Ringrajasõiduga alustamine

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

oldmaniac kirjutas:

Rajapäevi on mõnikord lausa mitu tükki nädalas ilma suurema lisakorralduseta. On olemas kaks elusat teemat, mida sellisel puhul tasub jälgida:

Peaasjalikult Pärnu, Sauga - http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=33&t=39804
Ülejäänud kardirajad, kuhu ratastega peale lastakse - http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=4&t=20939

Kui rajal käijatega sõbraks saad, siis satud ka tõenäoliselt nende listi, kellele igal rajale minekul telefonitsi vastav kutse esitatakse. :)

minule küll keegi ei helista enne kui lähevad:D



Kasutaja avatar

Lambuke
Postitusi: 35
Liitunud: 22 Jaan 2010, 19:31
Tsikkel: Kawasaki zx6

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Lambuke »

Aga sina võid teistele helistada :)

Kasutaja avatar

yamahaR66
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Sept 2006, 18:57
Tsikkel: Piaggio Zip SP 2
Asukoht: RAKVERE/Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas yamahaR66 »

oota kui UMMI kirjutama hakkab, millal ta sõitma läheb, siis võid kasvõi iga päev sõitmas käia :D:D UMMI on kõige aktiisem rajal käija, vist, järeldades seda teemat (lol) :mrgreen:

Yamaha Jog RR, Yamaha Aerox 100, Aprilia rs 125 , Yamaha R6, Yamaha R1
Kasutaja avatar

Maarja
Postitusi: 289
Liitunud: 30 Juun 2005, 12:58
Asukoht: Kiili - Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Maarja »

Kordamine on tarkuse Ema, niisiis taaskord, võtke Randmevääne II kõigepealt!!

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas UMMI »

yamahaR66 kirjutas:

oota kui UMMI kirjutama hakkab, millal ta sõitma läheb, siis võid kasvõi iga päev sõitmas käia :D:D UMMI on kõige aktiisem rajal käija, vist, järeldades seda teemat (lol) :mrgreen:

mul vist nüüd väike vahe tuleb , pühapäeval hakkas sidur nii hullult libisema, et võisin kaasirutska põhja väänata , polnud vähemalt karta , et alt ära läheb aga kui asi korda saab , siis kindlasti üks aktiivsemaid (lol)

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700
Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

Psaiko kirjutas:

minule küll keegi ei helista enne kui lähevad:D

Oh ära kurvasta miskit. Sulle pole lihtsalt suurt mõtet helistada. Lapid ratta ära ja saad ise ennast ka korda ja oled jälle pundis. :)

Kasutaja avatar

Psaiko
Postitusi: 386
Liitunud: 04 Mär 2009, 09:47
Tsikkel: R1
Kontakt:

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Psaiko »

oldmaniac kirjutas:
Psaiko kirjutas:

minule küll keegi ei helista enne kui lähevad:D

Oh ära kurvasta miskit. Sulle pole lihtsalt suurt mõtet helistada. Lapid ratta ära ja saad ise ennast ka korda ja oled jälle pundis. :)

Ratas on lapitud ja ma ise olen üpris korras! noooo ok vb õlaga on midagi tsipa valesti aga hetkel pole aega tegeleda!


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

no,millal algajatel minek on siis?
tuleks ka ühes

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

liituks isegi ehk kui päev sobiv. Mõni pro võiks ka liituda ja näpunäiteid anda.

Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

Ja kus siis seda algust parem teha oleks, kardirajal v suurel rajal?

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

Katsracing kirjutas:

Ja kus siis seda algust parem teha oleks, kardirajal v suurel rajal?

Vahest kui on rajale minek,siis võite ühineda,seal tarku jalaga segada :mrgreen:

Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

IZH kirjutas:
Katsracing kirjutas:

Ja kus siis seda algust parem teha oleks, kardirajal v suurel rajal?

Vahest kui on rajale minek,siis võite ühineda,seal tarku jalaga segada :mrgreen:

Millisele rajale? Ma olen paar korda Aravetel käinud aga sõitnud pole seal. Ja korra käisin Tabasalu juures mingil rajal, seal sain paar tiiru proovida aga jube halb oli kuna seal miski võsa raja keskel ja pole näha kui järsk kurv on...


hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

ühekorra läbisõidad,siis meelde ei jää ? :D

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 552
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: KTM 530 EXC-R
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

Vahest kui on rajale minek,siis võite ühineda,seal tarku jalaga segada :mrgreen:[/quote]
Millisele rajale? Ma olen paar korda Aravetel käinud aga sõitnud pole seal. Ja korra käisin Tabasalu juures mingil rajal, seal sain paar tiiru proovida aga jube halb oli kuna seal miski võsa raja keskel ja pole näha kui järsk kurv on...[/quote]

Ma arvan et kõige parem on vast aravetel või raplas alustada,eks see rajal sõitmine võtabki kaua aega
enne kui korraliku tunde kätte saad.


pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas pyta »

Lambuke kirjutas:

Aga sina võid teistele helistada :)

lambuke,kuida suuzi sõidab?
krt sellel mu arust jalatoed nii madalal,mõned korrad tavateedel lohisesid varbad mööda teed :)

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

hannes1337
Postitusi: 317
Liitunud: 02 Aug 2009, 19:36

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas hannes1337 »

ma oleks raplasse käpp tulema,järgmise nädala sees

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas acar »

Katsracing kirjutas:
IZH kirjutas:
Katsracing kirjutas:

Ja kus siis seda algust parem teha oleks, kardirajal v suurel rajal?

