Õnnetused mootorratastega [2017]

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Aza,ma ei võrrelnud ma ei püsse ega inimesi vaid mainisin seda et mida rohkem tukke on seda suurem see võimalus ka on et kuskil valele ajal ja vales kohas pauk käib.Mu poolest kandku või ära kandku,kruvigu šmaisser lenksu külge kui tahtmist on jumala poogen.



Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas AzA »

mx77 kirjutas:

Shveitslastel on tukk kodus, aga moona ei ole. No ei ole kohe ühtegi padrunit.

mh, mu sõbral on, jah tõsi rusikat ei ole, aga kaks pidet teravat on.
Aga ta miskine ahvitseer ka.

franz125 kirjutas:

Aza,ma ei võrrelnud ma ei püsse ega inimesi vaid mainisin seda et mida rohkem tukke on seda suurem see võimalus ka on et kuskil valele ajal ja vales kohas pauk käib.Mu poolest kandku või ära kandku,kruvigu šmaisser lenksu külge kui tahtmist on jumala poogen.

Aha, siis sain valesti aru. Jah muidugi nii on. Ameerikas tapavad koolieelikud rohkem inimesi kui nn. terroristid, aga see on ka ameerika.

Üldiselt mina poleks antud situatsioonis elusees kätt kabuurile pannud, on olnud loll juhus vaja olnud seoses tööga suunata relv inimesele ja see ... ei ole meeldiv mälestus. Taunin sellist stiili isiklikult, aga teisalt igast vendadel ei saa lasta teha, mida nad heaks arvavad ka.
Nii ja naa. Ehk kärbitud politsei ja olematu kultuuri korral meibi on vajalik, väike war casualties käib asja juurde.

-----

Hoopis teemasse asja kallal kolpa siin vaevanud, mismoodi?

"Laupäeva pärastlõunal panid kirja teine liiklusõnnetus, kui Võrumaal Võru vallas hakkas 36-aastane mees oma mootorrattaga Kawasaki Z1000 tegema möödasõitu sõidukist Skoda Superb. Kuid vastassuunas lähenev sõiduk sundis mootorratta juhti järsult pidurdama, misõttu ta kaotas ratta üle kontrolli ning sõitis teelt välja. Juht toimetati Lõuna-Eesti haiglasse."

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas pühak »

franz125 kirjutas:

Eks sedagi saab lugeda iga päev mida nt.kasvõi USA-s see vaba relvakandmine enesega kaasa on toonud.Lihtsalt statistika,mida rohkem püsse seda suurem on võimalus et midagi juhtub.

Esiteks, USA-s on palju lõdvem relvaseadus, kui meil, minu teada pole mõnes osariigis mingit luba vaja, piisab vaid vanusepiiri täitumisest (vist oli 21). Teiseks, sajandite eest üle lombi minejate hulgas domineeris Euroopa lumpen ja selle asjaolu mõju eksisteerib suure tõenäosusega endiselt.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

AzA kirjutas:

Üldiselt mina poleks antud situatsioonis elusees kätt kabuurile pannud, on olnud loll juhus vaja olnud seoses tööga suunata relv inimesele ja see ... ei ole meeldiv mälestus. Taunin sellist stiili isiklikult,

Sa ju mõistad, et kõik tuki omanikud ei mõtle nii nagu sina. Clint Idametsad võtavad tuki välja veel väiksema asja pärast. Samuti on eksimine inimlik ja vaatamata suurele hoolsusele võib see relv sattuda kellegi kätte, kelle käes see olla ei tohiks jne.

