Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

Vend saab 2.aprillil 27a ja vennanaine mõtles teha talle ta lemmiku ala peale sünnipäeva üllatuse! Sõita nats rajal, ehk ütlevad tegijamad, kaua algaja peaks rajal möllama, et oma vajaduse kätte saaks :D Ise mõtlen, et kaua vastu ei pea, kuna võtab käed korralikult läbi (kuuldavasti).
Igatahes, kes oleks nõus ja mis hinna eest!? Tallinna lähiümbruses oleks hea ja 5. aprillil võiks teostada!
Ettetänades, Kristo

Viimati muutis Algaja46, 11 Mär 2014, 16:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas mx77 »


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Ta pole üldse sõitnud ja siis rajale?


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

Tänan, sealt saab jh kõik vajaliku :)
Kuid keegi oma rattaga ei taha raha teenida, odavamalt siis :D !? Lihtsalt küsin!


aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Ma loodan, et see küsimus oli nali.
Et sõitnud ei ole ja paluks ratast ja varustust...
Mul pojal hakkavad vaikselt karvad kasvama. Mõtlesin, et äkki keegi laenaks paarik tunniks oma naist. Et poja saaks ka maigu suhu, et mis ja kuidas. Tean jah, et pordumajast saaks tellida, kuid äkki keegi tahab natuke raha teenida...
Kangesti seda maiku kõlab see pakkumise küsimine.


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

aivarik kirjutas:

Ma loodan, et see küsimus oli nali.
Et sõitnud ei ole ja paluks ratast ja varustust...
Mul pojal hakkavad vaikselt karvad kasvama. Mõtlesin, et äkki keegi laenaks paarik tunniks oma naist. Et poja saaks ka maigu suhu, et mis ja kuidas. Tean jah, et pordumajast saaks tellida, kuid äkki keegi tahab natuke raha teenida...
Kangesti seda maiku kõlab see pakkumise küsimine.

Nu kui panna nüüd asi naise staatusesse, siis küll jh! Kuid asjadel ei tohiks olla sellist väärtust, nad peaksid ikkagi olema otstarbekamad olema! Aga jh, tundub, et tsikkel on igamehe unistus ja kallis, kui naine :D Sel juhul jh, nali, palun :D


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

sandman1111 kirjutas:

Ta pole üldse sõitnud ja siis rajale?

Sõitnud on ikka, vanade vene ratastega! Rajale sellessuhtes, et harjutada, mis ma oskan siia öelda, muidugi rada peaks tühi olema, kus siis oleks kõige parem alustada krossikaga, kui mitte rajal?


aivarik
Postitusi: 119
Liitunud: 23 Mai 2012, 10:33
Tsikkel: Kawasaki ER-6F

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas aivarik »

Lihtsalt ratas on spetsiifiline. Ja eeldab ikkagi sõiduoskusi ja kogemusi. Ja kuna ratastel on jõudu rohkem, kui keskmisel isendil mõistust - siis on tagajärjed kiired ja kurvad tulema. Mõlemale osapoolele. Parim kink oleks siis äkki A-kategooria kursused vennale. On tõenäolisem, et saate koos ka järgmisi sünnipäevi tähistada


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Ma ei usu, et keegi laenata tahab. Aga kui sinu sõbrake tõesti krossika seljas pole sõitnud, siis ärge küll sellist kingitust tehke. See ei ole päris nii lihtne, et istun nüüd peale ja lähme pritsime liiva ja üritame hästi kaugele hüpata. Hea kui tööle üldse saab ja kui rada hästi sile ja kõva just pole, siis hea kui esimese kurvini seljas püsib.

Edit: VB. lähete sõidate kõik koos pitbikedega? Üks koht kus seda saab teha on vist Laitse rallipargis?

Ja krossiga esimesi proovimisi võiks teha mõnes kohas, kus on sile ja palju ruumi. Kui enne päris rattaga sõitnud oled, siis on ideaalne Männiku karjääris ringi uitada. Mingitest tundides sõitmisest, kui see just mööda kruusateed pole, ärge unistage :D. Algajad mx D vennad sõidavad u 11 min rajal ja on täiesti läbi omadega, see on raskem kui vaadates tundub :D.

Viimati muutis sandman1111, 11 Mär 2014, 16:33, muudetud 1 kord kokku.

Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

aivarik kirjutas:

Lihtsalt ratas on spetsiifiline. Ja eeldab ikkagi sõiduoskusi ja kogemusi. Ja kuna ratastel on jõudu rohkem, kui keskmisel isendil mõistust - siis on tagajärjed kiired ja kurvad tulema. Mõlemale osapoolele. Parim kink oleks siis äkki A-kategooria kursused vennale. On tõenäolisem, et saate koos ka järgmisi sünnipäevi tähistada

Ma saan jh kõigest hästi aru, kui vennanaise soov on selline, seega tuleb alluda :D siis peab sealt rentima rendirattad.ee muud võimalust sel juhul ei ole!
Ega turvalisus olekski juhi enda tegemine jh!
Käib juba autokoolis, varsti loadki käes!


