PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kas sa osaleksid PLÄKK-il 2017?

Hääletus lõppes 10 Mai 2017, 15:02

Segi olete kamminud? Mul on muud targematki teha!
1
5%
Jah, kuhu ma saan enda kirja panna?
13
65%
Sõltub natuke tuule suunast ja elukaaslase meeleolust
5
25%
Mul on savi
1
5%
 
Hääli kokku: 20
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas indumen »

mis nendel kahel kodanikul juhtus, kelle esimene aeg 3 ja 4,5 minutit ?



98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas cossie »

Kukkumised

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

indumen kirjutas:

mis nendel kahel kodanikul juhtus, kelle esimene aeg 3 ja 4,5 minutit ?

Sõitsid aeglaselt.

cossie kirjutas:

Kukkumised

Ma nüüd väga neid kukkumisteks ei nimetaks. Õige termin oleks "pillasid ratta maha". Kannatada sai selle käigus osaleja ego mitte osaleja ise või tema mootorratas.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Macintosh kirjutas:

Ma nüüd väga neid kukkumisteks ei nimetaks. Õige termin oleks "pillasid ratta maha". Kannatada sai selle käigus osaleja ego mitte osaleja ise või tema mootorratas.

Võibolla aeglasemad tõesti "pillasid" ratta maha, ma neid kõiki ise ei näinud, kuna pidin kahe sõidu vahel korra ära käima...küll aga vahetult mu ees startinud, eelmise aasta plastikute võitjal, läks ratas siiski päris ehvektselt ja pikalt lohisedes käest, kui nüüd ei eksi? Kuid õnneks vist ei juhtunud häda temalgi ega ta rattal, igatahes teine voor oli uuesti platsis... ning eks saan sellestki aru, et siin potensiaalseid tulevasi osalejaid ei saa väga ära hirumutada ka ju :mrgreen:

Igatahes tegi vahetult ennem oma sõitu nähtu ikkagi pisut ettevaatlikuks ja esimene kord üldse seal rajal läks endalgi üsna arglikult. Olin siiski sama rattaga koos kaaslasega kohale sõitnud ning plaani järgi pidi meid see koju tagasi ka ikka viima. Pole mingeid kukkumiskaitsmeid vms ka sellel ja pole nagu päris "odavraibe" ka veel teine...

Aga kuna teine sõit oli juba poolpimedas ja siis polnud kõiki ebatasasusi nähagi enam ning kuidagi julgemalt sai peal hoitud, siis õnnestus isegi end napilt poodiumile kobistada. Üldse oli lahe, et osalejaid ikka oli ning seega kogu (plastikute) esinelik peaaegu ühe sekundi sees ning pinget oli ikka lõpuni. Endale muidugi oleks enim meeldinud hoopis selline lõppseis, kui neljandaks jäänud "retropillil" oleks õnnestunud pigem selle Aprilia võrriga kohad ära vahetada. Esimest oli ikka äge vaadata, kuidas see täiskolas ja -kaalus uunikum suht surnud tagasussiga sealt ehvektselt üles pühkis, respect! Samas see võrr, nagu hiljem omanik ise ütles, oli nõnda pisut paljamaks rapituna vaid 100 kilo kaalunud, seega sellele mõjus poole vähem füüsikaseadust ning ilmselt poole vähem vaeva juhtimisega, või mis viga käest minemise ohu korral sellist jalaga püsti tagasi lüüa!

Ehk siis enda mätta otsast igati kordaläinud üritus, suured tänud korraldajatele ning kuna reaalselt oli siiski väga lahe sealt üles paarutada...siis võimalusel oleks järgmine aasta ka ikka platsis ja soovitaks teistelegi, keda sõites pisut laperdav tagaots ei hirmuta :bsmile:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 503
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 78 korda

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas claw »

Superdukel sai kukkumisraud kannatada ja mõned kriimud, muud asjad vist terved. Aga minu arust 125se mees oli üliäge ja pani mitmed tsiklid paika. Eks seal see kiire aeg on suurimas osas ikka lenksu ja sadula vahelises tihendis kinni. Enduro kogemusega on seal palju parem ilmselt jaurata.

Kasutaja avatar

VML
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Mär 2017, 22:23
Tsikkel: Kawasaki

Re: PLÄKK Vol.2 | reedel, 18.08.2017

Lugemata postitus Postitas VML »

Oli funn üritus, see aasta siis viies, plastikutest. Sai esimesel katsel ka külg maha toetatud, aga aastast 93 kawa kohta, mis alles 6000+ pöördelt minekut näitab, võib rahule jääda :) Kukkumine tapis ka mõned juhtmed, millest teisel katsel veidi tõrkus.
Tänud korraldajatele!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”