Õnnetused mootorratastega [2017]

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Konkreetne avarii oli siiski sellest, et jobu tuli piki Tööstust Kopli poolt ning tsikkel piki Tööstust Balti jaama poolt. Jobu plaanis Kalaranda keerata, tsikkel otse (piki peateed) Kopli suunas minna. Edasist vaadake Delfi piltidelt.

Siinkandis regulaarse liiklejana olen ma küll harjunud nende Jesperi kirjeldatud ristidega, täitsa arusaadavad ja loogilised on tegelt. Sõites peavadki silmad 360 kraadi lahti olema. Ebaloogilist lahendust tahad näha, mine Narva maantee ja Koidula risti, selle idiootse lameda kiriku vastas on äge hübriid tehtud trammiteest ja kahest arusaamatust sõidurajast. Senini ei saa aru, kust minna, katsetused on näidanud, et kiriku poolt üle Narva maantee minnes on suht poh, mis teed pidi ületad, ka trammiteed pidi saab ja reguleerivaid märke niikuinii pole, seega kõik on tsill.



Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2193
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 553 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, mul on ka sedapidi pidevalt probleeme, närvihaiged ei suuda kannatada seal oma vasakpööret oodates ja sügelevad nõka-nõka edasi. Mul muidugi närv automaatselt must ja pidur peal selle jutu peale, mistõttu lõpuks ootavad kõik kauem. Muidu poleks viitsinud juttugi teha, teoorias see on tõesti kõige tavalisem T-ristmik nagu Erika tn rist näiteks, samas Saatan on detailides ja igasugu ettekeeramisi juhtub seal kümme korda tihemini kui teistes sarnastes kohtades, isegi autoga lähenedes.

Aga eks muidugi harjub ära kui tead, lihtsalt kes iga päev ei sõida, see ei oska karta. Noh ja kuna Tööstuse on tollel lõigul selline mõnus lai ja pikk sirge, siis põrutatakse kohati torud päris korralikult tühjaks kah. Vanasti oli seal selline mõnus hüppekas kus sai hea tahtmise korral peaaegulegaalsel kiirusel rattad maast lahti ja mis selle läbi tempo parajaks reguleeris, paraku see nuditi ristmiku ehituse käigus ära :cry:

Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

nuh sain opilaualt maha lõpuks...
Elan ja töötan seal läheduses yle 10a. st kõik need ristmikud seal tuttavad oma kiiksudega.. ja kindlasti ma pole kihutaja tyypi sõitja, kes teab see teab..
konkreetne laks toimus siis nii et liikusin otse piki tööstust ja nägin seda kaubikut suund sees sõitmas plaaniga keerata kalaranda, ja veel vaatasime juhiga yxteisele otsa millepeale too otsustas gaasi anda, vist tlf oli kah kõrva aares a kindel pole.. polnud aega seda fikseerida ajus kuna tegelesin kukerpallitamisega ja rekka stange alla maandumisega... kuna kavatsesin pöörata varsti ara miinisadama poole siis hoog oli nii 30-40.. aga kohver oli vasakul kuljes ja see vast aitas murdudele kaasa, või just hoidis halvemast, kes teab...
Esimene luumurd elus ja kohe vasak jalg 3x katki, lisaks vaagnas mõra ja muud jama...
suks see et suve tripi plaanid on nyyd prses...
madafaka

Viimati muutis Bad Boy, 03 Aug 2017, 00:52, muudetud 1 kord kokku.
_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

Perry
Postitusi: 58
Liitunud: 15 Juun 2016, 17:11
Tsikkel: Honda Varadero xl 1000
Asukoht: Tartu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Perry »

Eelmine sügis käisin samuti opi-laual, keerati ette ja rangluumurd, nii, et aiman mis tunne sul praegu võib olla. Igatahes soovin head paranemist. Peaasi, et taastud ära - asju saab uuesti osta.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Vaadates saapa pilti siis võib vaid aimata, mis tennistega sõites oleks saanud. Kiiret taastumist saab äkki see aasta veel sanga!

