Kasutajanimede sünnilood

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
188mad

Kasutajanimede sünnilood

Lugemata postitus Postitas 188mad »

Biker.ee on saanud juba üle 1000 kasutaja ja kindlasti on paljudel kasutajanimi, millel on oma sünnilugu, taust või tagamõte. Väikese tutvumismängu mõttes võiks ju siia kirja panna, kust just sinu kasutajanimi tuleb. Minu oma on ülikooli ajal isalt kingituseks saadud esimese auto (VAZ 21051) registreerimisnumber. Sõna MAD üle olin salamisi eriti uhke, täitsa rebel värk, eks ole:) Auto koos numbriga on praeguseks juba ammu maha müüdud, aga nimi elab edasi.


Kasutaja avatar

Karupoeg puhh
Postitusi: 603
Liitunud: 19 Okt 2003, 18:37
Asukoht: Laagri

Lugemata postitus Postitas Karupoeg puhh »

mul on suht lambist see nimi, kunagi mängisin wolfi netis, sealt kuidagi tuli.

Martään
Postitusi: 323
Liitunud: 01 Okt 2003, 18:58
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Martään »

Mul selline tihtiesinev nimi Martin nii et ma panin parem ühe sugulase leiutatud variatsiooni "Martään"
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas varavaht »

:roll: :lol: ma mängin vutti ja seal nagu väravavaht - järeldused võite ise teha :P :wink:

good things come to those who belive, better things come to those who don`t give up...

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Primo, nagu minu avatariltki näha on BikerBoyz filmist :oops: .Film iseenesest suurema tagamõtetta, aga se tegelane oli seal kõva :D

terv,

primo
Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

tsiklimees
Postitusi: 84
Liitunud: 21 Mär 2004, 21:07
Tsikkel: Honda SLR650 / Honda XL1000
Asukoht: Ida-Virumaa

Lugemata postitus Postitas tsiklimees »

Kui kunagi mootoratastega sai tegelema hakatud, siis tuttavad mehed naersid (heas mõttes) "tsiklimees", sest ennast polnud veel ollagi suure Iz'i kõrval. Nii jäi nimi külge ja igal pool foorumites, kust tsiklimehe võib leida, olen see arvatavsti mina. 8)

Teema algataja
MC 38 EST

Lugemata postitus Postitas MC 38 EST »

:D minul siis seda puhku nimi motoklubist mc 39 est

Teema algataja
ilves

Lugemata postitus Postitas ilves »

Ürgammu internetiga kohtudes oli vaja jutukasse sisenemisex nimi valida ja kurat ise teab kust see ilves välja ronis.. Edasine juba harjumus. Ja mis sel ikka häda on, ilus karvane elukas ju, olgugi et lühikese sabaga :)
Kasutaja avatar

kahro
Postitusi: 111
Liitunud: 14 Mär 2004, 21:26
Tsikkel: XTZ750
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas kahro »

Minu nimega selline pull, et ema pani ... umbes 28 aastat tagasi :lol:
Aga sobib peaaegu igale poole, sest esinemissagedus on piisavalt harv.

Teema algataja
Postikoer

Lugemata postitus Postitas Postikoer »

Nii.., minu esimene kommentaar siin kui registreerunud kasutaja, kunagi sai ka külalisena mõned korrad sõna võetud. Igapäevane lugeja olen siin aga eelmisest suvest.
Postikoerast: Tallinna Postimaja läheduses märkasime eelmisel talvel üht vana ja halli habemega keskmise suurusega koera, oli selline üksik ja õnnetu, sõi kellegi antud hamburgerit. Kaelarihm oli kaelas. Hiljem olen teda mõned korrad veel sealkandis näinud. On selline kurb tegelane...
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Minul oli vaja kuskil teises foorumist mingit infi saada. Foorum oli selline, kus regamata postitada ei saanud. Regamisel mõtlesin, et esimene asi, mis meelde tuleb, sellest teen nime. No ja esimene asi mis meelde tuli, oli kuuriseinal rippuv spinning ( no kus kurat mina tean, miks just see meelde tuli). Nii et siis nimi on lambist ja ei oma mitte mingisugustki tagamõtet 8)


EDIT-> siia sattusin selle nimega lapsele ratast otsides, ei vaevunud uut nime mõtlema, sest arvasin et küsin infi ära ja kogu lugu. Läks nagu läks, nüüd olengi kalapüügivahendina tuntud :oops: Aga nimi ei riku meest.
IRL, kui peaks juhtuma, siis öelge mulle hoopis Mark. :wink:
Viimati muutis spinna, 19 Mai 2004, 10:28, muudetud 1 kord kokku.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mumm
Postitusi: 627
Liitunud: 12 Nov 2003, 15:34
Tsikkel: horney Helga
Asukoht: Kohatu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mumm »

mul olid kasutusel hoopis teised nick-neimid, kui järsku tuli piiksult mulle nimi mumm. ja nüüd on neid "mummitajaid" juba 3 tükki kodus (eriti lahe, kui nad seda veel kõik koos üürgavad :wack: ). ja nii see on külge jäänud, ja isegi tugevamini kui eelmised pikaajalised hüüukad.

