atv soov

Moderaator: Moded


Teema algataja
mees35

atv soov

Lugemata postitus Postitas mees35 »

kas see on hea töö loom http://veltmotocenter.ee/index.php?show ... oductID=77 ja tahaks pojale osta harjutamiseks 150 kubatuuriga quadi siit lehelt http://www.microgrupp.ee/index.php?opti ... &Itemid=33 on teil nendega kogemusi ja kui on siis äkki räägite


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

Tegu hea ja asjaliku masinaga.
Miinuseks see, et vesi kergesti varjaatorisse pääseb, aga seda annab tuunida:P
Samas plusse mu arust rohkem, kui lähedastel konkurentidel.

Lisainfot ja erinevaid arvamusi saad lugeda siit: http://foorum.atv.pri.ee/

tervitades,
k

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

äkki räägiksite lähemalt KQ vigatest äkki oskad mingit muud töö looma soovitada kah veel ja on sul või sinu tuttavatel selle hiinlasega kokkupuuteid

Kasutaja avatar

yammu
Postitusi: 422
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:36
Tsikkel: Tuono
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas yammu »

Kevadel ilmunud motomaania ajakirjas oli suur atv'de võrdlus.

Eesti levinuim suur ATV võlub ostjaid oma soodsa hinna, mugava sõiduasendi ja suzukilikult hea mootoriga.Sissepritsega ühesilindrilises on jaksu sedavõrd, et väidetavalt on alumist otsa kunstlikult piiratud, vältimaks soovimatuid "ülelaskmisi". Kütusekulu on suure ATV kohta mõõdukas(tagaveoga kulgedes u. 10l/100km-le. Projekteeritud on kerge käiguga roo, ent sellega kaasneb ohtlik pahe-kalduvus agressiivse sõidu puhul lenksu "risti lüüa". Seda saab korrigeerida paigaldades aftermarketirooliamordi. Karmimal kasutamisel on ette tulnud raami purunemist ning tagadifrisse tunginud vett. Kokkuvõtteks, KQ on üsna lähedal mõistele "universaal ATV", sobides nii töötamiseks kui ka spordi tegemiseks.
Allikas : Motomaania märts/aprill 2007

Loodan, et on kasuks.

Fighting online is like racing in the Special Olympics,
even if you win, you're still retarded.

Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

aitäh see on väga kasulik ja kas te ei oska sellest hiinakast kah rääkida


triplekix
Postitusi: 851
Liitunud: 23 Mai 2005, 17:06
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K8 2008a.
Asukoht: Tallinn, WSK
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas triplekix »

mees35 kirjutas:

äkki räägiksite lähemalt KQ vigatest äkki oskad mingit muud töö looma soovitada kah veel ja on sul või sinu tuttavatel selle hiinlasega kokkupuuteid

Ka hiinlaste kohta saad asjalikku infi atv foorumist.

Kq vigadest võin veel välja tuua selle diffri ning tagurpidikäigu piiramise, kuid see on kõigil masinatel peal ning "tavakasutuses" ei tohiks häirida see override kasutamine.
Pideval ja extreemsel mudasõidul häirib.
Miinuseks veel see, et soovitav on panna ette miskine raud, muidu neid plastikuid hakkab usinasti minema.

Vints pane ka kindlasti peale, sest ATV ilma vintsita on nagu naine ilma tussita.

Kui sa ikka kõike oskad, siis ei ole karta miskit.

Õigusabi.

Perekonnaõiguslike probleemide (elatise määramine, suhtluskorra määramine, elukoha määramine jms) puhul, saate abi siit:
http://www.puurits.ee
Hagide koostamine, konsultatsioonid, kohtus esindamine jms.

Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

kus atv foorumist ma leian selle hiinaka kohta infot

Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Lugemata postitus Postitas necromany »


Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

kas teil ei ole kasutajat seal kui on siis äkki räägiksite ise seal asuvast jutust :oops:

Kasutaja avatar

necromany
Postitusi: 217
Liitunud: 28 Jaan 2006, 22:49
Tsikkel: Honda vfr 800 vtec

Lugemata postitus Postitas necromany »

kas teil ei ole kasutajat seal kui on siis äkki räägiksite ise seal asuvast jutust

Kle, kui sul asja vastu suur huvi on, siis tee omale seal ise kasutaja. Sellega läheb max 3-4 min juu ainult.

