Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


purustaja

Lugemata postitus Postitas purustaja »

Ma olen tsikliga mandrilt nii saarde tulnud et ise pidin terve sõidu siklit kinni hoidma. Tõstsime tsikli põiki auto taha, see oli nii sure kallakugaet kui oleks jala peale panud oleks kohe pikali kukkunud.


pruul
Postitusi: 15
Liitunud: 03 Juul 2007, 23:04

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas pruul »

Kui üle vaja sõita Regulaga, siis tundub, et alates tänasest on "õige" seista autode sabas. Saabusin sadamasse, ostsin pileti, ja sõitsin bussidele ja mootorratastele mõeldud rajale. Kuna üks tubli rattur seal juba oli, siis võtsin ennast tema sappa. Ja meie taha siis mingil hetkel buss.
Ja ei läinudki väga kaua kuni tuli kodanik pileteid kontrollima - mida te siin bussidele mõeldud real teete. Vastuse peale, et moototrratta märk on selle rea kohal ning pakkudes ka välja, et lähme vaatama tuli ainult urin. Aga peale sai...
Siiski ma ei olnud vist piisavalt aupaklikult käitunud, kuna mahasõites otsiti mind teiste ratturite hulgast ülesse ning ähvardati, et kui järgmisel korral broneeringut ei ole, siis üle ei saa. Või midagi sellist-urinast oli raske aru saada.
(Samas siiani on kõik kogemused laevameestega olnud vägagi normaalsed).
Mõtlen siin, et kas peaks laevakompaniilt ning Sadamalt liikluskorralduse kohta aru pärima või mitte... kas kellelgi on veel sarnaseid kogemusi olnud?

spinna kirjutas:

Nägin taaskord ühte tagasihoidlikku tsiklimeest autoderivis praamilesaamist ootamas. Sellest siis siinne teema püstitamise mõte ka tekkis.

Virtsu ja Kuivastu sadamas praamile minekuks tuleks pileti ostmiseks sõita piletikassa vasakule küljele, ehk sinna kus on kirjutatud BRONN. Kui seal luugi taga teenindajat ei ole, siis tuleb ratta seljast maha tulla ja omadel jalgadel paar sammu tehes teiselpool putkat olevast luugist pilet osta. Seejärel tuleb sõita kõige vasemasse ritta ( bronni reast ka veel vasemasse) ja kõige ette. Liiklusväravatel oli vähemalt eile juba ka vastav lisatahvel pandud : bussid ja mootorrattad. Igal juhul sõitke täiesti ette, paigutajad võtavad teid sealt suure järjekorra puhul kohe alguses või viimases lõpus ning täidavad tsiklitega autode vahele ja nurkadesse jäävad tühemikud. Ärge seiske mootorrattaga üldjärjekorras, keegi ei nõua seda !

NB! 2008 aasta suveks on Virtsu sadam rekonstrueeritud. Tsiklitel on endiselt väljaspool järjekorda peale saamine. JÄLGIGE LIIKLUSKORRALDUST JA MÄRKE!

Kasutaja avatar

Hans
Postitusi: 1242
Liitunud: 14 Sept 2004, 11:53
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Hans »

Nädal enne Jaani, suund manner-Saaremaa. Käitusin täpselt nii, nagu Saarema Laevakompanii kontorist soovitati: bronni pole vaja, kassast pilet, seejärel autoderivi etteotsa, esimesena praamile - ei mingeid probleeme ega küsimusi 8)

Hans

V-MAX

bikefan
Postitusi: 585
Liitunud: 09 Juul 2004, 17:38
Tsikkel: VN1500 Nomad
Asukoht: Karksi-Nuia

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas bikefan »

Käisime just ümber eesti tuuril - seejuures ka kahe päevaga 3 sadamat: Rohuküla-Heltermaa, Sõru-Triigi, Kuivastu-Virtsu.
Saime igal pool 8 tsikklit ilusti peale. Sõitsime bronni reast pileteid ostma ja siis kohe ette otsa, mahutati autode vahele, mingeid probleeme polnud. (w)