8) mumm
väike kuri mootorrattur
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

vaatasin peeglisse :D

hea nimi...vabastab eelarvamustest :twisted:


motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

üks lemmikraamatustest (Karupoeg Puhhi seiklused, või-mis-oligi). Head mõtteterad ja mitte ainult lastele.
Pealegi olen näidendis mänginud puhhi ja seega ongi üks nickname - puhh. Ja mesi meeldib ka.
Kasutaja avatar

toim
Postitusi: 382
Liitunud: 16 Dets 2003, 15:44
Asukoht: Saue

Lugemata postitus Postitas toim »

sõbrad ei viitsinud tervet nime välja hääldada, samas meie suurepärases raamatupidamisprogrammis ei mahtunud ka täis nimi ja tel nr. koos ära sealt siis see ratsitud lühend (funktsionaalsus eelkõige)

Teema algataja
In Flames

Lugemata postitus Postitas In Flames »

Mu nimi siis heast bändist... sitax kõva bänd on :twisted:
Kasutaja avatar

N
Postitusi: 258
Liitunud: 08 Mär 2004, 20:03
Asukoht: Mähe

Lugemata postitus Postitas N »

Minu nick tuleb minu päris nimest. Päris nimi on Enn, aga kui kirjutada lihtsalt N, siis loetakse seda ikka "enn". Niisiis võib põhjuseks öelda laiskuse, kuna mis mõtet on kirjutada kolm tähte kui saab yhega kah väga hästi hakkama.
Kasutaja avatar

eintz
Postitusi: 199
Liitunud: 09 Jaan 2004, 18:35
Tsikkel: DR650 "Sinine Kits"
Asukoht: LAITSE
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas eintz »

nimi on pärit eesnimest ja sai valitud, sest kunagi oli jutukates vaja :D
õnneks suht harvaesinev nick, kuid viimasel ajal on veel miski paar tegelast sama/sarnase nimega esinema hakannud :(
Suuu Zuuu Kiiiiiiii - aga kui ma suureks saan, siis kiman teist kõigist mööda :d <- nüüd ka mudas :)

Teema algataja
Eku

Lugemata postitus Postitas Eku »

Eku nime panin ma endale ise kui olin umbes 2 aastane, sest Erik tundus kuidagi ülemõistuse keeruline nimi olevat. Sealt alates on kõik mu sõbrad/sugulased mind selle nimega kutsunud :wink:
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

minu nime puhul ka vist kahetimõistmist ei ole...
Vahest sõidan ja teen asju.
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas poison »

kes hakkab kadakasakslaseks, kes kännuinglaseks...ma valisin viimase...poison tuleb liignimest
Kasutaja avatar

morris
Postitusi: 272
Liitunud: 03 Nov 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas morris »

Oli mul auto nimega Morris Marina ja oli vaja nime Auto-Moto foorumisse ... siis saigi valitud selle järgi.
Mõnedes kohtades kus juba üks morris ees on kasutan nime morris517, mis on tuletatud auto numbrist
Lenksuga kartauto
Nutcase .. Cracked Craniums MC
Kasutaja avatar

Kameeleon
Postitusi: 572
Liitunud: 06 Dets 2003, 14:30
Asukoht: Siin. Ratas- kah siin

Lugemata postitus Postitas Kameeleon »

Täna üks homme teine nimi, vahepeal unustad eelmise ära jne. seega sai minust Kameeleon
Timex käekellad Bikeri raffale hea hinnaga
Kontakt: www.watches.ee
kari@jewelry.ee

Teema algataja
R.ENFIELD

Lugemata postitus Postitas R.ENFIELD »

noh eks minu nimi tuli minu mootoriga uunikum kaaslasest

Vadi
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Apr 2004, 12:50

Lugemata postitus Postitas Vadi »

nimi sündis kuskil 16 saj, esialgu küll tiba teisel kujul aga kestnud siiani

Sohne
Postitusi: 133
Liitunud: 20 Mär 2004, 16:38
Tsikkel: Iž 56k 60'
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas Sohne »

3 perek. nime esimest tähte ja ka hüüdnimi
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Stern - perekonna nimi siis. Päris mitme tähendusega eri keeltes ja läheb ka iseloomuga kokku. Nii et igatpidi rahul.

Teema algataja
kuger

kuger

Lugemata postitus Postitas kuger »

Kuna kasutusel olen kusagil märganud kombinatsiooni ALV (lahtiseletatult: Absoluutse Lolluse Valem) siis ei saanud ju seda suurepärast varianti kasutada, kuigi olen poolel teel selle valemi avastamisele...
Kuger on hellitavalt lühend perekonnanimest Kugerliivastepihiir - Kugerliivastepihiir Viktor (oli alguses mul kasutusel Biker.ee-s, aga Soome motomessi ajal juhtis keegi kena preili mu tähelepanu asjaolule, et sisselogimisel pean ma asjatult energiat raiskama...). Palusin siis Motopaksul veidi kohendada. Nüüd siis kuger. Miks just kuger(liivastepihiir) ja ei midagi muud- esmalt meeltesegaduses tehtud otsus ja teisalt- see on täiesti kasutu ja mõttetu loom, nagu ka nime kasutaja :)
Kasutaja avatar

Alv15
Postitusi: 374
Liitunud: 05 Aug 2003, 00:28
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Alv15 »

need on mu ees nime esimesed 3 tähte :lol:
Viimati muutis Alv15, 09 Sept 2004, 23:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Inz001
Postitusi: 459
Liitunud: 26 Nov 2003, 15:30

Lugemata postitus Postitas Inz001 »

Tuleneb mingil määral nimest(Indrek siis), täpselt ei mäletagi, aga midagi sellist et kuhugi oli vaja lühidalt kolme tähega oma nime märkida ja siis tuligi "Inz", aga et siin Inz001........ :roll: mhmmm "Inz" oli kahjuks juba võetud
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”