Kasutaja avatar

T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Point on ennekõike milleks sul seda ATVd vaja on? Kui soovid ainult odavat töölooma siis see ta on aga kui tahad mõnusalt ja mugavalt ringi fannida siis parim on 800 CAN-AM (Bombardier)! 8)
Ma olen paljude suzudega kokku puutunud ja minu arust on vahe nagu sapikal ja 700seeria BMWl! :lol:
Ma ei viitsigi hetkel tehnilist plä, pläd ajada aga proovi ühte ja proovi teist ning iga tohman saab aru, et nende vahe on üli suur.

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.
Kasutaja avatar

Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Alex »

Vastus:suzu on hea töö loom.Nagu Sierra-viib punktist A-B ja taskukohaselt.Mugavust ja muud funni tuleb otsida mujalt.

Alex@juba kuus aastat atv saatana küüsis -tänu Limitsile :twisted:

Viimati muutis Alex, 16 Veebr 2008, 00:59, muudetud 1 kord kokku.
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.
Kasutaja avatar

yammu
Postitusi: 422
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:36
Tsikkel: Tuono
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas yammu »

T.T. kirjutas:

Point on ennekõike milleks sul seda ATVd vaja on? Kui soovid ainult odavat töölooma siis see ta on aga kui tahad mõnusalt ja mugavalt ringi fannida siis parim on 800 CAN-AM (Bombardier)! 8)
Ma olen paljude suzudega kokku puutunud ja minu arust on vahe nagu sapikal ja 700seeria BMWl! :lol:
Ma ei viitsigi hetkel tehnilist plä, pläd ajada aga proovi ühte ja proovi teist ning iga tohman saab aru, et nende vahe on üli suur.

Kullamees, vahe on selles, et KQ saab kätte 110 00 eest, kuid Can Am 180 000eest, ning on ta ka mõeldud vabaaja veetmiseks ning lõbutsemiseks, kuid teemaalgataja siiski küsis atv´d rohkem töötamise jaoks. Sapikaga saab ka sõidu sõidetud ning töö tehtud, aga seitsmese bemm on tead rohkem naiste lantimiseks mõeldud.
Igastahes KQ on töötamisek ning ka vahel porimülkas rallitamiseks väga asjalik.

Fighting online is like racing in the Special Olympics,
even if you win, you're still retarded.

Raigo
Postitusi: 1844
Liitunud: 29 Sept 2003, 19:23
Tsikkel: Iž Planetad, Iž Jupiterid
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Raigo »

Kuid asi taandub ikkagi tihendini, kui rääkida ATV-ga võistlemisest.

Mul kodus KVF750 ja Suzu 300-ne (kivi aegne). KVF on hea vedrustusega, väga jõuline ja puha aga minu arust tarbib ta tohutult palju kütet. Kui metsas koos sõita ja ühes tempos, siis suzu oma ühe pütiga on ikka kõvasti ökonoomsem. Kuid jällegi vale neid omavahel võrrelda.

Kui mul oleks valida, siis võtaks ka suzu, just tänu pritsungi/hea hind/ökonoomne ja jõudu on ka nii, et tapab.

Jätab nüüd selle seitsmese bmw ka rahule. Ei ole vaja delfi tasemele langeda.

Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

Pojale ideaalne asi harjutamiseks on selline:
http://falmek.ee/viewcat.php?id=24

Esirattad on törts laiemad kui tagumised, siis ei lähe nii kergelt külili. See Freelander vms on igavesti kipakas.
Töökindlus räägib kindlasti falmeki oma kasuks.


Ice
Postitusi: 171
Liitunud: 17 Juul 2006, 18:21
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Ice »

Marauder kirjutas:

Pojale ideaalne asi harjutamiseks on selline:
http://falmek.ee/viewcat.php?id=24

Esirattad on törts laiemad kui tagumised, siis ei lähe nii kergelt külili. See Freelander vms on igavesti kipakas.
Töökindlus räägib kindlasti falmeki oma kasuks.

