Häbi sulle Macintosh

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Häbi sulle Macintosh

Lugemata postitus Postitas andryy »

Juba pool aastat üritan tagasi saada oma asju mida Mac palus kasutada.
Helistasin talle stabiilselt 2-3 korda kuus ja küsisin oma asju.
Kord asjad olid töökohas siis kodus, pärast jäid autosse ja autost välja. Siis mitu korda tema oli hõivatud ja ei saanud kuidagi minuga kohtuda.
Viimased 2 korda lubas ise mulle koju tuua. Helistasin reedel 12.01. ja siis ta oli Pärnus ja lubas pühapäeval 14.01. mulle ära tuua.
Viimased 4 päeva ei vasta üldse telefonile. Olin alati viisakas ja mõistev. Kannatus lõppes ära.
Tahan siis hoiatada kuidas selle "inimesega" asju ajada ja asju laenutada. Ja loodan, et Mac loeb seda ja tal hakkab häbi.
Kui ei, siis on veel olemas FB, digitalfruit ja kodu kust ma saan teda kätte aga ei viitsi hetkel joosta.



Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Häbi sulle Macintosh

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kurvastusega pean mainima, et nii kipub olema ... kui poleks sõpra Tallinnas ja minu perfektsionismi, siis Mäki juures mu db-killer oleks siiani .... poogen see kruvi, mis ikkagi vaatamata korduvalt mainimisele kuidagi nagu kaasa ei tulnud, ostsin uue.

Häbi Mäk.
Mees, sa ei pea oma sõna ... tegele sellega.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Häbi sulle Macintosh aka Olavi!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

"Laima julgesti, küllap ikka midagi külge jääb!" Teatavasti loeb ikka see "tõde", mis kõigepealt välja tuleb....

Ma peaks nüüd justkui end süüdi tundma aga kuna ma mingeid juhtmeid ära virutanud pole siis asalt öeldes on hoopis kerge viha seda postitust lugedes.
Kõikidele hoiatuseks: enne kui otsustad kedagi omakasupüüdmatul aidata siis kaalu 3x läbi. Võib juhtuda, et saad selle eest päris korralikult karistada.

andryy kirjutas:

Juba pool aastat üritan tagasi saada oma asju mida Mac palus kasutada.

Ära tuleb alati rääkida terve lugu. Ka seda, kuidas need asjad (täpsemalt kaks hiinas valmistatud juhet) minu kätte sattusid. Tuleb rääkida seda kuidas sina küsisid minult abi, mis võttis lõpuks kogu minu suvise õhtupooliku (natuke üle 4 tunni). Minu poolt olid abi, kohvi ja võileib. Sinu poolt abivajadus ja ebameeldivalt kõva häälega vandumine ning ropendamine minu kodus. Sinu abivajadus sai lahendatud ja tsikli tarkvarauuendsus tehtud. Seda tuleb ka rääkida. Sinnajuurde on mõistlik seletada, et sa ei tasunud mitte midagi (isegi ei pakkunud). Ja seda, et juhtmed jäid tookord siia.

Kood: Vali kõik

andryy kirjutas:
Olen täitsa tupikus Tuneecu tööle saamisega.
Proovisin üht ja teist juhet, üht ja teist arvutid ja ei midagi, ei saa ühendust.
Viga võib olla vales tarkvara installimises, vales juhtmes või ratta ajus, või minu ajus
Tahaks sinu ratta peal proovida, äkki tuleb midagi välja.

Pole küsimust, võtame teema ette - kaks pead on ikka kaks pead.
Millal tahad ette võtta? Minu poolest võiks olla mõni õhtupoolik või siis nädalavahetus (täna ei sobi). 
Võtaks selle ette minu juures kodus, siis on internet ja töövahendid kogu aja käepärast olemas. Ma pean vaatama, kas leiab mõne autoaku, et pinget kogu aja piisavalt üleval hoida sest Tiger on jube pirtsakas selles osas. Ühte asja tahan kontrollida: anna mulle palun viide, kuskohalt ja milise juhtme sa täpselt ostsid.

