Aitäh!

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


dakar

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas dakar »

Habib kirjutas:

Tänud CB500-le kes sümboolse 4-päki eest loovutas mulle "throttle rocker"i, mida juba pool aastat igast võimalikust ja võimatust kohast taga olen otsinud ja mille eest oleksin olnud nõus juba väikese sõrme loovutama. (w) (w) (w)
(PS. selle klõbinaga saab suurepäraselt ka ilma väikese sõrmeta sõita :D )

Nüüd küll takkajärgi targutamine, aga sinu väikest sõrme oleks küll tahtnud selle vähese vaeva eest, mida nõuab tolle jublaka tellimine mõnest internetipoest (milliseid on üsna arvukalt) ja seda kõike vaid 10 daala eest :twisted:

Aga kui sõbralik tögamine kõrvale jätta, siis on´s sellest jubinast reaalset kasu kah?

Kasutaja avatar

waino
Postitusi: 58
Liitunud: 03 Apr 2008, 15:35

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas waino »

Tänan Haljala bensuka juhatajat, kes aretas mulle tankuri voolikust õlikorgi. Ja veel saeparandajat Rägavere teelt kes leidis, et trimmeri kork sobib sinna ilusti.

PiltR6, R1, DR650
Kasutaja avatar

Habib
Postitusi: 303
Liitunud: 05 Jaan 2006, 09:35
Tsikkel: Suzuki V-Strom
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Habib »

dakar kirjutas:
Habib kirjutas:

Tänud CB500-le kes sümboolse 4-päki eest loovutas mulle "throttle rocker"i, mida juba pool aastat igast võimalikust ja võimatust kohast taga olen otsinud ja mille eest oleksin olnud nõus juba väikese sõrme loovutama. (w) (w) (w)
(PS. selle klõbinaga saab suurepäraselt ka ilma väikese sõrmeta sõita :D )

Nüüd küll takkajärgi targutamine, aga sinu väikest sõrme oleks küll tahtnud selle vähese vaeva eest, mida nõuab tolle jublaka tellimine mõnest internetipoest (milliseid on üsna arvukalt) ja seda kõike vaid 10 daala eest :twisted:

Aga kui sõbralik tögamine kõrvale jätta, siis on´s sellest jubinast reaalset kasu kah?

Netipoest ostmiseks peab teadma, mis selle asja nimi on, muidu jäädki surfama miljonite pisividinate vahele. Mina ei teadnud ja keegi öelda ka ei osanud.
Aga klõbinast endast niipalju et vähemalt minu sõidumugavust on see asjake oluliselt parandanud, pikkadel otstel oli seni põhimure, et gaasikäsi kippus ära surema, nüüd 200 km-ne proovisõit tehtud ja mure 100% kadunud. Et asi liiga teemast välja ei läheks siis veelkord (w) CB500-le.

Lambad on siin ja... lambad on sääl...

ma1t

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas ma1t »

Tahaks tänada vene rahvusest bikerit kes sõitis vanema ringrajagondlis yamahaga selle eest et ta mind tee äärde kutsus ja eesolevate politseinike eest hoiatas. (w)

Kasutaja avatar

Säga
Postitusi: 914
Liitunud: 14 Juul 2005, 17:03
Tsikkel: HYBRID- POLTAA BENSAA JA KUMIA
Asukoht: Tallinn. Varese tn.
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Säga »

ma tänaks ühte mersumeest, kes homikul järvevana teel troppi mängis ja neid, kellel veits kiirem oli, mööda ei lasknud
. JA kuna sul oli peal ka "MÄRGA MOOTORRATTURIT" kleeps , siis eeldan, et loed ka seda foorumit...
Jas siis see ka, et tänu oma toonklaasile sa ilmselt ei näe, mis lont sul tagant sumpsist välja käib... Kui pannkoogi hais ninna tungis, siis
oli selge, millega see trandulett liigub....
Edu edasistes toimetamistes :bsmile:

SYLB
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas cool200 »

