Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


Kicker88
Postitusi: 1
Liitunud: 12 Okt 2013, 10:11
Tsikkel: Suzuki GSX600f

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Kicker88 »

Tervitus

Olles pikalt vaadanud järgi inimestele kes vuravad esimeste ilusate kevadilmadega vabaduse poole, tuli langetada samuti otsus hakata kilomeetreid koguma.
Väljas saab mind näha arvatavasti järgmine kevad kuna ilmselt ilm enam sõitmist ei soosi. Sõitmas saab mind põhiliselt näha Tallinnas ja nädalavahetustel Ida-Virumaal. Kaherattaliseks on Suzuki GSX600F 99.aasta väljalase. Hetkel veel must aga talvel mõte natuke nokitseda võib olla muutub ka värvilahendus.




Ants1984
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Aug 2013, 12:57
Tsikkel: kawasaki zx900r

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Ants1984 »

Tere =) Mina olen Ants. Mootorrataste vastu on huvi ammu olnud aga load sain tehtud alles sel sügisel, ja seda tänu sellele, et sõber oma rattaga koguaeg silma all töristas. Esimeseks rattaks sattus kohe Kawasaki ZX9R, kuna teine sõber arvas, et lahjemat pole mõtet osta - alguses võib ju vähem gaasi keerata =)
Foorumisse sattusin varuosi otsides.


eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Tere,

olen Christoph, rahvus/kodakondsus Sakslane. Elan põhimõtteliselt Eestis, Palamusest.
Tsikkel on Cagiva Gran Canyon, ostetud 2013 suvekuude jooksul ja tema asendab minu BMW R65.

Sõbranna sõidab hea meelega kaasa, tema on päris tsikkel algataja, ise oman luba juba 30 aastat ja nendest olen umbes 9 aastat sõitnud.

Hea meelega suhtlen teiste Cagiva omanikudega - ja olen tihti siin: http://www.forum.cagivisti.de/forum/ind ... page=Index

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Merli84
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Aug 2013, 17:33
Tsikkel: Yamaha Fazer
Asukoht: Keila.
Tänatud: 1 kord

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Merli84 »

Tere,olen algaja mootorratta sõidus.Algul sai sõidetud mehe motika tagaistmel,aga eelmine sügis sai tehtud load ning kiman nüüd ise ringi.Ja mootorrattaks on Yamaha Fazer600.Kiman ringi põhiliselt Keila ringis. :D


jaanus31
Postitusi: 22
Liitunud: 04 Jaan 2014, 11:29
Tsikkel: Kawasaki GPZ 1100
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 1 kord

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas jaanus31 »

Tere!

Minu nimi on Jaanus ja olen pärit viljandist,liigun ka tartu kandis aeg ajalt.aga muidu eluaeg põline viljandlane olnud.
Tsiklipisik juba suht noorena sees,siis sai omatud algul Delta mopeedi ning seejärel hulgaliselt IZ jupitere ja ka Jawa 638 on olnud.2013a.sügisel sai peale pikka tsiklite pausi soetatud omale 95aasta Suzuki Bandit Gsf600n,57kw.Sõidan enamasti üksi ja oleks tore kevadeks sõidukaaslasi leida :)

Kasutaja avatar

anu258
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Apr 2008, 11:52
Tsikkel: GSR600

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas anu258 »

Olen Anu, pisiku sain "seljakotiks" olemisest. Load juba 3 aastat, oma ratas teist hooaega. Enamasti liigun Viljandi kandis. Rattaks Suzuki GSR600.

Nii mõnus on sügada, kui sügeleb..

m33lis
Postitusi: 36
Liitunud: 27 Jaan 2014, 14:22
Tsikkel: Monster 600
Asukoht: Tallinn

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas m33lis »

Tere,
Olen tõesti veel newbie ja sellest kevadest hakkab pihta minu esimene moto hooaeg.
Tegelen ise IT maailmas ja olen üldiselt väga seltsiv ja meeldiv inimene.
Liigun nädala see enamasti Tallinnas ringi ja vahest nädalavahetustel saaremaal või läänemaal.

Update:
Soetasin endale esimeseks rattaks Ducati monster 600. Sõidetu 250 km (kõik ühe silindriga :wack: ), hetkel paranduses ja ootab uut süütepoolt.
Pilt

Viimati muutis m33lis, 22 Mai 2014, 11:35, muudetud 4 korda kokku.

