sooviks arvamust

Moderaator: Moded


Teema algataja
BenagaVist
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Sept 2016, 20:49

sooviks arvamust

Lugemata postitus Postitas BenagaVist »

no tere,
Jäi silma üks mopeed, hiinakas küll aga ise ei sõida rohkem kui 2,3 aastat sellega.
http://sportbike.ee/mopeedid-ja-mootorr ... %93ts.shop
Sooviks arvamust siis.




shwcxz
Postitusi: 10
Liitunud: 24 Juun 2015, 12:45
Tänatud: 8 korda

Re: sooviks arvamust

Lugemata postitus Postitas shwcxz »

Ükskord aitasin tuttaval hiinaka gaasitrossi vahetada. Esmalt olin pöörnudud korralikku töökotta, kust vaadati peale ja öeldi, et võta see risu, viska nii kaugele kui jõuad. Siis mine järgi ja viska üks kord veel. Võime vahetada, aga aega võib kuluda terve tööpäev ja ei garanteeri, et korda saab.

Kuradi printsessid, mõtlesin omaette ja otsustasin selle trossi ise ära vahetada. Olen vene ja saksa rattaid korduvalt pooleks võtnud, gaasitrossi vahetus on selle kõrval lumme lasta. Hakkasin siis heas meeleolus vana trossi küljest võtma. Edasi läks nagu mingis halvas unenäos. Kõik, mida kruvikeeraja või mutrivõtmega puudutasin, purunes hetkega. Esmalt purunes gaasirutska, siis karbussi mingid detailid. Värskeid vigu käepäraste vahenditega kõrvaldades tekkis neid üha juurde. Nagu mingi ahelreaktsioon. Iga liigutusega hakkasin järjest rohkem mõistma ja austama mototöökoja meeste reaktsiooni. Meeleolu täitsa nullis, kulus veel umbes pool päeva ja sain asja kokku. Kestis umbes paar tundi, siis läks uuesti katki.

Ühesõnaga säästa ennast ja keskkonda - ära osta seda prügi.

2-3 aastat - hea nali. On ime kui pakist välja võttes katki ei lähe. Parimal juhul saad paar-kolm nädalat sõita. Isegi pisiasjade remont on paras peavalu. Ühtegi varuosakataloogi pole.

Need hiinakad ei kannata võrdlust isegi kõige kehvema vene tehnikaga.


Teema algataja
BenagaVist
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Sept 2016, 20:49

Re: sooviks arvamust

Lugemata postitus Postitas BenagaVist »

Varuosade kohta võin öelda, et on juba mailile saadetud kataloog.
Seda ma teadsin, et hiinakad kaua ei kesta aga polnud õrna aimugi et kohe nii vähe.


vpk
Postitusi: 2
Liitunud: 06 Juun 2016, 07:02
Tsikkel: iz-56

Re: sooviks arvamust

Lugemata postitus Postitas vpk »

Mul on 2 hiinakat, lapsel 50cc pocket-dirt-bike ja 140cc Pit. Ei ole nad nii hullud midagi, kõik jupid on vähemalt 2s poes kohapeal olemas. Pit oli ostes elu näinud ja 2 käik viskas üle, vahetasin käigukasti sisu ära ja midagi ennenägmatut õudsat selle käigus ei kohanud.Pocketil on pidev häda ebatihe ujukinõel,aga kui seistes kraan kinni hoida,siis ei häiri. Ütleks,et kokkuvõttes on nendega vähem jama,kui omal ajal vene sääreväristajate v kahekäigulisega. Kasutus on neil muidugi säästev- rada on nad korra näinud ,põhiliselt põllusõit v veidi softendurot, ilmselt kui pidevalt rajal käiks õigustaks firmaratas end kindlasti, aga ma ei ole nõus,et nad pealevaadates laiali kukuvad. Pocket on täiesti ennast õigustanud- selgus,et poisi suhtumine vähemalt esialgu on selline "võin ju sõita ka.." ,niiet hea,et mingit 10x kallimat asja selle teadasaamiseks ei ostnud.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: sooviks arvamust

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Selle raha eest saab Soomest juba normaalse asja. Kindlasti mõni klubiline võib ka üle vaadata ja Eesti kaasa võtta. Vaadata saab kuulutisi näiteks siit: http://www.nettimoto.com/mopo/myydaan?eto=50&page=1

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mopeedid”