-Since 2002-
Iž: PL.5,
Suzud: GS500, GSX-R600, VZ800, RM250, RM125
Kawad: ZX-6R, VN750A, VN800A, VN800B, VN1500
Yamud: XTZ660, FZ600S

M.E

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas M.E »

Eelmisel nädalavahetusel käisin rattaga Saaremaal ja mind juhatasid kollaste vestidega reguleerijad küll kohe järjekorra ette.
Kästi sõita mõõda bronni rida. Sama oli ka tagasiteel. Siis oli rattaid nii oma 8 - 9 ja ikka suunati kohe bronni rivi kaudu ette. Ka kassas ei räägitud mingist bronnist vaatamata sellele, et ostsin pileti just bronni kassast (teisele kassale ei pääse lihtsalt nii kergesti ligi)

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Tere kõik!
Uus hooaeg alanud/jätkub ja saarte külastamine ehk aktuaalsem kui talvel. On kellelgi kogemusi uue sadamasse pääsusüsteemiga kaherattaliste seisukohast vaadatuna? Eelmisel aastal sai sõita otse ridade ette, kus lahkesti enne või pärast autosid praami nurkadesse pakiti. Sellest aastast nt Rohuküla sadamas see võimalus vist hetkel puudub- sadama territooriumile pääseb tõkkepuu tagant kui pilet olemas ja siis ka vaid praami jagu autosid. Veebist ostetud piletiga tuvastatakse eelnevalt auto number ja siis pääseb peale pileti triipkoodi lugemist tõkkepuu alt läbi. Kas peaks teema Saaremaa Laevakompaniiga üles võtma, autodele sobimatud "tühjad nurgad" ei ole laevadest kadunud (tõsi, uuel laeval "Muhumaa" neid nurki enam ei ole, autodekk on ilus ristkülik...)?
Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS

mehis66
Postitusi: 4
Liitunud: 10 Aug 2009, 16:14
Tsikkel: Suzuki GS850 G ;honda st 1100

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas mehis66 »

Kuna tulemas mototoober, siis küsimus uuesti päevakorras.Kui ostan veebist e-pileti, kas siis pean seisma tsikliga ikkagi üldjärjekorras või saan sõita kohe ette? Äkki oskavad saarlased kommenteerida?


Shrek

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Shrek »

Keegi võiks jah täpsustada, kuidas see aasta asjad käivad praamidele sõites.

:bsmile:

Kasutaja avatar

miu
Postitusi: 731
Liitunud: 30 Juul 2008, 15:21
Tsikkel: Ducati
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas miu »

Midnight bugs taste best.
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas reinz »

mototoobrile eripraami pole siis tellitud seekord?

Pilt
Kasutaja avatar

Teema algataja
spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas spinna »

On küll! Täpne juhend asub siin: http://www.oselmc.ee/mototoober10.htm

Suzuki GSX 750 Inazuma

olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas olli »

Kellelgi värskeid andmeid Hiiumaa liini kohta kah on? Kuidas seal nüüd käituma peaks, et tipptunnil 2-3h päikese käes peesitama ei peaks? :)

Riga 13 -> Suzuki TS125 81.a -> Suzuki GS500E 91.a -> Suzuki GSXR 600 K1 -> BMW F650GS 2000.a
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas bigdog »

olli kirjutas:

Kellelgi värskeid andmeid Hiiumaa liini kohta kah on? Kuidas seal nüüd käituma peaks, et tipptunnil 2-3h päikese käes peesitama ei peaks? :)

Üksikud ratturid võetakse vahele ikka. Sõidad üldjärjekorra väravast sisse ning kõige ette. Stividor saadab parvlaevale ning seal juba näidatakse koht kätte. St.Olal ja Ofelial endiselt ette ja taha vahele, Muhumaal on tsiklikohad keskel.

Your choice is Your half chance.

olli
Postitusi: 384
Liitunud: 11 Okt 2004, 21:27
Tsikkel: BMW F650GS
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas olli »

Lugesin, et Rohukülas nüüd mingi tõkkepuu süsteem. Pääseb sinna ette siis ka ilma tõkkepuu alt läbi minemata?

