Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

jah, mobiilikontroll on tore asi, paberit printima välja ei pea. Tsiklid saadetakse teisele reale ja eelostu puhul hind on täpselt sama. Saarlastele veel 50% odavamalt.



Kasutaja avatar

Nora
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Juul 2012, 18:51
Tsikkel: Honda CB600F
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Nora »

Sõidan Saaremaa vahet üsna tihti ning seetöttu uurisin Laevakompaniist asja järgi. Tsikliga võib rivist ette sõita, ostad kassast pileti ja lasevad läbi.

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Hurt »

Mõned nädalad tagasi sai Saaremaal käidud enne muidugi E pilet ostetud mobiilikontrolliga. Kahjuks aga pidin tagasi tulema 2 päeva varem kui plaanitud. Mõtlesin, et huvitav kas lasevad peale juba ostetud piletiga või pean uue pileti ostma. Sõitsin igaks juhuks läbi kassa ja lasti sama piletiga peale küll. Kahjuks jäi küsimatta kas oleks saand peale ka mobiilikontrolliga.

Äkki keegi targem oskab rääkida, mis saab juhul kui ostan e pileti reedeks aga tahan tagasi saada saarelt kolmapäeval. Kas sõidan julgelt ette rivist ja bronni alla või peaks ikka läbi kassade tiksuma?

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Kuidas te muidu mobiilikontrollist läbi saanud olete rattaga? Mul ei ole õnnestunud seal tõkkepuud lahti saada, kui ühtegi autot seljataha ei satu. Ei meeldinud talle gixxer ega suur kohvritega FJR1300, mis järgi tuli.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas koi »

Ma saan aru, et pulka tõstab ikka kõne pulgal olevale numbrile. Seda võid teha ka Narvast ja sõber pääseb väravast sadamas läbi. Loeb millise mobla numbriga on pilet seotud. Mul samuti korra ei reageerinud helistamisele ja siis see kutt kes seal väravas siiberdab, lasi kuidagi teisiti pulga üles.

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

koi kirjutas:

Ma saan aru, et pulka tõstab ikka kõne pulgal olevale numbrile. Seda võid teha ka Narvast ja sõber pääseb väravast sadamas läbi. Loeb millise mobla numbriga on pilet seotud. Mul samuti korra ei reageerinud helistamisele ja siis see kutt kes seal väravas siiberdab, lasi kuidagi teisiti pulga üles.

Jah, sõbra saad väravast läbi lasta küll, kui ta värava ees on. Aga kui kiire on ja autoga helistad enne kui täpselt sinna ette jõuad, ei tõsta ka. Kui kedagi tõkkepuu taga pole, siis ei tõuse kõne peale.


tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

kuidas te saate enne tõkkepuud helistada? igal tõkkepuul ju oma number. ja pilet kehtib 48h ettepoole ja tahapoole, lihtsalt bronn on sellele laevale, millele pileti ostsid, teistele laevadele 48h ette ja taha kehtib üldjärjekord. tsikli puhul pole vahet, kui ei ole suure kambaga minek, siis mahub peale igale laevale. Kui praam ei ole veel väljunud, siis saab piletil kellaaegu muuta tuulelaevades (vat seda ma ei tea, kas seda saab ilma sisselogimata ka teha, mul on seal kasutaja ja saan manööverdada oma piletitega), aga kui praami väljumisest on möödas 48h, siis ei ole selle piletiga miskit teha, kui just tõkkepuu operaatoritädi ei pigista silma kinni (ja siis tulevad stividorid, kes guugeldavad välja, et sul pole kehtivat piletit ja on pizdets :D)

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Hurt »

MotoMell kirjutas:

Kuidas te muidu mobiilikontrollist läbi saanud olete rattaga? Mul ei ole õnnestunud seal tõkkepuud lahti saada, kui ühtegi autot seljataha ei satu. Ei meeldinud talle gixxer ega suur kohvritega FJR1300, mis järgi tuli.

Minul pole küll rattaga veel probleeme olnud. tõstab ilusti puu üles aga jahh number kuhu helistada on tõkkepuudel erinev ja märgitud posti peale.

tazavi kirjutas:

kuidas te saate enne tõkkepuud helistada? igal tõkkepuul ju oma number. ja pilet kehtib 48h ettepoole ja tahapoole, lihtsalt bronn on sellele laevale, millele pileti ostsid, teistele laevadele 48h ette ja taha kehtib üldjärjekord. tsikli puhul pole vahet, kui ei ole suure kambaga minek, siis mahub peale igale laevale. Kui praam ei ole veel väljunud, siis saab piletil kellaaegu muuta tuulelaevades (vat seda ma ei tea, kas seda saab ilma sisselogimata ka teha, mul on seal kasutaja ja saan manööverdada oma piletitega), aga kui praami väljumisest on möödas 48h, siis ei ole selle piletiga miskit teha, kui just tõkkepuu operaatoritädi ei pigista silma kinni (ja siis tulevad stividorid, kes guugeldavad välja, et sul pole kehtivat piletit ja on pizdets :D)

