Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas madone »

Te võiks siia kuhugi kirjutada, et kuidas siia sattuside, mis aparaadiga sõidate jne.
Lihtsalt oleks huvitav teada :lol:



nos
Postitusi: 205
Liitunud: 25 Mai 2003, 12:36
Tsikkel: mamas pride
Asukoht: tallinn

Lugemata postitus Postitas nos »

tere mina olen nos :D sõbrad kutsuvad mind külla :wink:
mina sõidan oma mehe seljas, susu gsx 1100 f vist...
ja sis vel kui kedagi huvitab sis olen tätoveerija, teen auto- ja igasugu muid maalinguid.
:D :D :D

et nüüd te sis teate

tervitades nos :P
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

Mina sõidan Suzuki enduroga, mis algselt oli 50ccm aga nüüdseks on saanud sellest juba 80ccm. Täpipealt sama mis Yamaha DT50.


Uuendus:Nimi Tim ja elan Tallinnas, hetkel sõidan Aprilia 125 enduroga.
Viimati muutis Tim, 13 Okt 2004, 18:33, muudetud 1 kord kokku.

Syxxpacc

Lugemata postitus Postitas Syxxpacc »

niih mina newbie :) ja kihutan affi bikega :) siis kui teda kodus ei ole hiilin ta garaazi ja "laenan" ta bike :) :P :twisted:

siim999

Lugemata postitus Postitas siim999 »

nujah.. ma siis ka ajan ringi honda enduroga.. selline XL250..
Kasutaja avatar

varavaht
Postitusi: 276
Liitunud: 16 Mai 2003, 15:09
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Uustulnukad a.k.a newbie`d ... =)

Lugemata postitus Postitas varavaht »

Njah... praega ma veel enduro sõidurõõme naudin, aa kauax..... ??? Mul Yamaha DT...... 80 cc ja 97 aasta..... Plaanis soetada muidugi 125 bike ... nii et kõik soovitused ja nõuanded olex teretulnud !!! :(

Ta:vi

ka huvitatud kambaga koos kimamisest

Lugemata postitus Postitas Ta:vi »

tervist härrased! ratas mul suzuki GS500E, 95 aasta toode, ringi kiman peamiselt yksi, kuna siiani (tsikli) seltskond puudunud. Lugu pean matkamisest, pikemad otsad meeldivad väga. eestis võiks kuskil rohkem tiirutada... ok edu kõigile ja siis ilmselt foorumis ja muidu ka kohtub
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

tere-tulemast! Kui sõita tahad siis sattusid õigesse kohta. Käisime just viljandis-pärnus ja peale Treffi tahaks minna valgasse Jaanikese motokeskusesse nädalavahetust veetma.

terv.

Motopaks :D
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com

Tonis
Postitusi: 113
Liitunud: 31 Mär 2003, 15:41
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Tonis »

Mina siis Tõnis ja vaatan oma Tartu garaashis kahte GS`i - naised peavad kah ise sõitma ;)

Palju Tartus GS`e juba on?

Peaks ilmselt kopereeruma... mul igasugu pudinaid juba üle mida teistel vaja võiks minna (peale külili käimist näiteks)
Kasutaja avatar

Alex
Postitusi: 438
Liitunud: 20 Mär 2003, 16:13
Tsikkel: Punane Roller
Asukoht: Pealinna külje all
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas Alex »

Tonis kirjutas:

Peaks ilmselt kopereeruma... mul igasugu pudinaid juba üle mida teistel vaja võiks minna (peale külili käimist näiteks)
kas näiteks esiklaasi kah on?
Ilusa ja punase rolleri omanik...sain kah lammaste seast huntide sekka :D
Müüa 2006 V-strom, üks omanik, kallilt.

gsracer

Lugemata postitus Postitas gsracer »

Tere .. Gs500e omanik :)

Minulgi oli kuni mai alguseni selline ratas.

Nüüd aga on üle ainult üks mootor juppidena müüa, mida praegused Gs-i omanikud osta võiksid.

kert
Postitusi: 57
Liitunud: 15 Juul 2003, 21:27
Asukoht: Harju

Lugemata postitus Postitas kert »

Tervitused!
Elan ise siin Tallinna lähedal, aga tuttavaid tsiklimehi siinkandis ei ole. Seepärast hoiangi foorumil silma peal, et kursis olla millega siinsed ratturid tegelevad ka. Sõita saan YZF 750r-ga, mille soetasime elukaaslasega koos möödunud sügisel (talle meeldib taga istuda). Alles on ka vana JAVA-350 ja IŽ-49 (hetkel ei sõida). Aeg-ajalt trehvan ka Tartusse, kus mõned sõbrad tsiklimehed.
Vot selline lugu siis!
KERT.

