Full Throttle Drag 2005

Kõik kiirusega seotud teemad. Kiirendus, ringrada, jne.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Olds

Full Throttle Drag 2005

Lugemata postitus Postitas Olds »

18.juunil toimub Tartus, Raadi lennuväljal autode ja mootorrataste kiirendusvõistlus "Full Throttle Drag 2005"
Peakorraldajaks on Full Throttle Club, võistlus registreeritakse EAL-is ja koostööpartneriks võistluse läbiviimisel on BHRA.

Tehnilised nõuded leiab www.bhra.ee kodulehelt
Stardimaks eelregistreerunuil kuni 17.06.05 kella 24:00-ni on 200.-
Kohapeal 250.-.
Pilet pealtvaatajaile 50.- , alla 1,3 meetristele tasuta.
Eelregistreerimise info www.ftc.ee lehel

Esialgse ajakava:

09:00 - 11:00 Registreerimine
11:00 - 13:30 Tehniline kontroll
13:45 - 14:00 Osalejate koosolek
14.15 - 17:00 Ajasõidud
17:00 - 17:30 Finaalide ettevalmistus
17:30 - 19:00 Finaalid

Lisainfo tel. 55919704
Viimati muutis Olds, 13 Juun 2005, 07:21, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Kuskil ennast eelregistreerida kah saab?

DerbiPR
Postitusi: 351
Liitunud: 24 Apr 2004, 21:47
Asukoht: Võru

Lugemata postitus Postitas DerbiPR »

nagu näha on ajagraafik päris tihe, kuid kui asi lõppenud on ei tea kas rolleri meestel ka seal midagi teha on peale vaatamise!? :?
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

sellekohtavõib öelda et krt ärge ronige oma rolleritega igale poole

eelregistreerimise kohta sis niipalju

Eelregistreerimise kohta:
Registreerimisraha tuleb kanda Full Throttle Club kontole 10220038291017 (ühispank)
Selgitusse tuleb ära märkida sõitja nimi, auto/mootorratta mark ja mudel ning mootori kubatuur

See sis otse copi paste srteet.ee leheküljelt :roll:

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

Lõplik võistlusklasside info:

A klass- mootor kuni 2000
B klass- mootor 2001 kuni 3000
C klass- mootor 3001 kuni 5000
D klass- mootor üle 5000
E klass- mootorrattad kuni 600
F klass- mootorrattad üle 600


NB! Võistlejatelt litsentsi ei nõuta! Seega kõik, kes maksavad stardiraha, saavad sõita ja profesionaalse teeninduse ajavõtu poolt.
Eelregistreerimise info www.ftc.ee leheküljel või telefonil 55919704
Viimati muutis Olds, 14 Juun 2005, 11:17, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Olds kirjutas:
E klass- kõik mootorrattad
kuni 600 ning 600+ arvestus on ikka ju eraldi ????

Hakkan ma jah sul seal niggaga rebima, my ass :D
Mis ma libistan alles sidurit kui ta juba finishist tagasi tiksub???

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

madone kirjutas:
Olds kirjutas:
E klass- kõik mootorrattad
kuni 600 ning 600+ arvestus on ikka ju eraldi ????

Hakkan ma jah sul seal niggaga rebima, my ass :D
Mis ma libistan alles sidurit kui ta juba finishist tagasi tiksub???
Nagu eelpool kirjutasin, sõidavad tsiklistid seekord kõik ühes suures sõbralikus pajas, ehk klassis E

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

Nigga kirjutas:
Kuskil ennast eelregistreerida kah saab?
Otselink infoni: http://www.ftc.ee/FTDrag-2005/
Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Hilja juba... sai eile registreeritud :p
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Olds kirjutas:
madone kirjutas:
Olds kirjutas:
E klass- kõik mootorrattad
kuni 600 ning 600+ arvestus on ikka ju eraldi ????