Olen saanud tõkkepuu alt mobiilikontrolliga paar tundi varem väljuvale laevale kui pilet ostetud, nii et see 48h üldjärjekord vist ei pea paika. Mõtlesingi et kui palju varem/hiljem laseb tõkkepuu sind sisse kui on tehtud bronn ja mobiilikontorlliga telefon seotud. Tea peaks vist saareteliinidesse saatma päringu, siis ei peaks spekuleerima.

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

MotoMell kirjutas:

Kuidas te muidu mobiilikontrollist läbi saanud olete rattaga? Mul ei ole õnnestunud seal tõkkepuud lahti saada, kui ühtegi autot seljataha ei satu. Ei meeldinud talle gixxer ega suur kohvritega FJR1300, mis järgi tuli.

Seal võis olla pigem see asi,et kaks ratast mõlemad sattusid nö sellese lugeja tsooni.Teine peab kindlasti jääma joone taha ja ise pead sõitma ilusti tõkkepuuni,muidu ei aktiveeru puu.See vist isegi kuslil nende kodukal või sadamas kirjas,et kaherattalised rangelt ühekaupa(ka kassa juures sama loogika).Muidugi on juhuseid ,kui tõkkepuu lihtsalt ei toimi ja siis pole vahet kas ratta või autoga.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Rain
Postitusi: 214
Liitunud: 29 Juul 2013, 11:57
Tsikkel: CBR600F '14
Asukoht: Vändra(Pärnumaa)
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Rain »

Viimased korrad kui mina Saaremaal käinud olen, ei ole ühtegi autot kuhugi poole maha jäänud, pigem on praamid pooltühjalt sõitnud. Erilist vahet ju pole sellisel juhul kas bronn või mitte :wack:

Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla jobu - pole mingi küsimus!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kohe tuleb(tuli vist juba) TALVINE graafik ja hakkavad maha jääma.Ja pole just lõbus seal pea kaks tundi konutada.Lihtsam ikka bronn kodukal ära teha ja üks kõne ,ning oledki kai peal.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

Hurt kirjutas:

Olen saanud tõkkepuu alt mobiilikontrolliga paar tundi varem väljuvale laevale kui pilet ostetud, nii et see 48h üldjärjekord vist ei pea paika. Mõtlesingi et kui palju varem/hiljem laseb tõkkepuu sind sisse kui on tehtud bronn ja mobiilikontorlliga telefon seotud. Tea peaks vist saareteliinidesse saatma päringu, siis ei peaks spekuleerima.

Ma kirjutan siis suurte tähtedega: PILET KEHTIB PLUSS MIINUS 48 TUNDI PRAAMI VÄLJASÕIDUST! Kui ostad täna kell 12.00 laevale pileti, siis kehtib see ka eile kell 12 laevale ja ka üleeile kell 12.00 läinud laeva peale oleks sa saanud sele piletiga. samuti ka homme ja ülehomme kell 12 laevale ning täna 15.15 ja 17.00 laevale jne jne. Capish? :D :wack: :bsmile:

Üldjärjekord= read 2-4, bronn= rida 1, seda siis sõiduautode puhul, tsiklid on reas 2 ja muu mudru on ka kuidagi paigutatud :D

Kasutaja avatar

seakoot
Postitusi: 178
Liitunud: 14 Aug 2004, 00:11
Tsikkel: Dominator
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas seakoot »

Loogika veidi paigast ära ju :D enne piletiostu ei saa ju praamile minna. pigem siis seleta nii, et kui ostad pileti 1. et minna 5. praamile, siis tegelt saad sinna minna 3., 4, 5., 6. ja 7.

Kasutaja avatar

DMaD2
Postitusi: 70
Liitunud: 14 Apr 2013, 17:56
Tsikkel: Suzuki Bandit 1250SA
Asukoht: Pärnus.

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas DMaD2 »

seakoot kirjutas:

Loogika veidi paigast ära ju :D enne piletiostu ei saa ju praamile minna. pigem siis seleta nii, et kui ostad pileti 1. et minna 5. praamile, siis tegelt saad sinna minna 3., 4, 5., 6. ja 7.