SUURED TÄNUD KASUTAJALE ZHARK-
VÕTTIS AIDATA DVD-LT FILMI KÄTTE SAAMISEL (w)

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Kas keegi aitaks VHSi DVDks tegemisel? tänud ette! ;)

Kasutaja avatar

mototydruk
Postitusi: 523
Liitunud: 28 Mär 2006, 17:37
Tsikkel: Kawa
Asukoht: Tartu

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas mototydruk »

Tänan Rihoret, kes laenas püha ürituse (loe: Biker.ee suvepäevad) tarbeks paagikotti ja Kipsit, kes selle minu jaoks Rihore käest ära tõi!

Kawasaki EX 250, Honda CBR 600f, Yamaha Virago 1100cc ajutine kasutaja suvi 2010, Kawasaki gtr 1000 cc, Honda Magna VF 750, Honda CBR 600 F2, Kawasaki Vulcan 750cc
Kasutaja avatar

Jambolaya
Postitusi: 179
Liitunud: 19 Juun 2008, 09:03
Asukoht: Tallinn

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Jambolaya »

Pihelgas kirjutas:

Kas keegi aitaks VHSi DVDks tegemisel? tänud ette! ;)

Kui DVD-R sobib, siis suurima heameelega...

Hetkel mootorrattatu

mr Anderson
Postitusi: 4
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:28

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas mr Anderson »

Suured tänud Kaljule, Ülole ja Marekile, kes ühe rohelise ratta selga panid!

Honda CB600F Hornet

davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Suured tänud Käbile, kes aitas mind kohtunikutöös Vasalemma traieli võistlustel! (w)

Nõua õlled välja kui kokku satume:)

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Tänan muhedat vuntsi ARKist, kelle järelvalve all täna tsiklieksami tegin. Käsk pöörata ristmikult vasemale, ongi kõige õigem anda just hetkel, kui (võib-olla veel kogemusteta ning liiga tormaka) mootoratturi pimedas nurgas on kõrvalrajal veoauto. Mingi väiksema sõiduki puhul ei pruugi ju meelde jääda, et enne ümber reastumist tuleb igaks juhuks pilk lisaks peeglitele üle õlagi heita. Pealegi võib auto vastu põrgates vigaseks jääda. Kolme teljega veoauto rataste alt läbi käies on aga surm ilmselt kiire ja valutu. Nii humaanne. :bsmile:

Nojah, ja tegelt leian mina kah, et kui ikka oled B-kati eksamit tehes 5 sekundit pärast süüte sisse keeramist autoga äärekivile tagurdanud, tuleb eksam läbikukkunuks lugeda. Ega sellisele tohlakale ei tohigi teist võimalust anda ja linnavahel vaadata, kas ta tegelikult oskab sõita või mitte. Ja loomulikult pole see, et sa esimest korda elus istud selles autos, mingi vabandus.

A- kati eksami tegin igatahes ära, nii et meeldivate kohtumisteni teedel.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

YxPriit

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas YxPriit »

Tahaks tänada Põlva motovana, kes sõbralikult ligi astus. Julges soovitada tanklat, juhatas meid super hea söögiga pubisse ning soovitas maanteemuuseumisse minna. Muuseum nagu muuseum ikka, kuid tee sinna on vinge ;)

Pubi nimi on Preeria. Välimuselt sisse ei oleks astunud, ega ka osanud otsida, kuid tagantjärgi julgen tugevalt soovitada. :)

Motovana käest unustasime nime küsida, niiet vabandan sellise natuke anonüümse tänu eest.