Hakkan ma jah sul seal niggaga rebima, my ass :D
Mis ma libistan alles sidurit kui ta juba finishist tagasi tiksub???
Nagu eelpool kirjutasin, sõidavad tsiklistid seekord kõik ühes suures sõbralikus pajas, ehk klassis E
Mõistetamatu... mida ma sinna nigga kõrvale ronin? :wack: :nono:

Eks ise teate! Pakun, et peale nigga ning mareki rohkem osavõtjaid teil seal siis pole! Võibolla mati põlluste kah aga hu knows..

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

madone- see, et Sina ei tule on puhtalt Sinu enda teha. Ja pole vaja nii pessimistlik olla. Kui seekord on nii, siis on nii. Vaata asja positiivset poolt- osavõtumaks on madal, saab teada aja profesionaalselt süsteemilt, saab korraliku "adrenaliinisüsti," saab harjutada edasisteks võistlusteks (reaktsioon, käiguvahetus, kohaltvõtt jne)

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

võiks ju teha ka ühe suure ja sõbraliku autode pere ka... mis seal ikka neid klassideks jagada - kõigil ju neli ratast all...

selle ürituse programmist kohe kiirgab arukust ja läbimõeldust...
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Olds kirjutas:
madone- see, et Sina ei tule on puhtalt Sinu enda teha. Ja pole vaja nii pessimistlik olla. Kui seekord on nii, siis on nii. Vaata asja positiivset poolt- osavõtumaks on madal, saab teada aja profesionaalselt süsteemilt, saab korraliku "adrenaliinisüsti," saab harjutada edasisteks võistlusteks (reaktsioon, käiguvahetus, kohaltvõtt jne)

Irw.. mina... mina... teised lihtsalt ei võta sõna! Siiski arvatavasti olen ma joonel ja just nö. trenni mõttes.

ja no tõesti võiks näiteks miski 2 liitrise renoo clio kuriksi camaro vastu panna :mrgreen: :idea:


Aaa.. ja siis tahaks veel seda mainida, et nende dragreisside pärliteks ongi just mootorrattad ning mõned kõvemad autod. Enamus dragreissidelt peale motikaid kaob üks osa pealtvaatajaid ning need jäävad veel alles kes nendest "eksootilistest" autodest huvitatud on.

kedagi suurt ei huvita mingi rullnoka bemmi või migi pereauto toyota corolla peenestamine - olgem ausad!

Mis veel... kui teil seal see nö. Ühine "E" klass on... siis järelikult ei ole võistlus ametlik kuna minuteada EMF-i seaduste järgi nii kardinaalselt erinevad masinaklassid koos võistelda ei tohi!

Over & out!
Viimati muutis madone, 13 Juun 2005, 14:03, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Mis siis teeme? Nagu näha hoiab korraldaja diplomite ja mõnekümne krooniste suveniirkarikate pealt kokku, aga mis teha. Ehk siis kuuesajastega mehed lepivad omavahel kokku, et omavaheline aktsepteeritud parmusjärjestus selgitataksegi ajasõitudes või? Sest kui kaugele keegi eliminaatoris jõuab on nüüd küll väga juhuse asi. Samas mul aja peale 400m kogemus puudub ja seega peaks ennast ikka kohale vedama. Ju tuleb seda võstlust siis võtta jälle poolkõvana funi mõttes ja rattaga kohale sõita, sest käruga ei viitsi küll jamama hakata, kui reaalselt saavutatavad kohad on seal esikümne piirimail.

Teema algataja
Viix

Lugemata postitus Postitas Viix »

Olds kirjutas:
madone- see, et Sina ei tule on puhtalt Sinu enda teha. Ja pole vaja nii pessimistlik olla. Kui seekord on nii, siis on nii. Vaata asja positiivset poolt- osavõtumaks on madal, saab teada aja profesionaalselt süsteemilt, saab korraliku "adrenaliinisüsti," saab harjutada edasisteks võistlusteks (reaktsioon, käiguvahetus, kohaltvõtt jne)
Arvatavasti on neid rohkem kes ei taha just sellel põhjusel sinna tulla. Endalgi oli peas idee ehk ennast kohale vedada, kuid kui pannakse ühele pulgale täiesti erinevatesse klassidesse kuuluvad rattad, siis tekib küsimud "whats the point"???? Harjutada ja adrenaliinisüsti saab ka mujalt otsida kui minna võistlema kellegagi kes sinust on ülepea. Point on asjal ikkagi võistlusmoment mitte see, et saaks korra kusagil gaasi keerata ja keegi ütleb sulle ka aja!!?? Pange siis juba kõik autod ka ühte klassi või on tsiklite võimsused kuidagi teistpidi mõsitetavad?? Ei ole mõistetav teie valik seal eriti.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Olds kirjutas:
osavõtumaks on madal
No my ass.. 50.- oleks madal ning selle raha eest oleks isegi nõus võibolla kohe stardi kaela saama, veel ühe sõidu.. kui joppab siis äkki veeel ühe kima ing asjad kokku pakkida ja koju ära minema.

