Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Syn »

will111 kirjutas:

ja mitte ainult, oleneb väga palju veel sellest, mille järgi keegi kolmas rohkem või vähem mees olemist hindab. kas mees on näiteks see, kes natuke enda eest seista suudab või mees on see, kes laseb omale iga nurga alt pähe sittuda ja ainult naeratab selle peale ning "ei lähe kunagi närvi" sest elu on ju ometi ilus ja kõik on alati positiivne :D et eks sõltub vaatenurgast, nagu ikka.
üldiselt väga tihti on reaalses elus nii, et need isikud, kes ümmarguselt öeldes avalikus ruumis ehk teiste silma all end justkui mitte kunagi mitte millestki häirida ei lase, tegelevad teiste silma alt ära olles väga kahtlaste asjadega. või siis veel üks alternatiiv, ei tegele millegagi...sest neil puudub arvamus, reaktsioon ja emotsioon mitte ainult selle ühe kitsa teema osas, vaid vastavalt ka suht kõige muu osas. aga no ei tea jah, võibolla "ideaalne ühiskond" just sellistest koosnema peabki

Närvi lähevad tõenäoliselt kõik, iseasi mismoodi keegi toime tuleb. Ühed sõidav peale keskmise sõrme nägemist tööle edasi ja teised võtavad õigluse mõistmise enda õlule ja lähevad löövad näpuga vehkinud naisterahavl klahvid sisse, et ikka oleks "õpetatud" https://m.postimees.ee/section/269/1037816

üldiselt väga tihti on reaalses elus nii, et need isikud, kes ümmarguselt öeldes avalikus ruumis ehk teiste silma all end justkui mitte kunagi mitte millestki häirida ei lase, tegelevad teiste silma alt ära olles väga kahtlaste asjadega. või siis veel üks alternatiiv, ei tegele millegagi..

Ja üldiselt väga tihti on netikangelaste tegelik igapäev Jesperi poolt ilusti lahti seletatud.

reaalselt ei hakka urmas66 ega keegi teine kedagi kuhugi rebima, sealhulgas enda tagumenti mugavast nahkistmest

Ja lihtsalt sae käigus hoidmiseks. Ma olen täitsa kindel, et nendel liiklusharijatel on näpuga vehkijate kohapealt üsna kõikuv tolerants. Kui ikka mõni Kattai sarnane mees näpuga vehib, siis ei jookse teist keegi "aabits näpus kombeid õpetama".



Kasutaja avatar

RasmusL
Postitusi: 1666
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:18
Tsikkel: Z1000 turbo, Custom V-rod
Asukoht: Tartu
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 299 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas RasmusL »

Ja veel saele turbot paigaldades on Kattai vanalinnas rusikaga näkku saanud peale seda, kui norima hakkas mul tuttavaga. Peale persili kukkumist voolas mehel mööda põske krokodilli pisarad. Nii et igale kiilakale ossile leidub alati kõvem vastane :D

If you ain't slidin', you ain't ridin'.

Everybody got a plan until they get punched in the face.

Syn
Postitusi: 186
Liitunud: 28 Juun 2011, 20:55
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Syn »

Sellepärast ma "Kattai sarnane mees" kirjutasingi :D . Kõvemaid/julgemaid leidub vast alati, lihtsalt siinsetele vabavõitlus maailmameistritele peaks see nimi niipalju tuttav olema, et mu mõte saab edasi antud. :bsmile:

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Pole kahtlustki.
Igaühe jaoks neist liikluses õpetussõnade jagajatest jätkub keegi, kes väljakutse meeleldi vastu võtab. Seda need liiklusgängsterid muidugi ei oota.

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Loen ja hirnun omaette. Mõne mehe maanteel peetav eluvõitlus on umbes nagu vene sõjavägi, kus räägiti küll asjad selgeks, aga kui "vaja," kasutati sõnumi võimendamiseks ka ihuliikmete abi. Teise aasta lõpuks olid vähemalt meie väeosa kõige väärikamad mehed kas kinnimajas või disbatis (sõjaväe kinnimaja) ja vähem väärikad läksid koju mamma juurde tagasi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Peet »