Vahest kui on rajale minek,siis võite ühineda,seal tarku jalaga segada :mrgreen:

Millisele rajale? Ma olen paar korda Aravetel käinud aga sõitnud pole seal. Ja korra käisin Tabasalu juures mingil rajal, seal sain paar tiiru proovida aga jube halb oli kuna seal miski võsa raja keskel ja pole näha kui järsk kurv on...

Tabasalus pole ainult kõrge võsa, seal jooksevad ka jänesed rajal (lol)

Kasutaja avatar

manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Katsracing kirjutas:

Millisele rajale? Ma olen paar korda Aravetel käinud aga sõitnud pole seal. Ja korra käisin Tabasalu juures mingil rajal, seal sain paar tiiru proovida aga jube halb oli kuna seal miski võsa raja keskel ja pole näha kui järsk kurv on...

IZH kirjutas:

Vahest kui on rajale minek,siis võite ühineda,seal tarku jalaga segada :mrgreen:

IZH kirjutas:

Ma arvan et kõige parem on vast aravetel või raplas alustada,eks see rajal sõitmine võtabki kaua aega
enne kui korraliku tunde kätte saad.

Ma usun, et kui soovid esialgu harjuda ja teemasse sisse elada, tasub minna Aravetele ja Raplasse. Kui aga soovid konsulteerida "tarkadega keda võiks olla jalaga segada", siis neid leiad pigem Saugalt. Asi lihtsalt selles, et Aravete ja Rapla on koht kus tänavakihutajad üksteiselt mõõtu võtavad ning sealt edasi mingi aja jooksul Saugale kolivad (kui Aravete ja Rapla aeglaseks jäävad...).
Siinkohal täielik respect kõigi Aravete ja Rapla kurvide mõõtjatele (alustasin ju ka ise sealt), lihtsalt nõuandjaks tuleb motospordis valida mitte seda kes kõige ägedamalt kätega vehib, vaid seda kes esimeste seas ruudulipu alt läbi sõidab...
"... onko tupakaaa...?" :P

THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas KIBU »

kenal naisterahval ilmselt väärt õpetust raskem saada kuna iga tänavakihutaja on valmis õpetama olenemata sellest kas ta ka midagi teab või kui kiireid aegu ise sõidab :mrgreen: sesmõttes saugal kindlasti parem. seal vähemalt tunneb päris algaja kaugelt ära(üks olen mina!)
a sõitmise alustamiseks sobib minu arvates aravete kõige paremini. kurvid on lihtsad ja rada siiski võrdlemisi turvaline. lisaks sõitmisele on seal inimlikud tingimused rajaääres tiksumiseks. :bsmile:

5248653

martinsl
Postitusi: 39
Liitunud: 28 Juul 2009, 22:08
Tsikkel: on
Asukoht: Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas martinsl »

acar kirjutas:

Tabasalus pole ainult kõrge võsa, seal jooksevad ka jänesed rajal (lol)

Korra jooksis ka kits ratta eest üle raja, õnneks mitte väga lähedalt.. :D


Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

Liituks ka kui algajad kogunevad rajale! Proovik ka kiireid ring teha! :wack: iseasi kui kiireid!
Millal siis minek on??? :bsmile: Keegi võiks teemasse kirja panna!

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7
Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

Heiko97 kirjutas:

Liituks ka kui algajad kogunevad rajale! Proovik ka kiireid ring teha! :wack: iseasi kui kiireid!
Millal siis minek on??? :bsmile: Keegi võiks teemasse kirja panna!

Seal Aravetel saab ainult pühapäeviti sõita? Mingid kellaajad ka kuskil kirjas on mis kellast kellani? Kuna mul selle nv plaanid vist paigas, läheks hea meelega järgmine pühapäev

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas KIBU »

aravetel sõidetakse jah pühapäeviti. miski kella ühe paiku laekutakse enamasti. ja sõita on saanud niikaua kui huvi on. ära pole meid küll kordagi aetud.
paneksin uutele tulijatele südamele et pererahvas on tsiklistidesse alati hästi suhtund ja vastupidi. palun uutel seda head suhet mitte kuritarvitada ega rikkuda.