Vagabond

newbie

Lugemata postitus Postitas Vagabond »

mina hetkel kahjuks ei naudigi sõidurõõme :(
Viimati omasin 87.a. Jawa 350, see aga aastat paar tagasi müüdud...
Viimasel ajal olen aga üha tõsisemalt asunud uusi rattaid piiluma ja ihaldan millalgi lähitulevikus millegi Yamaha TDM900 sarnase omanikuks saada :D
Kasutaja avatar

Tim
Postitusi: 373
Liitunud: 12 Mai 2003, 20:13
Tsikkel: KX250F
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Tim »

Yamaha TDM900 :D , vot see on jube lahe tsikkel küll, sai kunagi Tehnika Maailma streetfighterite testis esimese koha, natuke kaldub ta küll enduuro poole aga see teebki asja paremaks
Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Tervist! mina olen Tarmo ja sõidan `94 Honda CB500 ga, töö ja elukoha tõttu igapäevaselt Tallinnas, vabal ajal ka mujal. Oman seda ratast juuni keskpaigast ja kuna see on mu ainuke liikumisvahend, siis esimese kuuga kogunes läbisõitu 3000 km... :)

Homme siis kõik kiviõli mäkketõusule!
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

omik :)

piret nimeks, sõidan imemasin venoxiga :)
ja ühel väljasõidul olen teiega juba olnud - see viljandi asi :)

siia sattusin kunagisest jutukafleimist, kes mäletab...:P ehk siis suur tüli oli majas, aga nüüd on näha, et #ee.mootorratas inimesed käivad usinalt siin foorumis ja vastupidi biker.ee tegelased käivad meie jutukas :D

oleme nüüd ikka sõbrad edasi... :P
Vahest sõidan ja teen asju.

pirx

Lugemata postitus Postitas pirx »

tere sis ka minu poolt....olen sis pirx.....õige nimi on mul piret....tänu vendadele olen ka suur mootorrattahuviline....endal veel kahjuks sõiduriista ei ole a lepin ka taga istumisega....venna hondaga sõidan ise ka ringi a seda ainult metsa vahel ja seal kus politseionusid pole:)
vot nii....
oki sis....jõgeval kohtume

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

Mina olen Rein ja sattusin uuesti tsikliselga tänu tänavusele tuultevaesele suvele.Surf ilma koraliku tuuleta kaotab mõtte. Ja et igav ei oleks ostsin tsikli, Dnepri, nüüd siis kruiisin ja kruvin 8) .Tsiklitega olen ka varem sõitnud, kui ulatusin võrrile sadulale hüppama, siis hakkasin võrriga põristama, kui suutsin kavrossi käima joosta, siis jooksin seda käima, kui käima jooksmisest villand sai, sai voshod ostetud, mis aegajalt tahtis ikka ka mootori soojaks jooksmist, siis juba poest tutikas minsk, ja aasta hiljem Jawa. Ja peale Jawat siis nüüd miski 13 aastane periood ilma tsiklita. Aaga nüüd peale Jõgeval käiku arvan, et ilma tsiklita oleku perioodi enam ei tule :lol:

sys
Postitusi: 735
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:17
Tsikkel: Yamaha R6 "Raven"
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas sys »

Ma lisaks Reinu kommentaarile ka eelmise tuulevaese suve :( ja tõsi, mis tõsi juuli kuus sai sõita 1 kord ja seegi oli paras tiksumine :(
Enda puhul on kindlasti üheks teguriks ka mõne inimese aktiivne "müügitöö" ;)

belca

Lugemata postitus Postitas belca »

t2r2!
mina olen gabriela. Tartust. naine. kulgen vaikselt kawasakiga,vulcan en500. myyn ratast. ostan yhe uue , ilmselt hoopis teist masti ratta.
lalallalalalallaaaa........
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