Kuidas selliste töllakate eest ennast kaitsta, kes sulle otsa vaatavad ja siis lihtsalt tuimalt sisse sõidavad??? Mis sellise inimese peas küll toimub?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Bad Boy kirjutas:

...ja kohe vasak jalg 3x katki.....

Madlobster kirjutas:

Vaadates saapa pilti siis võib vaid aimata, mis tennistega sõites oleks saanud.

@Bad Boy, miks see saabas seal jalast ära võeti?
Kui ma ülemöödunud aastal kodu ukse ees pihta sain siis lasin esimestel abistajatel saapa jalast ära võtta, enne kui see jõudis üles paistetada. Haiglas oleks tulnud saabas jalast juba ära lõigata. Kas siin sama lugu?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2193
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 553 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Bad Boy kirjutas:

ja kindlasti ma pole kihutaja tyypi sõitja, kes teab see teab..

Igaks juhuks mainin, et mina ei tahtnud väita nagu sina oleks oma õnnetusele kuidagi kaasa aidanud (noh, peale selle et tsikli selga ronisid :wack:), või muidu mingit "tõde on kusagil vahepeal"-tüüpi jura ajada.

Lihtsalt üldplaanis ja populaarteaduslikus võtmes mulisesin, kuna tundub et see Kalaranna-Tööstuse-Pikakari trass on kruisimiseks päris populaarseks muutunud.

Kiiret paranemist!

Viimati muutis Jesper, 06 Juun 2017, 23:22, muudetud 1 kord kokku.

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

@mac: Lahtine luumurd, verejooksu peatamiseks (spekuleerin vaid, ma käisin tagajärgi likvideerimas).
Ma usun, et Bad Boy pole vastu, kui ma selle katkise ja verise saapa sulle kingin :mrgreen:

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma seal ristmikul jaburamatki situatsiooni näinud. Tulin Arsenali poolt ja minu ees 124 kerega MB käru sabas. Eespool üks hakkas vasakpööret Kalarannale tegema ning mingi debiil tegi siis esimese nina eest Kalarannast vasakpöörde Tööstuse peale. MB mees pani ikka korralikult paremale üle äärekivi kõnniteele ja vältis sellega pauku. Signaal ja värgid ettekeerajat ei morjendanud ning tõmbas rahulikult edasi oma mahtuniversaaliga nagu miskit poleks olnudki. Ma oleks Mesa asemel talle otse küljelt kümpi pannud, sest oma autoga poleks küll äärekive rünnanud.

Kasutaja avatar

Kaukaaslane
Postitusi: 259
Liitunud: 30 Mai 2008, 10:01
Tsikkel: Yamaha XT600
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Kaukaaslane »

No kus on ikka vabandus - "Pane tuled põlema!" :wack:

NO GOOD ROADS!
Kasutaja avatar

Bad Boy
Postitusi: 523
Liitunud: 03 Apr 2007, 09:24
Tsikkel: jah
Asukoht: siin ja seal
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Bad Boy »

Saabas võeti ära sest sääreluu oli mitmest kohast katki, kont väljas ja täna sain teada et ka osa kannast esitule klaasiga maha lõigatud, läbi saapa siis..
seda ma ütlesin kiirabile kohe ise et lõgake see krdi saabas maha..
nad muidugi hooga tõmbasid mul kohe parema püksisääre juppideks, siis ma mainisin et vasak jalg ikka :D (a muidu väga proff tegutsemine)
abistajadest oli niipalju kasu et kõik käisid ringi ja vahtisid, reiearterile pidin kah ise suruma muidu olex vast pilt kah taskus olnud.. rekkajuht oli tubli kutsus kiirabi ja sõimas kaubikujuhi pimekanaks 8)

IMG_1512.JPG

Reimps võib selle saapa kinkida kelle tahab :D
Seoses sellega ka küsimus kuidas seda katkiläinud varustust kompenseeritakse.. viin kotitäis asju kindlustusse voi tahavad tsekke?
kuidas üldse toimima peab hetkel? viimane avarii oli miski 2008a mul kui kylili käisin a seal ainuke osaleja ja lakkusin ise haavu...