Riga 13 -> Suzuki TS125 81.a -> Suzuki GS500E 91.a -> Suzuki GSXR 600 K1 -> BMW F650GS 2000.a
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas bigdog »

olli kirjutas:

Lugesin, et Rohukülas nüüd mingi tõkkepuu süsteem. Pääseb sinna ette siis ka ilma tõkkepuu alt läbi minemata?

Ei, ei pääse. Vahet pole kas sul on e-pilet või ostad selle kassast, tõkkepuu kerkib vastavalt siis kas triipkoodi lugemisel või kassapidaja nupulevajutusest. Seejärel näitab tabloo kuhu ritta sa sõitma pead. Read on aga piisavalt laiad et soolotsikliga autoderivi ette laveerida. Korviga ratta ja trike puhul võib veoautost või bussist möödumine raskendatud olla. Rea lõpus ootab ees uus tõkkepuu, mille avab stividor siis kui pealeminek algab.

Your choice is Your half chance.

tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

spinna kirjutas:

On küll! Täpne juhend asub siin: http://www.oselmc.ee/mototoober10.htm

päris lahe, kas tõesti on juba terve praami ära bronninud mootorratturid? :shock: Ise plaanin reedel samal ajal seal sadamas olla, tsiuklipiletit küll ei saanud, aga ehk mahutab kuhugi peale, nõme oleks päikse käes täisvarustuses praadida :P

Kasutaja avatar

Lambuke
Postitusi: 35
Liitunud: 22 Jaan 2010, 19:31
Tsikkel: Kawasaki zx6

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Lambuke »

Keegi uuris siin, kuda külgkorviga on. Külgkorv ootab järjekorras nagu autodki, esmajärjekorras lastakse peale ainult soolosid.
Kurb, aga tõsi.

Päikest!
Evelin


janis1985
Postitusi: 98
Liitunud: 11 Veebr 2010, 18:51
Tsikkel: kawasaki zx6r
Asukoht: Võru

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas janis1985 »

Kas keegi käinud Kihnus tsikliga? Kuidas seal see pealesaamine on, kas piletid peab bronnima ette et praamile saada suurema kambaga?

Kasutaja avatar

real
Postitusi: 199
Liitunud: 05 Juun 2005, 22:08
Tsikkel: Yamaha XJ900, VStrom 650
Asukoht: Võrumaa, Värska

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas real »

Just nimelt, ise tahaks ka Kihnul käia. Kuidas lood on?

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas kris. »

Selle praami bronnis Ösel MC juba mõni aeg tagasi ... ma eeldan.

terv
kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

tazavi kirjutas:
spinna kirjutas:

On küll! Täpne juhend asub siin: http://www.oselmc.ee/mototoober10.htm

päris lahe, kas tõesti on juba terve praami ära bronninud mootorratturid? :shock: Ise plaanin reedel samal ajal seal sadamas olla, tsiuklipiletit küll ei saanud, aga ehk mahutab kuhugi peale, nõme oleks päikse käes täisvarustuses praadida :P


IPA
Postitusi: 19
Liitunud: 02 Nov 2005, 18:08
Asukoht: Harjumaa

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas IPA »

Sai käidud Kihnus jaanipäeval Munalaiust. See praam on pisike kuhu mahub ainult 10 sõiduautot. Rattale ei olnud broneeringut ja saime peale ilma probleemiteta (minnes 3 ratast, tagasi tulles 2 rattaga). 2-3 ratast mahub ilusti autode kõrvale.


grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas grahv »

janis1985 kirjutas:

Kas keegi käinud Kihnus tsikliga?

Motolisti rahvas käis 2004. paar pilti
Tänapäeval... kui aga bronnida saab, siis tee seda... et mingi mõttetu pisiasja pärast ilus reis ära ei jääks... http://www.veeteed.com/index.php?moodul=101&mode=1

ON eksootika...

(kuigi... Rhnu on veelgi parem)

---------------

Hiiumaa liin rohuküla-heltermaa on aga tiba liiga autode keskne. Suuuuur ja lai ooteala autodele uhkete fooridega ja tõkkepuudega tehti, aga kaherattalistele mitte triipugi. Mõni piletimüüja saadab sind jumalarahuga rekka taha seisma, mõni vihjab et no ju võid etepoole ka liikuda. See on muidugi iseasi kes kui palju neid juhatusi täidab.