Ühesõnaga, mis iganes situatsioon kuskil ka ei teki on parem kui kodanikud lahkuvad sealt muhu, sinise silma ja katkise egoga kui laibakotis. Tulirelvaga võib laibakotti sattuda ka suvaline kõrvalseisja.
Jah AzA vbl on terve närvikavaga ja võtab relva alles siis kui elumahla hakatakse reaalselt välja laskma. Relv on vajalik ainult ja ainult situatsioonis, kus su elu on ohus. Mina siin Eestis täna ei näe sellist riski (et õigustada relva kandmist) Sõnelused ja kakelused tänaval, kohvikus vms ei ole absoluutselt kindlasti mingiks õigustuseks, et mul peab relv kaasas olema, mudu taksojuhid vms tapavad mu ära ja ma pean nende eest ennast tulirelvaga kaitsma.

Siin võib nüüd mõlema mätta otsast vaadata. Taksist näeb, et liiklusülbikul, kelle ta suures närvihaiguses kummuli lükkas on relv. Enesekaitse eesmärgi sõidab ta viimasest igaksjuhuks üle.
Ühesõnaga, mis tahes konflikt ei peaks lõppema halvemini kui valutav lõug ja katkine peegel. Relvad jäägu sõjaväkke, lasketiiru jne.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ohjaa muidugi nii on.
Ma ütlesingi asjaolu, et kui läheb nigeeriaks kätte, siis on see vajalik.
Hetkel ei ole ja lähitulevikus ka suure tõenäosusega ei tule.
Olen okei närvikavaga, mind on koolitatud inimest tapma ja ühtlasi on olnud reaalne võimalus seda teha ... pole naljaasi otsus kellegi isa, abikaasa valhallasse saata, isegi kui tegu viimse retsiga.
Seda tunnet teavad väga väga vähesed relvaomanikud. See tunne on midagi õudsat, aga ma olen empaatiline olemuselt.
Samast tundest tuleb meeme - "suuna relv inimesele, kui sa oled valmis ta tapma".
Väga faking vähesed on.
Tänu sellele tundele ma relva ei kanna, ei näe vajadust.
Pealegi on tegu äärmiselt ohtliku asjaga, taksojuht oleks juhtumisi koolitatud, siis välja tulles autost oleks poisi relv kasutuks muutunud, kui just kuul rauas ja riiv maas pole ... oleks vaid luude ragin ja relv omanikku vahetanud.

Relva omamine on kett, närvid on lüli seal. Minu arvates 80% asjast on peas, siis hakkame tehniliselt koolitama, ttiirus käima ja tukki soetama.
Meil kibekähku kooli ja siis läikiv kappi - vist mingi enesetunde küsimus.

Aga mulle meeldib.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Teema kohast materjali:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=79315206 olge möödasõitudega hoolsamad.

PS: Lisaks eelnevale jahule:
Relvade kohta võiks eraldi teema teha. (statistikat uskudes võis olla tegu IT- mehega :) )


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

AzA kirjutas:

Pealegi on tegu äärmiselt ohtliku asjaga, taksojuht oleks juhtumisi koolitatud, siis välja tulles autost oleks poisi relv kasutuks muutunud, kui just kuul rauas ja riiv maas pole ... oleks vaid luude ragin ja relv omanikku vahetanud.

Relvateema lõpetuseks ütlen vaid, et niimoodi kaasas kanda on revolver see õige, las püstolid jäävad tiiru ja jõustruktuuridele.
Õige mees on see tsiklist ikkagi, misiganes siin vahepeal genereeritud ja mis pa*ka jahutud on. Minu seisukoht on ja jääb, et relvaomanikul on õigus teha seaduse piires oma relvaga misiganes, kaasaarvatud enesekaitse, k.a. demonstreerimise läbi. Kes teistpidi arvab, siis ma hakkan heameelega otsustama, et teil küll A-kategooriat lubadel vaja pole, sest kõrvalseisjad jms on ohus pidevalt (pange ise juurde neid muid lambipõhjuseid).