Macintosh kirjutas:
Bad Boy kirjutas:

...ja kohe vasak jalg 3x katki.....

Madlobster kirjutas:

Vaadates saapa pilti siis võib vaid aimata, mis tennistega sõites oleks saanud.

@Bad Boy, miks see saabas seal jalast ära võeti?
Kui ma ülemöödunud aastal kodu ukse ees pihta sain siis lasin esimestel abistajatel saapa jalast ära võtta, enne kui see jõudis üles paistetada. Haiglas oleks tulnud saabas jalast juba ära lõigata. Kas siin sama lugu?

Viimati muutis Bad Boy, 07 Juun 2017, 14:57, muudetud 1 kord kokku.
_________________
Just Do it,

http://badtolka.tumblr.com
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kaukaaslane kirjutas:

No kus on ikka vabandus - "Pane tuled põlema!" :wack:

Nahh see tuli üldse asjasse puutub, kui ta küljelt tsiklile lähenes! Ja jalgratturid sõidab ka see tropp vist kõik surnuks :evil:

Kasutaja avatar

Margit
Postitusi: 350
Liitunud: 16 Apr 2011, 12:28
Tsikkel: Honda CB500XA
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Margit »

Bad Boy kirjutas:

Seoses sellega ka küsimus kuidas seda katkiläinud varustust kompenseeritakse.. viin kotitäis asju kindlustusse voi tahavad tsekke?
kuidas üldse toimima peab hetkel?

Kindlustusele tuleb teha nimekiri asjadest, paned kirja mudeli, ostuhinna ja millal ostetud.
Mul lasti spets mingi blankett täita kuhu kõik sai kirja pandud.
Ja siis nad kuidagi kalkuleerivad kui kaua kasutatud ja mis % nende väärtust veel alles oli.
Pärast teevad pakkumise ja jätad asjad neile. Oleneb muidugi asjadest, kui ribadeks siis vast nad ei taha...

Mis firma saapad, et esituli läbi lõikab? Teab millest hoiduda :D


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Margit kirjutas:
Bad Boy kirjutas:

Seoses sellega ka küsimus kuidas seda katkiläinud varustust kompenseeritakse.. viin kotitäis asju kindlustusse voi tahavad tsekke?
kuidas üldse toimima peab hetkel?

Kindlustusele tuleb teha nimekiri asjadest, paned kirja mudeli, ostuhinna ja millal ostetud.
Mul lasti spets mingi blankett täita kuhu kõik sai kirja pandud.
Ja siis nad kuidagi kalkuleerivad kaua kasutatud ja siis mis % nende väärtust veel alles oli.
Pärast teevad pakkumise ja jätad asjad neile. Oleneb muidugi asjadest, kui ribadeks siis vast nad ei taha...

Mis firma saapad, et esituli läbi lõikab? Teab millest hoiduda :D

Võin kinnitada Margiti juttu. Ainukese eripäraga, et erinevatel kindlustustel on erinevalt. Osad ei jätavad varustuse sulle aga maksavad siis osa kinni ala 50%. Mul tuli esitada pakkumised sama tüüpi varustusele. Saatsin lingid kodumaistest e-poodidest. Nad kui võtavad endale siis maksavad 100%. Kui ei siis mingi protsent. Ja lisaks siis kiiver läks 100% kuna peale avariid sed ei tohi kasutada enam seaduse kärgi. Jätsin varustuse alles ja leppisin kompensatsiooniga. Sama oli siis ka kui oleks neile jätnud siis oleks saanud 100%. Sa pead saama seaduse järgi avarii eelsesse seisundisse oma kola. Arved on kidnlasti abiks. Aga ma ütlen veelkord. Kõik sõltub kindlustusest ja menetlejast.

Ole tugev, kiiret paranemist!


