Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


kana

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kana »

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)



Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kaval »

yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

homme ülehomme hakkab Kose kestvusenduro raja ehitus,kel aega ja viitsimist võivad appi tulla nii jõu kui nõuga ! algus kella 11 paiku Kose krossirajal

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Kangru »

yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)


kana

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kana »

tonjuh kirjutas:

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)

:D vabandust, mul on päevad segi! Ma arvasin, et homme on juba laupäev.

Viimati muutis kana, 27 Mär 2009, 18:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

kaval
Postitusi: 895
Liitunud: 12 Juul 2007, 23:42
Tsikkel: rattatuu
Asukoht: tln,mõigu
Kontakt:

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kaval »

yanksel kirjutas:
tonjuh kirjutas:
yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)

:D vabandust, mul on päevad segi! Ma arvasin, et homme on juba laupäev. Ja ära tee selle Võrumaa jutuga mind kohe kadedaks...

Kaval, sa ütled, et "homme ülehomme hakkab Kose kestvusenduro raja ehitus,kel aega ja viitsimist võivad appi tulla nii jõu kui nõuga ! algus kella 11 paiku Kose krossirajal" - mõtled Pirita-Koset või see teist Koset, mis 40 km Tallinnast? Mai tea, kas must miskit suurt kasu oleks, tolgendaksin ehk niisama jalus? :| :D

ikka see 40 km kaugusel olev Kose,kahjuks ise ei saa ka homme minna,küll aga ülehomme

http://www.arcar.eu odavad rendiautod al.5 euri päev
anda rendile koos tehnikaga garaaz Mõigus kaaskasutusse.500 euri
allar 56291000
umbe ull miis
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

tonjuh kirjutas:
yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..


450

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas 450 »

Hea trenn oli täna.Kes ütles,et sõita ei saa? Homme sama.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas bitter »

pyramiid kirjutas:

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..

Üritus on organiseeritud:
http://www.ktm.ee/?p=1591
rattad ja spetsid kohal, näpunäiteid saad kindlasti kah kui küsid. Ahjah - miskipärast algab rataste nimekiri 690 cm3-st, tavaliselt on ikka kergemad pillid ka olnud.

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas creativ »

pyramiid kirjutas:
tonjuh kirjutas:
yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..

proovimine läheb kulukaks. arvata võib et pead hakkama peale seda olemasolevat pilli vahetama 8) endurtispisik on vägagi nakkav

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas mella »

bitter kirjutas:
pyramiid kirjutas:

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..

Üritus on organiseeritud:
http://www.ktm.ee/?p=1591
rattad ja spetsid kohal, näpunäiteid saad kindlasti kah kui küsid. Ahjah - miskipärast algab rataste nimekiri 690 cm3-st, tavaliselt on ikka kergemad pillid ka olnud.

See on tänavatsiklite proovikas.


kana

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kana »

bitter kirjutas:

Üritus on organiseeritud:
http://www.ktm.ee/?p=1591
rattad ja spetsid kohal, näpunäiteid saad kindlasti kah kui küsid. Ahjah - miskipärast algab rataste nimekiri 690 cm3-st, tavaliselt on ikka kergemad pillid ka olnud.

MIKS alati nii, et kui kuskil midagi lahedat ja põnevat, siis olen mina eksamil, tööl või muud moodi kinni? ok, kui tänavasõidukid, siis elan üle :)

Viimati muutis kana, 27 Mär 2009, 18:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Kangru »

Kaval, rajaehitusel aitaks hea meelega aga ainuke vaba päev 10.04 sõit ise 19. Kui näiteks sellel päeval midagi toimub ja abi vaja anna teada. Näeks Kose raja ära ja mine hullu tea äkki ka sõitma 19 kui tervis lubab. 18.ju Piksepini viimane sõit ja suurem pralle, sarja lõpetamine

pyramiid kirjutas:
tonjuh kirjutas:
yanksel kirjutas:

Tonjuh, kas homme -ylehomme Männikul oled vai nyyd on proovimise rong minu jäuks selleks hooajaks juba lännu?
:)

Yanksel sa oled kuidagi kärsitu. Oota natuke kohe lähevad ilmad ilusaks ja lumi sulab ära küll me su siis ka endurousku pöörame. Homme vaja raha teenida ja laupäeval võrumaale kell 5 hommikul start. Urmas olla hea raja sisse lükanu nii, et patt on mitte proovida. 8)

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..

