Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Tegeled mootorrataste ehituse, remondi või lammutamiega koduses garaazis või köögis. Õhtul ja salaja või siis päris avalikult. Kirjuta sellest. Neile, kes teevad ja jagada soovivad või siis tahavad lihtsal eputada oma kaherattalise iludusega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
peitupaik
Postitusi: 256
Liitunud: 24 Mär 2011, 18:32
Tsikkel: R1 RN12, CBR ´97 600cc
Asukoht: türi

Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas peitupaik »

Tere!
Jagan teile oma töörõõme :ner:
Projekt algas 18.november 2012
Projekt jõudis eesmärgini täpselt 2aaastat hiljem 18.november 2014, kui läbisin ülevaatuse.
Viisin läbi gümnaasiumi projektina. Sellest ka kahjuks lohakus ja ülejala tegemine- alati ju hea midagi muud, kui ennast süüdistada. :wack:
Aga nüüd siis pildid ja paluks palju kommentaare ja õpetusi. (w)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Vahepeal sai ostetud varuosadeks üks juurde(venepass oli olemas). Samma targalt ka müüsin maha.
Pilt
Pilt

Teine, mille ma osadeks ostsin. Sealt pealt võtsin mootori ja mõned pudinad.
Pilt
Pilt
Pilt

Tulemus.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Esimene koolipäev
Pilt



Ela nii naqu sa ise suudad
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas Black »

Valmistusin esimesi pilte nähes juba kirjutama, kui väga mulle see külka eraldamise pilt meeldis (tõi eredalt meelde, millist rõõmu ma ise omal ajal sellest tegevusest tundsin), aga... :)

Ma lihtsalt ei salli neid.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Minule alati tekitab selle Izi nägemine nii imelikke ja samas tundeküllas hetki :bsmile: nii et peaks vist omale kah muretsema sellise(hea idee :mrgreen:)
nimelt mind veeti 45 aastat tagasi samal minutil sellisega sünnitusmaija,ja krt meeldib siiani see lõhn mis sealt sumpsist tuleb :mrgreen: (lol) äkki toodi siis tagasi kah sama pilliga :bsmile:homme küsin ema käest. sellist rohelist pole ma küll elus näinud,ikka hele sinine peab olema ,nagu lauda belaruss :mrgreen:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas pühak »

Külka on vana tsikli küljes vinge. Paneb nostalgitsema. Mäletan, kui üks koolivend pärast tunde oma külkaga Iž-iga minema sõites selle tagarattale ajas. Asi toimus kergel parempöördel korralikult kiirendades ja kindlasti pidi ka lenksust kiskuma (ei küsind, aga ega see Iž ise päris kindlasti niiviisi tagarattale ei lähe). Tsikkel oligi puhtalt tagarattal, esi- ja külka ratas olid mõlemad õhus. Külka ratas ikka omajagu kõrgel, esiratas suht vähe, just nii, et valgus vahelt läbi paistis. Palju puudu ei jäänud, et see pull tal koolimaja seinas oleks lõppenud. :lol:

Ise sai külkaga tsiklitega lihtsalt korviratas õhus sõitmist harrastatud. Kusjuures isegi vasakule sai külka õhus keerata, ainult suht jõhkralt pidi kallutama.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Ma mingi 16 aasta tatina panin sellega säärase liti,et vedas et ellu jain :mrgreen: nüüd hea lapse-lapsi vaadata :bsmile: (crash)


Teema algataja
peitupaik
Postitusi: 256
Liitunud: 24 Mär 2011, 18:32
Tsikkel: R1 RN12, CBR ´97 600cc
Asukoht: türi

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas peitupaik »

tore kuulda. :twisted:
Hetkel suurimat muret valmistab klõbin vasakus silindris.

Mul jällegi selle tsikliga selline lugu:
Peale ülevaatuse sooritamist samma päeva õhtul läksin sõitma(pimedas). Pigalt sõites märkasin, et üks auto sõidab juba pea 2km sabas vaikselt ja mööda ei lähe. Lõpuks oligi disko taga. Õnneks oli väga viisakas ja lahke politseinik. Küsis esimese asjana"tead sa mitu tuld sul taga põleb ?" Siis mul tuli meelde, et unustasin 6v pirnid 12v vastu vahetada ja need olid läbi põlenud. Käskis mul korvipealse suunatule põlema panna ja ära sõita.
Enne äraminekut palusin kontrollida oma masinat registrit. Kuna üv-l selgus, et see tagaotsitav. Ülevaatusel võttis südame päris tugevalt taguma. Aga õnneks selgus, et kuna mul nii lükike vin-kood jusiis kusagil mujal euroopas sama vin-koodiga masin jalutama läinud ja läbisin üv õnnelikult. Politseinik ütles, et kõik on korras. Nende registris pole märget, et tagaotsitav. :wack:
Järgneval päeval läksin arki masinat omanimele vormistamas siis küsisin, et kas teil ka näitab, et nüüd kõik korras ja pole enam tagaotsitav(rääkisin eelmise päeva juhtunu arkitöötajale ära) ? See peale vastati, et masin siiani taga otsitav. Neil olevat kohe punased kirjat ette lüünud aga nad ei teinud välja, et lihtsalt nii vana ratta puhul on see normaalne.
Ehk siis mu Iz on wanted :ner:
Edu! :bsmile:

Ela nii naqu sa ise suudad

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Ma niisama siin komenteeriin :bsmile: ,aga kui voimalus siis tee ülevaatus ära :bsmile:


Teema algataja
peitupaik
Postitusi: 256
Liitunud: 24 Mär 2011, 18:32
Tsikkel: R1 RN12, CBR ´97 600cc
Asukoht: türi

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas peitupaik »

ssxs kirjutas:

Ma niisama siin komenteeriin :bsmile: ,aga kui voimalus siis tee ülevaatus ära :bsmile:

Ülevaatus tehtud ju. Üv läbitud kuupäevaliselt täpselt 2a peale tsikli saamist.

Ela nii naqu sa ise suudad

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Iz Jupiter 3 1966 Peitupaik

Lugemata postitus Postitas kaiman »

siis koik hea :bsmile:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”