Tansaaniasse (Dar, Zanzibar) või Keeniasse lähiajal keegi??

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Tansaaniasse (Dar, Zanzibar) või Keeniasse lähiajal keegi??

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Hei! Kas keegi on lähiajal Keeniasse või Tansaaniasse tulemas/minemas? Vaja oleks tsikli esirehv siia toimetada. Pagasi lisakulu ja külmad õlled kompenseerin! Võib siiasamasse kirjutada või otse minu meilile enok.vassel@gmail.com



Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Tansaaniasse (Dar, Zanzibar) või Keeniasse lähiajal keegi??

Lugemata postitus Postitas simp »

Ehk tasuks mingi shippingu teenuse poole vaadata?
Mul on üks sõber, kes sarnaseid teekondi teinekord korraldab, võin talt uurida kui tahad.

edit, uurisin:

kui seal mõni kullerettevõtte võrgustik on olemas, siis kuller on kõige lihtsam.

aga kui ei ole, siis saab alati saata kohaliku lennujaamani, kuhu mõni normaalne lennuliin lendab.
seljuhul jääb tollivormistus tema enda teha, ning sellistes riikides võib see paras ajukepp olla.

nairobi on tehtav ning UPS-SCS il on agent ka, et seal tolli teha.
kulusid/kullerit saab homme uurida.


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Tansaaniasse (Dar, Zanzibar) või Keeniasse lähiajal keegi??

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Tnx! Kuulaksin hea meelega kulud ära aga ma siin olen uurinud ja teiste kogemusi kuulnud, asi kipub tihti minema üle mõistuse kalliks ja kohalikud agendid on täitsa haigelt ükskõiksed. Nairobi kohta konkreetselt ei tea aga Windhoekis mul üks sõber istus üle kuu aja ja ootas oma amorti. Kusjuures see amort oli juba kohal. Nad lihtsalt ei viitsinud enne liigutama hakata kui üks Riiast pärit daam (elab juba kaua Namiibias) nad seal üles rivistas ja kogu jama tehti päevaga korda. Muidu Namiibia on Keenia või Tansaaniaga võrreldes päris asjalik riik.

Aga kuulaks kulud ära hea meelega.
Tnx kaasa mõtlemast!
E.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Tansaaniasse (Dar, Zanzibar) või Keeniasse lähiajal keegi??

Lugemata postitus Postitas simp »

samas rehv on nii tavaline asi, et seda võiks isegi sealt saada olla.

Nairobi: http://maxxis.co.ke/Home/about_us
Guugeldades leidsin ka sellise teema, eelmisest aastast, niiet võid proovida helistada ja küsida: http://www.horizonsunlimited.com/hubb/s ... r-es-61028

Kui midagi paremat ei saa, siis infot oskab ikka jagada.

Dear Friends,
I do not work with the KTM Dealer anymore but I still have the same mobile number (+255784504064). I now have started a project with a Car Dealer, I move around Tanzania, if anyone needs help please don't hesitate to call or send me an email to d.gastellier@gmail.com. Cheers to all, Denis

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”