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

sandman1111 kirjutas:

Ma ei usu, et keegi laenata tahab. Aga kui sinu sõbrake tõesti krossika seljas pole sõitnud, siis ärge küll sellist kingitust tehke. See ei ole päris nii lihtne, et istun nüüd peale ja lähme pritsime liiva ja üritame hästi kaugele hüpata. Hea kui tööle üldse saab ja kui rada hästi sile ja kõva just pole, siis hea kui esimese kurvini seljas püsib.

:D Mina isiklikult seda sõita ei oska, hüppamisest rääkimata, tänaval veel kuidagi püsti seisan, asi seegi :)

Ta käis kunagi, ma ei mäleta, kus ja mis selle koha nimi oli, kuid mingine spetsiifiline koht, kus sai nii sõita, siserajal, äkki see oli see kuulus siserada kuskil võru kandis või kus see olema pidi, see uus ja suur sisehall vms.
Ütles, et jama oli, kuna automaatkast ja ei saanud paugutada nii nagu oleks tahtnud!
Ehk on siiski rajal ja õige rattaga parem ja tulusam :) kui juba nats proovitud on!?


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Automaatkast? Sõitis rolleriga Sõmerpalu sisehallis? Ma natuke täiustasin oma eelmist postitust. Sa ka troll?


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

sandman1111 kirjutas:

Automaatkast? Sõitis rolleriga Sõmerpalu sisehallis? Ma natuke täiustasin oma eelmist postitust. Sa ka troll?

Oli jh mingine automaatkastiga minikrossikas!
Ma ei tea mis see troll ongi :D

Kasutaja avatar

kki
Postitusi: 225
Liitunud: 14 Veebr 2008, 20:56
Tsikkel: Honda CBR 600FY, 2000.a.
Asukoht: Tallinn - Kadrina

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas kki »

Renditsikkel.ee tingimustest väljavõte:

Standardtingimustel rendime tsikleid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 21 aastat vanad ja omavad A-kategooria juhiluba (vähemalt 2 aastat). Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt tsikli väärtusele.

Väljavõte Liiklusseadusest:

§ 33. Juhi üldkohustused
(11) Juhil on keelatud:
3) anda mootorsõiduki ja trammi juhtimist üle isikule, kellel puudub selle sõiduki juhtimisõigust tõendav dokument;

Ega need kumbki ei ole tõenäoliselt kiusamiseks välja mõeldud, pigem ikka inimeste vara ja tervise kaitseks. Ma soovitaks muule kingitusele panustada.


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

Algaja46 kirjutas:

Vend saab 2.aprillil 27a ja vennanaine mõtles teha talle ta lemmiku ala peale sünnipäeva üllatuse! Sõita nats rajal, ehk ütlevad tegijamad, kaua algaja peaks rajal möllama, et oma vajaduse kätte saaks :D Ise mõtlen, et kaua vastu ei pea, kuna võtab käed korralikult läbi (kuuldavasti).
Igatahes, kes oleks nõus ja mis hinna eest!? Tallinna lähiümbruses oleks hea ja 5. aprillil võiks teostada!
Ettetänades, Kristo

Tänan kõikidele vastajatele, kuid ei tasu ikka tarka panna ja rumalaid maha teha, see näitab vaid teie enda kasvatamatust! Üleolevat suhtumist pole kellegile vaja!
Kui ei oska ilusti rääkida, sis ole lihtsalt vait!
Ega ilmaasjata jh tsiklimehi maha tehta, seega suht arusaadavalt tehakse ka neid maha! Kahju! Hea, et minu seltskonnas sihukesi ei olnud :) Olekski muidu vaid üksi sõitnud :(

Kõike paremat!
Algaja46


Teema algataja
Algaja46
Postitusi: 40
Liitunud: 25 Apr 2011, 11:43
Tsikkel: Hetkel pole :(
Asukoht: Tallinn

Re: Keegi pakub oma ratast ja varustust u tunniks rajal!?

Lugemata postitus Postitas Algaja46 »

kki kirjutas:

Renditsikkel.ee tingimustest väljavõte:

Standardtingimustel rendime tsikleid ainult Eesti, Euroopa Liidu, Norra ja Šveitsi kodanikele, kes on vähemalt 21 aastat vanad ja omavad A-kategooria juhiluba (vähemalt 2 aastat). Muudel juhtudel nõuame kindlustustingimustest lähtuvalt deposiiti vastavalt tsikli väärtusele.

Väljavõte Liiklusseadusest:

§ 33. Juhi üldkohustused
(11) Juhil on keelatud:
3) anda mootorsõiduki ja trammi juhtimist üle isikule, kellel puudub selle sõiduki juhtimisõigust tõendav dokument;

Ega need kumbki ei ole tõenäoliselt kiusamiseks välja mõeldud, pigem ikka inimeste vara ja tervise kaitseks. Ma soovitaks muule kingitusele panustada.

Kui nüüd mõtlemata tõesti selle üle hakata, siis jh, auto puhul sama teema, selles on Sul õigus küll jh!
Tänan tähelepanelikkuse eest :)
Parimat!

Suletud

Mine “Kross ja enduro”