Eks ta muidugi õigem oleks. Jutt käib siin lihtsalt ratta proovimisest, et kuida nagu on ja mis tunne.
Peaks muidugi uurima Motomaania pere käest kas kevadel Enduurolaagrit ka tuleb. Mingi jutt jäi sügisel, et võibolla isegi tuleb. Väga lahe üritus oli. Suurema ürituse puhul peab ikka mõned tõsiselt kõvad sõidumehed kaasama kes tõesti suudavad õpetussõnu jagada, ette näidata ja kes on pikalt selle alaga tegelenud. Rattaid saab rentida ja võib näiteks ühe ratta kahe peale võtta saab terve päeva proovida. Kui tahtmist ja huvilisi on saab kõike teha kui natuke kompunnida. Varjante on tegelikult sadu. Kui asi suurem siis peab ikkagi arvestama teatud rahalise väljaminekuga mis ei pruugi väga väike olla.
Eks need testipäevad on ka toredad asjad aga need rohkem mõeldud margi reklaamiks ja natuke ratta proovimiseks.Kui ikka sõitu teha siis päev kindlasti ratta seljas, et õiget tunnet saada. Aga ise lähen küll 4. just varustust hea hinnaga vaatama.


kana

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kana »

Pyramiid: Lärm korraldab soovitud üritusi http://www.joyride.ee/
Motomaania ürituse kordust ootaks küll http://www.motomaania.ee/?p=3525

Viimati muutis kana, 27 Mär 2009, 18:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

Aga jumala lahe oleks kui keegi Männikul kestvuskrossi raja ääres sihikindlalt rahvasportlasi hääletaks ju. Vaevalt et keegi nii kade oleks et sõita ei annaks :lol:

Usinus-Kasinus-Cosinus

napalm
Postitusi: 237
Liitunud: 07 Dets 2004, 12:55

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas napalm »

Esilekerkinud küsimusele enduro treeninglaagrist oleks üks põnev vastus vast ka selline.
Ajakiri Motokross ja Desert University korraldab koostöös vabariigi vastava valtkonna helgemate peade ja motospordi professionaalidega 3 päevase või enamuse soovikorral 4 päevase Enduro treeninglaagri koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Koolitus sisaldab nii korraliku mx algkoolitust või vastavalt võimetele kui navigatsiooni koolituse (vabariigi kõvemate kartograafide ja navigeeriatega koostöös) ja veel palju muu vajalikuga nii enduro spordiks kui rally raidiks neile kes tahavad avastada maailma Eestist väljaspool. Esialgne kuupäev on 3-4-5 Juuli kuigi see hetkel langeb kokku Balti MV etappiga Lätis ja ka "GPSud Kotti" sarja viimase etappiga. Aga käib selgitamine kas kõik asjad ikka toimuvad nii nagu hetkel on kalendris kirjas või toimub Lätis muudatusi seega hetkel info mitteametlik. Aga vähemalt väike eelinfo enduro koolitustele neile kes tahavad natuke tõsisemalt või siis lõbusamalt asjaga kokku puutuda ja natuke seigelda. Sõita saab kõvasti igal juhul ainus piiraja on aeg ja raha paraku aga kõik on enamuse soovi järgi korraldatav nii, et kui asjad üleval huvilised palun vedage diskusiooni siis tuleb ka täpselt selline toode nagu teile just vaja on, et sõida turvalisemalt, targemalt ja kiiremini.
Täiendav info ilmub http://www.motokross.eu lehele ja järgmises 4jandas numbris kus ilmub ka Eesti Enduro MV väike ülevaatlik manuaal kuidas mida ja miks. :arrow: :idea: Seniks rõõmsaid treeninguid !

