Suzuki Street Magic 2000 -Scooter Racing #9

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
SSM
Postitusi: 89
Liitunud: 31 Mär 2013, 18:03
Tsikkel: Honda CBR F4i

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas SSM »

Pilt
Tegin uued jupid ka puhtaks :P



Kasutaja avatar

kev124
Postitusi: 50
Liitunud: 20 Aug 2012, 23:22

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas kev124 »

25 kw kindlasti ei tule ma arvan et hpsid tuleb mingi 20 maksimum .


Tuono

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mart211 kirjutas:
Piipz kirjutas:

Kummaline, kuidas ühes teemas taotakse meestele kirvega pähe, kui nad 25kw piiratud R1 küljest seibid ära korjavad, et ei peaks kiivrit sõites märjaks nutma, samas teises teemas pannakse puid alla jutule ja kiidetakse takka, kui üks mees oma rolleri 25kw-ks tuunib ja veel oma vanameest sealjuures kiidab. oleks su vana mu tuttav/sugulane, siis ma küll veidike bitchslapiks teda. ei kiida heaks. aga kuna ma ise väga bitch ei ole, siis ei kustuta midagi ära ka, lihtsalt avaldan oma arvamuse :nono:

Oskaks mõni nendest 25kw R1 meestest pooltki nii hästi sõita kui kasutaja SSM, siis oleks asi vast teine ka. Mehel on huvi tehnika ja tsiklisõidu vastu, isegi korralikke tulemusi näidanud...müts maha isa ees kes toetab :bsmile: Alati on asja taga rohkem kui esialgu paistab :bsmile:

Kahju ainult, et poisil tsiklit ei ole, peab rolluga põristama :bsmile:

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Kus sa siin rollerit näed?

SERTÃO

Tuono

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Tuono »

holma kirjutas:

Kus sa siin rollerit näed?

Vaata siis esimest posti seal on selles närakast pildi ju!

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Tuono kirjutas:
holma kirjutas:

Kus sa siin rollerit näed?

Vaata siis esimest posti seal on selles närakast pildi ju!

Neil piltidel ei ole ju rollerit kuskil. Või mille järgi sina kaherattalisi liigitad?

SERTÃO

Tuono

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Mis plönn see siis on, meenutab rollerit ja rolleri number ka küljes aga fakt on see, et tsikkel see ei ole.


mart211

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Jep Touno, oled kõvem mees kui 15 aastane rolluga sõitev poiss, sest sul on mehine tsikkel :mrgreen:
Alafoorum on kasutajate rattad, SSM on kasutaja ja räägime siin tema rattast(olgu või ilma mootorita, peaasi et 2 ratast ja kasvõi idee mootorist ), seega ei saa teemat kustutada :bsmile:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas 426f »

kas imelik pole 90+ kw meestel mopeedi teemas uriseda :mrgreen:

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Tuono

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Tuono »

mart211 kirjutas:

Jep Touno, oled kõvem mees kui 15 aastane rolluga sõitev poiss, sest sul on mehine tsikkel :mrgreen:
Alafoorum on kasutajate rattad, SSM on kasutaja ja räägime siin tema rattast(olgu või ilma mootorita, peaasi et 2 ratast ja kasvõi idee mootorist ), seega ei saa teemat kustutada :bsmile:

Siis võib varustuse all kalamehe varustust ka müüa?


Tuono

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Tuono »

426f kirjutas:

kas imelik pole 90+ kw meestel mopeedi teemas uriseda :mrgreen:

Kuna mopeed (rimakas) on topitud tsiklite teemasse


mart211

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Tuono kirjutas:
426f kirjutas:

kas imelik pole 90+ kw meestel mopeedi teemas uriseda :mrgreen:

Kuna mopeed (rimakas) on topitud tsiklite teemasse

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=56&t=46700
Ei saa nii kide ja kitsarinnaline olla. Kui 25kw kaherattaline roller on, siis on paljud siin vales kohas...


mart211

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Tuono kirjutas:
mart211 kirjutas:

Jep Touno, oled kõvem mees kui 15 aastane rolluga sõitev poiss, sest sul on mehine tsikkel :mrgreen:
Alafoorum on kasutajate rattad, SSM on kasutaja ja räägime siin tema rattast( olgu või ilma mootorita, peaasi et 2 ratast ja kasvõi idee mootorist ), seega ei saa teemat kustutada :bsmile:

Siis võib varustuse all kalamehe varustust ka müüa?

Kas siin räägib keegi enda veesõidukist? :wack:

Kasutaja avatar

sivar
Postitusi: 76
Liitunud: 01 Okt 2012, 22:04
Tsikkel: Yamaha TT600R
Asukoht: Viljandimaa

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas sivar »

Vingujatele nii palju, et teemat ei ole kohustuslik lugeda. Kui ikka ei meeldi ära loe! Ehitajale aga edu stuntimisel.

