4paiku,sest ilgelt kuuma ilma lubab. enne oleks kuskil vee ääres, siis tuleks alles sõitma :mrgreen:

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas allan777 »

mul kah plaan kolmap kohal olla

BMW S1000RR by alphaRacing; 192 hp from rear wheel.

Teema algataja
AE

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas AE »

Rakvere kandis miskit head sooja järve ka pikamaa ujumiseks on? Ja Kolmapäeval sõidame võidu!! :D

Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

AE kirjutas:

Rakvere kandis miskit head sooja järve ka pikamaa ujumiseks on? Ja Kolmapäeval sõidame võidu!! :D

:D Viitnal on küll hea järv, kus soe ja pikk. Kolmapäeval vaatame jah,kas püsin Sul sabas või ei :D:D

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

parn
Postitusi: 123
Liitunud: 27 Dets 2007, 02:48
Tsikkel: Honda CBR1000 repsol
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas parn »

Kolmapäeval peale 16.00 kohal

Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

Tahaks ühte asja algajamatele sõitjatele meelde tuletada.

Pole vaja kiiremaid sõitjaid mööda laskma hakata, kui muudate oma trajektrori, et kedagi mööda lasta siis taganttulija ei oska sellega arvestada ega ei tea kuhu poole rada te nüüd mõtlete minna, ja siis on õnnetus kerge tulema. Sõitke oma sõitu ja jälgige trajektrori, siis teavad ka kiiremad arvestada kust kohast mööduda. :)

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

Karupoeg puhh kirjutas:

Tahaks ühte asja algajamatele sõitjatele meelde tuletada.

Pole vaja kiiremaid sõitjaid mööda laskma hakata, kui muudate oma trajektrori, et kedagi mööda lasta siis taganttulija ei oska sellega arvestada ega ei tea kuhu poole rada te nüüd mõtlete minna, ja siis on õnnetus kerge tulema. Sõitke oma sõitu ja jälgige trajektrori, siis teavad ka kiiremad arvestada kust kohast mööduda. :)

Eks see oli, on ja jääb alatiseks algajate veaks, mida on vaja üle korrata.

Kasutaja avatar

MT_972
Postitusi: 56
Liitunud: 05 Nov 2007, 10:18
Asukoht: Kodu

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas MT_972 »

Kas homme kaa sõita saab? Kuis see korraldus seal on? Lähed ja hakkad andma we!? Ei ole kordagi käinud seepärast küsingi :oops:

Käsi ei Kuku Kännust Kaugele
(Kõik mis pole keelatud, ei ole siiski tihti ka lubatud)
Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas seroi »

MT_972 kirjutas:

Kas homme kaa sõita saab? Kuis see korraldus seal on? Lähed ja hakkad andma we!? Ei ole kordagi käinud seepärast küsingi :oops:

On kaks varianti sõltuvalt millal tahad minna.

  1. Kolmapäevane rajaõhtu algusega kell 1500

  2. lähed kohale;

  3. maksad raha;

  4. sõidad;

  5. koristad oma laga (kui tekib);

  6. lähed ära.

  7. Rajaõhtu väline aeg

  8. helistad 56475356 ja lepid kokku;

  9. järgid eelmise variandi regulatsiooni.

Kasutaja avatar

MT_972
Postitusi: 56
Liitunud: 05 Nov 2007, 10:18
Asukoht: Kodu

Re: Saugas saab tsiklitega sõita

Lugemata postitus Postitas MT_972 »

Kas keegi homme on äkki minemas sinna? Seltsis oleks vast segasem ja ka põnevam!?:bsmile:

Viimati muutis MT_972, 02 Juul 2010, 13:43, muudetud 1 kord kokku.
Käsi ei Kuku Kännust Kaugele
(Kõik mis pole keelatud, ei ole siiski tihti ka lubatud)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”