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma võin tunnistada, et katkiläinud varustus oli kullast tehtud. Saab normaalse kompensatsiooni :)


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma üritasin meelde tuletada, see protsent tuli sellest,et kui palju oli varustus viga daanud ja kas seda saab kasutada. Ning siis maksti selle järgi komp. ainuke mis ilma igasugu jututa oli oli kiiver 100% ja jäta endale ehk minule.

Aga slaiderid pôlvedel küünarnukkidel, saapa otstel ja õlgadel kullast, mis 100% libisemisel ära kulusid :D


sdr1290
Postitusi: 438
Liitunud: 26 Apr 2017, 11:18
Tänatud: 7 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas sdr1290 »

M.T. kirjutas:
Kaukaaslane kirjutas:

No kus on ikka vabandus - "Pane tuled põlema!" :wack:

Nahh see tuli üldse asjasse puutub, kui ta küljelt tsiklile lähenes! Ja jalgratturid sõidab ka see tropp vist kõik surnuks :evil:

Jälgides antud autojuhi pilku suhtlemisel, julgeksin küll väita, et tegu oli ilmselgelt joogise autojuhiga...

Kasutaja avatar

Perry
Postitusi: 58
Liitunud: 15 Juun 2016, 17:11
Tsikkel: Honda Varadero xl 1000
Asukoht: Tartu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Perry »

Kindlustusele esitad jah blanketil nimekirja kuhu paned kirja kõik asjad mis kahjustada said ja hinna taha.

Sinna võid julgelt panna ka muud mis ei ole otseselt tsiklisõidu varustus aga on riknenud või kadunud või purunenud aˇla sokid, aluspesu, t-särk, kindad (verised ja riknenud), kadunud võtmekimp 8 võtmega ca 3 eurot võti, purunenud telefon jms, ühesõnaga täielik list mis vajavad uuendamist ja kui oli läpakas top-cases ja nüüd juppeks siis see ka kirja.

Ah jaa, tee kõikidest purunenud asjadest pildid ja pane manusena kaasa kui kindlustusega suhtled.

Üldiselt jaguneb kompenseerimine mitmeks osaks:

  1. Tsikkel ehk sõiduk
  2. Varustus ja muu mudru mis eespool kirjeldasin.
  3. Isikukahju, haiglaarved ja valu ja vaev ning taastus ravi arved ja taksotsekid haiglavahet sõites, valuvaigistid ja muud abivahendid mis taastumiseks muretsema pead.
    Tsikli ja varustuse eest maksavad esimeses otsas ära , isikukahju ja paranemisega seotud tasu tuleb siis kui oled enam-vähem terve ja tead, et rohkem ravimisega seotud tsekke ei esita.
    Vähemalt minul nägi see kindlustusega seotud kamm niimoodi välja.

Mingi kolm kuud läks vist kui viimase osamakse neilt sain.
Minuga väga ei noritud hindade üle, tsikli eest sain täitsa õiglase hinna ja varustuse eest maksti lisaküsimusi küsimata ära.

Riknenud varustus jäi mulle.
Ise ma kuskil kindlustuses kohal ei käinud, kõik sai aetud telefoni ja e-maili teel ja digiallkirjade jms muul moel. No ega ei olekski saanud minna, täitsa sirakil olin. Loodame, et sul sujub ka asjaajamine.

Ah jaa, tsikli transport treilaga hoiukohta ja hoiustamine juhul kui see sul tasuline oli siis selle kohta ka tsekk ja nõuad välja.


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tsikli sündmuspaigalt minema transportimine läks eriti eriti kalliks :mrgreen:
Ja "valu ning vaeva" on rohkem kui mõne pisema aafrika riigieelarve jagu. Ise nägin.