Tea mis Eesti meestest siis saab, kui kord küla jaanituled, "kus alati saab keegi lõuga" kaduma peaksid ning maanteedelt kaovad inimese poolt juhitavad autod. Siis ei olegi ju mitte kusagil ennast välja elada enam. Jääb üle koju naist minna peksma...?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7183
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1851 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pole ma juba ammu jaanituledel midagi ekstreemset näinud ja ja ka näpuga vehkijaid ja muidu nahhaale on liikluses tegelikult vähemaks jäänud.Aga see millest ma üldse siia teemasse kirjutamist alustasin oli see,et sõiduoskustega on meil jätkuvalt sitasti ja ei näe küll,et kuskilt paremaks läheks.
Soomes on ka aeglast ja uimast kontingenti,aga üldine sõisuoskus on parem.Meil pahatihti kompenseeritakse ka oma oskamatust ja sellest tulenevaid valesid sõiduvõtteid ülbe ja arrogantse käitumisega(mida kallim auto seda rohkem,aga see pole ka reegel),kasutades ära anonüümsust,mida auto justkui annab.Kui ,aga see tegelane autost välja tuleb,siis pole tavaliselt kõva meest enam kuskil,vaata et nutma ei hakka,kui käratad sellisele vähe valjema häälega.
Ma sõidan ise ka pigem ikka üle lubatud kiiruse ja ei ole mingi üli täpne reeglitest kinnipidaja,aga ma ei tee neid tegusid teiste arvelt.
Ma ei sõida mööda ja ei jää siis ette munema,ma ei lisa kiirust kui minust mööda sõidetakse, ma ei trügi paremalt läbi bussitasku ummikus 3-e kohta ette , ma ei tee tagasipööret üle pidevjoone ja ei sulge selleks kogu minu taga olevat liiklust jne.Kahjuks kõik see loeteletu on Tallinna liikluses pigem tavaline ,kui erand,aga soomes( üldiselt ka lätis) puudub pea täielikult.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Ehk selles see asi ongi, et kõige suurema liikluskormusega kohaks, võib lugeda Tallinna? :roll: Tartu ka mingil moel aga seal toimib väga hästi, kõrvaltänavate variant.
Oma rolli mängib siin juhtide kogenematus, linnaliikluse korraldus, ning jah- üldine suhtumine ka. Kui juba autosse minnes, tead ära, et näed vähemalt ühte idikat liikluses, oled juba natuke kaitsepositsioonil. :-||| Õnneks küll, Soome numbrimärki pelgavad ja hoiavad kaugele. :)

Liikluskorraldus jätab samuti soovida. Suht viletsalt on märgitud linnavahel, et kuhupoole peaks hoidma, kui tahad näiteks linnast välja saaada, sadama poole minna vms.
Soomes on selgelt ja palju väiksemate vahemaade järel, vastavasisulised märgid.
( Kunagi käsin üht neiut moosimas, kes toona elutses ta TTü ühikas, sealt äratulekuga siis selline kogemus. )

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Vaatsin, et tänases Postimehes on suur pealkiri "Simson: hull olukord liikluses nõuab kriisikoosolekut" https://goo.gl/jpB8hB

Ja siis sealt üks tähelepanuväärne lõik:
"Komisjonis välja toodud info kohaselt avastati käesoleva aasta viie kuu jooksul liiklusalaseid väärtegusid 31 470. Eelmise aasta sama ajaga avastati liiklusalaseid väärtegusid 39 880 ehk avastamine vähenes 21 protsenti, tõi Simson esile."

Ma ei tea, kuidas teid aga mind lõi igatahes pahviks: mulle tundus, et uudis on postitiivne kuna liiklusaalaste kuritegude hulk vähenes tervelt 21%. Aga ministri sõnavõtust selgub, et hoolimata näitajatest on nende hulk on hoopis kasvanud. WTF? Mingi uut moodi hiromantia või? Ma olen üsna kindel, et järgmisena kuuleme me riigijuhtide suust, et oleme totaalses kriisis ja sellest on vaid üks väljapääs: nulltolerants, drakoonilised ja silmipimestavad trahvid ning avalikud hukkamised (ok, see viimane on kunstiline liialdus).

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

joel
Postitusi: 1797
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 108 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas joel »

Kindlasti tuleb välja, et Simson rääkis hoopis mõõdikutest... :ner:

Joel
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 418 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:
Spoiler

Vaatsin, et tänases Postimehes on suur pealkiri "Simson: hull olukord liikluses nõuab kriisikoosolekut" https://goo.gl/jpB8hB

Ja siis sealt üks tähelepanuväärne lõik:
"Komisjonis välja toodud info kohaselt avastati käesoleva aasta viie kuu jooksul liiklusalaseid väärtegusid 31 470. Eelmise aasta sama ajaga avastati liiklusalaseid väärtegusid 39 880 ehk avastamine vähenes 21 protsenti, tõi Simson esile."