5248653
Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

Nagu ma tean siis seal kaardiga maksta ei saa, palju seal sõitmine maksab yldse, et teaks sula kaasa võtta

Kasutaja avatar

UMMI
Postitusi: 598
Liitunud: 04 Juul 2007, 16:45
Tsikkel: kawasaki ZX 10R
Asukoht: Tallinn

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas UMMI »

Katsracing kirjutas:

Nagu ma tean siis seal kaardiga maksta ei saa, palju seal sõitmine maksab yldse, et teaks sula kaasa võtta

125 eeku on raja maks +kütus + söök-jook( kohapeal on see võimalus ) laiaslaastus 500 kogu üritus sinn ja tagasi .
jälgige teemat " Rajale sõitma" , ma vast seekord tulen pealtvaatajana , kui viitsin autoga nii kaugele sõita.

KAWASAKI ZX 10R
tel.56 452 700

Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

Katsracing kirjutas:
Heiko97 kirjutas:

Liituks ka kui algajad kogunevad rajale! Proovik ka kiireid ring teha! :wack: iseasi kui kiireid!
Millal siis minek on??? :bsmile: Keegi võiks teemasse kirja panna!

Seal Aravetel saab ainult pühapäeviti sõita? Mingid kellaajad ka kuskil kirjas on mis kellast kellani? Kuna mul selle nv plaanid vist paigas, läheks hea meelega järgmine pühapäev

Mulle sobiks ilusti! Aga võtaks siis plaani selle järgmise pühapäeva (18.07.2010) ja läheks siis Aravetele, kella 13:00 paiku oleks seal! (sularaha kaasas, kes rajale tahab) :!:
Et, oleks nagu algajate mitteametlik rajapäev! :bsmile:
Mis teised algajad arvate (mina oleks käsi)? :?: :?: :?:

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7
Kasutaja avatar

Katsracing
Postitusi: 41
Liitunud: 14 Juun 2010, 11:29
Tsikkel: KawaNinja

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Katsracing »

Heiko97 kirjutas:
Katsracing kirjutas:
Heiko97 kirjutas:

Liituks ka kui algajad kogunevad rajale! Proovik ka kiireid ring teha! :wack: iseasi kui kiireid!
Millal siis minek on??? :bsmile: Keegi võiks teemasse kirja panna!

Seal Aravetel saab ainult pühapäeviti sõita? Mingid kellaajad ka kuskil kirjas on mis kellast kellani? Kuna mul selle nv plaanid vist paigas, läheks hea meelega järgmine pühapäev

Mulle sobiks ilusti! Aga võtaks siis plaani selle järgmise pühapäeva (18.07.2010) ja läheks siis Aravetele, kella 13:00 paiku oleks seal! (sularaha kaasas, kes rajale tahab) :!:
Et, oleks nagu algajate mitteametlik rajapäev! :bsmile:
Mis teised algajad arvate (mina oleks käsi)? :?: :?: :?:

Pm tuleks, käisin kyll käna eile rattaga, õlg valus, põlv veits lõhki aga arvan et pyhapäevaks saab korda. Võiks siis linnast koos sõitma hakata, kuna ma ise sinna sõita ei oska?


Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

Kahjuks / õnneks - ei eila Tallinnas - aga ega Tallinnast pole raske Aravetele sõita! Mõõda Peterburi mnt linnast välja ja peale Jõelähtmet tuleb keerata enne silda paremale Aegviidu peale, mõõda Piibe mnt! :bsmile:
Mina tuleks poole teepealt sappa - koos ühe teise algajaga! (elame Piibe mnt ääres)

Samas loodan, et rahvast tuleb juurde ja on ka neid kes tulevad Tallinnast! Eks nädala lõpus ole näha palju tulijaid on! :bsmile:

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7

Teema algataja
lalle

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas lalle »

Oleksin kaa huvitatud teiste algajatega käe valgeks saamisest.
Päris 100% kindel veel pole, aga kui miskit ette ei tule ning tervis korras, stardiksin samuti Tallinnast.
Annan reede-laupäev kindla jah või ei, kuid hetkel võib ka minuga arvestada, et tulen.

Kasutaja avatar

Lambuke
Postitusi: 35
Liitunud: 22 Jaan 2010, 19:31
Tsikkel: Kawasaki zx6

Re: Ringrajasõiduga alustamine

Lugemata postitus Postitas Lambuke »

pyta kirjutas:
Lambuke kirjutas:

Aga sina võid teistele helistada :)

lambuke,kuida suuzi sõidab?
krt sellel mu arust jalatoed nii madalal,mõned korrad tavateedel lohisesid varbad mööda teed :)

Jees, Suuzi sõidab, väga hästi! Ma rajal sättisin oma varbad veidi paremasse asendisse, muidu kulusid jah otsad ära. Vasakule küljele tekitasin vaesekesele paar kriimu juurde, aga õnneks ei midagi tõsist. Kawa vigadest said jagu?

Päikest!
Evelin

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”