Jätkaks nüüd ilusti õnnetustega. Ehk siis teema võiks peale seda viimast Z1000 meest vaikseks jääda mõneks ajaks, aitab küll matsudest :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

reimps kirjutas:

Minu seisukoht on ja jääb...
...siis ma hakkan heameelega otsustama, et teil küll A-kategooriat lubadel vaja pole

Kuhu teisiti arvajad oma kaaned tooma peavad?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas AzA »

Tsiteerin iseennast.
Mis krdi moodi, läks topelt möödasõidule. Aga mismoodi see skodik sundis, rammis?
Karm värk.
Kellegil rohkem infi?

AzA kirjutas:

-----
Hoopis teemasse asja kallal kolpa siin vaevanud, mismoodi?

"Laupäeva pärastlõunal panid kirja teine liiklusõnnetus, kui Võrumaal Võru vallas hakkas 36-aastane mees oma mootorrattaga Kawasaki Z1000 tegema möödasõitu sõidukist Skoda Superb. Kuid vastassuunas lähenev sõiduk sundis mootorratta juhti järsult pidurdama, misõttu ta kaotas ratta üle kontrolli ning sõitis teelt välja. Juht toimetati Lõuna-Eesti haiglasse."

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Sundis peaks vist võtma mitte sõna-sõnalt.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas AzA »

mx77 kirjutas:

Sundis peaks vist võtma mitte sõna-sõnalt.

Tõsi.
pealtnäha näete välja palju lugend
nii kudend olla saab vaid filoloog
kui papa oleks veidi tagant sugend
siis tudeng oleks mõistnud mida ta joob

thnx.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas tyyp »

Ardilla kirjutas:

Kell 17.21 toimus liiklusõnnetus Tallinnas Õismäe tee ja Paldiski mnt ristmikul, kus liiklusmärki 221 (Anna teed) eiranud 38-aastane naine ei andnud sõiduautoga Subaru Forester vasakpööret sooritades teed peateel liikunud mootorrattale Yamaha YZF-R6, mida juhtis 27-aastane mees. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

Kiiret paranemist!

Nüüd pandi siis mõlemale ristmikule foorid. Loodaks, et siis parandab olukorda.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

just hetkel opel zafira korjas kaks mootorratast kümpi maha Kristiine ristmikul.

Kasutaja avatar

The Lawbreaker
Postitusi: 47
Liitunud: 07 Apr 2017, 04:07
Tsikkel: Honda cbr
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas The Lawbreaker »

Pilt

:D Nii peaks relva kandma, ehk siis ei tule taksod jms elukad nügima... :twisted:

445CI V8 ja ZZR

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Hommik: Eile Kristiine suur ristmik:



Opel zafira sai kätte Bandit S-i ja Mingi BMW vist. Rattad olid üksteise kõrval ilusti vastu Opeli stanget maas. Tundub, et üks rattur käis ringi pildistas ja helistas. Teist ei näinud. Opelil suurt midagi polnud rattad oleks nagu õrnalt talle vastu läinud ja ümber kukkunud.

Igaljuhul kiiremat paranemist. Tundub, et kuna rattad läksid kõrvuti ja hoog väga suur polnud, siis pigem üritas opel seal roosaga üle ristmiku tulla. Foorid töötasid.

Väidetavalt tibi roolis. Detaile ei tea aga kommentaarid on küll vastavad :D. Kõik on lambad stiilis.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Natuke aega tagasi oli kanama viaduktil sõiduauto, tsikkel intsident.
Wazes oli märgituad avarii ja sininevilkur oli kohal täitis papreid. Mööda sõites tundus, et vist ilma suuremate kahjudeta

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

http://m.postimees.ee/section/122/4246501
Artiklit lugedes võib järeldada, et tegemist oli maailma kõige igavama motosõiduga, et inimene lausa mootorratta seljast kukkus. Loodan siiski, et tegemist polnud terviserikke või tõsisema kukkumisega.

Kiiret paranemist!

Viimati muutis Ardilla, 17 Sept 2017, 18:31, muudetud 2 korda kokku.