Ma ei tea, kuidas teid aga mind lõi igatahes pahviks: mulle tundus, et uudis on postitiivne kuna liiklusaalaste kuritegude hulk vähenes tervelt 21%. Aga ministri sõnavõtust selgub, et hoolimata näitajatest on nende hulk on hoopis kasvanud. WTF? Mingi uut moodi hiromantia või? Ma olen üsna kindel, et järgmisena kuuleme me riigijuhtide suust, et oleme totaalses kriisis ja sellest on vaid üks väljapääs: nulltolerants, drakoonilised ja silmipimestavad trahvid ning avalikud hukkamised (ok, see viimane on kunstiline liialdus).

Kuidas võtta, asja sisulisemaks analüüsiks peaks rohkem datat olema. Minu meelest pole keegi korrektsemalt sõitma hakanud (pigem vastupidi) ja järelvalve on võrreldes mõne aasta tagusega sisuliselt olematuks muutunud.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Vähenes ta jee (siis väärtegude hulk vast ikka)! Mind ei ole sellel aastal mitte kordagi tabatud kiiruse ületamisel - päris kindlasti on tegu lahjema järelvalvega :-) (Narva) maanteel politseid praktiliselt ei näe, isegi Vana-Narva mnt. kus varem oli kogu aeg 1 ekipaaž kohal pole juba tükk aega kedagi.
Kuidas nad mõtlevad riigieelarve täis saada?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Mac, kas see minister on millalgi adekvaatne või kuidagi kirgas kriit üldse tundunud?

Kasutaja avatar

xin
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Aug 2010, 11:45
Tsikkel: xt660x
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas xin »

Minu meelest on Simson lapsepõlves liiga palju kummiliimi nuusutanud. Tema välja ütlemised ja lubadused ajavad kas naerma või ihukarvad püsti.

Kiisu 600, Suksu 1000, Örr 660
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2480
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 339 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

M.T. kirjutas:

Mac, kas see minister on millalgi adekvaatne või kuidagi kirgas kriit üldse tundunud?

Kui nüüd jätta välja ministri parteiline kuuluvus ja see, et tegu naisterahvaga, siis kas sa tõesti arvad, et Eestis on hetkel liikluses kõik tibens-tobens? Iga jummala päev lõigatakse keegi lootuseltult puruks vrakist välja (NB ei ole libe isegi!), tabatakse roolist 30+ joobes juhti jne.
Mis ta valesti ütles? (PS Mulle Kadri meeldib, naisena :lol: )

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

Millal varem on poliitikud meil midagi mõistlikku rääkinud? Okei, äkki kunagi kuskil mõni on ka. Aga noh, 99% ikkagi standup comedy. Numbritega on hea vehkida sest ega tegelikult suur osa rahvast ka ilmselt eriti ei mõista, mida need tähendavad või mis seal taga tegelikult on...või vastupidi, et mida sealt tegelikult ei saa välja lugeda.

Kata "loogika" on muidugi iseenesest väga lihtne ja maamehelik. Liiklusalaste väärtegude hulk, misiganes võrreldava pikkusega perioodil on tema arvates konstant. Ja kuna sellest konstantsest hulgast on nüüd avastatud (ehk riigile sisse kasseeritud) väiksem osa siis järelikult me oleme suures kriisis. Kriisi sisuks on siis, et riik ei saa lubatud raha kätte :D Mis on muidugi osavalt ümber nimetatud hulluks olukorraks liikluses. Täitsa kena absurdikomöödia ju :bsmile:
Selles osas, et mis ta valesti ütles...noh esiteks, tal ei ole ühtegi fakti ega isegi mingit sisulist, põhjendatud analüütilist alust. Lihtsalt üks arvamus, mis ausalt öeldes ei põhine justkui mitte millelgi. Teiseks, no eks igaüks võib ise otsustada, kas see ülal kirjeldatud "loogika" on siis väga loogiline või mitte eriti.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:
Spoiler
M.T. kirjutas:

Mac, kas see minister on millalgi adekvaatne või kuidagi kirgas kriit üldse tundunud?

