Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Tere foorumlased
Sai siis endale ka üle pika aja (25aastat) ostetud tsikkel. Valik langes sellele masinale sellepärast ,et bike jaoks kehakuju ei sobi ja minuarust eestis ei ole selliseid teid kus sellega sõita. Miki-hiire maa filmidest hakkas meeldima (on koguaeg meeldinud) just nende politsei tsikkel, kuna HD jaoks raha ei jagu ja üks kawa oli hea hinnaga saadaval siis ostsin selle.
Tegemistest siis niipalju ,et kui sügisel ta ostsin siis lammutasin algosadeks ja kraapisin küljest ära kõik mis ei kuulu (minu arust) selle tsikli juurde, kuna igasuguse lisavarustuse paigaldamisega erinevade omanike poolt oli kondel [Motobot: õige on "gondel"] ja esi porikas auke täis siis saatsin maalri juurde. Nüüd on vaja mõned plastik jupid kusagilt tellida ja teele. Naised saunas rääkisid ,et siin foorumis kasutaja "miilits"-al on sama masin siis küsingi kohe ,et kus kohast sellele isendile juppe saab.

LP.
Madis



Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Kasutaja avatar

antonio
Postitusi: 172
Liitunud: 20 Mär 2012, 13:56
Tsikkel: Kawasaki GPZ 500S
Asukoht: Tallinn - Valga

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas antonio »

Mõned pildid lisaks teemale vürtsi :roll:

Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

tere
Eks kui värvimisest asjad kätte saan ja kokku lappan siis tulevad ka pildid, praegu pole nagu midagi pildistada.

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Mõned pildid siis hetkeseisust.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt[/img]

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas teeperv »

Heh, ise ilastasin ka veidi selle pihta sügisel, hind oli kobe ja välimus mulle täiesti meeltmööda. Aga oli suht kohe selge, et see saaks olema poole kohaga projektikas ja muidu ka töömahukas, seega kuna üks aparaat niigi olemas ei hakanud võtma. Hea, et sai kellegi kätte, kes asja hingega kätte võttis :bsmile:

Eks jään seda teemat aegajalt vaatama, mis pillist saab, jõudu!

Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Tere
Eks ta selline nokkimine ole, õnneks on vanakooli masin elektroonika puudub ja tänu sellele käib mõistus üle. Eelmiselt omanikult sain remondiarved kaasa ja sealt vaatasin ,et jubepalju oli elektrikalasi remonditud, juhtmestik oli nii ärarapitud ,et sealt ei saanud suurt aru midagi. Läksin siis lihtsama vastupanu teed ja katkusin kõik maha, võtsin skeemi ette ja meisterdasin nullist (peaaegu) uue. Nüüd peaks sellega tükiks ajaks rahu olema. Aga Pill on mõnus sõita kuigi olen saanud ainult 11miili kulgeda.

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas kalle »

Väga rõõmustav näha, et mõni selline meil veel elus! Üle 10 aasta tagasi oli selliseid päris palju, aga päris mitmed nendest lõigati ja rapiti ümber ja koos aja laastava toimega on nüüd väga harv juhus sellist isendit liikluses näha. Kui mul hetkel pooleli olev projekt mõistlikule maale valmis saab, lähen enda C3-e värskendamisega ka edasi.
Mul on ka plaanis elekter ise uus teha. Mitte seetõttu, et oleks väga rapitud, vaid lihtsalt 33 aastat on teinud oma töö. Sellega seoses küsin, et milliseid juhtmeid ja pistikuid taastamisel kasutasid? Mul on juba ammu tekitanud küsimusi, kust saada kahe värviga kaableid, kuna plaan oli teha originaal värvidele võimalikult sarnane süsteem. Mõte oli kasutada võimalikult uue auto el. skeemi, või tekitada juhtmetele ise värve juurde. Sel juhul pikitriipe nt täppidega asendada. Samast saaks kasutada pistikuid. Aga millist teed sa selles osas läksid?

lõpuks üks veidi tänansse päevapoliitikasse sobiv pilt. Minu C3 tema viimasel reisil, enne seisma jäämist. Pilt on tehtud pea 13 aastat tagasi Krimmis. Sellised teemad, nagu see innustavad vana sõbra värskendusega taas alustama.

Pilt

Kk

KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I
Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2454
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 192 korda
Kontakt:

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

Aga astu klubi allkorruselt Renardi boksist läbi ja saad teada nii veekindlate kaasaegsete pistikute, nende kasutamise spetstangide kui värvilise traadi kohta. Seal enamikele valmistatud tsiklitele elekter nullist peale ehitatud. Ma arvan, et Urmas annab sulle väga adekvaatse info sellel teemal...