Saaremaa-hiiumaa vahel... peaasi et laevamees näek sind

---------

JA TEEMASSE KAAAAA... Pole kordagi mandri-saaremaa praamijärjekorras olnud ega oska miskit tarka arvata. peale selle, et 40min oodata on kukepea võrreldes 120minutiga :)

G

Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas meph »

Käisin eelmine nädalavahetus rattaga Saaremaal. Minnes oli praam juba ees ja peale pileti ostmist sõitsin otse laevale kohe. Tagasi tulles Kuivastus oli jah tekkinud mingi põnev tõkkepuudesüsteem, millest ma suurt midagi aru ei saanud, peale selle, et kassapidaja mainis, et väga kähku pean kassa juurest minema sõitma, muidu saan tõkkepuuga vastu pead :D Sõitsin ilma mingit instruktaazhi saamata varasematele kogemustele põhinedes autodest mööda rea ette ja viisin oma pileti ise kontrollijale, kes kusagil eemal autodega tegeles. Keegi viltu minu pihta igatahes ei vaadanud ja peale sain suht esimesena.

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Mulle see uus süsteem hetke seisuga ei meeldi.
Ja teenindajad võiks ka viisakamad olla. Kuivastu poolsel otsas nähvas mulle üks vanur, peale seda kui olin just pileti ätte saanud, et kao kiirelt minema noormees.
See oli hommikul suts enne 5. Ma hakkasin piletit ära panema, et see ära ei lendaks ja siis ütles mulle. Sel korral oli tõkkepuu lahti ja millegagi vasta pead ei oleks saanud.
Järgmine kord saadan küll selle kuskile pimedasse kohta.
Kuid samas Virtsu poolel on üks väga meeldiv ja atraktiivne blond tüdruk - osta või kohe mitu piletit :D

Aga kui see süsteem pea ei muutu, siis ma kirjutan küll kuskile. Sest kui ma nüüd homme ka ootan õlletoobri pärast tava reas mingi 10 tundi, siis ma viskan lihtsalt nahkkombes vedru välja.
Samas oleks meil õigus nõuda ka auto suurust kohta, kuna meid koheldakse autodega võrdselt ( pean silmas siis üleveol, mitte üleüldse liikluses, seal on kõik võrdsed).

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas boob »

Thesaarlane kirjutas:

Aga kui see süsteem pea ei muutu, siis ma kirjutan küll kuskile. Sest kui ma nüüd homme ka ootan õlletoobri pärast tava reas mingi 10 tundi, siis ma viskan lihtsalt nahkkombes vedru välja.
Samas oleks meil õigus nõuda ka auto suurust kohta, kuna meid koheldakse autodega võrdselt ( pean silmas siis üleveol, mitte üleüldse liikluses, seal on kõik võrdsed).

Kas tsikli üleveo hind mitte väiksem pole võrreldes autoga, ehk siis mis alusel sa väiksema üleveo raha eest suuremat pinda nõuaksid?

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

No jaa, aga ta on selle võrra lühem ka ju.
Kahe tsikli pikkus on phm ju auto pikkus.
Kui hästi pakkida mahuks 1 auto koha peale 6 bike taolist.
Ma ei saa aru, miks nad enam sinna kõrvale ei pane. Seal uuel laeval ruumi küllaga.


liiisa

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas liiisa »

Thesaarlane kirjutas:

Mulle see uus süsteem hetke seisuga ei meeldi.
Ja teenindajad võiks ka viisakamad olla. Kuivastu poolsel otsas nähvas mulle üks vanur, peale seda kui olin just pileti ätte saanud, et kao kiirelt minema noormees.
See oli hommikul suts enne 5. Ma hakkasin piletit ära panema, et see ära ei lendaks ja siis ütles mulle. Sel korral oli tõkkepuu lahti ja millegagi vasta pead ei oleks saanud.
Järgmine kord saadan küll selle kuskile pimedasse kohta.
Kuid samas Virtsu poolel on üks väga meeldiv ja atraktiivne blond tüdruk - osta või kohe mitu piletit :D

Aga kui see süsteem pea ei muutu, siis ma kirjutan küll kuskile. Sest kui ma nüüd homme ka ootan õlletoobri pärast tava reas mingi 10 tundi, siis ma viskan lihtsalt nahkkombes vedru välja.
Samas oleks meil õigus nõuda ka auto suurust kohta, kuna meid koheldakse autodega võrdselt ( pean silmas siis üleveol, mitte üleüldse liikluses, seal on kõik võrdsed).

