Otsin motopolitseinikku

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

pahadeplaneet
Postitusi: 432
Liitunud: 25 Juun 2006, 22:56
Tsikkel: t*** seda teab,aga liigub!
Asukoht: Raja 31, Tartu 50417, Tartumaa, Eesti
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas pahadeplaneet »

Mis marki tsikleid on tänasel päeval politseil kasautada ?



1%bad ass REAL BIKER never dies!
www.facebook.com/realbikerid
Kasutaja avatar

Välejaan
Postitusi: 118
Liitunud: 03 Sept 2012, 09:32
Tsikkel: XJR1200

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Välejaan »

Yamaha't, Kawat ja Hondat olen näind.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas tali »

Välejaan kirjutas:

Yamaha't, Kawat ja Hondat olen näind.

Vastab tõele. "Suur" Bandit, Kawaka tonnine asfaldienduro, veel on Bläckud, 600-sed Fazerid ja Bemmi boxerid.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 477
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Lisaks oli kunagi Hayabusad (üks kanti suht kiirelt maha, kuna auto sõitis Pärnus ette), siis veel Kawa SX1000nded

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

Teema algataja
lemmik
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Juul 2011, 16:04
Tsikkel: ER-5

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas lemmik »

Motopolitseinik leitud! Vaadata saab ETVs kolmapäeval, 18.03.2015 kell 22.30 ja hiljem ERRi veebis. http://etv.err.ee/v/dokumentaalfilmid/e ... bbe58f53b0

Pilt


Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Valmet »

lemmik kirjutas:

Motopolitseinik leitud! Vaadata saab ETVs kolmapäeval, 18.03.2015 kell 22.30 ja hiljem ERRi

Turvalise liikluse nimel riskivad nad iga päev oma eluga. Toomas Kivilo on üks neist vähestest, kes on saanud eriväljaõppe ja astub kevade saabudes välja turvalisest patrullautost, et söösta võimsa tsikli seljas metsikusse maanteepõrgusse.

Siin siis üritatakse heroiseerida neid maksukogujaid kes peale trahvide võtavad meie taskutest veel raha nii tagaajamiseks tarviliku tehnika kui ka koolituste ja palkade tarbeks. Kui selline resurss suunata pättide püüdmiseks siis oleks meil siin maal palju parem elada.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

Veiko
Postitusi: 45
Liitunud: 19 Apr 2008, 09:44
Tsikkel: BMW 1150GS Adventure
Asukoht: Rapla/Tallinn

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Veiko »

Valmet kirjutas:
lemmik kirjutas:

Motopolitseinik leitud! Vaadata saab ETVs kolmapäeval, 18.03.2015 kell 22.30 ja hiljem ERRi

Turvalise liikluse nimel riskivad nad iga päev oma eluga. Toomas Kivilo on üks neist vähestest, kes on saanud eriväljaõppe ja astub kevade saabudes välja turvalisest patrullautost, et söösta võimsa tsikli seljas metsikusse maanteepõrgusse.

Siin siis üritatakse heroiseerida neid maksukogujaid kes peale trahvide võtavad meie taskutest veel raha nii tagaajamiseks tarviliku tehnika kui ka koolituste ja palkade tarbeks. Kui selline resurss suunata pättide püüdmiseks siis oleks meil siin maal palju parem elada.

Raha võetakse sinu taskust ikka siis kui oled ise pätt olnud. Vastavalt reeglitele sõites ei ole mind küll siiani keegi tülitanud. Ja isegi olles ise trahvi saanud, ei ole kedagi teist süüdistada peale iseenda, mehed teevad lihtsalt oma tööd ja minu poolest võiks neid olla oluliselt rohkem tänavatel.

GSX 600F
BMW 1150GS Adventure
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas villy »

Valmet kirjutas:

Siin siis üritatakse heroiseerida neid maksukogujaid kes peale trahvide võtavad meie taskutest veel raha nii tagaajamiseks tarviliku tehnika kui ka koolituste ja palkade tarbeks. Kui selline resurss suunata pättide püüdmiseks siis oleks meil siin maal palju parem elada.

