Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas käia

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Teema algataja
dsomnus
Postitusi: 24
Liitunud: 28 Mai 2014, 21:23
Tsikkel: zr7

Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas käia

Lugemata postitus Postitas dsomnus »

See härra kes seal raja ääres valvab keeldub ühe inimese pärast kodust välja tulema ja kuna mul eriti palju neid ringrajasõidu huvilisi sõpru-tuttavaid pole, siis oleks tore kui leiaks paar inimest kellega võiks aeg-ajalt ühendust võtta et rajale minna.

Mul on juhtunud et helistan talle et mul on huvi sõitma tulla ja peale algset negatsiivset vastust helistab ta mulle hiljem tagasi et näe, üks teine poiss tuleks ka see ja see kell, et kas oled ikka huvitet'.

Kõige parem oleks muidugi kui nende veebilehel saaks huvi näidata ja niiviisi grupi kokku saada kuid see pole kahjuks veel võimalik.

Ma ise olen suht värske motohuviline Zr-7'ga keda ei huvita niiväga võistlemine ja suured kiirused vaid pigem kallutamine ja niisama parem tsikli kontrollimine.

Ideid/ettepanekuid?



Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas Margus »

Selle jaoks on ju olemas teema: rajale sõitma http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=681031#p681031

Tel. 56566665 Margus

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas will111 »

Käisin eelmine nv seda rada tsekkimas (tsikli jätsin ikkagi värava taha muidugi), tundub et päris kobedaks vuntsitud, võiks seal mõnikord isegi kallutada küll kui ilmad ka natuke mõistlikumaks juba lähevad. aga kahjuks mul graafik ja vaba aeg on kuidagi väga ebakorrapärane tavaliselt, et siis peaks jah kuidagi natuke varem kokku leppima või nii.

aga kui paljude "poiste" pärast see vana siis oma kodust välja tulema viitsib hakata, oled ka seda uurinud?


unimyts
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun 2012, 13:12
Tsikkel: VTR1000F

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas unimyts »

Mul oli plaan homme hommikul 10 ajal vaatama minna kas rajale lastakse.

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

mitu raha nad tahavad?


unimyts
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun 2012, 13:12
Tsikkel: VTR1000F

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas unimyts »

1h – 10€

2h – 15€

4h – 20€

Info raja kohta http://www.kardirada.ee


Teema algataja
dsomnus
Postitusi: 24
Liitunud: 28 Mai 2014, 21:23
Tsikkel: zr7

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas dsomnus »

Pakun välja et võiks miski numbrite või emailide listi kokku panna kellele siis tekstida/kirjutada kui kallutamise tuju peale tuleb.

Will: alates kahest inimesest tuleb valja. Peab miski tunni ette teatama ka. Rada on jah väga heas korras, sile ja grip korralik. Ja kuna see ikkagi kardirada, on kiirused suht väiksed (u. Kuni 100km/h sirgel) nii et kukkumine suht ohutu ning miskit asfalti rebivat monstumit pole tarvis. Olen seal korduvalt korralikult rajalt välja sõitnud ja iga kord ratta selga jäänud.

Unimyts: kui hommikul kell 10 tahad minna siis ma vaidlustaksin su kasutajanime valikut :) Akki lahme miski louna paiku? Või 11 kui just vara tahad minna? Et kymneks sinna jouda peab pea et tööpäevalikult vara ärkama. Kuid kui hiljem ei sobi siis olen ikka käsi. Saadan sulle PM'is oma numbri.

Ishijupp: 10 raha tunni eest. Selle ajaga olen ma kõikidel kordadel kui olen käinud endal korralikult isu täis või paagi ohtlikult tühjaks sõitnud. Pluss see et ühe kiirusületamise trahvi eest saad seal turvalises atmosfääris hea mitu korda end tühjaks sõita. Õpib asju ka kiiremini sest saad korralikult tehnikale pühendada selle asemel et autosid, lapsevankreid ja kruusast asfalti vältida. Minuarust igati eluterve kompromiss.


Teema algataja
dsomnus
Postitusi: 24
Liitunud: 28 Mai 2014, 21:23
Tsikkel: zr7

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas dsomnus »

Margus kirjutas:

Selle jaoks on ju olemas teema: rajale sõitma http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=681031#p681031

Seal viimane postitus mai kuust. Aeg edasi minna:) tule sõitma parem!


Teema algataja
dsomnus
Postitusi: 24
Liitunud: 28 Mai 2014, 21:23
Tsikkel: zr7

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas dsomnus »

Teadmiseks teistele et homme hommikul on v2hemalt kaks kaherattalist rada silumas kellavahemikus 10:30-11:30 nii et juhul kui keegi veel otsustab kampa lüüa siis tulge julgelt.

Emaili/sms listi idee on ikka veel koostamisel nii et andke aga teada kui huvi on.

Nael kummi!


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas oxide »

hoidke teemat aktiivsena ,endalgi huvi seal sõitmas käia.oleks hea kui teaks millal seal keegi sõidab.


aivar424
Postitusi: 69
Liitunud: 31 Mär 2013, 19:16
Tsikkel: r6 2007
Tänanud: 1 kord

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas aivar424 »

Rajale sõitma teema on olemas, viskad sinna postituse üles päev varem, et lähed sõitma, siis huvilisi tavaliselt ikka tekib. Laupäeval Raplas oli meid miski 10 umbes, niiet see toimib väga hästi.
Samas kui ilm on ilus, siis mina olen ettehelistamisega alati peale saanud sinna, vahest ka lihtsalt mööda sõitnud ja sisse keeranud, kui keegi peal on olnud.

Kasutaja avatar

Margus
Postitusi: 317
Liitunud: 15 Dets 2009, 09:46
Tsikkel: CBR600RR
Asukoht: Harjumaa

Re: Otsin huvilisi kellega Tabasalu kardirada masseerimas kä

Lugemata postitus Postitas Margus »

dsomnus kirjutas:
Margus kirjutas:

Selle jaoks on ju olemas teema: rajale sõitma http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=681031#p681031

Seal viimane postitus mai kuust. Aeg edasi minna:) tule sõitma parem!

Viimane postitus võiski mai kuust olla, kuna vahepeal pole keegi asja konkreetseks ajanud ja pole nagu eriti ilma ka olnud, või on rajad sobivatel päevadel broneeritud.

Tel. 56566665 Margus
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”