Nordkapp 2015 Juuli alguses

Motomatk on see, kui laed mootorrtta varustust täis ja lähed ümbermaailmareisile. Või siis Võrusse. Kui plaanid motomatka ja otsid infot või kaaslast. Just tulid pikemalt tripilt ja soovid oma ägedast matkast mootorratta sadulas muljeid jagada.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Kasparr25
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Veebr 2015, 22:25
Tsikkel: Yamaha TDM850

Nordkapp 2015 Juuli alguses

Lugemata postitus Postitas Kasparr25 »

Tere,

Plaanis sõita Nordkappi siis 2015 juuli alguses. Kirjutan siia selleks, et hetkel ei ole kellegiga koos minna, vaid mina ja tsikkel. Kui tekib kellegil soovi ühineda, või on Teil omal mingi sarnane plaan juba olemas, siis võiksime ühineda. Hetkel olen plaaninud sõita siit Stockholmi ja sealt kas siis kesk-Norasse ja edasi üles, ning Soome kaudu tagasi. Kuid see ei pea nii olema. Arvestanud olen kuskil 10-päevaga, aga kui läheb ka kauem siis pole hullu. Ööbimist olen plaaninud telgiga kämpingutes, kus olemas mingigi elu. Olen suht leppliku meelega ja mittevinguja tüüp, niiet kuulmiseni...

Aitäh


harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Nordkapp 2015 Juuli alguses

Lugemata postitus Postitas harimal »

Niisama targutan: Tagasiteel proovi Põhja-Soomes jõest kala püüda. Sel ajal on nad juba piisavalt suured ning jube maitsvad.
Kena reisi.

CarbTune karburaatorite sünkronisaator: http://nagi.ee/photos/harimal/7766255/in-set/125775/
ColorTune küttesegu kontrollija: http://nagi.ee/photos/harimal/7776475/in-set/125775/
Kaupo Toom kaupo.toom@gmail.com 50 90 643, 52 20 897
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Nordkapp 2015 Juuli alguses

Lugemata postitus Postitas KIBU »

tere

meie läheme (3-4 meest) peale Smashi. 13. Juuli stardime Soome kaudu. ööbime telkidega aga pigem looduses mitte kämpariplatsidel. tagasi umbes 24 ndal.
plaane ette reisil ei tee eriti rohkem kui päeva jagu. sõidame siis ja sinna kuidas tuju on. tagasi kas läbi Rootsi või Rootsi piiri äärest. (oleneb ajas ja tujust).
kui on huvi siis kirjuta.

5248653

Teema algataja
Kasparr25
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Veebr 2015, 22:25
Tsikkel: Yamaha TDM850

Re: Nordkapp 2015 Juuli alguses

Lugemata postitus Postitas Kasparr25 »

Tere

Paraku pean tööl olema juba 20 juuli, muidu oleksin kindel tulija, kuna hetkel veel kellegagi midagi kindlat pole kokku lepitud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”