Arvestades suht räiget rehvikulu, kett, sidur.. mis iganes - tekib tõesti küss, et whats the point 200.- maksta ja natuke tuuritada.

Ma lähen tabasalu suurele platsile, maksan 20.- ja harjutan seal starti terviseks ning sõpradega saab kohe tükkmaad parema adrelaksu kui vaadates mõne nigga suguse ratta kohaltpühkimist. Rääkimata 600.- benaarvest tallinn-tartu-tallinn

No.. ok aitab bitchimisest :)
Lihtsalt närvi ajab see korraldamine siin eestis ja siis pärast kõik vinguvad, et mitte sittagi ei arene kuskilt otsast - mida sa siis pärast imestad?
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Olds kirjutas:
madone- see, et Sina ei tule on puhtalt Sinu enda teha. Ja pole vaja nii pessimistlik olla. Kui seekord on nii, siis on nii. Vaata asja positiivset poolt- osavõtumaks on madal, saab teada aja profesionaalselt süsteemilt, saab korraliku "adrenaliinisüsti," saab harjutada edasisteks võistlusteks (reaktsioon, käiguvahetus, kohaltvõtt jne)
irwwww @ adrenaliinisyst
kas sa olds saad sellest adrenaliini kui oled 600sega ntx nigga vastu ja saad pikalt, pikalt suhu??? njahhh inimesed saavad erinevatest asjadest adrenaliini :lol:
praegu arvan kyll, et mina sellel yritusel ei võistle. pole nagu erilist pointi teha vähemalt 1000 eegune väljaminek, et saax korra joonele panna tonnisega :lol:
tahax näha palju neid 600seid sinna starti tuleb :wack: :ner:

kahjux jääb selline mulje mulle, et savi mis võistlejad arvavad... teeme midagi ära,saame raha kätte ja korras.... pohhui see mida arvavad asjast võimalikud osalejad :(
ma ei saa aru kas tõesti on nii raske teha 600sed ja 1000sed eraldi?


KUI EXISIN MILLEGAGI VÄGA RÄNGALT SIIS SRY :roll:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Või siis 600cm3 boikoteerivad üldse üritust? Pole ka paha mõte! :-)

Okei Olds. Ütleme siis, et krt teab mille tõttu te ei taha, ei saa, ei suuda või ei raatsi teha 600cm3 klassi. Nagu frigiidne eit, kes on miskit pähe võtnud ja arvab surmani, et see on ainuõige tee. Räägi meile siis ajasõitude süsteemist. Mitu tundi ajasõidud reaalselt kestavad ja mitu ajasõitu te suudate meile garanteerida. Kui saaks ikka 6-7 korda lasta end tonnistel lollitada, siis ehk õpiks sinu pakutud adrenaliini isegi nautima, aga tegelikult ei suuda midagi väga head sellisest üritusest oodata, mis IMEB juba enne selle peale hakkamist.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Niisiis otsustasin minagi selle vahele jätta, ca. 1000 eek jääb see nädalavahetus kulutamata ning see läheb lõbusalt rooliamordi fondi seemneks raha koguma :D

arvestades seda, et pea iga 3-e sõidu tagant tuleb kindlalt uus rehv osta siis läheb asi väga väga keeruliseks, säästan oma rehvi järgmiseks ürituseks.
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