Ta sõitis chopperi tüüpi rattaga ning oli kohaliku motoklubi liige. Klubisse kuuluvad mõned Võru tegelased. Nii palju jäi meelde. Kes hea südamega motomehe nime teab, võiks selle siia ka kirja panna :)

Kasutaja avatar

mototydruk
Postitusi: 523
Liitunud: 28 Mär 2006, 17:37
Tsikkel: Kawa
Asukoht: Tartu

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas mototydruk »

IvarSiim ma pakun ;)

Kawasaki EX 250, Honda CBR 600f, Yamaha Virago 1100cc ajutine kasutaja suvi 2010, Kawasaki gtr 1000 cc, Honda Magna VF 750, Honda CBR 600 F2, Kawasaki Vulcan 750cc
Kasutaja avatar

IvarSiim
Postitusi: 361
Liitunud: 21 Sept 2004, 12:14
Asukoht: Põlva

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas IvarSiim »

MA TÄNAN !!! :D

Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas makuke »

Ma tänan punast WV kaubiku juhti, kes mind Järvevana teel eelmine nädal vihmase ilmaga "puhtaks pesi". Suured tänud talle! Oleks pidanud shampooni ja seebi kaasa võtma..vesi lendas kõrge kaarega üle pea, mis sest et tee oli vaba ja oleks võinud mööda sõita lombist.

JA tänaks ka rekka juhte kes mõistlikult ümber reastusid, et mind mitte pritsida.


Echo

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Echo »

Ühinen sõbra Priidu tänusõnadega, IvarSiim. Väga meeldiv oli tuttavaks saada ning loodetavasti kohtub veel :)


Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Rein »

Tänud Meeskond turvameestele, kes Otepääl Kiri sõbrale kontserti ajal minu mahakukkunud kinda minuni juhatasid!

Kasutaja avatar

Soss-Sepp
Postitusi: 86
Liitunud: 07 Mai 2008, 10:39
Tsikkel: VFR 800, 2002->2009
Asukoht: Tammiste

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Soss-Sepp »

Mina tahan tänada motomeest, kes eile mul Karksi-Nuia tanklas aitas tsikli tööle lükata. Aku kurivaim vedas alt. Aitäh Sulle.

-Vägivald ei ole lahendus, aga see aitab-

Maicle
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Juul 2007, 01:03

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Maicle »

Mina tahaks suurt suurt tänu avaldada ühele grupile mootoratturitele (1 mees, 2 naist) kes hädalise (minu) Juba mõnda aega tagasi Hiiumaa sadamast kärdlasse sõidutasid. Ja veel ilma midagi küsimata. (Tegelikult meesterahvas sõidutas mind ära ja naisterahvad jätkasid oma teed).
Ehk siis 40 kilomeetrine kõrvalepõige teostati mu soovil. Paistsin nagu tõeline hädavares oma T-särgiga seal õhtu pimeduses aga lükati naku kuub, kiiver ning kindad kätte ja olingi hiir valmis :)

Antud reis mis sa teostatud mõnede sõpradega oli suve meeldjäävaim reis, arvatavasti ka elu meeldejäävaim, reisi algus ja lõpp kajastati isegi ajalehes.
Ning To Tripp oleks olnud nagu peata kana ilma selle Tsikkli sõiduta :)

Ehk tunneb keegi ennast ära siit. Rattaks oli mäletamist mööda 750cc Yamaha.

Äitähh !! :bsmile:


wddest

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas wddest »

aitäh sellele soomlasest supersecati töötajale, kes aitas mu surnud akuga vfr'i laevale lükata:D

Kasutaja avatar

Soss-Sepp
Postitusi: 86
Liitunud: 07 Mai 2008, 10:39
Tsikkel: VFR 800, 2002->2009
Asukoht: Tammiste

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Soss-Sepp »

Mina tahan tänada õnne ja/või Jumalat taevas ja kõiki mõistlikke autojuhte.

-Vägivald ei ole lahendus, aga see aitab-
Kasutaja avatar

Rat-Roy
Postitusi: 231
Liitunud: 21 Mai 2004, 21:40
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Rat-Roy »

Aitäh, et on reedeõhtu ja keegi pole mu viskit kapist ära joonud...