Kust Sa seda töökindluse juttu nii hästi tead? Ära mõtle ise asju välja! Olgem ausad - mõlemate puhul on tegemist hiinakatega ning nägemata-katsumata pille reaalselt on raske anda objektiivset vastust.
PS! Kohatu on võrrelda 150cc ja 200cc ATV-d
Vaata nüüd kõrvalt Microgrupi 200cc pilli: http://www.microgrupp.ee/index.php?opti ... &Itemid=21
Kui nüüd muu ilustav nänn ära vahetada saab peaaegu, et samasuguse pilli, kuna pilukad teevad neid nö sama vormi järgi.

Teemaalgataja soovis ikkagi 150cc pilli ja automaati. Jätkem praegu manualid välja arvates, et poeg on niivõrd noor, et temajaoks võib käiguvahetus olla midagi hullu... 200cc-ne pill võib ka väga lihtsalt oskamatuse tõttu käest ära minna.

Enne, kui miskit ostma hakkad vaata pill oma kriitilise pilguga üle ära kuula neid, kes räägivad, et hiinakad on puhas pa*k. Suuresti oleneb ka sellest kuidas Sa oma masinat hoiad. Kindlasti uuri enne ostu kuidas on varuosadega.

PS! Minu silmis räägib Microgrupi kasuks veel 1 aasta pikkune garantii võrreldes Falmeki 6 kuu vastu

Patsu kah! :)
Mõni roller -> 125cc 4 taktiline Hiina roller -> Honda NSR 125cc -> Aprilia RS125 -> GSXR 600 -> GSF600S

Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

rääkitakse et microgruppi omad on saksamaal välja mõeldud ja hiinas kokku pandud ei tea kas see jutt vastab tõele

Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas makuke »

KQ-l pole viga midagi, CAN-AM minumeelest rohkem näitamiseks kui töötamiseks. Kuigi tal on häid külgi on ka suzu omamoodi hea. Suzu parimat hinna-kvaliteedi suhet ei lükka siiski midagi ümber. Ise oman seda 2 aastat ja ainult kiidusõnad nii töö tegemises kui lõbusõite tehes. Vähim kütusekulu on siiamaani 10L/100km

Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

Ice kirjutas:

Kust Sa seda töökindluse juttu nii hästi tead? Ära mõtle ise asju välja! Olgem ausad - mõlemate puhul on tegemist hiinakatega ning nägemata-katsumata pille reaalselt on raske anda objektiivset vastust.
PS! Kohatu on võrrelda 150cc ja 200cc ATV-d
Vaata nüüd kõrvalt Microgrupi 200cc pilli: http://www.microgrupp.ee/index.php?opti ... &Itemid=21
Kui nüüd muu ilustav nänn ära vahetada saab peaaegu, et samasuguse pilli, kuna pilukad teevad neid nö sama vormi järgi.

Olen nende mölemiga kokku puutunud.
Tean, mida räägin.
Freelanderi oma ja Falmeki omad EI OLE sama raami ega muu pöhjal tehtud.
Pealegi Köik Falmeki ATV'de ja quadracerite mootorid on tehtud samas tehases kus Yamaha mootorid ehk Jianshe

Aitan Ebay'st asjade tellimisega või maksmisega.

Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

kle vaata nende hinna vahet 4000 ainult ja kuidas saab mingi200 150 nii vähe kallim olla

Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Kui tekib soov ATV ja/või Quadi võimsust jms. paremaks muuta, siis pöörduge kindlasti ka minu poole - pood@dragbike.ee

Näitena tooks välja sellise asja:
King Quad 700 EFI'le on hetkel pakkuda vägagi populaarne ja toimiv ECU(aju), mis toodab kuni 21% rohkem hobujõude ning võimaldab eemaldada diffriluku ja tagurpidikäigu piirangud, mis mõnele kasutajale nö. närvidele käivad. Lisaks veel pöörete piiraja muutmine ja sada muud asja...
Hinna sees on kogu kompott alates paigaldamisest kuni regulaarse tarkvara uuendamiseni. Kütusesegu häälestus on samuti hinna sees!

Täpsema info konkreetsete pakutavate jubinate kohta saab siit!.