madone kirjutas:
Niisiis otsustasin minagi selle vahele jätta, ca. 1000 eek jääb see nädalavahetus kulutamata ning see läheb lõbusalt rooliamordi fondi seemneks raha koguma :D

arvestades seda, et pea iga 3-e sõidu tagant tuleb kindlalt uus rehv osta siis läheb asi väga väga keeruliseks, säästan oma rehvi järgmiseks ürituseks.
Ära nüüd asja üle dramatiseeri! Sellises stiilis nagu sa Pärnus sõitsid, st ilma tossava burnoutita peab su rehv vabalt ka 10 kiirendust vastu :-)
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Sellel pärnu satsil nüüd kulus ikka meeletault.. samamoodi ka esikumm!
Silmnähtavalt!

Ilmselt tankslapist.... vaatab - täna läheb esiratas pinki.

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

Tsiklimeestele uudiseks:
Tuleb siiski kaks eraldi klassi
E klass- kuni 600
F klass- üle 600
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Olds kirjutas:
Tsiklimeestele uudiseks:
Tuleb siiski kaks eraldi klassi
E klass- kuni 600
F klass- üle 600
(w) (w) (w) (w) (w) (w) (w) (w) (w)

jejeeee.... /me proovib siis plaane muuta :)
rõõm näha, et vahest on vingumisest/jonnimisest abi ka ja arvestataxe teistega
:bsmile: :bsmile: :bsmile:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Tore on näha, kui mõistus võidab!

Sepp, lähme võistlema siis või?

Teema algataja
Olds

Lugemata postitus Postitas Olds »

Ja et oleks 600-seid palju rajal ;)
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

Raudselt rohkem kui koos 1000-ga olnud oleks! ;-) Ja eks 1000 tuleb ka raudselt rohkem, sest linnavahel juba jutud käisid, et Kostja, Marek, Kristjan ja Nigga ei julgegi tulla, sest kardavad, et Sepp jätab nad oma 600-ga häbisse :-)
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

nitse kirjutas:
Tore on näha, kui mõistus võidab!

Sepp, lähme võistlema siis või?
irwwww no lähme....
mul on tunne et sa ei saa magada ka öösel, et jäid pärnus kolmandax :lol:
ok ma tulen ja lasen sul ära teha... ma ei taha et keegi olex rahutu minu pärast.:lol: :ner:
no need mehed tonnistega juba pidasid läbirääkimist minuga, et äkki ma "jääx stardis magama" uue dainese kombe eest :lol: :lol: :ner:
Kasutaja avatar

nitse
Postitusi: 696
Liitunud: 05 Dets 2004, 17:38

Lugemata postitus Postitas nitse »

sepp kirjutas:
nitse kirjutas:
Tore on näha, kui mõistus võidab!

Sepp, lähme võistlema siis või?
irwwww no lähme....
mul on tunne et sa ei saa magada ka öösel, et jäid pärnus kolmandax :lol:
ok ma tulen ja lasen sul ära teha... ma ei taha et keegi olex rahutu minu pärast.:lol: :ner:
no need mehed tonnistega juba pidasid läbirääkimist minuga, et äkki ma "jääx stardis magama" uue dainese kombe eest :lol: :lol: :ner:
Mitte et ma ei saa öösel magada, vaid mul pole enam kusagil magada peale seda!!! Naine viskas välja... :-)
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Piipz »

nii ja nüüd oleks veel eraldi kilovattide klasse ka vaja :wink:

Tegelikult mul tuli lihtsalt meelde, et kui soomes käisin, siis soomlased pahandasid enda kindlustuse üle, et see maksustab kuupsente, mitte kilovatte. ehk siis suur 1500-ne ja 30kw harley mees maksab rohkem kindlustust, kui 600-ne ja 80kw bike kuju.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Mitte et ma ei saa öösel magada, vaid mul pole enam kusagil magada peale seda!!! Naine viskas välja... :-)
HEAD BIKERID...
kas on siin mõni lahke kodanik kes saax laenata Hr Nitsele telki kuni tartu kiirenduseni..... peale seda peax naine ta lahkelt koju tagasi lubama :wink:
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kiirendus ja rinka”