Tegelt tema tekst oli väga loogiline... sest sa saad ju pikalt pileti ette osta, ei pea ostma eelneval päeval või tund aega varem

Pilt

tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

3 kuud ette saad pileti ära osta, ja kui tuleb kerge muutus plaanides, ei pea bronni tühistama või ümber muutma hakama, lihtsalt sõidad sadamasse ja üldjärjekorrast laevale, KUI oled tingimuse 48h bronni aja raames.

Kasutaja avatar

seakoot
Postitusi: 178
Liitunud: 14 Aug 2004, 00:11
Tsikkel: Dominator
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas seakoot »

"Kui ostad täna kell 12.00 laevale pileti, siis kehtib see ka eile kell 12 laevale ja ka üleeile kell 12.00"

No ei ole ju loogiline :D Kui täna ostan pileti, siis eilne ja üleeilne on juba olnud ja ajas reisimist mu meelest pole veel leiutatud.

No see on sama ju et tule eile meile, võta homne ajaleht kaasa.

No pmst ma saan aru, mida mõtled ;) Niisama peletan igavust vahepeal.


TLH
Postitusi: 243
Liitunud: 16 Apr 2007, 10:08
Tsikkel: külka M; Kawasaki
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 2 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas TLH »

seakoot kirjutas:

ajas reisimist mu meelest pole veel leiutatud.

vabandan OT pärast, aga su andmed on vananenud: http://avanejad.weebly.com/2/post/2013/ ... peale.html

Kasutaja avatar

Hurt
Postitusi: 735
Liitunud: 18 Okt 2006, 16:22
Asukoht: Tartu

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Hurt »

tazavi kirjutas:
Hurt kirjutas:

Olen saanud tõkkepuu alt mobiilikontrolliga paar tundi varem väljuvale laevale kui pilet ostetud, nii et see 48h üldjärjekord vist ei pea paika. Mõtlesingi et kui palju varem/hiljem laseb tõkkepuu sind sisse kui on tehtud bronn ja mobiilikontorlliga telefon seotud. Tea peaks vist saareteliinidesse saatma päringu, siis ei peaks spekuleerima.

Ma kirjutan siis suurte tähtedega: PILET KEHTIB PLUSS MIINUS 48 TUNDI PRAAMI VÄLJASÕIDUST! Kui ostad täna kell 12.00 laevale pileti, siis kehtib see ka eile kell 12 laevale ja ka üleeile kell 12.00 läinud laeva peale oleks sa saanud sele piletiga. samuti ka homme ja ülehomme kell 12 laevale ning täna 15.15 ja 17.00 laevale jne jne. Capish? :D :wack: :bsmile:

Üldjärjekord= read 2-4, bronn= rida 1, seda siis sõiduautode puhul, tsiklid on reas 2 ja muu mudru on ka kuidagi paigutatud :D

No siis oleks pidand ka rasvaselt lisaks kirjutama, et minu sugune aru saaks :wack:

tazavi kirjutas:

pilet kehtib 48h ettepoole ja tahapoole, lihtsalt bronn on sellele laevale, millele pileti ostsid, teistele laevadele 48h ette ja taha kehtib üldjärjekord.

Sest mina lugesin sinu postitusest seda välja ja väitsin omalt poolt vastu et olen saanud mitu tundi varaseamle laevale bronni reast/väravast, milleks on 1 rida vist autode puhul kui ma eksi. Autosid oli veel ja mind ei lastud viimasena peal ja laev ei olnud pool tühi jne. Konkreetselt bronn ja lasti paar tundi varasemale laevale bronni reast ja eelisjärjekorras. Üks kahest kas me vaidleme praegu pooltühja klaasi üle või räägime üksteisest mööda (togi)

Riga - Paus - XJ600S - XJ600S - Honda CBR600FS - GSXR 750 M

tazavi
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt 2006, 17:12
Tsikkel: iž jupiter 3
Asukoht: Kuressaare
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas tazavi »

ma sain vist valesti aru Sinu postitusest seljuhul :bsmile: Enivei, mõistlik e-pilet ära osta umbes sellisele praamile, mille peale jõuda tahad, siis vähemalt ei pea järtsus konutama ;) just uurisin naiselt, ta tuli ka nv üks praam varem ja topiti bronniritta, kuigi bronn alles järgmisele laevale, ju siis paari tunni jooksul liiga vara kohalejõudmisega saab ka bronni, mis on ju hea :) vähemalt teema palju kõlapinda saanud ja asjad tunduvad kõigil nüüd selgeks saanud olevat, ka õpetajatel (mina siinkohal) :bsmile: :bsmile:

Kasutaja avatar

seakoot
Postitusi: 178
Liitunud: 14 Aug 2004, 00:11
Tsikkel: Dominator
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 8 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas seakoot »