Eelkõige tegelen hetkel ATV'de ja Quad'ide puhul selliste asjadega nagu:

  • ECU-d ja CDI-d (ajud siis teisisõnu) koos küttesegu häälestusega
  • ELKA amordid
  • Sidurid
  • Power Commanderid koos küttesegu häälestusega

loomulikult saab ka muid juppe mida dragbike.ee nimekirjas ei ole. Tuleb vaid küsida:

Kasutaja avatar

Marauder
Postitusi: 326
Liitunud: 10 Juul 2004, 12:32
Tsikkel: Hornet 600 '03
Asukoht: Kuressaare

Lugemata postitus Postitas Marauder »

mees35 kirjutas:

kle vaata nende hinna vahet 4000 ainult ja kuidas saab mingi200 150 nii vähe kallim olla

Aga mine proovi seda 150cc asja ja 200cc quadi, siis saad aru kumma valid.
Ma usun, et enamus inimesi arvaks, et 200cc isend on igati teisest üle.

Aitan Ebay'st asjade tellimisega või maksmisega.
Kasutaja avatar

T.T.
Postitusi: 95
Liitunud: 22 Sept 2007, 19:29
Tsikkel: MV Augusta F4RR
Asukoht: Männiku

Lugemata postitus Postitas T.T. »

Oeh, suzu vennad läksid keema :twisted:
Asi lihtne, nii nagu ma ka ennist ütlesin on point milleks seda ATVd vaja on ja kui tööloom tähendab traktorit siis seda suzu on. Kui aga tahad midagi enamat siis tasub ringi vaadata. Männikul lihtsalt ringi paugutades olen keskmiseks küttekuluks saanud ka kuskil 10-12l/100km. ehk can-am on oma suutlikuse juures ikka päris ökonoomne.
Ja sõltub kuidas ning mis varustuses osta aga vahepeal oli võimalik can-am ka päris soodsalt juba kätte saada. Mina ise ostsin Marguse käest koos „garantiidega“ ja see oli tõesti vähe kallim.
Jään selle juurde, et kui tahad kiiret, mugavat, muretut ja äkilist kulgemis relva mida endal aega pidevalt näppida ei ole siis 800 can-am on parim.
Soovitus suzu meestele, sõitke oma lemmikrada korra can-amga läbi!

Cruise-Suzuki M1800R, Cross-Husqvarna 250, Speed-Kawasaki ZX-10R, Aprilia RSV 1000, MV Augusta F4RR, City-Kawasaki Z750
_______________________________________
Liikluses piisaks kui me EI TAKISTA JA EI OHUSTA, ülejäänud reeglid võiks siis ka olemata olla.

Merca
Postitusi: 129
Liitunud: 15 Veebr 2008, 08:59
Tsikkel: KTM 50SX, KTM 65 sx
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Merca »

Can-Am -ilt sel aastal ka uus mudel poistele. 90 cm3, 4-t Rotax mootor, atom.kast. Välimus agresiivselt-sportlik. Hind vähe alla 50 tuhhi.


Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

äkki oskate veel 150cc atv'si soovitada harjutamiseks

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas HRQ »

EWhk leiad siit midagi

http://www.ags.ee/?id=42

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee

kullokas
Postitusi: 192
Liitunud: 10 Okt 2003, 16:20
Asukoht: Tagadi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kullokas »

Üks 150 cc automaatne ja üllatavalt "suure" olemisega riist on Kazuma Dingo: http://www.trendimport.ee/index.php?pro ... group_id=5
Motomaania "hiinakate" testis oli see minu isiklik lemmik. Selle "Freelanderi" sugulaselt Dingole ümber istudes oli küll tunne, nagu oleks sapakalt fordile kolinud :) Põhjedan - suurem raam ja rattad, ATV-mõõdus rehvid ja märksa kvaliteetsema olemisega juhtseadmed. Pluss ka täismehe all rahuldavalt toimiv vedrustus. Ühesõnaga - mine proovi sellega kah sõita.


Teema algataja
mees35

Lugemata postitus Postitas mees35 »

milliselt lehelt sa selle Can-Am'i leidsi


Teema algataja
karllutt

atv

Lugemata postitus Postitas karllutt »

mu p0akkuda kasutatud igati asjalik masin muidu aga lihtsalt ise 14 ja tahaks rollerit osta käisj just teenenduses ja värki kubatuur on 160cc küsi lähemalt e-maili kaudu karllutt@hot.ee


Merca
Postitusi: 129
Liitunud: 15 Veebr 2008, 08:59
Tsikkel: KTM 50SX, KTM 65 sx
Asukoht: Rakvere

Lugemata postitus Postitas Merca »

Otsin (ostan) Polaris 90, 2-takti. Hind kuni 25 tuhhi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “ATV/Quad”