Olavi aka Mac aka Macintosh

Vastuseks küsimusele: "Kuidas kuidas ma sulle juhtmed tagasi annan?" andsid sa vastuseks: "Ma ikka aega ajalt liigun linnas, helistan sulle".
Helistada 15 minutit ette suvalisel päeval ja öelda: "ma nüüd kohe tulen" ei tööta ... inimesed lepivad selle ikka varem kokku, kas hommikul või eelmisel päeval.

Tõe huvides (kuna sulle tõde hirmasti meeldib) pead sa ka ütlema, et need "reguglaareselt 2-3x" kuus on tegelikult kokku 5 kõnet stiilis "Ma tulen nüüd 15 minuti pärast".

Kuna sa otsustasid teha minu jaoks selle võimalikult ebameeldivaks siis nüüd teen mina selle sinu jaoks ebameeldivaks. Me oleme tagasi esialgse diidli juures: selle juures, kus sina aeg-ajalt liigud linnas. Aga kuna ma nüüdsest keeldun sinuga rääkimast siis aja saad kokku leppida ES vahendusel. Ja paar päeva ette. Kui see ei sobi siis edasi võid kirjutad FB veergudele, presidendile või kellele iganes.

AzA kirjutas:

Kurvastusega pean mainima, et nii kipub olema ...

See väide lõi mind küll pahviks. Ma peaks nüüd justkui tõestama, et ma pole kaamel. Aga mälu ja perfektsionismi värskenduseks: meie vestlus on allpool (koos kellaaegadega) toodud. Et oleks selge kuidas asi "venis" ja kui keeruline oli selle tagasisaatmine siis vaata kindlasti kellaegasid. Ja palun näita kõikidele seda maili, kus sa räägid kadunud poldist (õigemini küll kruvist). Sest mina kuulen sellest esmakordselt. Ma pole sind alt vedanud, polte kaotanud ega hilisemalt ignoreerinud. Ja muidugi võta heaks see korralik tekstiilist poekott, milles ma sinu killeri tagasi saatsin. See oli puhtalt tänutäheks. Minu maailmas käib nii, et kui sul on problmeem siis sa räägid sellest kohe ja vahetult mitte ei lähe pool aastat hiljem interneti teel (alusetuid) süüdistusi loopima.

Kood: Vali kõik

----
Re: Toru
Saadetud: L Sept 23, 2017 8:49
AzA

Ahoi

Liigud sa pärnu?
----
Saadetud: L Sept 23, 2017 9:09
Macintosh

Ei liigu. Algselt oli plaan küll aga nüüd on Tlns olulist tegemist. Vaatan, äkki leian kellegi kes tulemas.
----
Re: Toru
Saadetud: L Sept 23, 2017 9:41
AzA

Rass kindlasti tuleb, Rasmus nos Pärnamägi. Kertu Luiga, Kaido Kütt.
Nendega trehvan ka täna.
Alati võid Raul Gerhke kätte anda, ta sebib minuni.

Muidu pühapa Marit lennukast tuleb, aga tal lennuki ja bussi gap 20 minti.

Oli abi ka muidu?

h.
---
Saadetud: L Sept 23, 2017 10:17
AzA

Rasmus helistab sulle, lubas peale võtta.
---
Saadetud: L Sept 23, 2017 13:54
Macintosh

Meil Rasmusega kokkulepe olemas, ma viin talle esmaspäeval selle töö juurde.
Minu kokkuvõte tulemusest: sirge otsaga toru on ca 2-3 dB vaiksem, kui nüüd proovitud otsast kinnine ja külgedelt aukudega variant. Kui ma aukude kogupindala vaatan, siis see tundub olevat suurem, kui toru ristlõige.

---
Saadetud: P Sept 24, 2017 9:05
AzA

Ahoi

Rass mainis jep.
Selged pildid, siis sisuliselt vana hea laager ette ja asi tahe vast.
---
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Häbi sulle Macintosh

Lugemata postitus Postitas AzA »

Üldse ei viitsi meenutadagi seda janti. Piisab mutrist.

Aga overall ikkagi rabeled foorumiga ja see on kummardust väärt.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Häbi sulle Macintosh

Lugemata postitus Postitas Vint »

:bsmile:

Screenshot (45).png
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Häbi sulle Macintosh

Lugemata postitus Postitas AzA »

Loomulikult on Mäk aus mees (ilma irooniata).

Aga mulle meeldib.
Suletud

Mine “Vaba teema”