TLH kirjutas:
seakoot kirjutas:

ajas reisimist mu meelest pole veel leiutatud.

vabandan OT pärast, aga su andmed on vananenud: http://avanejad.weebly.com/2/post/2013/ ... peale.html

Hahaha :D päris hea

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tazavi kirjutas:

ma sain vist valesti aru Sinu postitusest seljuhul :bsmile: Enivei, mõistlik e-pilet ära osta umbes sellisele praamile, mille peale jõuda tahad, siis vähemalt ei pea järtsus konutama ;) just uurisin naiselt, ta tuli ka nv üks praam varem ja topiti bronniritta, kuigi bronn alles järgmisele laevale, ju siis paari tunni jooksul liiga vara kohalejõudmisega saab ka bronni, mis on ju hea :) vähemalt teema palju kõlapinda saanud ja asjad tunduvad kõigil nüüd selgeks saanud olevat, ka õpetajatel (mina siinkohal) :bsmile: :bsmile:

Kui vale laeva ajal ehk siis varem lähed,laseb programm sind bronni ritta, kui selles laevas on vabu bronni meetreid.Kui ei ole suunab ikka sinna üldjärjekorda.Tavapäeval see üldjuhul ongi nii,sest pole need laevad ükski lõpuni täis bronnitud.Aga kui mingi suurema ürituse ajal(nt.Saaremaa Ralli või Jaanipäev) varem tahad minna,siis on ikka üldjärjekord,mitte bronni rida.Olen seda paar korda proovinud ja küsisin ka asjamehe käest üle ning tema seda mulle ütleski.Samas kui väljuvas laevas,bronni meetreid vabu olemas, saad ka kassast bronni koha osta ,ainult küsima pead.Kas see ka lisa maksab ei tea,sest sõidan lepingu alusel ja arved tulevad kord kuus raamatupidamisse.Ümber vormistamise eest võetakse igaljuhul küll raha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Nora kirjutas:

Sõidan Saaremaa vahet üsna tihti ning seetöttu uurisin Laevakompaniist asja järgi. Tsikliga võib rivist ette sõita, ostad kassast pileti ja lasevad läbi.

Huvitav, kas see ikka kehtib nii või. Vaja pühapäeval jaanitama minna. Või siis on vähe keerulisem aeg?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Pakun, et pühapäeval minnes ei ole seal mingit järjekorda. Inimesed üritavad teha pikki pühi, seega hakkab voorimine pihta juba neljapäeval, maksimumtase reedel. Laupäevaks suuremad tahtjad juba saares.

SERTÃO
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Piipz kirjutas:
Nora kirjutas:

Sõidan Saaremaa vahet üsna tihti ning seetöttu uurisin Laevakompaniist asja järgi. Tsikliga võib rivist ette sõita, ostad kassast pileti ja lasevad läbi.

Huvitav, kas see ikka kehtib nii või. Vaja pühapäeval jaanitama minna. Või siis on vähe keerulisem aeg?

Kehtib vast ikka, tsiklitel oma ooterada lausa olemas.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Saatsin Tuulelaevadesse kirja selle kohta, Nora küsis kunagi ja sai vastuseks, et tohib mööda minna, ma sain vastuseks, et ei tohi. Kena diskrimineerimine tegelikult, laevapeale pannakse kuhugi auku, autode kohta ei võta, aga autodest mööda ei tohi minna kuigi tsikkel saaks iga kell peale.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas puna »

Sõida rahus mööda ja kassas pead pileti ikka ostma.

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

puna kirjutas:

Sõida rahus mööda ja kassas pead pileti ikka ostma.

Teengi seda
Eelmine kord tsikliga Saaremaalt tulles aga oli paha üllatus, et autojuhid ei lase vahele lihtsalt. Üksinda sõites oleks ükskõik olnud, aga olin raske ratta ja kaaslasega, niiet autode fvahel ukerdamine ja vahele trügimine jäi ära.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas puna »

Mis lugemisel sassi läks?
Sõida mööda mitte ära laperda seal vahel kus oled ohuks nii endale kui teistele.
Mulle ka ei meeldi ebakindlalt autodevahel laperdavad 2 rattalised.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

On ju ka võimalus osta e-pilet kindlale väljumisele ja sõita kohe kai peale välja.Täna maksab sama raha,mis kassast ostes.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mart1976
Postitusi: 5
Liitunud: 15 Sept 2011, 20:12
Tsikkel: tuono

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas Mart1976 »

Punal on õigus.Ise olen saaremaalt ja ei ole rattaga kordagi järjekorras seisnud.Sõidad kohe ette ,tuled rattaseljast maha, ostad pileti ja kimad otse peale kui praam ees.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”