Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas cossie »

Teema kuidagi soiku jäänud. Tahaks teada mis seltskond seal rajaõhtutel käib, kas ainult võistlejad trenni tegemas või on ka niisama tänavarattureid ka kallutamas? Tekkis väike plaan seda asutust juuli alguses külastada



Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Esmaspäeval oli terve päev rada vaba. Oli nii trennitegijaid, kui ka niisama töristajaid. Peale lõunat oli niisama töristajad ülekaaluski juba :)

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Tervist.
Uuriks varakult sellist asja, et kas rajale saamiseks ma pean omama nahkkombet või mitte ?
Reeglid ütlevad: 3.4.8 Mootorratturitel on kohustus kanda motosõiduks ettenähtud üheosalist kinnist kiivrit, kindaid, saapaid ning sõidukombenesiooni;

Mul on kaheosaline kombe olemas, aga tekstiilist.
Kontrollib või nõuab keegi naha olemasolu seal ?

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ahfrsk kirjutas:

Tervist.
Uuriks varakult sellist asja, et kas rajale saamiseks ma pean omama nahkkombet või mitte ?
Reeglid ütlevad: 3.4.8 Mootorratturitel on kohustus kanda motosõiduks ettenähtud üheosalist kinnist kiivrit, kindaid, saapaid ning sõidukombenesiooni;

Mul on kaheosaline kombe olemas, aga tekstiilist.
Kontrollib või nõuab keegi naha olemasolu seal ?

kolmapäeva rajaõhtul kasuta misiganes sõiduriideid

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Olen isegi seal sõiduteksade ja tekstiiltagiga kolmapäeviti sõitmas käinud. Ei kontrollinud keegi midagi :)

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas will111 »

vend mul mootorrattur ei ole, aga kuna ma ise panin korraliku käraka ja pidin natuke toibuma siis saatsin tema vahepeal rajale. vist olid lühikesed püksid jalas. andsin oma jaki ka peale...aga üldiselt jah, see on ikka oma asi millega seal sõidad ja kuidas täpselt sõidad. ilma kiivrita ilmselt ei taheta küll rajale lasta, aga sellist lollust ma loodan, et keegi ei proovi ka :lol:


Mike21
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Apr 2018, 00:48
Tsikkel: Suzuki Gsx-r 600
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas Mike21 »

Eelkõige toimetad rajal omal vastutusel ning keegi otseselt varustuse kontrolli tavalistel rajaõhtutel ei teosta. Mida parem varustus, seda väiksemad kahjustused endal, kui peaks midagi rajal halvasti minema. Nähtud küll neid mehi, kellel on tsikkel kurvis alt läinud ja siis on enda tavalised kindad momentaalselt sinna samasse asfaltile jätnud, muidugi sealjuures ka endalt nahka maha lihvides. Eks see sama kehtib ka muu varustuse osas. Varustus paned selga enda pärast, mitte raja pärast. Kohtume rajal! :bsmile:

Kasutaja avatar

Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

No alustaks vaikselt selle asjaga :)
Kui ikka väga-väga meeldima hakkab see rajasõit, siis loomulikult ostan vastava korraliku varustuse raja jaoks.

Päikest !

Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Mootorrataste rajaõhtud auto24ringil

Lugemata postitus Postitas will111 »

raja jaoks ei ole vaja korralikumat varustust kui tänaval sõiduks. st. see ei ole mingi esmane eeldus, et minna ja sõita, natuke harjutada ja ka kiiremaks saada. 9 juhul 10st on rajal kukkumine OLULISELT ohutum kui kuskil liikluses kukkumine või millegi alla ja vahele jäämine või lendamine.
eelkõige peaksid olema lihtsalt mingid nahad, mis ei kulu väga kiirelt läbi ja kaitsmed mis püsivad omal kohal. Ainukese minumeelest suure erinevusena tavapärasest tänavasõidu varustuseks mina tooksin välja selle, et rajal peavad olema VÄGA head kindad. Selliste kantossidega nagu paljud "kergtsiklistid" tänaval sõidavad, pole rajal mõtet kändu panna. Aga see võib olla vaid minu isiklik arvamus.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”