Trahvid võetakse sinu taskust ja teised on süüdi? Miks ma ei imesta...

Umbkaudu samapalju inimesi kui sureb tapmiste ja mõrvade läbi, sureb meil ka liikluses iga aasta. Trend on mõlemas alas languses ja viimase 10-15 aastaga võrreldes lausa kordades.

Ja siis sa arvad, et liiklusega tegeldakse meil liialt palju ja liialt palju trahve su taskust? Liiga palju kulutatakse koolitustele ja tehnikale?

Väga paljud liiklussurmad ei vii ära lolli kihutajat/roolijoodikut, vaid ka süütuid inimesi, kelle hulgas võib olla homme su pereliige.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas kaiman »

No imelik on tiksuda koguaeg 90kmh,eks ikka vahest tahaks kiiremini ka sõita tsikliga,ega se mingi traktor pole mis liigub maksiumi 50kmh,ma saan aru kui peetakse mind traktoriga kinni et hull kuhu sa kupatad..aga tsikliga on väga normaalne et koguaeg paratamatult on rutska peal :bsmile: nii on ja nii jaab aegade lõpuni,kui vaadata seda kurba statistikad siis läheb iga hooajal 3 ratturid lendu,ja meist igaüks võib sellest osa saada.

Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Kui vahele jääd, siis järelikult ei suutnud sa olukorda ette näha ega ka seda lahendada ja peadki üle oma võimete sõitmise eest tasuma :)

kawasaki zx7r

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Stonekurg kirjutas:

Kui vahele jääd, siis järelikult ei suutnud sa olukorda ette näha ega ka seda lahendada ja peadki üle oma võimete sõitmise eest tasuma :)

No tsiklitele võiks mingi 120kmh olla piirmäär millest trahfida,110 lubatud :bsmile: et saaks lõpuks rahulikult mööda eestit liigelda :bsmile: mitte vahtida igat põõsast,kus mendi nägu paista voib :wack:


reimps

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas reimps »

ssxs kirjutas:

kus mendi nägu paista voib :wack:

Kui nägu paistab, pole katki midagi, kui aga okulaar läigib, siis on sitasti.


JAWAmees
Postitusi: 200
Liitunud: 12 Mai 2010, 02:32
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: Läänemaa/Harjumaa
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas JAWAmees »

Mis te halate- investeerige tehnikasse ja koolitustesse ja sõitke eest ära.


Valmet
Postitusi: 382
Liitunud: 15 Okt 2006, 18:27
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Valmet »

Trahvid minu taskust, tehnika ja koolitused meie kõigi taskust, st maksud mida saaks targermini kulutada. Muidugi maksaksin enda eest kinni selle sama koolituse kus mendid käivad kui peale seda oleks mul ka õigus sama moodi "eluga riskides" kihutada. Hiljuti arvutati välja, et inimese enneaegne surm maksab riigile 1,3 miljonit. Sellest võib järeldada, et niipalju maksab inimene elujooksul makse, tegelikult isegi rohkem sest pärast tahab ta ju veel pensioni saada. Kui ment võib kihutada siis kas tema elu ei maksa siis midagi? Olgu selle mendiga nii nagu on, aga selle raha eest saab vähemalt 5 korralikku maja valmis ehitada samas kui eestlane ehitab heal juhul ühe. Kui nüüd otsida kohti kuhu meie raha kaob siis liikluses torkavad silma uued ja hea varustusega autod millised sisaldavad kallist jälgimistehnikat, igas neist istub veel kaks füüsiliselt tervet meest kes suudaks kasvõi teedel auke lappida. Need Skodades kükitavad tegelased on nagu kütid kes märkavad iga viga, neil binoklid, internet, numbriskannerid, kaardiplotterid, radarid ja uiteabmisveel selleks, et kinni püüda töölt koju sõitev maksumaksja. Sellele maksukoguja ei mõtle, et võibolla mees ootab palgapäeva, et saaks autoga ülevaatusele minna või, et rahapuudusest tekkinud stressis inimene unustas selle turvavöö lahti. Samal ajal ei suuda riik vähihaigele ravimit osta! Ja kui annetajad selle raha kokku saavad siis riik tahab sealt käibemaksu saada t*** ma ei või. Samas kui vähihaige terveks ravida siis saab ta ju ka tööle naasta. Alati kui näen neid eravärvides VW transportereid mis kubisevad igasugu kallist profitehnikast, mõtlen sellele kuidas ei jätku raha koolidele ja lasteaedadele. Kurat koolis saaks ju rääkida, et eluga riskimine on lollus siis ei peaks ment põõsas binokliga passima. Ühesõnaga kõigel on mõistlikkuse piir, aga see mis meil toimub on üle piiri. Ja igasugu jumalakuulelikud tatipritsijad võivad siin edasi targutada kuidas tsikliga maanteel paarkümmend pügalat kiiremini sõites oled kohe mõrvar. Kiirusepiirangud on pärit sellest ajast kui meie teedel sõitsid Pobedad ja vanad Mossed ning teed olid palju kitsamad ja puud kohe servas.

