Õnnetused õllega [2017]

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Väga raske õnnetus mootorratturitele:
http://virumaateataja.postimees.ee/4129 ... ngiga-reka

:twisted:



Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

See on tõesti ränk pauk. Samas ilma ühegi vigastatud tsiklististita. Seega nii kurvastav, kui ka rõõmustav. :D


reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma ei joo õlut, ei tunne, et oleks raske õnnetus olnud. Peaasi, et juht terveks jäi.

Seda ma pole täna vist veel maininud, et ma vegan olen?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas pühak »

Huvitav, kas juht oli koormat mekkimas käinud, et minema jalutas?

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

reimps

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sai aru jah, et ei vedanudki õlut, Alekokki hoopis :-|||

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas Maaks »

reimps kirjutas:

Ma ei joo õlut, ei tunne, et oleks raske õnnetus olnud. Peaasi, et juht terveks jäi.

Seda ma pole täna vist veel maininud, et ma vegan olen?

Igaks-juhuks mainin, et õlut ei tehtagi lihast, seega peaks veganitele hästi sobima. Ja kui odrapõldu traktoriga ja mitte hobusega harida, siis ei ole protsessi käigus ka ühtegi looma piinatud :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

grahv
Postitusi: 1176
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 69 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas grahv »

reimps kirjutas:

Sai aru jah, et ei vedanudki õlut, Alekokki hoopis :-|||

A kust sa tead, et alekokk pole õlu? :roll:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

grahv kirjutas:
reimps kirjutas:

Sai aru jah, et ei vedanudki õlut, Alekokki hoopis :-|||

A kust sa tead, et alekokk pole õlu? :roll:

Kas sa pole seda kunagi maitsenud?


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Kuulsin kord sellist anekdooti: lähevad ühisele lõunasöögile Saku õlletehase, Tartu õlletehase ja Liviko direktorid. Saku mees tellib Originaali, Tartu mees Premiumi, Liviko mees keefiri. Õlletehaste juhid vaatavad Liviko meest küsivalt. See vastab, et teie ju ka õlut ei tellinud.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

OT juba aga Liviko toodangust võib enamuse ka otse kanalisatsiooni kallata. Vana Tallinn on tore jook, aga viinad on peavalu ainult.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Lauakas jumala ok.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Naljakas on see, et kõik foorumid on täis gurmaane. Üks räägib, et alekokk pole õlu, teine ütleb, et saku pole õlu. Reaalne pilt poes on selline, et kui alekokk maksab soodushinnaga, ostab kogu eesti rahvas seda ja kui saku on soodushinnaga, võetakse toda. Libistatakse sõpradega koos kuuspakk nina peale ära ja keegi ei kurda, et oi see pole küll õlu, mida me praegu joome.

Pikkade ruladega hipstermehed ostavad oma ülehinnatud käsitöövärki. Kõik keskpärased heteromehed valavad premiumi või originaali või mõlemit endale kurgust alla ja ei nurise. (mulle maitseb premium rohkem, aga orikas käib ka läbi seedimise, kui tarvis on).

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Õnnetused õllega [2017] (lol) (lol) (lol)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

jaan mmc

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

sinilind123 kirjutas:

Naljakas on see, et kõik foorumid on täis gurmaane. Üks räägib, et alekokk pole õlu, teine ütleb, et saku pole õlu. Reaalne pilt poes on selline, et kui alekokk maksab soodushinnaga, ostab kogu eesti rahvas seda ja kui saku on soodushinnaga, võetakse toda. Libistatakse sõpradega koos kuuspakk nina peale ära ja keegi ei kurda, et oi see pole küll õlu, mida me praegu joome.

Pikkade ruladega hipstermehed ostavad oma ülehinnatud käsitöövärki. Kõik keskpärased heteromehed valavad premiumi või originaali või mõlemit endale kurgust alla ja ei nurise. (mulle maitseb premium rohkem, aga orikas käib ka läbi seedimise, kui tarvis on).

Vene ajal ka kõik nurisesid tehnika üle aga kui kasvõi kavross poe lattu (isegi mitte poodi) ilmus, läks ikka kaubaks. Nutad ja ostad kui tarvis on :D

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Õnnetused mootorratastega [2017]

Lugemata postitus Postitas kaimex »

M.T. kirjutas:

OT juba aga Liviko toodangust võib enamuse ka otse kanalisatsiooni kallata. Vana Tallinn on tore jook, aga viinad on peavalu ainult.

