Balkanile augusti alguses

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Balkanile augusti alguses

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Tere

Olen augusti alguses minemas Balkanile. Täna tundub, et sõidan üksi. Keegi võiks liituda. Reisistiilist saab aimu eelnevate reiside kirjeldusi sirvides, peaks olema siinsamas leitavad.

ats30

Viimati muutis ats30, 16 Juul 2014, 18:40, muudetud 1 kord kokku.
Oleks ma tark, ma oleks vait.

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Balkanile augusti alguses

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Tõstan teemat ja täpsustan marsruuti :)

Tallinn- Eger (Ungari) -Tallinn autoga, tsiklid haagisel, 1 ööpäev sinna ja 1 tagasi, 2x1600km
Ungari, Serbia, Makedoonia, (Kreeka ?), Albaania, Montenegro, Bosnia-Hertsegovina, Horvaatia, Ungari, kokku ca 4000km (+-500) 12 päeva

Kokku 14-16 päeva. Täpsem marsruut kujuneb jooksvalt. Tendiga haagisele mahub minu omale lisaks veel 2 ratast. Kohapeal võtaks vabalt, maitseks head sööki-jooki, vahelduseks loodust, kunsti-kultuuri ja huvitavaid inimesi. Ööbimise osas improviseeriks jooksvalt, kindlasti ei hakka ennast piirama ette bronnitud hotellidega vms.

Niisiis, kes on huvitatud, võtke ühendust. Start Tallinnast on 1 august kl 12.00.

Oleks ma tark, ma oleks vait.

vurduu
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Apr 2013, 22:23
Tänatud: 2 korda

Re: Balkanile augusti alguses

Lugemata postitus Postitas vurduu »

õhtust.kas reisiseltsilisi oled leidnud? oleks mingi osa koos läinud. kas kuupäeva varasemaks ei taha lükata. ma ise hetkel norras,homme jõuan eestisse. pane nr,siis lihtsam suhelda.53454075 tõnu


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Balkanile augusti alguses

Lugemata postitus Postitas ats30 »

vurduu kirjutas:

õhtust.kas reisiseltsilisi oled leidnud? oleks mingi osa koos läinud. kas kuupäeva varasemaks ei taha lükata. ma ise hetkel norras,homme jõuan eestisse. pane nr,siis lihtsam suhelda.53454075 tõnu

Teema endiselt aktiivne. Kuupäevad on lukus kuna puhkust üle 2 ndla ei saa ;( ,

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Balkanile augusti alguses

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Päris Balkanile seekord ei saanudki. Sellegi poolest on senine reis olnud suurepärane. Allpool leiab mõned ülestähendused. :bsmile:
https://www.facebook.com/vihulamoto?fref=nf

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”