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas creativ »

napalm kirjutas:

Esilekerkinud küsimusele enduro treeninglaagrist oleks üks põnev vastus vast ka selline.
Ajakiri Motokross ja Desert University korraldab koostöös vabariigi vastava valtkonna helgemate peade ja motospordi professionaalidega 3 päevase või enamuse soovikorral 4 päevase Enduro treeninglaagri koos kõige sinna juurde kuuluvaga. ......
Täiendav info ilmub http://www.motokross.eu lehele ja järgmises 4jandas numbris kus ilmub ka Eesti Enduro MV väike ülevaatlik manuaal kuidas mida ja miks. :arrow: :idea: Seniks rõõmsaid treeninguid !

eriti positiivne uudis! kui suvel veel plekki on siis sellisesse üritusse investiks küll suurima heameelega :bsmile:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

bitter kirjutas:
pyramiid kirjutas:

Äkki orgunniks siis kohe tiba suurema ürituse, mul ka kange soov endurot proovida kuskil selleks ettenähtud kohas. Tore kui spetsid kohal oleks ja mõned õpetussõnad/näpunäited jagaks! Ratast ka siis muidugi vaja, sest ise kahjuks seda tüüpi ratast ei oma..

Üritus on organiseeritud:
http://www.ktm.ee/?p=1591
rattad ja spetsid kohal, näpunäiteid saad kindlasti kah kui küsid. Ahjah - miskipärast algab rataste nimekiri 690 cm3-st, tavaliselt on ikka kergemad pillid ka olnud.

Mul soov jälle millegi sellise järele, et kohal asjalikud vennad oma ratastega (hea kui erinevad nii margilt kui mootori mahult), kes jagaks veits õpetussõnu ja kellega koos saaks väikse tiiru teha, kuna ise seal pole kordagi käinud ja metsarajad tundmatud! Asi eeldab muidugi ratta olemasolu ja kui oleks selle tarbeks võimalik pill näiteks kuskilt rentida, siis oleks ok minu meelest. Keegi niikuinii oma pilli ju käest anda ei taha, ikka soov kaasa kulgeda!
Jah Lärmi üritus on alternatiiv, aga mul tunne, et ma ei jõua seda pikka päeva seal kaasa teha ja ega sedagi tea, võib olla peale esimest metsasihti juba isu seda tüüpi rattaga täis.. :wink:

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

pyramiid kirjutas:

Mul soov jälle millegi sellise järele, et kohal asjalikud vennad oma ratastega (hea kui erinevad nii margilt kui mootori mahult), kes jagaks veits õpetussõnu ja kellega koos saaks väikse tiiru teha, kuna ise seal pole kordagi käinud ja metsarajad tundmatud! Asi eeldab muidugi ratta olemasolu ja kui oleks selle tarbeks võimalik pill näiteks kuskilt rentida, siis oleks ok minu meelest. Keegi niikuinii oma pilli ju käest anda ei taha, ikka soov kaasa kulgeda!
Jah Lärmi üritus on alternatiiv, aga mul tunne, et ma ei jõua seda pikka päeva seal kaasa teha ja ega sedagi tea, võib olla peale esimest metsasihti juba isu seda tüüpi rattaga täis.. :wink:

Põhimõtteliselt olen leidnud asjale lahenduse ja seda siis Ainja krossirajal (Karksi-Nuia kõrval) alates soojemate ilmade saabumisest toimuva hakkavate koolituste näol. Võimalik on rentida kohapealt tsikkel (Honda CRF250 R) ja saada instruktori käe all soovitusi-nõuandeid sõidutehnikate omandamiseks, selleks ettevalmistatud rajalõikudel. Selleks, et saada personaalset hinnapakkumist, vaja edastada korraldajatele kuupäev, inimeste arv, renditavate tsiklite arv, varustuse vajadus (soovitavalt peaks kaasas olema siis oma varustus, aga saab üht-teist ka nende käest).
Seega siit ka minu üleskutse - kel asja vastu huvi, siis saatke mulle PM ja saan veidi pikemalt asjast kirjutada, ka mingid hinnad siis ehk orientiiriks anda.

Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Kangru »

napalm kirjutas:

Esilekerkinud küsimusele enduro treeninglaagrist oleks üks põnev vastus vast ka selline.
Ajakiri Motokross ja Desert University korraldab koostöös vabariigi vastava valtkonna helgemate peade ja motospordi professionaalidega 3 päevase või enamuse soovikorral 4 päevase Enduro treeninglaagri koos kõige sinna juurde kuuluvaga. Koolitus sisaldab nii korraliku mx algkoolitust või vastavalt võimetele kui navigatsiooni koolituse (vabariigi kõvemate kartograafide ja navigeeriatega koostöös) ja veel palju muu vajalikuga nii enduro spordiks kui rally raidiks neile kes tahavad avastada maailma Eestist väljaspool. Esialgne kuupäev on 3-4-5 Juuli kuigi see hetkel langeb kokku Balti MV etappiga Lätis ja ka "GPSud Kotti" sarja viimase etappiga. Aga käib selgitamine kas kõik asjad ikka toimuvad nii nagu hetkel on kalendris kirjas või toimub Lätis muudatusi seega hetkel info mitteametlik. Aga vähemalt väike eelinfo enduro koolitustele neile kes tahavad natuke tõsisemalt või siis lõbusamalt asjaga kokku puutuda ja natuke seigelda. Sõita saab kõvasti igal juhul ainus piiraja on aeg ja raha paraku aga kõik on enamuse soovi järgi korraldatav nii, et kui asjad üleval huvilised palun vedage diskusiooni siis tuleb ka täpselt selline toode nagu teile just vaja on, et sõida turvalisemalt, targemalt ja kiiremini.
Täiendav info ilmub http://www.motokross.eu lehele ja järgmises 4jandas numbris kus ilmub ka Eesti Enduro MV väike ülevaatlik manuaal kuidas mida ja miks. :arrow: :idea: Seniks rõõmsaid treeninguid !

Ai kisub põnevaks. Bronnin ühe koha juba ära. Mul on ettepanek tõsta see eraldi teemaks, enduro, rally raid või midagi sellist. Jätame endurod Harjumaal ikka kes kus käis kuhu minek mis kell kokku saame teemaks. Paneks sinna juurde veel Napalmi posti enduro võistlustest rubriigist rahvaspordi karikas saaks ühe tipp topp huvitava teema mida arendada.

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Üks väike kiire küsimus. Kuidas männiku kestvuskrossi raja kandis vee ja lumega on? Metsavahele väga ei ronikski, seal kindlasti sopane. Liivapeal tahaks esimesed tiirud see aasta teha.

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

pyramiid kirjutas:
pyramiid kirjutas:

Mul soov jälle millegi sellise järele, et kohal asjalikud vennad oma ratastega (hea kui erinevad nii margilt kui mootori mahult), kes jagaks veits õpetussõnu ja kellega koos saaks väikse tiiru teha, kuna ise seal pole kordagi käinud ja metsarajad tundmatud! Asi eeldab muidugi ratta olemasolu ja kui oleks selle tarbeks võimalik pill näiteks kuskilt rentida, siis oleks ok minu meelest. Keegi niikuinii oma pilli ju käest anda ei taha, ikka soov kaasa kulgeda!
Jah Lärmi üritus on alternatiiv, aga mul tunne, et ma ei jõua seda pikka päeva seal kaasa teha ja ega sedagi tea, võib olla peale esimest metsasihti juba isu seda tüüpi rattaga täis.. :wink:

Põhimõtteliselt olen leidnud asjale lahenduse ja seda siis Ainja krossirajal (Karksi-Nuia kõrval) alates soojemate ilmade saabumisest toimuva hakkavate koolituste näol. Võimalik on rentida kohapealt tsikkel (Honda CRF250 R) ja saada instruktori käe all soovitusi-nõuandeid sõidutehnikate omandamiseks, selleks ettevalmistatud rajalõikudel. Selleks, et saada personaalset hinnapakkumist, vaja edastada korraldajatele kuupäev, inimeste arv, renditavate tsiklite arv, varustuse vajadus (soovitavalt peaks kaasas olema siis oma varustus, aga saab üht-teist ka nende käest).