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee

Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Viljandimaal ajas keegi oma KZ jaoks välja täiesti uue juhtmekimbu. Umbes aastat 2 tagasi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Nonii härrased.
Kuna oli tööpärast täna saaremaale vaja minna ja hommikul päike taevas säras siis otsustasin ,et miks mitte võtta sõit ette tsikliga ja teoks see sai.
Sihuke tsikliga tutvumis reis nagu. Emotsioonid laes , sõita on selle masinaga ikka väga mõnus ja sain teada palju uut.
Sain teada ,et paak on tal kuradi väike :shock: ja kõik võtab ära mis sisse valad (270miili 2paagitäit)
Sain teada ,et saaremaal ei ole rohkem tanklaid peale Liiva ja Kuresaare :wack:
Sain teada ,et kevadel enne hooaega peab ikka piduriklotsid ära vahetama kuna saarel otsustas ühe esipiduri klotsi kate lahkuda.
Veel sain teada ,et samsung galaxy s4 raadio on pask kuna tal autotuningut ei ole.
Aga suuresjoones võib päeva kordaläinuks pidada Ja tervitan siinkohal kõiki baikereid keda täna kohtasin teepeal ühte Kuivastu sadamas , ühte Märjamaa kandis ja ühte Viljandi mnt-l :bsmile: :bsmile:
Veel seoses paagiga mida tähendavad bensu kraanil kraani asendid ON,PRIME ja RES , ja oskab keegi äkki juhendada kuda sellel isendil tühikäiku regullitakse praegu on nii ,et kui soojaks sõita siis tühikäigu pöörded kuskil 2000rpm peal.

Päikest
Madis

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!

ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

KZ1000P kirjutas:

Nonii härrased.
Kuna oli tööpärast täna saaremaale vaja minna ja hommikul päike taevas säras siis otsustasin ,et miks mitte võtta sõit ette tsikliga ja teoks see sai.
Sihuke tsikliga tutvumis reis nagu. Emotsioonid laes , sõita on selle masinaga ikka väga mõnus ja sain teada palju uut.
Sain teada ,et paak on tal kuradi väike :shock: ja kõik võtab ära mis sisse valad (270miili 2paagitäit)
Sain teada ,et saaremaal ei ole rohkem tanklaid peale Liiva ja Kuresaare :wack:
Sain teada ,et kevadel enne hooaega peab ikka piduriklotsid ära vahetama kuna saarel otsustas ühe esipiduri klotsi kate lahkuda.
Veel sain teada ,et samsung galaxy s4 raadio on pask kuna tal autotuningut ei ole.
Aga suuresjoones võib päeva kordaläinuks pidada Ja tervitan siinkohal kõiki baikereid keda täna kohtasin teepeal ühte Kuivastu sadamas , ühte Märjamaa kandis ja ühte Viljandi mnt-l :bsmile: :bsmile:
Veel seoses paagiga mida tähendavad bensu kraanil kraani asendid ON,PRIME ja RES , ja oskab keegi äkki juhendada kuda sellel isendil tühikäiku regullitakse praegu on nii ,et kui soojaks sõita siis tühikäigu pöörded kuskil 2000rpm peal.

Päikest
Madis

Saaremaal Leisis on Olerex ja Orissaares on ka tankla.


Tort
Postitusi: 2021
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas Tort »

KZ1000P kirjutas:

Veel seoses paagiga mida tähendavad bensu kraanil kraani asendid ON,PRIME ja RES

Peaks nii olema:

ON - bena tuleb, kui mootor imeb
PRIME - bena tuleb koguaeg, vabavool ehk karpa täitmiseks
RES - reserv

Kasuta ikka ON ja kui otsas, siis RES.

Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

terv
Eks neid vist on seal veel aga ma käisin Eiklas ja eksisin minnes veis ära ka seal kohalikult küsisin kus on tankla vastus oli ,et ainult Linnas deem mul seier täiega punases ja linna mingi 20 kiltsa mõtlesin juba kõige hullemat kuda ma ratast mööda saaremaad lükkan ja saarlased irvitavad :lol: , välja vedas.

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Kasutaja avatar

Teema algataja
KZ1000P
Postitusi: 43
Liitunud: 07 Mär 2014, 10:02
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P / HD FLHTCI

Re: Kawasaki KZ 1000 P7 1988 Police

Lugemata postitus Postitas KZ1000P »

Tort kirjutas:
KZ1000P kirjutas:

Veel seoses paagiga mida tähendavad bensu kraanil kraani asendid ON,PRIME ja RES

Peaks nii olema:

ON - bena tuleb, kui mootor imeb
PRIME - bena tuleb koguaeg, vabavool ehk karpa täitmiseks
RES - reserv

Kasuta ikka ON ja kui otsas, siis RES.

Krt. peab garagesse jooksma ma vist jätsin kraanu PRIME peale, ONiga hakkas puterdama juba siis ma keerasin Prime peale ja sain tanklani aga tagasi ma ei keeranud :wack:

Kuidas aru saada ,et sul on õige naine?
Valel on lühikesed jalad!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”