Jänes vänta ei löö...
Kawasaki Ninja<Suzuki GSXR750<Kawasaki Kx125<KTM LC4, Suzuki SV650S, Husqvarna Te610
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Tänud ette inimesele, kel lisatööd oleks pakkuda! Sobiks eriti selline, mida saaks teha kodust, arvuti tagant lahkumata, omades muuhulgas ka telefoni näiteks.. :)
Kõiksugu disainitöödega saaks hakkama (bannerid, logod, reklaamid jne), samuti lihtsama koduka valmistamisega. Aga miks mitte ka kõiksugu ürituste juures orgunnimine, samuti mingi andmete sisestamine või tõlketöö (vene keel on eriti hea).
Tänud veelkord pakkujatele :!:

Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

Suurimad tänud Trammile ja Markole, kes mu uue ratta kenasti saksamaa avarustest ära tõid, thumbs up ! :bsmile: :bsmile: :bsmile:

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

pyramiid kirjutas:

Tänud ette inimesele, kel lisatööd oleks pakkuda! Sobiks eriti selline, mida saaks teha kodust, arvuti tagant lahkumata, omades muuhulgas ka telefoni näiteks.. :)
Kõiksugu disainitöödega saaks hakkama (bannerid, logod, reklaamid jne), samuti lihtsama koduka valmistamisega. Aga miks mitte ka kõiksugu ürituste juures orgunnimine, samuti mingi andmete sisestamine või tõlketöö (vene keel on eriti hea).
Tänud veelkord pakkujatele :!:

Khm... duubeldaks - ja vaid eelkõneleja töölehõivamise järel, kallid tööpakkujad... avaldaksin veel ühe tööotsija täpsemad andmed/kontaktid. Omadustelt aktivist-duracell, valdab soome, eesti, vene, itaalia, inglise keelt, arvutioskus keskmine, look ja pealehakkamine ning energilisus kannatab igasugust kriitikat. Käib koolis (kuldmedal paistab- kõik viied), tööd teeks 2 päeva nädalas (va. L, P). Muu seisukord: hõivatud, alla 100eek/h neto mitte pakkuda. Nõusid ei pese ja kätte ei anna, kuid samas on väga popp väikeste laste ja armsate koduloomade hulgas. Terveltmõtlejad saavad ühendust võtta allolevatel kontaktidel:

Terv,

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

pyramiid kirjutas:

Tänud ette inimesele, kel lisatööd oleks pakkuda! Sobiks eriti selline, mida saaks teha kodust, arvuti tagant lahkumata, omades muuhulgas ka telefoni näiteks.. :)
Kõiksugu disainitöödega saaks hakkama (bannerid, logod, reklaamid jne), samuti lihtsama koduka valmistamisega. Aga miks mitte ka kõiksugu ürituste juures orgunnimine, samuti mingi andmete sisestamine või tõlketöö (vene keel on eriti hea).
Tänud veelkord pakkujatele :!:

Võtan ühendust!


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

Tänud Velt Motocentri Pärnu mehhaanikule kes aitas täna rehvimurega ühele poole saada :bsmile:

Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas mufista »

Äitäh Efendile ja Evele, et nad on mind aastate jooksul katnud ja toitnud.
Äitäh Piipzule, et ta pesumasina teisele korrusele tassis :D
Äitäh Hitchicerile, et ta mulle niiiiii palju värvi andis.
Äitäh Moosile, et ta on tulnud jõu ja nõuga tsikli puhul appi.
Äitäh Neemele, kes kannatab mu kiunumised ära ja tassib mu tsikli edasi tagasi ning remondib seda.
Äitäh Nukele, kes võttis tsiklil gondlid maha.
Äitäh Timmole, kes aitas gondlid osaliselt jälle peale :)

Ahhh... nii paljusid oleks vaja veel tänada, sest viimasel ajal on tunne nagu oleksin ma üks kõndiv õnnetus. Kaos ja häving käivad minuga käsikäes (crash)

TRAMM66 - pane ennast valmis. Ma tulen varsti sinu juurde. :ner:

Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.
Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Aitäh!

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Jaak43 kirjutas:

Tänud Velt Motocentri Pärnu mehhaanikule kes aitas täna rehvimurega ühele poole saada :bsmile:

Kassitapja tal nimeks.. :twisted:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”