Et siis on huvilisi veel või kuidas? Andke teada, paneme pundi kokku ja läheme teeme omale ühe mõnusa päeva. Mitme inimese korral on koolituse puhul ka soodukas!

Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Kangru »

HRQ kirjutas:

Üks väike kiire küsimus. Kuidas männiku kestvuskrossi raja kandis vee ja lumega on? Metsavahele väga ei ronikski, seal kindlasti sopane. Liivapeal tahaks esimesed tiirud see aasta teha.

Infoks kes veel see aasta käinud pole.Väga hea on. Lausa lust on sõita. Sisse sõites vasakut kätt teise mäe all on väga mõnus liivane rajake sisse sõidetud mis kulgeb üle mäe. Sellel rajal ei ole lund ega soppa.Tankokas on talvega väga palju muutunud, kõvasti metsa maha võetud ja muidu songitud. Metsavahel on lund ja jääd mille all on kohati soontes ja aukudes pool meetrit vett, muda leiab ka nii, et tapab ühesõnaga väga lõbus. Kõigile midagi.


450

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas 450 »

Kas täna keegi männikule tuleb???


Timo R.

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

mina lähen! ilmselt 12 juba seal.

EDIT: vabdust, et kohale ei jõudnud. plaan oli hea, aga teostus jäi natuke nõrgaks. nimelt kui Kangrust üle Viljandi mnt tulin, selgus et metsas on ikka tõsine jääaeg veel. palju lund ja jääd vett ja sitta. ühesõnaga 10 minuti pärast olin juba läbimärg ja ratta 2x keset ooekani suutnud välja suretada. Otsustasin Männikule mitte välja sõita ja paarutasin karjääri teises otsas peaaegu kolmveerand paaki bena. tore oli, kuigi kaaslaseks vaid ühed hommikused ATV jäljed.

Viimati muutis Timo R., 05 Apr 2009, 17:59, muudetud 1 kord kokku.

450

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas 450 »

Ma tulen kell üks või poolkaks.Mull on buss ja kollane,roheline käru.

Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Kangru »

Timo R. kirjutas:

mina lähen! ilmselt 12 juba seal.

EDIT: vabdust, et kohale ei jõudnud. plaan oli hea, aga teostus jäi natuke nõrgaks. nimelt kui Kangrust üle Viljandi mnt tulin, selgus et metsas on ikka tõsine jääaeg veel. palju lund ja jääd vett ja sitta. ühesõnaga 10 minuti pärast olin juba läbimärg ja ratta 2x keset ooekani suutnud välja suretada. Otsustasin Männikule mitte välja sõita ja paarutasin karjääri teises otsas peaaegu kolmveerand paaki bena. tore oli, kuigi kaaslaseks vaid ühed hommikused ATV jäljed.

Räägid, et tulid Kangru poolt. Oled sa selle kandi mees? Ise pesitsen Kangrus, teinekord saaks sealtpoolt kambaga peale minna. Kohtumispaigaks oli eelmine suvi, sügis Raudalu tankla.


Timo R.

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

tonjuh kirjutas:
Timo R. kirjutas:

mina lähen! ilmselt 12 juba seal.

EDIT: vabdust, et kohale ei jõudnud. plaan oli hea, aga teostus jäi natuke nõrgaks. nimelt kui Kangrust üle Viljandi mnt tulin, selgus et metsas on ikka tõsine jääaeg veel. palju lund ja jääd vett ja sitta. ühesõnaga 10 minuti pärast olin juba läbimärg ja ratta 2x keset ooekani suutnud välja suretada. Otsustasin Männikule mitte välja sõita ja paarutasin karjääri teises otsas peaaegu kolmveerand paaki bena. tore oli, kuigi kaaslaseks vaid ühed hommikused ATV jäljed.

Räägid, et tulid Kangru poolt. Oled sa selle kandi mees? Ise pesitsen Kangrus, teinekord saaks sealtpoolt kambaga peale minna. Kohtumispaigaks oli eelmine suvi, sügis Raudalu tankla.