Vana Tallinn pole ka enam see, mis ta vanasti oli. Ikka kaks erinevat jooki. Ise pole enam ala 3-5 a vähemalt joonud seda. Kuigi ühe pudeli just sain kingituseks kuu tagasi. :D
Eriline õlle jooja ka pole, kui siis paar Coronat vahepeal. :)

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

sinilind123 kirjutas:

... Reaalne pilt poes on selline, et kui alekokk maksab soodushinnaga, ostab kogu eesti rahvas seda ja kui saku on soodushinnaga, võetakse toda. Libistatakse sõpradega koos kuuspakk nina peale ära ja keegi ei kurda, et oi see pole küll õlu, mida me praegu joome.

Pikkade ruladega hipstermehed ostavad oma ülehinnatud käsitöövärki. Kõik keskpärased heteromehed valavad premiumi või originaali või mõlemit endale kurgust alla...

Gurmaaniks ennast ei pea, pole nii treenitud maitsemeelega. Aga kogu Eesti rahvas nüüd neid kahte ka ei osta. Pigem ostavad need, kel maitsemeel suht nüri. Sorry väljendi pärast, lihtsalt ei tulnud ühtegi targemat sõna meelde. Või siis need, kel lihtsalt tarvis juua. Kui sa ikka kuuspaki üksi regulaarselt sisse lased, siis see juba ütleb kõik - oluline pole maitse vaid õlu. Originaal, Alexander jne massiõlled on ikka maitsetud. Ma joon õllet maitse pärast, mitte selleks, et juua ja aega veeta ning midagi peab ju libistama.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

sinilind123 kirjutas:

Naljakas on see, et kõik foorumid on täis gurmaane. Üks räägib, et alekokk pole õlu, teine ütleb, et saku pole õlu. Reaalne pilt poes on selline, et kui alekokk maksab soodushinnaga, ostab kogu eesti rahvas seda ja kui saku on soodushinnaga, võetakse toda. Libistatakse sõpradega koos kuuspakk nina peale ära ja keegi ei kurda, et oi see pole küll õlu, mida me praegu joome.

Pikkade ruladega hipstermehed ostavad oma ülehinnatud käsitöövärki. Kõik keskpärased heteromehed valavad premiumi või originaali või mõlemit endale kurgust alla ja ei nurise. (mulle maitseb premium rohkem, aga orikas käib ka läbi seedimise, kui tarvis on).

Ma ei tea kudas muud, aga ma tõesti joon pea ainult tshehhi õlut, kuna paremaid saksa õllesid pole meil saada.
Nn. käsitööõlled - pole veel aru saanud, kellele ja misjaoks nad on.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: RE: Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas tuman »

M.T. kirjutas:
sinilind123 kirjutas:

... Reaalne pilt poes on selline, et kui alekokk maksab soodushinnaga, ostab kogu eesti rahvas seda ja kui saku on soodushinnaga, võetakse toda. Libistatakse sõpradega koos kuuspakk nina peale ära ja keegi ei kurda, et oi see pole küll õlu, mida me praegu joome.

Pikkade ruladega hipstermehed ostavad oma ülehinnatud käsitöövärki. Kõik keskpärased heteromehed valavad premiumi või originaali või mõlemit endale kurgust alla...

Gurmaaniks ennast ei pea, pole nii treenitud maitsemeelega. Aga kogu Eesti rahvas nüüd neid kahte ka ei osta. Pigem ostavad need, kel maitsemeel suht nüri. Sorry väljendi pärast, lihtsalt ei tulnud ühtegi targemat sõna meelde. Või siis need, kel lihtsalt tarvis juua. Kui sa ikka kuuspaki üksi regulaarselt sisse lased, siis see juba ütleb kõik - oluline pole maitse vaid õlu. Originaal, Alexander jne massiõlled on ikka maitsetud. Ma joon õllet maitse pärast, mitte selleks, et juua ja aega veeta ning midagi peab ju libistama.