Suzuki RF600R
Yamaha FZR600R
Honda CB750 Seven-Fifty
Yamaha TT600R

Kasutaja avatar

Teema algataja
SSM
Postitusi: 89
Liitunud: 31 Mär 2013, 18:03
Tsikkel: Honda CBR F4i

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas SSM »

No pm teema pealkiri on "Kasutajate rattad " nahhuj te biked topite, pange jalgrattad siia siis. Kui ei meeldi te ei pea siin mõlisema...

Edu soovijale, tänud. :bsmile:

Viimati muutis SSM, 03 Apr 2013, 22:46, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Dog
Postitusi: 25
Liitunud: 18 Aug 2011, 21:45
Tsikkel: Suzuki
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Dog »

Teemaalgataja, ära võta südamesse! Jätka oma teemat sama rahulikult, nagu senini. Sinu karavan läheb edasi. :bsmile:

"...If you think you don't need a helmet - you probably don't...! " (Internet)
Kasutaja avatar

henri
Postitusi: 304
Liitunud: 17 Dets 2003, 01:38
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas henri »

SSM, lase aga samas vaimus edasi, küll need negatiivselt suhtujadki sulle ükskord Smashil aplodeerivad. Tsiteerides ühte vene keele õpetajat: "kes pärast naerab, naerab viimane!" :bsmile:

Honda CBR 1000 -90
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mina ei suhtu negatiivselt trikitamisse, vaid selle rattaga liikluses osalemisse. Aga eks vanemad ise teavad...

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

karla82
Postitusi: 6
Liitunud: 07 Mai 2008, 21:21
Tsikkel: urrr1

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas karla82 »

Ja mis siis halba juhtub kui ta liikluses osaleb. Kordades hullemad on need tsiklimehed kes arvavad, et on kõvad sõitjad kuid ei jaga sõitmisest tuhkagi. Vähe on tänapäeval selliseid noori kellele tsikli kallal nokitsemine huvi pakub.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mismõttes mis juhtub. Ei pruugigi midagi juhtuda, kuid see suhtumine on ikkagi taunitav.
Mingil kummalisel põhjusel olen nüüd mina see paha :)
Ühesõnaga saan aru, et ma poleks ka pidanud ei auto- ega ka mootorrattalube tegema, sest see on ju nii cool, kui ma asja vastu huvi ja entusiasmi tunnen...

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
SSM
Postitusi: 89
Liitunud: 31 Mär 2013, 18:03
Tsikkel: Honda CBR F4i

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas SSM »

Selles suhtes et mul load olemas

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2012
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas bitter »

Tore, et tehnika sind huvitab. Aga minu arvates on ka Piipzu suhtumine täiesti normaalne. Mul olid omal ajal jalgrattaload, vist 1,5 hj võimsusega 50 cm3 mopeedi juurde. Mopeedi lube polnud siis olemaski. Millised load (kW) sul on?

Mis trikitegemisse puutub - minu arvates on su mopeed tänu oma kaalujaotusele ja käigukastile hoopis teistsugune kui tavaline kettülekandega mopeed või baik. Tagarattal sõites on sul eelis, esirattal ilmselt vastupidi. Ükskord "normaalsele" sõiduvahendile kolides pead vist palju ümber õppima.

Viimati muutis bitter, 04 Apr 2013, 10:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Teema algataja
SSM
Postitusi: 89
Liitunud: 31 Mär 2013, 18:03
Tsikkel: Honda CBR F4i

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas SSM »

bitter kirjutas:

Tore, et tehnika sind huvitab. Aga minu arvates on ka Piipzu suhtumine täiesti normaalne. Mul olid omal ajal jalgrattaload, vist 1,5 hj võimsusega 50 cm3 mopeedi juurde. Mopeedi lube polnud siis olemaski. Millised load (kW) sul on?

Mis trikitegemisse puutub - minu arvates su mopeed tänu oma kaalujaotuse ja käigukasti poolest hoopis teistsugune kui tavamopeed, pit või baik. Tagarattal sõites on sul eelis, esirattal vastupidi. Ükskord "normaalsele" sõiduvahendile kolides pead vist palju ümber õppima.

No mul AM-kat load, autokool läbitud ja ark eksamid puhtalt läbitud :)

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

bitter kirjutas:

Tore, et tehnika sind huvitab. Aga minu arvates on ka Piipzu suhtumine täiesti normaalne. Mul olid omal ajal jalgrattaload, vist 1,5 hj võimsusega 50 cm3 mopeedi juurde. Mopeedi lube polnud siis olemaski. Millised load (kW) sul on?

Mis trikitegemisse puutub - minu arvates on su mopeed tänu oma kaalujaotusele ja käigukastile hoopis teistsugune kui tavaline kettülekandega mopeed või baik. Tagarattal sõites on sul eelis, esirattal ilmselt vastupidi. Ükskord "normaalsele" sõiduvahendile kolides pead vist palju ümber õppima.