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Kasutaja avatar

Urmas79
Postitusi: 272
Liitunud: 01 Mai 2013, 22:20
Tsikkel: IZ,Jawa,GSXF,R1,XL1000
Asukoht: Tartu/Stockholm
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Urmas79 »

Ega enam paremini poleks saanud kehtivat olukorda kirjeldada. Respect!

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas AzA »

Asi ju pole nn. "mentides", nemad teevad oma tööd.
Mitte kõik politseinikud pole paadunud, enamik tegelikult ei ole. Muist mõistavad väga hästi, et nad on süsteemi mutrid, keda igakuise alandava rahanutsu pärast sunnitakse totrusi ellu viima.
Neil pole ka muud võimalust kui edasi toimetada. Küsi mistahes sinise käest, mis nad arvavad sellest lollakas mobiili kõrva ääres hoidmise seadusest ja saad läbilõike.

Asi on süsteemis, mis üritab meid biorobotiteks teha. Kividega tuleks siiski loojaid pilduda mitte sõdureid.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kuule valmet-palgapäeva ei pea ootama 160kmh kuskil maanteel ohtlikuid manöövreid tehes.Seni kuni on anarhia pooldajaid teedel on tehnika soetamine õigustatud.ja Audru rada on kõigile avatud

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Laur »

Korda tagav politsei on ainult ilus pealkiri lehe artiklile. Kõik saavad aru, et politsei on suuresti rahapärast teedel. Muudes valdkondades on kord kuidagi väga ripakil. Ressurssi pole ja töötajaid pole on tavaline vastus.
Sain ka hiljuti kiiruse ületamise eest trahvi, kiirus oli 52 km/h asulas, ei märganud 30 ala märki...my bad. Kui peale tere ja tutvustamist et ta on miski inspektor, oli järgmine lause, et me PEAME trahvima, täna on selline kiiruse ületajate püüdmise päev kus keegi niisama ei pääse!

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas tfr »

Junzu kirjutas:

Lisaks oli kunagi Hayabusad (üks kanti suht kiirelt maha, kuna auto sõitis Pärnus ette)

Hayabusasid oli üksainus, seesama Pärnu oma.

TransAlp '02
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas tfr »

pahadeplaneet kirjutas:

Mis marki tsikleid on tänasel päeval politseil kasautada ?

Kui nüüd sellel kevadel pole mingeid parandusi tehtud, siis minu teada peaks olema:

  • 5x Kawasaki Z1000SX (ostetud 2012, ühe kandis Mirjam maha ja 2013 osteti uus asemele)
  • 4x Honda CBR1100XX Blackbird (ostetud 2006, 2007)
  • 3x Kawasaki Versys 1000 (ostetud 2014)
  • 2x Yamaha FZ-1 (2008)
  • 2x Yamaha FZ-6 (2009)
  • 1x Suzuki GSF1250S Bandit (2008)
  • 1x BMW R1100S (2003)
  • 1x Suzuki DR350SE (veepolitseil, paadiga väikesaartele kaasa võtmiseks)
TransAlp '02
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Black »

AzA kirjutas:

Küsi mistahes sinise käest, mis nad arvavad sellest lollakas mobiili kõrva ääres hoidmise seadusest ja saad läbilõike.

