Rinka I etapp - kes tuleb aga pole reganud andke palun märku

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
manager2
Postitusi: 590
Liitunud: 12 Mär 2006, 16:52
Asukoht: Tallinn

Rinka I etapp - kes tuleb aga pole reganud andke palun märku

Lugemata postitus Postitas manager2 »

Suur Suur palve.

Nagu ka eelmisel aastal samal ajal oli hooaja alguses probleemiks etapi toimumine.
Täna oleme seisukorras, kus ilmselt tehakse muudatused ajakavas (vajadusel tõstetakse erinevad klassid kokku ja tehakse kaks etappi ühel päeval), kuna registreerunud osalejate arv on väga väike.

Ma saan aru, et mitmed sõitjad ei registreeri end seetõttu, kuna nad ei ole kindlad oma tulekus (kõike võib juhtuda) ning paljud jätavad regamise viimasele hetkele kuna ei sõida vihmaga.

Küll aga sooviks täna vältida olukorda, kus korraldada teeb muudatused ajakavas, kuna sõitjaid on vähe, laupäeval aga selgub, et rahvast nii palju, et kõik ok ja on tegemist, et kokku tõstetud klassides rajale mahtuda.

Minu palve siinkohal siis: palun andke mulle siia postitusse või emaili või ES või telefoni teel märku, kas siin on rahvast kes pole reganud aga planeerib kindlalt osaleda.

tagasisidet on vaja kindlasti veel täna.

tänud ette
Eno

eno@rookieteam.ee
50 88 963

THESE FEW MINUTES ON THE TRACK… YOU LIVE MORE THAN SOME PEOPLE DURING THEIR LIFETIME
Kasutaja avatar

seroi
Postitusi: 198
Liitunud: 04 Juul 2006, 00:11
Kontakt:

Re: Rinka I etapp - kes tuleb aga pole reganud andke palun m

Lugemata postitus Postitas seroi »

Tegelikult on otsustamisega veel kiirem kui tänase päeva jooksul, sest korraldajana pean otsuse tegema täna kell 1200-ks. Jäänud on veel vähem kui 15 minutit...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”