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Eile oleks peaaegu õnnetus juhtunud. Matkasellid, vaadake oma kohvriraamid kõik üle. Eile sõitsin koos kaasreisijaga, kruusateel ca 80-90kmph vahel. Järsku käis suur pauk ja rattal puudus juhitavus. Kuidagi mähkisin ennast seisma ära ikka, aga palju puudu ei jäänud, et oleks kehvemini läinud. Kohvriraam purunes ja raami toru jooksis küljepealt rehvi.
Pilt

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ma ju ütlesin, et su kohvriraamid on emased :D (Mul pole emaste vastu midagi)


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas koi »

Ai raisk, halb õnn, Bad! Peamine, et pedaali uuesti terveks ja tööle saad! Jaksu sulle selleks! Suvi pekkis jah seekord...

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

raf education...

Loodetavasti, terve ja isu ei läinud üle... Selles autokoolis edastatakse vahede kohta väga selgelt sõnum õpilasele... (Samas kes teab mis seal täpselt juhtus)

Hoidke vahet.

Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas rannamees »

Ardilla kirjutas:

raf education...

Loodetavasti, terve ja isu ei läinud üle... Selles autokoolis edastatakse vahede kohta väga selgelt sõnum õpilasele... (Samas kes teab mis seal täpselt juhtus)

Hoidke vahet.

Krt, arumaisaa, mis valu ajab pildistamiseks telefoni püsti tõstma?
Feissaris ka kõik pildid "nähtamatud" :wack:

Pilt
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ei tea jah, ilmselt on neil kodus telekad ka külje peal püsti.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ardilla kirjutas:

Samas kes teab mis seal täpselt juhtus.

Come on. Mis iganes seal ka ei juhtunud siis asjad on ikka päris p...s kui sõiduõpetaja õppesõidu käigus sulle tagant sisse sõidab.
Ma tahaks teada, mis autokooliga tegu on siis teaks inimesi hoiatada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Bandit »

Eile jalutasin kontserdilt tagasi ja vaatasin mida autojuhid teevad autos. Õhtune aeg, hämar, kõigil näod valgustatud. Kõigil - väljaarvatud 2el autol, polnud käes telefoni. Siit ka vastus küsimusele, kuidas on oma hoolealust pingsalt jälgides võimalik talle tagant sisse sõita.

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3136
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas:
Ardilla kirjutas:

Samas kes teab mis seal täpselt juhtus.

Come on. Mis iganes seal ka ei juhtunud siis asjad on ikka päris p...s kui sõiduõpetaja õppesõidu käigus sulle tagant sisse sõidab.
Ma tahaks teada, mis autokooliga tegu on siis teaks inimesi hoiatada.

Miks arvad, et üldse tegemist autokooliga? Iga suvaline 5a load käes olnud võib kellegile juhendaja olla. Tingimuseks vaid, et juhendatav peab olema autokoolis arvel.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ratas on 99,9% kindlusega õppesõiduks kohandatud ratas (tõenäosus, et keegi varustab oma ratta kõikide nende õppesõidu kaitseraamidega on nullilähedane). Ja ka seda, et kool õppesõiduratast eraviisilisteks õppesõitudeks ilma õpetajata välja laenutab ma väga ei usu.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Spoiler
Macintosh kirjutas:
ranel kirjutas:
Macintosh kirjutas:
Ardilla kirjutas:

Samas kes teab mis seal täpselt juhtus.

Come on. Mis iganes seal ka ei juhtunud siis asjad on ikka päris p...s kui sõiduõpetaja õppesõidu käigus sulle tagant sisse sõidab.
Ma tahaks teada, mis autokooliga tegu on siis teaks inimesi hoiatada.

Miks arvad, et üldse tegemist autokooliga? Iga suvaline 5a load käes olnud võib kellegile juhendaja olla. Tingimuseks vaid, et juhendatav peab olema autokoolis arvel.

Ratas on 99,9% kindlusega õppesõiduks kohandatud ratas (tõenäosus, et keegi varustab oma ratta kõikide nende õppesõidu kaitseraamidega on nullilähedane). Ja ka seda, et kool õppesõiduratast eraviisilisteks õppesõitudeks ilma õpetajata välja alenutab ma väga ei usu.

Võtsid sõnad suust :)

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”