Claber
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Jaan 2014, 12:03
Tsikkel: varadero xl1000
Asukoht: Valga

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Claber »

Tere,

Eelmisel nädalavahetusel jõudis minu garaazhi Honda Varadero xl1000
Load on juba ammu, kuid päris oma ratas on see esimene.
Esimesed ringid tehtud ja nägu naerul :)
Enamasti liigun Lõuna Eestis Valga ümber, aga sellise ratta jaoks pole Eestis ühtegi kauget kohta.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Claber kirjutas:

Esimesed ringid tehtud ja nägu naerul :)

Eks ta kisub ikka igal kevadel suu kõrva juuurest laia naeratuse tõttu rebenema. Tere tulemast.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kurisool
Postitusi: 4
Liitunud: 29 Sept 2012, 18:55
Tsikkel: TDM 900 (kollane ;)
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas kurisool »

Hei,
Olen küll omajagu siin foorumis juba kasutaja, aga eriliselt sõna pole võtnud, seega ka newbie :)
Sõidan juba teist aastat, eelmise aasta kaaslaseks oli Honda Transalp 600 kellega sai läbitud nii mõnedki kilomeetrid ja euroopas 11-12 riiki :) Talvel sai kaaslane välja vahetatud Kollase TDM 900 vastu, loodetavasti tulevad sama toredad kilomeetrid, sest aega on liiga palju üle :)

Kasutaja avatar

Raunokaselo
Postitusi: 10
Liitunud: 04 Apr 2014, 11:18
Tsikkel: Suzuki GSX600F

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Raunokaselo »

Tervist.
Olen kaherattalistega tegelenud juba üle kümne aasta, peamiselt vene ratastega.
Nüüd sõbralt pisik saadud, ostsin omale 95 aasta GSX600F-i ning teen hetkel lube.
Järgmisest nädalast loodetavasti liigun Tartu kandis juba kahel rattal.

Jawa 634, Yamaha XJR1200, Suzuki DR650

lennylenz
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Aug 2006, 18:28
Tsikkel: HONDA CB 600F
Asukoht: Tartu, Soome/Juva

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas lennylenz »

Tere!
Sain ka lõpuks tsikkli load tehtud, aega võttis aga asja sai.... Alustatud sai juba 2006ndal aasta septembris ja arki teooriagi sai ära tehtud aga Tartus tol ajal arki järjekorrad pikad ja sõidule sain aja alles oktoobri algul, kuid selleks ajaks lõpetati A-kati eksamite tegemine..... Tore oli muidugi üllatus kevadel kui tahtsin arkis sõidueksamile minna, kuid tuli välja, et minu teooriaeksam enam ei kehti, kuna sel ajal teooria kehtis 6 kuud.... (arkis a-kati tegemises paus okt-maini - 8 kuud :wack: ) - ajas ikka marru kll, et tol ajal seaduses sellised augud..... Kuna endal oli tollal palju pendeldamist soome ja eesti vahel, ning siis tuli lapsevanema elu jäid kahjuks asjad soiku. Nyyd õnneks põnnid juba piisavalt vanad, et ka taat võiks hakata kilomeetreid mõõtma....

Ilusat suve,
Lennart

Kasutaja avatar

Koljaa
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Apr 2014, 00:13
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Asukoht: Otepää
Tänatud: 1 kord

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas Koljaa »

Tervitused

Sõidan esimest hooaeg rattaga. Tartu inimesed tunnevad mind ära Kipsi vana ratta järgi, kes ei mäleta siis Honda cbr600rr, repsoli välimusega.
Liiklen enamasti otepää, elva ja tartu kandis.
Kalev

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas miu »

Koljaa kirjutas:

Tervitused

Sõidan esimest hooaeg rattaga. Tartu inimesed tunnevad mind ära Kipsi vana ratta järgi, kes ei mäleta siis Honda cbr600rr, repsoli välimusega.
Liiklen enamasti otepää, elva ja tartu kandis.
Kalev

Hello! :D :bsmile: Polegi liiga pikka aega seda ratast näinud :)

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas ranel »

Koljaa kirjutas:

Tervitused

Sõidan esimest hooaeg rattaga. Tartu inimesed tunnevad mind ära Kipsi vana ratta järgi, kes ei mäleta siis Honda cbr600rr, repsoli välimusega.
Liiklen enamasti otepää, elva ja tartu kandis.
Kalev

:D

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Tervist!

Foorumis olen juba mõnda aega ringi vaadanud ja mõnes kohas ka sõna sekka öelnud.

See siis minu esimene hooaeg legaalse(kunagi on saanud vene rataste ja võrridega ikka sõidetud) mootorratturina.

Näha võib põhiliselt Tallinnas sinise, täiskondliga SV 650S-i seljas, tavaliselt sõidan koos naisega, kellel sinine R6.

Kuldar

Kasutaja avatar

kaur58
Postitusi: 6
Liitunud: 03 Apr 2014, 15:14
Tsikkel: Kawasaki z1000sx
Asukoht: Saku

Re: Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas kaur58 »

Tervist

Olen foorumis alles uus. Rattaga sõidan legaalset teist hooaega enne seda sai vene ratastega sõidetud.
Hetkel rattaks z1000sx. möödunud aastal sõitsin tdm900-ga
Liigun põhiliselt Tallinnas.

Kaur

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”