Samas on väga tihti olukord, et näed kõigepealt, et keegi molutab tänaval põhjendamatult aeglaselt ja/või teeb suunda näitamata ootamatuid manöövreid või kaldub kõrvalreale ja siis näed kas taga- või küljeaknast, et mobla on kõrva ääres. On neid, kes saavad mõlema tegevusega korralikult hakkama, suur osa neist lobisejatest ei saa aga hästi isegi lihtsalt sõitmisega hakkama. Nii et mina olen küll selle seaduse poolt - kui näen sellist jokutajat ja signaali lasen, siis tekitab see tas vähemalt mingi süütunde, selle asemel, et ta mulle vihaselt vastu vahiks, kuna kõik on ju seaduspärane.

Muide, moblaga rääkides tähelepanu hajutamine on tegelikult halvem kui see ühe käe hõivamine. Selles suhtes olen isegi nõus, et seadus on nõrk. Tegelikult ei paranda HF-i kasutamine asja olulisel määral.

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Black kirjutas:
AzA kirjutas:

Küsi mistahes sinise käest, mis nad arvavad sellest lollakas mobiili kõrva ääres hoidmise seadusest ja saad läbilõike.

Samas on väga tihti olukord, et näed kõigepealt, et keegi molutab tänaval põhjendamatult aeglaselt ja/või teeb suunda näitamata ootamatuid manöövreid või kaldub kõrvalreale ja siis näed kas taga- või küljeaknast, et mobla on kõrva ääres. On neid, kes saavad mõlema tegevusega korralikult hakkama, suur osa neist lobisejatest ei saa aga hästi isegi lihtsalt sõitmisega hakkama. Nii et mina olen küll selle seaduse poolt - kui näen sellist jokutajat ja signaali lasen, siis tekitab see tas vähemalt mingi süütunde, selle asemel, et ta mulle vihaselt vastu vahiks, kuna kõik on ju seaduspärane.

Muide, moblaga rääkides tähelepanu hajutamine on tegelikult halvem kui see ühe käe hõivamine. Selles suhtes olen isegi nõus, et seadus on nõrk. Tegelikult ei paranda HF-i kasutamine asja olulisel määral.

Siis võiks lube saades mingisuguse testi teha, kus pannakse märge lubadele: "kas võid või ei või kasutada telefoni sõidu ajal" :mrgreen:
Ma olen igapäevaselt päris palju roolis, telefoniga mölisen ka roolis olles. Siiani pole see küll häirinud mu liiklemist ja signaali pole ka kusagilt saanud.
Õige sõitmine on selline, kus telefon on õla ja kõrva vahel, jalgevahel on kohvitops, paremas käes kastmest nirisev burger, vasakus käes sigaret + salfakas, millega vahepeal lõua otsast kastet pühkida. Põlvedega üritatakse autot õiges suunas juhtida. :mrgreen:

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas AzA »

Neid ime manööverdajaid on ilma mobladeta sama palju. Point on lihtsalt selles, et moobil kõrva ääres on ainus, mida kuidagi tõestada saab, elik mille eest füüri õnnestub koguda.
Mingite handsfriidega on mõte samamoodi mujal, mingit vahet ei ole. Üks käsi kinni või kuskil mune soojendamas ei anna tänapäeva autodel olgem ausad mitte muhvigi, isegi manuaali puhul mitte.
Kaugelt ohtlikumad on liikluses lühikeste seelikutega jalakäijad kui mobiiltelefonid kõrva ääres :mrgreen:

Aga kuidagi vist peab piirama neh, päris paljud ei jaga ära, et toimetada võiks vastavalt võimetele.
Närb on asja juures see, et piirab arukaid :( Peamine, et üle ei reguleerita.
Ehe näide on möödasõidul kiiruse ületamine hetkeks jne. jne.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Algajate juhtide asi ja vähene liikluskogemus on see jokutamine ja mitte mõtlemine. Olin ise alguses sama sugune, sõitsin "klapid peas" ei mõtlend ette. Autokoolides ei õpetata ju inimest liiklema vaid õpetatakse liikluseeskirju tundma ja rooli keerama. Sõidan iga päev hommikuse ja õhtuse tipptunni ajal üle ühe parema käe risti kus 80% juhtudest 4 lammast tõtt vahivad jupp aega kuni keegi selja tagant signaali laseb. See et kõrvalteid kinni sõidetakse, et jumala eest oleks foorile lähemal ma ei räägigi, enamus juhte ei tea ka et anna teed tähendab anna teed, mitte jää igal juhul seisma ka siis kui autot ei tule kellele teed anda jne jne.
Eks kogemused tulevadki ajaga aga päris palju saavad ära teha autokoolid. Paraku on nii, et sõiduõpe on saetud nii õhukeseks, sest peab ju hinnaga konkurentsis püsima.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

No ma ei tea- kiunuda praegu kui kolepaha politsei on siis peab ikka midagi tõsiselt viga olema.... Aja teisi nagu tikutulega taga.
Endalegi üllatuseks peatati eelmine sügis mind korra ratta seljas kinni. Küsiti kiiruse kohta, arvati et ju ma ikka kiirust ületasin, aga kuna tõendust ei olnud ja kõik muu oli korras tänati viisakalt ja sõideti edasi. Mina küll nuriseda ei saa- kui siis vaid selle üle et "härraseid laiskvorste oma suurtes tehnikat täistopitud bussides" eriti väheks on jäänud. Vaadates mis liikluses toimub võiks igal ristmikul paar patrulli olla, kes igasugustele tulede ja telefonipederastidele täiega lajataks....
Saaks ehk teed vähe puhtamaks imbetsiilidest.

Ehk taaskord pean pöörduma tagasi ütluse juurde- kui sa suudad tänapäeval veel pollarilt trahvi saada pead olema kas erakordselt loll, erakordselt silmapaistev tegelane või erakordselt ebaõnnetu.


reimps

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas reimps »

Nii, Kristo, sa paned oma jutuga veits mööda - vingumise point ongi, et ohutu(ma)tes kohtades mõistlik kiiruseületamine pole pooltki nii ohtlik kui liikluses lihtsalt debiilselt ja oma enamjaolt olematut õigust taga ajades liigelda. Ristmike kinnisõitjaid ja kollasega varastajaid peedistada on aga märksa töömahukam kui radariga maanteesirgel korra möödasõidul 300.- kellale saajaid kottida (300.- on ca 169 km/h). Reaalset liiklusohutust tagavad professionaalsed patrullid on need, millest ma tõsiselt puudust tunnen, kiirusemõõtjaid on jalaga segada igasuguse välimusega autodes. Mõnel (ja ka sul, kui ma ei eksi) on samad kiirestisõidukoolitused all, mis neilgi, seega mõni tsiklist teab ikka küll, kui kiire on liiga kiire ja millal asi reaalselt ohtlikuks läheb. Aga pappi on hea nöörida ju, samas reaalsesse liiklusohutusse ja liikluskultuuri arendamisse panustamata.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas franz125 »

See mobla värk on on kehtestatud tegelikult puhtteaduslikele uuringutele tuginedes.Aju suudab tegeleda ühe asjaga korraga.Kui tähelepanelikult kuulad siis tegelikult ei näe märke jne.Lihtsalt aju oma tegevuses hüppab ühelt asjalt teisele ja siit näebki tänaval seda kelle aju kiiremini pendeldab.Need väited et keegi teeb mitut asja korraga on tuulest tõmmatud,enamus üheaegseid tegevusi on nn.lihasmälu.Paraku on igal inimesel peas ainult üks tuum.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas tali »

Normaalselt tõmbab mistahes menditeema alati saed käima :D . Teema oli alguses ju hoopis muus...

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!

reimps

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas reimps »

Poh, peaasi, et mente saaks sõimata :mrgreen:

/iroonia

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mingu sinna oma moblaga, raadiojaamavalimine keerab pähkli samamoodi mujale.
Üldiselt ise täielik t pole, siis ei väänata. Nii on.

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”