EE.. Gabriela kui palju su ratas maksab?
Kasutaja avatar

Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

Ahja. See foorum ju selline tutvustav :oops: , yhesönaga teen lyhidalt.
Nimeks Lauri, elukohaks Lasnamäe kyngas ja tsikliga olen söitnud nii 4aastat. Praegult veel IZ-p3 mille vanamees mulle pärandas ja temalt ma selle huvi mootorrataste vastu sain. Hetkel platseerun mönda aega Soomes . Vabal ajal otsin ostmiseks sobivat Lääne tsiklit.
Saigi vist köik. :wink:

Enduraator

Lugemata postitus Postitas Enduraator »

Olen Endo. Hetkel tsiklit pole aga minevikus alustasin võrridega, millele järgnesid Pannonia, I?, ja Jawa. Oman kogemusi ka lendava triikrauaga roller Tuula 200M :lol: . Plaan on järgmiseks aastaks Saksast midagi tuua. Autoga sõitmine on ära tüüdanud ja jalgratas ei sobi igal pool.

Pääsuke

Lugemata postitus Postitas Pääsuke »

Tere ka minu poolt! Nimi on Roosileht, pärit Viljandimaalt (täpsemalt Võhmast kui kedagi huvitab), kallikesex on 97 aasta APRILIA RS 125
Kasutaja avatar

Teema algataja
madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Lugemata postitus Postitas madone »

Tervitus :) Veel 1 võrrimees juures.. tore :P

Andyvana

Lugemata postitus Postitas Andyvana »

Tervitus ratturitele! Ma olen Tln lähedalt vastne motohuviline. Minevikus suuri tegusid ei ole teinud aga käesolev aasta tõi majja tänu elukaaslase kaashuvile Yamaha rolleri Why. Suvest sügise saamisel hakkas rohkem huvi pakkuma pikem rattasõit ja nüüd otsime endale tõsist matkaratast. Lehele sattusin tänu No Limits'i rattamüügikuulutusele. Loodetavasti saame õige pea endale midagi soetatud ning hakkame järgi arenema :)

Tervitustega, Andres

polomark

Lugemata postitus Postitas polomark »

Tere motika-kolleegid!

Eelmisest reedest olen siis tulipunase Suzuki GS 500 E -93.a. omanik. Äsja Saksast toodud "pill". Läbisõitu 15 000 km. Läheb teravalt edasi küll, kui "rutskat" väänata vastupäeva :-)
Kahjuks pole korralikke tsiklimehe riideid veel ostnud, ja vihm on juba natuke tuska teinud tervisele. Küll jõuab!

Tervitused kõigile Suzuki omanikele ja loomulikult teistele ka !
Kasutaja avatar

andriano
Postitusi: 258
Liitunud: 21 Mai 2003, 05:18
Asukoht: Estonia

Lugemata postitus Postitas andriano »

Noh jah,ise olen tehnikahuviline väikesest peale olnud e.näpp kogu aeg õline.Huvi mootoriga kaherattaliste vastu sain pisiku arvatavasti vanematelt,kahjuks nüüd nad ei viitsi enam ringi kruiisida.
Tatina sai jalgrattale võrri mootor peale,hiljem oli ka paremaid.Sain 15 vanaks,kui hea onu kinkis mulle külkaga Pannonia.16-selt pinnisin isa,sain Jawa 638.Krossirajal proovisin hiljem cz-i võrri,kui selle jebimisest villand sai istusin Honda selga.Mõningad traumad,töö ja eluisu ajendasid extriimsest spordialast loobuma.Mõne aastase vahega on tsiklikiusatus ullult kasvanud,ostsis suve algul Suzuki.Sebisin 600 Banditit,ei saanud...võtsin 400-se.

clever878

Tere kõigile :)

Lugemata postitus Postitas clever878 »

Mina siis clever olen ja siia sattusin lihtsalt seilates ..olen küll kuulnud, et selline biker.ee olemas on .....aaaga ok sellega..... sõidan siis hetkel Triumph Speedmasteriga.Moto Guzzi oli mu eelmise hooaja ratas,kuna ta aga katki läks, siis oli mul megavõimalus Triumph valida :) weeega rahul olen igal juhul .

Vagabond

Yamaha TDM

Lugemata postitus Postitas Vagabond »

Tere-tere,

Yamaha TDM on vinge, tahan ka endale järgmiseks suveks TDM-i osta. Piilun aga juba TDM900-t :D .
Oskad ehk ka kogemusi jagada, et kuidas on sõita linnas, maanteel jne?

VB
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”