Eks ta vast saatis su kiirelt minema, et mööda kuppu ei saaks (crash) . Meil saarelt minnes vajus autole tõkkepuu ette. Siis see kassapidaja kriiskas midagi, aga no 6-8sek oli alles ülal olnud.
Tsikliga tagasi tulles kah sai piletit sätitud ja kamandati kiiresti minema, et peata tsiklitari ei peaks mängima.
Need puud võiks seal anduritega olla, küll varsti esimesed ohvrid ka olemas. :ner:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas koi »

Kas keegi oskab juhendada, kuidas selle "E" piletiga sadamas käituma peab? Kas see triipkood seal paberil avab ka tõkkepuu, kui mingile silmale seda näidata? Egas pea sellega kassast läbi minema?
Tänud!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Shrek

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Shrek »

Täpselt nii!

Prindid välja, sadamas näitad seda triipkoodi aparaadile/arvutile ning sõidad järjekorda.

Kuskil putkas eelnevalt käima ei pea, seda siis e-broneeringu puhul.


sass123
Postitusi: 5
Liitunud: 09 Apr 2010, 20:52

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas sass123 »

Tervist tsiklimehed ja tsiklinaised.Komistasin siin teemale otsa ja proovin teile väheke lahti seletada seda värki,kuna ise töötan mõlema liini peal.Niisiis homseks toobri tsiklipraamiks avame teile virtsus nn.ülekabariidilste veoste raja mis asub vasakus ääres väljaspool sadama kinnist ala kohe aia kõrval.Suur palve oleks teile,et te ostaksite omale ise internetist päevapileti(www.tuulelaevad.ee ei maksa ehmuda et seal kõik on välja müüdud,päevapileti saate ikka osta) ära ja soovitavalt mõlemas suunas,ehk siis nt.pühapäevaks tagasi.selle piletiga pole teil vaja enam kassasse minna ja võite kohe toobri rajale sõita.seal skännitakse teie pilet ära ja juhendatakse juba edasi.Internetis lisandub küll 25 eeku teenustasu,kuid saate kinldalt ja kiiresti vähemalt oma laevale.päevapiletiga on soovitav ka muul ajal tulla siis jääb kassajärjekorras seismine ära.Kes aga tahab kindlasti kassast osta siis palume eelnevalt täpne raha valmis panna:tsikkel 40-eeku ja inimene 35-eeku. HEAD PIDU TEILE KÕIGILE. Kirjutan selle uue süsteemi kohapealt niipalju et asi on alles käivitamise lõppjärgus ja mõned asjad on alles lõplikult paika panemata.Kiirustada palutakse teil kassas selleks et süsteem ei lase enne järgmist autot läbi kui eelmine on tõkkepuude vahelisest alast läbi sõitnud ja tõkkepuudel on kindel aeg kaua nad lahti seisavad,pärast seda peab kassa juba seda manuaalselt avama.Ja sõita tuleb teile ettenäidatud avatud tõkkepuuga rajale ja mitte kihutades,sest tõkkepuu andurid ei registreeri teie ülesõitu sel juhul ära.Laadimisel kehtib selline kord et järjekorras talle etteantud rajal seistes pääseb kindlalt laevale kui kord jõuab temani ja need kes ette sõidavad paigutatakse võimalusel laevale.Samas alati kui on võimalik teid laevale panna, oleme järjekorrast tsiklid välja kutsunud.Teine kord kui rohkem aega võib sel teemal veel kirjutada. KENA SUVE TEILE KÕIGILE!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”