Kui nüüd jätta välja ministri parteiline kuuluvus ja see, et tegu naisterahvaga, siis kas sa tõesti arvad, et Eestis on hetkel liikluses kõik tibens-tobens? Iga jummala päev lõigatakse keegi lootuseltult puruks vrakist välja (NB ei ole libe isegi!), tabatakse roolist 30+ joobes juhti jne.
Mis ta valesti ütles? (PS Mulle Kadri meeldib, naisena :lol: )

Maaks, kas ma kommenteerisin liikluspilti või antud ministrit? Ja arvamust poliitikutest ei kujunda mina kuidagi parteilise kuuluvuse või soo järgi, erksamaid ja juhmimaid jagub seal igasse liigasse või tiimi.
Ei ma ei arva, et meie liikluses kõik tibens-tobens on. Aga päris iga päev nüüd vrakist ka inimesi välja ei lõigata. Seda, et ka südasuvel ilma libeda teekatte või sarnase põhjuseta teelt välja sõidetakse, seda sa viskad jah paremini kommenteerida kui mine (togi) :ner:
Antud kontekstis ta ei öelnudki midagi valesti ja vigastatute ning hukkunute arvu kasv vajab loomulikult reageerimist. Aga nagu artiklis välja ka toodi - Ka viimases liikluskomisjonis osalenud eksperdid väljendasid Simsoni sõnul muret liiklusohutuse pärast ning avaldati arvamust, et üheks traagiliste liiklusõnnetuste sagenemise põhjuseks võib olla liiklusjärelevalve ebapiisavus ja liiklust rahustavate patrullide vähesus. , siis mis võiks selle allajoonitu põhjus olla? Raha napib? Kas siis võiks mõistlikuks pidada antud ministri "tasuta transpordi" projekti või äkki kasutaks seda raha kusagil mõistlikumalt?


reimps

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Õhukese riigi viljad on käes - pole vist päevagi olnud viimasel ajal, kui ma ei peaks kellelegi näitama, et tegelegu roolis roolimise, mitte tinderiga. Järelvalvet pole, sinivalged sõidavad, aga ega nad väga palju ka ei jõua, eravärvides BSX-seeria on peamiselt maanteel lihtsat raha korjamas, aga linnaliikluses debiilikuid nende kapotil nu**imas küll ei ole. Kuigi see oleks see koht, kus just peaks jõududega väljas olema, las maanteel paugutavad, seal vähemalt on peamiselt otse kastiminek. Miks just linnas peamiselt - autode tihedus suurem, debiilsed ja hoolimatud manöövrid ja üldine kultuur (võiks öelda et igal meetril) ikka täiesti puudu.
Aga ei, on vaja ju populismi ajada ja pseudoasjadega tegeleda, sest valmised lähenevad. Ja hullult tahaks pumba juurde jääda.Aeg üheks pisemaks revolutsiooniks tegelikult, aga selle varjukülg on see, et natsa suurem naaber kasutab selle kindlasti ära ja "pakub abi rahumeelse olukorra taastamiseks", 2007 see õnneks ei läinud, sest oli lihtsalt Gerassimovi doktriini peaproov ja sedagi poolkogemata.
EDIT: Kaine olen.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3183
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 191 korda

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas franz125 »

xin kirjutas:

Minu meelest on Simson lapsepõlves liiga palju kummiliimi nuusutanud. Tema välja ütlemised ja lubadused ajavad kas naerma või ihukarvad püsti.

Oot, millal ta nuusutamise maha jättis,preili ministri ettevõtmised küll sellist muljet ei jäta.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Reimps, siin midagi sulle.
Saad end taas Google streetview kaamerate ette sättida. :-)

"Sel suvel teevad Google’i kaameratega varustatud autod Eestile tiiru peale, et salvestada uusimaid andmeid ja vaateid. "
https://goo.gl/zpfRo6

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Macintosh kirjutas:

Reimps, siin midagi sulle.
Saad end taas Google streetview kaamerate ette sättida. :-)

"Sel suvel teevad Google’i kaameratega varustatud autod Eestile tiiru peale, et salvestada uusimaid andmeid ja vaateid. "
https://goo.gl/zpfRo6

Tehtud juba ammuammuammu veel ühes tükis Millega :)

Screen shot 2012-05-17 at 11.46.52.png
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7331
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

reimps kirjutas:

Tehtud juba ammuammuammu veel ühes tükis Millega :)

Jaa, ma tean. Aga vaata, see ongi põhjus, miks ma sellele tähelepanu juhtida tahtsin. Nimelt, nüüd tulevad uued videod ja sinu plätusõit ühetükilise "millega" pühitakse ajaloo prügikasti. Seda esitaks. Aga teiseks on see ka ühtlasi võimalus, kui sa tead, kus Google masinad asuvad siis saad end lõpuks õige mitmes kohas kuulsaks teha. Kuulsus, kas tead, Reimps, ei jookse ju mööda külgi kunagi maha ja seda pole teatavasti kunagi liiga palju (või käis see äkki raha kohta...). :wack:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

reimps

Re: Rubriik: teateid elust ja load ei sõida, mees sõidab jms

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mkm, lihtne keyboard warrior on ägedam olla.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”