Noh põhimõtteliselt kaalujaotuselt,käigukastilt jne. asjade poolest on masin rolleri masti.Ja vaadates netist kuidas vennad lähevad rollerilt üle baigile on tulemused vägagi head.Ei virise neist keegi et oi kaalujaotus ja käigukast jne.
Stunt on selline ala kus mehed ei jäta niisama jonni ja selliseid muutuseid ei panda tähelegi.

Kasutaja avatar

FaceOff
Postitusi: 116
Liitunud: 01 Nov 2009, 18:06
Tsikkel: Kawasaki Kx250f
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas FaceOff »

Ei saa nii kide ja kitsarinnaline olla. Kui 25kw kaherattaline roller on, siis on paljud siin vales kohas...

Ära rutta sündmustest ette mida pole veel saavutatud ja mis jääbki saavutamata suure tõenäosusega (palju puudu ei jää).
Aga never say never. Norima ei hakka teema kallal, vähemalt on midagi lugeda. :)
Kuna tegu Morini mootori blokkiga millele suht vähe juppe leida siis kas tuleb ka blokki (Minarelli Horizontal) vahetus?
Sinu vana teema jah? http://www.rolleriklubi.net/viewtopic.php?f=19&t=75574
Soovitan ka rolleriklubist asja uurida seal neid high-end masinaid küll (172cc-seid nitroga ja puha). Edu :bsmile:

Viimati muutis FaceOff, 06 Apr 2013, 12:35, muudetud 2 korda kokku.
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e.

minim2gnus
Postitusi: 328
Liitunud: 27 Mai 2012, 11:32
Asukoht: Kambja / Tartu.
Kontakt:

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas minim2gnus »

Täitsa huvitav riistapuu, edu ! :bsmile:


aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas aeroks »

andrezoo9 kirjutas:
bitter kirjutas:

Tore, et tehnika sind huvitab. Aga minu arvates on ka Piipzu suhtumine täiesti normaalne. Mul olid omal ajal jalgrattaload, vist 1,5 hj võimsusega 50 cm3 mopeedi juurde. Mopeedi lube polnud siis olemaski. Millised load (kW) sul on?

Mis trikitegemisse puutub - minu arvates on su mopeed tänu oma kaalujaotusele ja käigukastile hoopis teistsugune kui tavaline kettülekandega mopeed või baik. Tagarattal sõites on sul eelis, esirattal ilmselt vastupidi. Ükskord "normaalsele" sõiduvahendile kolides pead vist palju ümber õppima.

Noh põhimõtteliselt kaalujaotuselt,käigukastilt jne. asjade poolest on masin rolleri masti.Ja vaadates netist kuidas vennad lähevad rollerilt üle baigile on tulemused vägagi head.Ei virise neist keegi et oi kaalujaotus ja käigukast jne.
Stunt on selline ala kus mehed ei jäta niisama jonni ja selliseid muutuseid ei panda tähelegi.

vaata reaalses elus mitte netis.
olen ise rolleriga ikka päris pikalt omal ajal ka harjutanud ja ühel rattal sõitnud,ning baik on ikka hoopis teine teema,ütleks,et teine maailm isegi.

muidu teemasse,25kw on isegi reaalne,kuid siit teemast seda kindlasti ei tule.


k2ijala

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas k2ijala »

enda omal on mul umbes 12kw.
25kw sa välja ei tõmba sellest kui sa just muud mootorit vahele eii pane.

Kasutaja avatar

oldmoped
Postitusi: 2418
Liitunud: 02 Sept 2004, 10:42
Tsikkel: Misasi see veel on?
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas oldmoped »

Tuono kirjutas:

rolleri number ka küljes

MIS ASI ON ROLLERINUMBER?

mart211 kirjutas:

Kui 25kw kaherattaline roller on, siis on paljud siin vales kohas...

Kuidas kilovatid asja puutuvad ja kuhu rubriiki ma oma 17hp Honda CH rollerist tohin teema teha?

Pilt

hälvik
Kasutaja avatar

Teema algataja
SSM
Postitusi: 89
Liitunud: 31 Mär 2013, 18:03
Tsikkel: Honda CBR F4i

Re: Suzuki Street Magic 2000

Lugemata postitus Postitas SSM »

All on nüüdsest Aeroxi block aka minarelli horiz. MHR2 team silku jne. Juppide hind selline, millega oleks saanud ka bike osta.
Saan aru, et bike teinae asi ja nii, aga kuskilt peab ju alustama:) Ja kindlalt kui rolleriga teen alguses, aitab see bikega ikka kaasa jne.

Jah, see eespool mu rolleri vana teema, olemas ka nüüd uus.
Aga arvan, etmiks mõista mind hetkel hukka? Ei tea, kas tuleb midagi head või mitte, räägin kuidas öeldi cameksis, huvi on mul suur, 2 aastasena viskasin juba ennast tsikli alla ja enda arust remontisin:) ISa mehaanik ja autode remondiga tegelenud palju, autogagi karikaid korjatud jne.
Sõidukogemusi 7 aastasest peale. Mingi 110 hiinakas, siis 150cc pitpro, 125cc Hondaga sõidetud, 250cc Suzukigi seisab garaazis.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”