Ma jahh Kangrust. Väga hea, kui keegi siinpool veel sõitja on. Sügisel märkasin küll kahtlaseid jälgi metsa all, kuid süüdlast ei näinud. Nüüd siis süüdlane teada :bsmile:

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Möku »

Kestvuskrossi raja peal metsaaluses osas on jääaeg mis jääaeg. Aga pidamine oli hea ja võis täitsa uljalt peale keerata, kuigi kaugemates osades sõidujälgi veel ees millegipärast polnud.

Metsavahel lainete vahel on sellised kavalad lombid. Osa neist on veel täitsa jääs, teine osa aga juba põhjani lahti sulanud. Sõltub sellest, kui palju päikest on saanud ja kui palju lund peal veel on. Kogu see kompott kokku aga tekitab selliseid negatiivse nurgaga horisontaaltasapinnalisi rante lainetele.

Üks selline rant laine tõusunurga peal enne pommiauku tekitas mul seal esirattale ootamatult "täiusliku pidurduse" (crash) ja läksin üle lenksu. Aga nii õnnetult, et tsikkel tuli kaarega tagant jala peale. :cry:

Boonusena sain siis pikema suhtlemisvõimaluse meditsiinikooli praktikantidega Mustamäe traumapunktis, õlavöö saab karkudega kolistamisest tugevamaks ning järgmised kaks kuud tegelen siis rohkem sõiduteooria tudeerimisega. Lähengi nüüd "oigaja krossihuviline vajab nõu" foorumisse tagasi :lol:

Usinus-Kasinus-Cosinus

Timo R.

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas Timo R. »

Möku kirjutas:

Kestvuskrossi raja peal metsaaluses osas on jääaeg mis jääaeg. Aga pidamine oli hea ja võis täitsa uljalt peale keerata, kuigi kaugemates osades sõidujälgi veel ees millegipärast polnud.

Metsavahel lainete vahel on sellised kavalad lombid. Osa neist on veel täitsa jääs, teine osa aga juba põhjani lahti sulanud. Sõltub sellest, kui palju päikest on saanud ja kui palju lund peal veel on. Kogu see kompott kokku aga tekitab selliseid negatiivse nurgaga horisontaaltasapinnalisi rante lainetele.

Üks selline rant laine tõusunurga peal enne pommiauku tekitas mul seal esirattale ootamatult "täiusliku pidurduse" (crash) ja läksin üle lenksu. Aga nii õnnetult, et tsikkel tuli kaarega tagant jala peale. :cry:

Boonusena sain siis pikema suhtlemisvõimaluse meditsiinikooli praktikantidega Mustamäe traumapunktis, õlavöö saab karkudega kolistamisest tugevamaks ning järgmised kaks kuud tegelen siis rohkem sõiduteooria tudeerimisega. Lähengi nüüd "oigaja krossihuviline vajab nõu" foorumisse tagasi :lol:

palju õnne. ma panin täpselt samasuguse kolari sügis-talvel. esiratas kukkus läbi jää, ise üle lenksu ja ratas tagant jala peale. õnneks ma sõidan Sidi krossisaapaga, mis on ikka sigatugev ja see võttis pauku kõvasti maha. ehmatus ikkagi.


kana

Re: Endurod metsaradadele (Harjumaa)

Lugemata postitus Postitas kana »

Mul hakkas natuke jube. Isegi kui kogenud sõitja läheb üksi maastikule, võib stuffi juhtuda.
Probleem on ilmselt siis, kui känts nii kõva, et ennast peab ka kuskile transportida laskma 4-rattalisega, kuid 2-rattalist selle peale ei võeta.
Et kas oleks mõistlik ikkagi kellegagi koos minna- aga isegi siis tsiklit jalgratta kombel terveksjäänud sõtija käekõrvale võttes ära ei vii. Või mida? Minu arvates oleks turvalisem kellegagi koos sõita, siis saab vähemasti kergemini igatsugu transpordiprobleemid telefoni teel ja teiste abiga lahendada, õigus?

Head paranemist, Möku! :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”