Valus lausa lugeda nii rumalat juttu. Kõlab nagu iga teine käsitööõllefanaatikust hipster. Stiilis, et kui mingit isekeeratud 10 voldist lõkatit naudid siis tiptop aga kui tavaline poe hele õlu meeldib, siis maitsemeel nüri ja pannakse veel joodiku silt ka külge...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: RE: Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

tuman kirjutas:

Valus lausa lugeda nii rumalat juttu. Kõlab nagu iga teine käsitööõllefanaatikust hipster. Stiilis, et kui mingit isekeeratud 10 voldist lõkatit naudid siis tiptop aga kui tavaline poe hele õlu meeldib, siis maitsemeel nüri ja pannakse veel joodiku silt ka külge...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sulle ei oska muud öelda, kui Kivipallur Jürto mõttetera: "See kes üksi pudeli veini ära joob, pole mitte veinisõber, vaid...".
Ei ole käsitööõllesõber ja hipsterist olen ma nii kaugel kui üldse saab olla. Aga kuuspakimehi ma õllesõpradeks ka just ei pea. Eriti neid kel vahet pole, kas Saku või Alekokk või miski muu. Läheb see, mis täna soodukas.
Ma joon täitsa masstoodangu õllesid, aga pigem selliseid, millel ka karakterit või maitset on. Originaal ja Alexander aga ongi nii ümmargused lurrid kui saab ja seda lihtsalt põhjusel, et sa suudaks seda 6-paki kaupa tarbida.

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas wicked »

Treenitud maitsemeelega pole sa tõesti kui Originaali ja Alexandrit kõrvutama hakkad.
Pigem täiesti maitsemeelteta.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: RE: Re: RE: Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas tuman »

M.T. kirjutas:
tuman kirjutas:

Valus lausa lugeda nii rumalat juttu. Kõlab nagu iga teine käsitööõllefanaatikust hipster. Stiilis, et kui mingit isekeeratud 10 voldist lõkatit naudid siis tiptop aga kui tavaline poe hele õlu meeldib, siis maitsemeel nüri ja pannakse veel joodiku silt ka külge...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Sulle ei oska muud öelda, kui Kivipallur Jürto mõttetera: "See kes üksi pudeli veini ära joob, pole mitte veinisõber, vaid...".
Ei ole käsitööõllesõber ja hipsterist olen ma nii kaugel kui üldse saab olla. Aga kuuspakimehi ma õllesõpradeks ka just ei pea. Eriti neid kel vahet pole, kas Saku või Alekokk või miski muu. Läheb see, mis täna soodukas.
Ma joon täitsa masstoodangu õllesid, aga pigem selliseid, millel ka karakterit või maitset on. Originaal ja Alexander aga ongi nii ümmargused lurrid kui saab ja seda lihtsalt põhjusel, et sa suudaks seda 6-paki kaupa tarbida.

Lihtsalt mainin, et ei ole ei alexanderi ega originaali sõber samas alekoki premium isegi täitsa joodav. Kogu jutu point oli teatud kontingendi suhtumises, et mis neile ei meeldi, ei saa ka teistele meeldida ja siis tulebki jutust välja, et tavalise poepremiumi joojad on kõik kas maitsemeeleta või sikspäkijoojatest kapialkohoolikud. Tundus lihtsalt veits üldistav ja näotu see arvamus.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas wicked »

Mõte taandubki sellele, kes milleks õlut tarbib.
Keegi otsib karakterit ja maitset.
Keegi selleks, et end kinni vedada.
Keegi libistab mõne karastusjoogina vee asemel, vahel otsib maitset, vahel veab end sellest kinni.
Esimene on teise ja kolmanda jaoks snoob.
Teine on esimese ja kolmanda jaoks alkohoolik.
Kolmas on esimese ja teise jaoks kapialkohoolik.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

wicked kirjutas:

Treenitud maitsemeelega pole sa tõesti kui Originaali ja Alexandrit kõrvutama hakkad.
Pigem täiesti maitsemeelteta.

Täitsa viga sees jah, Premium vist oli hoopis Alekokki vedelik mida mõtlesin. Alexandrit pole vist 10 aastat proovinud.
Mis treenitud maitsemeeltesse puutub, siis oleneb mida keegi treenituseks peab. Igapäevast 6-packi või miskit muud. Kui miskit muud, siis pakun välja, et minu maitsemeel on tavakodanikust 10x rohkem treenitud ja seda mitte ainult alko vallas. A see selleks.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: RE: Re: RE: Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas M.T. »

tuman kirjutas:

Lihtsalt mainin, et ei ole ei alexanderi ega originaali sõber samas alekoki premium isegi täitsa joodav. Kogu jutu point oli teatud kontingendi suhtumises, et mis neile ei meeldi, ei saa ka teistele meeldida ja siis tulebki jutust välja, et tavalise poepremiumi joojad on kõik kas maitsemeeleta või sikspäkijoojatest kapialkohoolikud. Tundus lihtsalt veits üldistav ja näotu see arvamus.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Eks see on selles, kuidas keegi mu juttu tõlgendab. Ei väitnud, et originaali või alekokki joov tarbija on joodik ja kohe maitsemeeleta. Aga igapäevaselt 6-packi libistav kodanik kodanik ei ole õllesõber. No ei ole. Ja kui seda endale tunnistada ei suuda, siis on juba probleem.
Ja ei joo kogu Eesti neist emba kumba vastavalt sellele kumb soodukas, nagu eespool mainiti. Joovad need "õllesõbrad", kel pint kuliseb kõrist alla maitset tundmata. Kes joob õlut maitse pärast, see joob seda mida ta peab parimaks või väga heaks ja hoolimata sellest kas kollane hinnasilt on parasjagu ees või mitte.
Aga asi on maitses, nagu alekoki reklaamlause vist oli :bsmile:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja mille alusel sa väidad et sul on enamikust parem maitsemeel,lahendasid mingit delfi testi?

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

Ta lihtsalt kujutab seda endale ette.
Paras probleem seegi :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Selle hipsteriõlle jutu peale tuli meelde mingi aasta/kahe tagune jõuluõllede test.
Paari ülehinnatud väiketootja toodangu kohta anti umbes säärane hinnang: "Kui pudeli peal poleks ÕLU kirjutatud olnud, ei oleks uskunud, et tegemist on just selle vedelikuga.....

Teemaalgatajana paneks selle nüüd lukku, kuna pöördumatu kahju on nüüd möödanik, haavad paranenud ning juhtki ilmus välja!
Ja õlletehaste liinid lasevad 24/7 edasi, loodame, et toodang tervelt tarbijani jõuab :bsmile:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas bitter »

Äkki sobib teemat veidi üldistada ja õllest edasi rääkida?

mx77 kirjutas:

...pea ainult tshehhi õlut, kuna paremaid saksa õllesid pole meil saada.

Tšehhid tajuvad biiti. Paraku neid kohti Eestis, kus tšehhi õlut VAADIST saaks, satub minu teele imeharva :(. Kui keegi teab, Tallinn või väljaspool, valgustage mind. Hetkel meenub hiljuti soovitatud Must Puudel.

mx, nimeta need saksa õlled, mis tšehhi kraamile kannale astuvad. Prooviks ka.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas mx77 »

bitter kirjutas:

Äkki sobib teemat veidi üldistada ja õllest edasi rääkida?

mx77 kirjutas:

...pea ainult tshehhi õlut, kuna paremaid saksa õllesid pole meil saada.

Tšehhid tajuvad biiti. Paraku neid kohti Eestis, kus tšehhi õlut VAADIST saaks, satub minu teele imeharva :(. Kui keegi teab, Tallinn või väljaspool, valgustage mind. Hetkel meenub hiljuti soovitatud Must Puudel.

mx, nimeta need saksa õlled, mis tšehhi kraamile kannale astuvad. Prooviks ka.

Kindlast tasub sisse põigata Viitnal asuvasse Arturi shashlõkikohta. Lisaks heale lihale pakuvad vaadist Cudovar'i õlut.

Aga saksa õlledest niipalju, et seal on tohutult väikeseid pruulikodasid, kes oma toodangut ka taarasse villivad. Kord sattus pihku Müncheni telefoniraamat - seal oli 68 pruulikoda.
Nädal tagasi sai joodud sellist kraami: https://www.brauhaus.net/brauerei/hanoe ... bio-biere/, superhea õlu.


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Õnnetused õllega [2017]

Lugemata postitus Postitas Prets »

Tartus Pirogovis on vaadist tšehhi Budweiser Budvar.
Samuti on Pahades nt Belgia õllesid vaadist. Siin ikka jagub neid.

Peab nentima, et erinevate olukordade jaoks on erinevad õlled. Kui oled kuskil sõpradega saunas ja jalkat vaatamas, siis lihtsalt janu kustutamiseks läheb ka Alexander või Karl. Seda samas mitte liiga tihti.

Kui oled kuskil soojal maal rannas vedelenud või niisama palavas viibinud, siis külm eriti hele ja mahe õlu läheb paremini kui vesi. Taastab kulunud mineraale ja värke ka veel.

Ja kui talvel on tunne, et tahaks midagi tummisemat, siis võtta ette mõni korralik porter või stout.

Õllesõbrale on igal õllel koht olemas. Ma ei joo nüüd kindlasti igapäevaselt ja ka mitte üle päeva, aga tudengieas tudengina ikka päris tihti tekkis tahtmine sõpradega midagi teha ja õlu sai ka alati näppu võetud meeleolu elavamaks muutmiseks.

(togi)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”