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Lugesin kah ja tekitas ikka täitsa mitu küsimust - kak i nahujaa?
Delfi artiklitreijad on muidu ka esmaklassilised, nii mitme reaga mitte midagi öelda on suht tase.


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

reimps kirjutas:

Lugesin kah ja tekitas ikka täitsa mitu küsimust - kak i nahujaa?
Delfi artiklitreijad on muidu ka esmaklassilised, nii mitme reaga mitte midagi öelda on suht tase.

Artiklel on sama tüübi kirjutatud vist kes kunagi Emmastest kirjutas :D

"Emmastes löödi inimest rusikaga näkku..." (lol)

http://www.postimees.ee/407810/priit-pu ... evad-tormi

Originaal: http://rus.postimees.ee/405781/molodogo ... kom-v-lico


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

http://m.postimees.ee/section/122/4246731 Siiski siin tohkem infot:

Harjumaal Tallinn–aNarva maantee 50. kilomeetril, kus 55-aastane mees kaotas omavalmistatud mootorrattaga sõites selle üle kontrolli ning kukkus. Juht toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Kiiret paranemist.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Kaarli puiesteel sõitis mootorrattur teelt välja
http://tallinncity.postimees.ee/4250675 ... 1497466060

SERTÃO
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas zombi »

no kurat, kuidas ta seda suutis? lauge kurv, hõreda liiklusega aeg... noormees pidas end madallenduriks vist.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Esiteks kindlasti kiirus, teiseks on seal parajalt lollaka koha peal vähemalt üks peegelsile kaevukaas. Aga eks klassikaline värk, seal ennegi olnud neid, kes kurvis kallutada unustavad või põnnama löövad, aga foori tagant startides on just vargapes.., ptüi, linnavalitsuse ees 80+ rauas :)

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Eile oli keegi eksamil autoga laupa pannud (tln)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

20.09.2017 kella 22.53 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Kaarli pst 2 juures (https://goo.gl/eXpdX4), kus esialgsetel andmetel mootorratast Honda juhtinud 27-aastane mees kaotas vasakkurvis juhitavuse ning sõitis paremale teelt välja. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

allikas: https://www.autonet.ee/uudised/paevauudised/id/84707

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Macintosh kirjutas:

20.09.2017 kella 22.53 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Kaarli pst 2 juures (https://goo.gl/eXpdX4), kus esialgsetel andmetel mootorratast Honda juhtinud 27-aastane mees kaotas vasakkurvis juhitavuse ning sõitis paremale teelt välja. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

allikas: https://www.autonet.ee/uudised/paevauudised/id/84707

Kordamine on tarkuse ema :)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mkm, postcount on põhiline.


GoWiz
Postitusi: 33
Liitunud: 05 Nov 2016, 13:05
Tsikkel: Liter bike
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas GoWiz »

zombi kirjutas:

no kurat, kuidas ta seda suutis? lauge kurv, hõreda liiklusega aeg... noormees pidas end madallenduriks vist.

See päris popp koht, aastas korra keegi ikka seal külje maha paneb.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas pühak »

Juhtusin ise kunagi pealt nägema, kui Viru väljakult Mere puiesteele parempööret teinud tsikkel piloodil alt ära läks. Kiirusega suutis madallendur isegi sellises kitsas kohas liialdada, lisaks veel minu hinnangul küllaltki hooletu gaasiandmine õhtusel niiskel ja jahedal teel ning oligi külg maas. See vahejuhtum tundus, et lõppes suht õnnelikult. Mees kargas kähku püsti, tiris tsikli ka ratastele, piinas starterit niikaua kuni käima sai ja kadus kähku. Seal üle tee ju mingisugune tsiklipubi ja respekti on vaja hoida.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pole seal mingit tsiklipubi, Muusika-baar vaid, kus päris-tsiklimehed hängimas käivad. Olen ka proovinud seal hängida, üpris masendav on lõpuks, kui Hesburgeri einega ühele poole saanud oled.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”